Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa gratulacje :)) Dużo zdrówka dla Was :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Jak niskie masz AMH i czy kiedykolwiek powtarzałaś badanie, albo robiłaś w różnym labie? JUż nie raz dziewczyny które mają <0,5 przy kolejnym badaniu miały 2. To badanie jest bardzo względne, jakby okazało się, że wcale AMH nie jest niskie można by cię inaczej stymulować, może komórki byłyby lepszej jakości. No i więcej.
    Vadalam w sumie dawno bo w maju i czerwcu 2016, Maj 0,67 a czerwiec 0,55. Niestety dwa różne labo. Miałam 3miesiące kuracji dhea i akupunkture więc chyba powtórzę badanie.

    5958beaa9c1f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka bardz mi przykro.
    Allesa gratulacje kochana szybkiego powrotu do sprawnosci a malutka niech szybko rosnie :-*

  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czym kierowalyscie się przy wyborze lekarza prowadzącego ciąże po in vitro. Zostaliście w Gyncentrum?

  • catarina99 Koleżanka
    Postów: 35 35

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa gratulacje :)

    starania od 2011
    2014/2015 4 próby IUI nieudane
    06.2015 ICSI nieudana,
    08.2015 crio nieudany
    01.2016 ICSI transfer 2 zarodków,nieudane
    02.2016 zmiana realizatora Invimed w-wa
    8dpt beta 28,2, 10dpt beta 93,4 ,13dpt beta 607,5,
    12/12/2016 urodziła sie Martynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alessa , gratulacje !

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa gratulacje, dużo zdrowia dla Was!

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka brak słów... :-(
    Ja polecam powtórzenie AMH, ja po suplementacji DHEA, wit. D3 otrzymałam wynik 1,3 (badanie w 2 dc w dobrym labie), a rok wcześniej miałam 0,67 bez tych suplementacji, po owulacji i w kiepskim labie. Wszyscy lekarze mówili mi, że moje jajniki nie wyglądają na 0,67. Ja wiem, że wynik wiele nie zmieni, ale dzięki lepszemu miałam refundację leków i sporo lepsze samopoczucie.

    Krakowianka lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Krakowianka brak słów... :-(
    Ja polecam powtórzenie AMH, ja po suplementacji DHEA, wit. D3 otrzymałam wynik 1,3 (badanie w 2 dc w dobrym labie), a rok wcześniej miałam 0,67 bez tych suplementacji, po owulacji i w kiepskim labie. Wszyscy lekarze mówili mi, że moje jajniki nie wyglądają na 0,67. Ja wiem, że wynik wiele nie zmieni, ale dzięki lepszemu miałam refundację leków i sporo lepsze samopoczucie.
    Dziękuję, podnioslas mnie na duchu. Moje jajniki też ponoc ladnie wyglądają. I wszyskie povrane komórki są dobrej jakości (na tyle na ile można to ocenić). Wracam do suplementów. Dobra, koenzym, wiesiolek, orzechy brazylijskie i winko oczywiście :). Wczoraj wypilam cała butlę samą...

    5958beaa9c1f8.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Hej Kochane.
    W piątek 27.01.2017 na świat przyszła nasza córeczka-Marysia. Poród zakończony został cesarskim cięciem a dzidzia otrzymała 10 pkt. Pozdrawiamy w trójkę z Gliwic :-)

    Gratulacje i duzo zdrówka!! :*


    Peonia88
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    Dziękuję, podnioslas mnie na duchu. Moje jajniki też ponoc ladnie wyglądają. I wszyskie povrane komórki są dobrej jakości (na tyle na ile można to ocenić). Wracam do suplementów. Dobra, koenzym, wiesiolek, orzechy brazylijskie i winko oczywiście :). Wczoraj wypilam cała butlę samą...
    Trzymam mocno kciuki! Jak zdecydujesz się ponowić badanie pamiętaj, żeby krew oddać w labie, gdzie będzie wykonywane badanie - żeby krew nie jeździła. Dr Kucharek mówiła stanowczo, że to jest tak czułe badanie, że krew musi jak najszybciej trafić do wirówki, a już na pewno nie podróżować :-)

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa...gratuluję:-*

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Trzymam mocno kciuki! Jak zdecydujesz się ponowić badanie pamiętaj, żeby krew oddać w labie, gdzie będzie wykonywane badanie - żeby krew nie jeździła. Dr Kucharek mówiła stanowczo, że to jest tak czułe badanie, że krew musi jak najszybciej trafić do wirówki, a już na pewno nie podróżować :-)
    Tak zrobię, dzięki za dobre rady :)

    5958beaa9c1f8.png
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka w jakim wieku jesteście z mężem jak mogę zapytać? :)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 37 a mezunio 42.

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Hej Kochane.
    W piątek 27.01.2017 na świat przyszła nasza córeczka-Marysia. Poród zakończony został cesarskim cięciem a dzidzia otrzymała 10 pkt. Pozdrawiamy w trójkę z Gliwic :-)

    Gratulacje! :)

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • MaBo Koleżanka
    Postów: 60 48

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa dużo dużo zdrowia dla Ciebie i Marysi!!! Gratuluje kochana! No to chyba teraz moja kolej co?
    Krakowianka bardzo mi przykro tule cie mocno!

    lilou lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa gratulacje :)

    Krakowianka bardzo wspolczuje. Wiem jakie to uczucie niestety. Dobrze, ze sie nie poddajecie. A ktora to byla procedura?

    7pqmag4.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Allessa gratulacje :)

    Krakowianka bardzo wspolczuje. Wiem jakie to uczucie niestety. Dobrze, ze sie nie poddajecie. A ktora to byla procedura?
    Dzięki za wsparcie. Druga procedura.

    5958beaa9c1f8.png
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    Ja 37 a mezunio 42.

    Przykro mi :( My w podobnym wieku jesteśmy - rok młodsi, też niskie AMH i zaczynam już coraz bardziej oswajać się KD. Tym bardziej, że odebrałam dokumenty z Krakowa z Artvimedu (niesamowita jakość w porównaniu z dokumentacją z Gyn) i tam moje komórki są wreszcie ocenione. Nie były najwyższej jakości, tylko 2 to MII z zaburzeniami PVS i 1 MII z fragmentacją PB - któraś z Was może wie co to oznacza? Umówiliśmy się z moim partnerem na jeszcze jedną próbę na moich komórkach, ale w nieskończoność też chyba nie ma tego co przeciągać.
    Trzymaj się i jak to była dopiero 2ga próba i miałaś blastkę, to walcz!

    mhsvf71xt0wtqk81.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ