X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku ogromne gratulacje:** zdroweczka dla Was;)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku bardzo Ci gratuluje :) cudowna wiadomość :)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was bierze inne witaminy dla kobiet w ciąży niz femibion?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 15:38


    Peonia88
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia ja biorę Pregnę Plus :)

    Wesołku gratulacje, teraz co chwilę na forum będzie info o porodach :)))

    Aneta dzięki za info:) Trochę grubsza jestem bo przed ciąża ok. 60 kg, ale zobaczę co mi powie Gyn na wizycie. Może tycie dopiero przede mną :)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta197722 wrote:
    Wesołku... gratulacje!!!!!
    Trzymajcie się cieplutko!!!!
    Teraz kolej na Dorciaka,Karolcie i ja
    Zobaczymy która "pęknie" pierwsza??
    Rubinye... u mnie z przyrostem wagi w ciąży też było kiepsko- wiecznie słyszałam od innych "czy ja coś jem"?
    Od szóstego m-ca zaczęłam przybierać na wadze. Przed ciążą ważyłam 50kg.
    Schudłam w pierwszych tyg kilogram.
    Teraz waże ponad 58kg więc przytyłam 9kg. Wiem,że to trochę mało ale cóż ja mogę za to. Jem normalnie-dzieci ważą prawidłowo i przestałam się przejmować tekstami innych.[/QUOTE
    Anetko widocznie taka Twoja uroda ważne że dzieciaki zdrowo rosna ja przybralam ok 14 kg a też słyszę teksty gdzie te dzieci się mieszczą...
    Teraz nasza kolej obyśmy jeszcze troszke wytrzymały ☺

    Karolcia885
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye, a duża ta tabletka do połknięcia? Ja nie umiem połykać dużych tabletek, femibion dziele sobie na 4 części i mam wrażenie, ze mam po nim mdłośći :/ cały dzien dziś sie w końcu dobrze czułam, dopóki nie wzięłam femibion 2.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye, a ile juz przytyłaś? Ja mam juz 3 kg na plusie, a ważyłam 60kg+ przed ciąża. Nie wiem czy za duzo nie tyje? Ale cały czas zajadam mdłości.


    Peonia88
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia a jesz Magne B6? To jest zdecydowanie mniejsza:)
    Pregna ma opływowy kształt i nie jest najgorzej, choć do małych typu Duphaston nie należy:)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magne b6 jadłam, ale przestałam, bo tez mi za wielka tabletka była, a jak pogryzłam to było mi nie dobrze. Czasem wypije magnez taki rozpuszczalny. Ja połykam tylko takie tabletki wielkości duphastonu, chyba takich małych witamin nie znajdę?


    Peonia88
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia w karcie ciąży mam początkową wagę 63. W pierwszym trymescie schudłam ok. 3 kg, przez mdłości i naprawdę wtedy mało jadłam. Z ledwością na śniadanie wciskałam małą kromeczkę. Od dwóch tygodni ważę 65 i nic się nie rusza ani o gram. A jem teraz co chwilę:) Pewnie nie potrzebnie się stresuję, ale chciałam poznać Waszą wagę tak z ciekawości :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Magne b6 jadłam, ale przestałam, bo tez mi za wielka tabletka była, a jak pogryzłam to było mi nie dobrze. Czasem wypije magnez taki rozpuszczalny. Ja połykam tylko takie tabletki wielkości duphastonu, chyba takich małych witamin nie znajdę?
    Powiem ci Peonia, że ja codziennie rano połykam garść tabletek, femibion zaliczam należy do średnich :) Dla mnie omega 3 jest najgorsza :)
    Wesołku super że dzieciaczki już na świecie :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka my jakos dajemy rade. Mala wazy huz 9300 wiec mam co nosic. Staram sie jak najmniej bo kregoslup i rece wysiadaja. Teraz juz slodka je juz kaszke i zupke wiec piers dostaje juz tylko 3 razy dziennie. Narazie przesypia w miare cale nocki czasami tylko zaczyna plakac na spaniu i sie budze bo moj M to spi jak zqbity masakra. Juz sie kula śmieje, sama juz sie pobawi e lozeczku nie trzeba caly czas kolo niej siedziec wiec juz spokojnie obiad sobie przygotuje posprzqtam i zjem sniadanie jak człowiek a nie przy lozeczku jak bylo na poczatku.
    Kochane moje wy sie tak waga nie przejmujcie kazda z nas ma inaczej. A w ciazy przytylam 18kg i tylko sie balam zeby tej 8 z przodu nie zobaczyc. A powiem wam zrzucilam wszystko w ciagu 3 miesiecy a nie cwiczylam. Jak ktos mocno puchnie to woda w organizmie wazy troche ale tak po 3 tyg po cc juz nie bylo po tych kg sladu. Jedynie teraz nie umiem zrzucic tego co nazbieralam w trakcie stymulacji a pare kg sie zrobilo. Mam plan chodzic na basen zobaczymy co z tego wyjdzie. Buziaczki moje kochane.

    Allessa lubi tę wiadomość

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi czy Twój mąż miał badanie dna plemnikow w gyn? Pytam bo wydaje mi się ze tak a jestem ciekawa jaka metoda tam robią ? :)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie. Kontakt z Wami lepiej mi robi niż psycholog. Nie potrafię się otworzyć przed obcą osobą, a Wam pisze wszystko bez oporów i potrzebuje kontaktu z Wami. Będę czytała forum i może się jeszcze odezwę. Wiem, że mówiłam, że to koniec starań z kliniką, ale teraz czuję, ze może jeszcze powalczę. Do Gyn na pewno nie wrocę. Póki co muszę odpocząć. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Za udane stymulacje, wysokie bety, bezproblemowe ciaze i porody , no i przede wszystkim za zdrowe dzieciaczki.
    Wesolku gratuluję serdecznie!

    Tyszanka81, mandy11, dredzik84 lubią tę wiadomość

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Peonia w karcie ciąży mam początkową wagę 63. W pierwszym trymescie schudłam ok. 3 kg, przez mdłości i naprawdę wtedy mało jadłam. Z ledwością na śniadanie wciskałam małą kromeczkę. Od dwóch tygodni ważę 65 i nic się nie rusza ani o gram. A jem teraz co chwilę:) Pewnie nie potrzebnie się stresuję, ale chciałam poznać Waszą wagę tak z ciekawości :)

    To ja z podobna waga zaczynałam, bo 64kg i juz wazę 67kg, a to dopiero 15tc i nie wiem czy za duzo nie tyje :/ No ale mało sie ruszam, mdłości zajadam, to jak tu nie tyć? Bede zrzucać po ciąży na spacerkach :)


    Peonia88
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Dzięki Dorciak :-). Z dzieciaczkami póki co ok czekamy na więcej informacji. Waga 2300 i 2370. Mały trafił do inkubatora bo kolor skóry mu się zmienił. Ale są śliczne i zdrowe :-)
    Wesołku super!!gratulacje i całuski dla dziedziaczków :)

    5958beaa9c1f8.png
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska1988 wrote:
    Ewelka my jakos dajemy rade. Mala wazy huz 9300 wiec mam co nosic. Staram sie jak najmniej bo kregoslup i rece wysiadaja. Teraz juz slodka je juz kaszke i zupke wiec piers dostaje juz tylko 3 razy dziennie. Narazie przesypia w miare cale nocki czasami tylko zaczyna plakac na spaniu i sie budze bo moj M to spi jak zqbity masakra. Juz sie kula śmieje, sama juz sie pobawi e lozeczku nie trzeba caly czas kolo niej siedziec wiec juz spokojnie obiad sobie przygotuje posprzqtam i zjem sniadanie jak człowiek a nie przy lozeczku jak bylo na poczatku.
    Kochane moje wy sie tak waga nie przejmujcie kazda z nas ma inaczej. A w ciazy przytylam 18kg i tylko sie balam zeby tej 8 z przodu nie zobaczyc. A powiem wam zrzucilam wszystko w ciagu 3 miesiecy a nie cwiczylam. Jak ktos mocno puchnie to woda w organizmie wazy troche ale tak po 3 tyg po cc juz nie bylo po tych kg sladu. Jedynie teraz nie umiem zrzucic tego co nazbieralam w trakcie stymulacji a pare kg sie zrobilo. Mam plan chodzic na basen zobaczymy co z tego wyjdzie. Buziaczki moje kochane.


    Basiu a ile już Twoja córcia ma bo ten czas tak szybko leci.....
    Ewela a Twój syneczek ile już waży???
    Czy wasze dzieciątka miały kolki???

    Karolcia885
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesełku kochana Aniu gratuluje Ci z całego serca ślicznych, zdrowych maluszków..Bardzo się ciesze Twoim szczęściem :) wracaj kochana szybko do pełni sprawności i ciesz się macierzyństwem ..buziaczki dla Ciebie i Twoich dzieciaczków :*

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pippi kochana trzymaj sie ..wiem co przechodzisz to jest takie niesprawiedliwe :( bądz silna i nie poddawaj się ..nie masz już mrozaczków?to było twoje ostatnie podejście tak?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku - wielkie GRATULACJE! :)

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ