X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszczepilam na rotawirusy aodposcikam pneumokoki. Mnie siostra przekonala i narazie nie zaluje bo ja mialam jelitowke w rodzinie mieli i mala na szczescie nie xlapala. Siostra twierdzi ze jej cora duzo lzej takie choroby przechodzi

  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_migotka wrote:
    U mnie dzisiaj beta 33 :([/QUOTE

    Przykro mi... :(

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka :(

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka przykro mi, ale są duże szanse że następnym razem się uda. U mnie też tak było, że beta rosła potem nagle spadek. Kolejny raz ciąża. Będzie dobrze, zobaczysz :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka tulę mocno.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka :( trzymaj sie!

    5958beaa9c1f8.png
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    MaBo...jak ten czas leci. Za miesiąc dzieciaczki będą na świecie. Pamiętaj żeby dac nam znać:-*

    Baska...herbatki też piją ale nic to nie daje. Muszę im zmienić mleko na inne i właśnie nie wiem jak to zrobić bo zdania są podzielone czy skończyć jedno mleko i przejść odrazu na inne czy np mieszać jedno z drugim czy raz podawać jedno a później drugie i w taki sposób zmienić mleko. Wiesz może albo ktoś wie?

    Ja zmie ialam mleko 3 razy. Najpierw mialam Nan ale zmienilam na Hip bo Szymek mial straszne kolki i nie wiedzialam czy czasem nie od mleka. Po Hipie tez mial, dawalam krople Sab Simplex i u nas to byl jedyny ratunek gdy pptrafil krzyczec z bólu przez 3 h plus nagrzewanie brzuszka suszarką i masowanie. Po Hipie przeszlam na Bebilon bo Hip cenowo mnie straszył;) Bebilon jak dla nas jest najlepszy, bebiko tez niedawno probowalam podać ale pil jeden dzien a potem plul mi smoczek. Ja na poczatku mieszalam mleko dopoki nie przeszlam calkowicie na 2. Pozniej juz nic nie mieszalam i bylo wszystko ok. Co to szczepienia na rotawirusy to ja ie szczepilam.

  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Hej! Mam pytanie do mam bliźniaków, mam nadzieję ze nas czytacie:-)
    Jaka byla roznica w wielkosci waszych dzieciaczków na początku ciązy? Trochę się podlamalam wczorajszą wizytą 1 dzidzia wg usg 9t5d a 2 8t6d.. Dr mowi ze mam się tym nie przejmowac ale jak tu się nie martwic?
    I jeszcze jeden problem nie wiem czy nie gorszy.. Szyjka juz teraz skrócila się o 15% dr powiedzial ze jak sie nic nie zmieni to za 3 tyg zalozy mi paser.. :-( a gdzie tam termin, mam na 12.08.. Jestem zalamana pol nocy nie spalam:-(
    Mamuski piszcie jak bylo u Was z bliźniakami.

    Linka wiem ze Fif miala na poczatku roznice miedzy chlopcami a potem sie wyrownalo. Teraz chlopaki juz maja rok i są cudni :) co do skracajacej szyjki to leż bo to najlepsze lekarstwo zeby sie nie skracala. Ja lezalam od wizyty do wizyty 2 tyg plackiem i wszystko sie unormowalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 11:38

    linkaa28 lubi tę wiadomość

  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie mamy mrozaczka :(

    5958beaa9c1f8.png
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka, przykro mi :( Ale wierzę, że nie będzie potrzebny, przynajmniej na razie :) odpoczywajcie :)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    Jednak nie mamy mrozaczka :(
    Tulę, wiem, że trudno pogodzić się z tą myślą, sama się z nią borykałam. W Arte jak nam transferowali blastki to powiedzieli że 2 są piękne, a trzeci nie rokuje i czekali na następny dzień. A u nich dowiadujesz się dopiero przy becie czy coś zamrozili. I tak przez czas do bety byliśmy pewni że mrozaczka nie ma. Ciężko wtedy. U nas dobrze się skończyło i ciążą (mimo tego doła) i mrozaczkiem (który był dla nas niespodzianką). Tobie o wiele trudniej, ale wiem, że dasz radę.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sil muszę :) byłoby miło gdyby mrozaczki na nas czekał. Jak nie teraz to za kilka lat :). Mam nadzieje ze blastus pięknie sie umości w moim brzusiu... W cWartek wracam do oracy a tam znowu nerwy, emocje itd... ;)

    5958beaa9c1f8.png
  • Aneta197722 Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia... no jestem.
    Już nie mam tyle czasu aby Was codziennie czytać. Chłopcy dają nam popalić szczególnie w nocy...Chyba też mają kolki i czekam te kropelki sab simplex rodzina z niemiec wysłała.
    Dziś mieliśmy piewrwszą wizytę w poradni i pediatrA chwaliła że fajnie przybierahą na wadze i jest ok tylko Oliwier ma wodniaka w jąderku więc zobaczymy co to będzie. Trochę też się martwię bo Oliwierowi wyskoczyła jakaś "szrama" na policzku... chyba to znamie. Mam nadzieje że to zniknie.
    Karolcia, Wesołku... a wy dajecie radę ..? Bo ja mam czasami moment że mam dość.. mam ochote wyjść z domu..☺

  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta197722 wrote:
    Karolcia... no jestem.
    Już nie mam tyle czasu aby Was codziennie czytać. Chłopcy dają nam popalić szczególnie w nocy...Chyba też mają kolki i czekam te kropelki sab simplex rodzina z niemiec wysłała.
    Dziś mieliśmy piewrwszą wizytę w poradni i pediatrA chwaliła że fajnie przybierahą na wadze i jest ok tylko Oliwier ma wodniaka w jąderku więc zobaczymy co to będzie. Trochę też się martwię bo Oliwierowi wyskoczyła jakaś "szrama" na policzku... chyba to znamie. Mam nadzieje że to zniknie.
    Karolcia, Wesołku... a wy dajecie radę ..? Bo ja mam czasami moment że mam dość.. mam ochote wyjść z domu..☺

    Te kropelki niemieckie mozna kupic tez na necie gdybys potrzebowala to zawsze mialam na drugi dzirn jak rano zamowilam :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Gratuluję pozytywnych bet :-)

    Migotka przykro mi :-(

    Trzymam kciuki za transfery i pozytywne wyniki bety

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta...jakoś dajemy radę u nas najgorsze noce bo jestem z nimi sama a każde wstaje o innej godzinie na jedzenie. Jak próbowałam core wybudzic żeby jedli razem to strasznie się darla i później nie chciała iść spać. Na szczęście mamy 3 noc bez kolek a daje krople Dalicol. Pomyśl że jeszcze kilkanaście lat i może będzie lepiej :-). Też mam czasami ochotę wyjść i zamknąć drzwi. Ale patrze na te bezzebne dziasla i :-)

    Allessa, Krakowianka lubią tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po 1 podglądów w artemidzie..ehh tak się boje :(

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia i jak? ktory masz ds?

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia będzie dobrze! :-)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Kamisia i jak? ktory masz ds?
    Dziś mam 6ds biorę gonal 150 estradiol 815 ale spodziewałam się ze bedxie więcej pecherzykow :( na prawym 2 na lewym 4 i drobnica także szału nie ma. Malami a co u Ciebie?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ