Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ginekolog z Lublina kogo polecacie?
Odpowiedz

ginekolog z Lublina kogo polecacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski wlasnie tak was troche podczytalam noi tak moja historia z lublinem trwala jakis czas az wkoncu sie wkurzylam I pojechalam do Bialegostoku tam sa najlepsi specjalisci od nieplodnosci.. I tak sie przekonalam na wlasnej skorze:) po 2 latach jestem w ciazy:) Uwaga! NIE POLECAM PROVIVO to najgorsza klinika jaka moze byc stracone kupe kasy I nerwow. I ta sztuczna Pani M.K. udajaca ze sie na czyms zna naciaga niepotrzebnie na kase.Zeruje na czyims nieszczesciu. Mam nadzieje ze pomoglam. Pozdrawiam.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meksi wrote:
    Hej laski wlasnie tak was troche podczytalam noi tak moja historia z lublinem trwala jakis czas az wkoncu sie wkurzylam I pojechalam do Bialegostoku tam sa najlepsi specjalisci od nieplodnosci.. I tak sie przekonalam na wlasnej skorze:) po 2 latach jestem w ciazy:) Uwaga! NIE POLECAM PROVIVO to najgorsza klinika jaka moze byc stracone kupe kasy I nerwow. I ta sztuczna Pani M.K. udajaca ze sie na czyms zna naciaga niepotrzebnie na kase.Zeruje na czyims nieszczesciu. Mam nadzieje ze pomoglam. Pozdrawiam.

    Hej.
    Napiszesz do kogo w Białymstoku, najlepiej??
    Ja już zwiedziłam w Lublinie wielu lekarzy u wspomnianej pani doktor, byłam prawie dwa lata i cóż mogę powiedzieć to samo co Ty:(

    neomi34
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr.Jan Domitrz klinika Atremida Bialystok ul. Wlokiennicza 9b/u.Mi pomogli bylo duzo wizyt ale nie zaluje ze akurat tam trafilam.

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to logistycznie rozwiązaliście?

    neomi34
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie kazdy to odmienny przypadek..U nas byl meski czynnik nieplodnosci ale na pierwszej wizycie dr.dawal jeszcze nadzieje.. potem juz invitro ale coz nie bylo mowy o zadnym naklanianiu namawianiu na to..

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wyladowalam w Białymstoku. Najpierw Wroczek mnie wyslal do Putowskiego do Ab ovo, pierwsza wizyta i 150zl i zero konkretów. Po miesiącu powtorzylismy badania męża w tejże klinice, kolejne 150zl. Wyniki wciąż źle, morfologia 1%, 4-5mln, zalecił witaminki i powiedział że pomyślimy za miesiąc, może IUI a może ivf. Myślę że to może być dobry lekarz ale nie przypadł mi do gustu właśnie brakiem konkretów, rozmawial z nami jak z dziećmi. Ale to już moje widzi misie:).

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynamy, pierwsza wizyta choć droga i krótka to konkretna. Mąż leki ja laparoskopia we wrześniu.zobaczymy...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak logicznie to rozwiązujecie?

    neomi34
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie logistycznie?:) no łatwo nie jest bo do Lublina mamy 130:) trzeba poświęcić cały dzień, wychodzi nam ok. 5,5 h drogi. U nas z czasem nie jest tak ciężko bo prowadzimy własną działalność, gorzej ze to naprawdę męcząca droga. Ostatnio ja prowadziłam w jedną stronę a mąż w drugą. Mogliśmy się zdecydować na Warszawę, ale ja wybieralam klinikę pod kątem ivf a w wawie już ciężko z miejscami. Poza tym do wawy też daleko to już godz w ta czy w tamtą różnicy nie robi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 22:22

  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa w lublinie? Nie mieszkam teraz w Pl,a akurat jak będę na kilka dni w lublinie nie będę mogła pójść do swojej lekarki,bo niestety będzie wtedy na urlopie.

  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie przyjmuje?

  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Abovo ul bociania
    Femmed ul. Zana
    Żagiel med ale ulicy nie znam.

    W żaglu ul. Zana 32. Też polecam, kiedyś byłam normalnie na wizycie, byłam bardzo zadowolona.

    niedoświadczona 32
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakieś doświadczenia z dr Pieprzowska-Bialek???

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzięki p. dr Kaczmarczyk z Provivo jestem w 7 miesiącu ciąży. Mam PCO, po 4 cyklach udało się. Głównie dzięki badaniom, monitoringu i reakcji na to jak mój organizm przyswaja leki. Nie czekała miesiącami tylko 3 cykle nieudane - zmiana leków, dodatkowe badania. Nie jest wylewna fakt, ale do lekarza nie chodzi się na ploteczki tylko po konkretną poradę.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ