X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gonadotropiny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    To jest standardowa stymulacja do in vitro. Ale nie ma co porównywać akurat naturalnych starań na gonatropinach i ivf. Plusem jest to, że gonatropiny nie wyniszczają endometrium jak CLO.


    no właśnie! :) z CLO moje endo osiągnęło 3mm...

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, trzymam kciuki, mnie przed laparoskopia urósł na menopurze pęcherzyk, ale w ejeden dzien miał 25 a w drugi już 56 mm i zrobił się torbiel, więc teraz liczę na ustabilizowanie wszystkiego po laparoskopii i jakieś normalne reakcje...czego i Tobie życzę :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w kolejnym cyklu menopur 5 zastrzyków od 2 do 6 dc. Wizyta w 7 dc i zobaczymy. Dziś na wizycie znów endo było ładne :D W końcu coś się dzieje :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie jeszcze kolejne 3 zastrzyki, bo oprócz ładnej śluzówki nic się nie zadziało. Dzisiaj je skończyłam, zrobiłam test owulacyjny i wynik pozytywny :) jutro powtórka testowania, a w poniedziałek raniutko wizyta :)

    Pierwszy raz dzisiaj widziałam dwie kreski na teście owulacyjnym :D Szok! :D :D :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Panna Melodia Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Gdzieś mi się obiło o oczy, że ileś tam cykli z gonadotropinami (trzy chyba) jest refundowanych? Moje pierwsze zastrzyki wzięłam od mojego ginekologa (Ovaleap 300, razem ze wstrzykiwaczem i dziesięcioma igłami), zapłaciłam za to 700zł, szukam alternatyw, bo nie ukrywajmy, mało to nie jest, do tego wizyty i 2000zł w jeden miesiąc poszło, a końca nie widać... Pomożecie?

  • ewa3088 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    ja również skorzystałabym z tych informacji co Panna Melodia.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ