X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 1 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer :( :(

    5958beaa9c1f8.png
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami, ja miałam robioną laparo na Łubinowej w Katowicach, tam chodzę do ginekologa. Wizyta 200zł, ale jak mają wolne środki czy punkty na NFZ to chętnie robią zabiegi. Terminy szybkie. Miałam tam też 2 x histero na tej zasadzie.

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami ja mialam laparo w Cieszynie w szpitalu na nfz. Chodzilam w tedy tam do gin.

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, to Łubionowa... Jak tam dzwoniłam w sprawie histero to mi powiedzieli że mi zrobią zabieg jak przyjdę na wizytę do ich lekarza. Chyba tylko tak grafikują zabiegi...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny;* jutro tam zadzwonie...
    Sunshine a jakiego lekarza tam polecasz? kiedy robilas tam zabiegi? dawno temu..
    dzwonilam na ligote teoretycznie pow mi ze szybkie terminy...ale znowu bymmusiala skierowanie zalatwic....a niewiem czy zwykly gin mi wypisze...:/

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 1 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie co u Ani609 ? Byla z nami na Kafeterii.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 1 marca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    dzieki dziewczyny;* jutro tam zadzwonie...
    Sunshine a jakiego lekarza tam polecasz? kiedy robilas tam zabiegi? dawno temu..
    dzwonilam na ligote teoretycznie pow mi ze szybkie terminy...ale znowu bymmusiala skierowanie zalatwic....a niewiem czy zwykly gin mi wypisze...:/

    MALAMI uwazaj z LUBINOWA- ja tam w 2015 r miałam histeroskopie i było ok, ale w 2016 r. poszłam tam do lekarza, zeby zrobił mu histero i laparo za jednym zamachem i powiedział ze tak, ale ... rozpisal mi 3 wizyty po 200 zl, zeby niby mnie przygotować do zabiegu i do tego jeszcze jest nowa oplata za konsultacje anestezjologa. .... masakra - a i powiedział mi wtedy ze po stymulacji trzeba odczekać 6 m zeby wyciszyly się jajniki.
    Ja bym na Twoim miejscu spróbowała najpierw oddzwonić szpitale, a o skierowanie porosic lekarza. Ja byłam teraz w szpitalu onkologicznyn w Kato który polecila mi Sil i mogę polevic go Tobie - tylko ja miałam histeroskopie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 22:13

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 1 marca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Sil a trzeba miec skierowanie od ginekologa na nfz?
    Hope dlugo czekalas na termin? jak to zalatwilas?

    Ja w szpitalu onkologicznym - czyli dawnym Leszczynskiego czekałam bardzo krótko- termin byl za 2 tyg , tylko histero robi sie w 1 fazie cyklu , więc czekałam miesiąc. Skierowanie miałam od mojego lekarza z prywatnej kliniki in vitro.
    A jaki jest powód, ze chcesz laparo?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Hope;* jutro zadzwonie najpierw do tego szpitala...podpytam o termin a potem bede kombinowac skierowanie...
    Nie mialam nigdy laparo i dr twierdzi , ze moge miec jakies zrosty czy cos...oczywiscie jedynie tego nie mialam to dla sw spokoju mam to zrobic...a prywatnie koszt 4500 ;/

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer tak strasznie mi przykro-nie wiem co napisać :-(

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy gromne gratulacje-dużo zdrowka dla Ciebie i Kornelki. Co się stalo, że urodzilas przed terminem i co bylo powodem cc?

    mandy11 lubi tę wiadomość

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Dzieki Hope;* jutro zadzwonie najpierw do tego szpitala...podpytam o termin a potem bede kombinowac skierowanie...
    Nie mialam nigdy laparo i dr twierdzi , ze moge miec jakies zrosty czy cos...oczywiscie jedynie tego nie mialam to dla sw spokoju mam to zrobic...a prywatnie koszt 4500 ;/

    Tak naprawdę to lekarz powinien dać Ci skierowanie jeszcze przed in vitro - bo to ważne badanie. Jakby lekarz sie Ciebie pytał to musisz powiedzieć, ze chcesz jeszcze starać sie naturalnie- bo do on vitro laparo w ogóle nie jest potrzebne.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 2 marca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Mandy gromne gratulacje-dużo zdrowka dla Ciebie i Kornelki. Co się stalo, że urodzilas przed terminem i co bylo powodem cc?
    Powodem cc były moje choroby, a nieco przed terminem cc zaplanowała moja dr - już było widać oznaki porodu, na ktg wychodziły mi regularne skurcze, więc stwierdziła, że nie ma na co czekać. Ostatnio też zaczęłam źle się czuć, przewlekle bolała mnie głowa, ciśnienie skakało. A jak u Was? :-D

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek.prosze przyjmnij je ...mam pare pytan;)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Dziewczyny a wiecie co u Ani609 ? Byla z nami na Kafeterii.
    zagladam czasem na kafe ale Ani nie widziałam :(


    Mandy gratulacje:)

    mandy11 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Dzieki Hope;* jutro zadzwonie najpierw do tego szpitala...podpytam o termin a potem bede kombinowac skierowanie...
    Nie mialam nigdy laparo i dr twierdzi , ze moge miec jakies zrosty czy cos...oczywiscie jedynie tego nie mialam to dla sw spokoju mam to zrobic...a prywatnie koszt 4500 ;/
    Ja ten onkologiczny z czystym sumieniem polecam, dlatego poleciłam go Hope. Bardzo fajni ludzie i czekać nie trzeba, myślę że z laparo będzie podobnie do histero bo oni sprawdzają po prostu wolność grafiku a nie wykonywanie danej procedury. Jeśli zaś chodzi o skierowanie, to nawet w GynC jak powiedz że nalegasz na skierowanie, to ci wypiszą. Ja dostałam skierowanie na HSG od nich, wiem że dziewczyny dostawały na inne procedury.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami, ja tam chodzę to dr Ślęczki - taki luzak, żartowniś, nie mam pewności, czy prowazi kartotekę, ale bardzo szybko i trafnie diagnozuje. Trafiłam tam już ładnych parę lat temu, zanim zaczęłam myśleć o dzieciach. Po kilku moich zdaniach, gdzie wcześniej chodziłam do różnych lekarzy, on od razu mi powiedział, że mam endometriozę, a potem na usg mi pokazywał. Dał mi wtedy leki, i chyba się cofnęła, bo na laparo już było czysto. Laparo robiłam w 2014 a histero w 2014 i 2015 bodajże (Jezu, jak ten czas leci...). Po pierwszym ivf ledwie wsadził usg zobaczył polipa, a w Gyn musiałam się dopraszać Dr M żeby zerknął, bo przed procedurą Dr Cz coś się nie podobało, ale stwierdziła, że zajmiemy się tym jak się nie uda... On od razu powiedział, że z takim polipem nie mogło się udać...
    Wizyta 200 zł (choć parę miesięcy nie byłam, więc najświeższych danych nie mam), ale zawsze jest badanie normalne i usg i czasem cytologia.
    Po laparo może zalecić jeszcze wizytę kontrolną. No i za tego anestezjologa chyba też się płaciło, ale ja płaciłam jakoś mniej niż 200zł, chyba ze 100. Całość by wychodziła ok. 500zł. Ja byłam bardzo zadowolona, bardzo dobra opieka, pielęgniarka po zabiegu przychodziła co 15 min zapytać jak się czuję. Sala 2os z łazienką. Wizyty ile się chce w sumie. Tylko to jest szpital prywatny, m. in. tego lekarza (2 wspólników), więc za te wizyty trzeba zapłacić.
    No ale moją siostrę chyba źle zszyli po cc, i 2 tyg. później tam wracała na czyszczenie rany i poprawkę :( Przepraszali bardzo, nie wiedzieli, czemu się tak źle goiło, zrobiły się krwiaki... Mimo wszystko wróciła tam potem na kontrole i wizyty...
    Jak ja bym miała znowu robić jakiś zabieg, pierwsze kroki skierowalibyśmy tam, ale to pewnie dlatego, że już tam wszystko znamy - mniejszy stres :)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Sunshine za opis sytuacji;)))
    tez tam zadzwonie..

    Sil a moglabys mi podac nr telefonu na ten szpital bo znalazlam na stronie...zadzwonilam i kobita mi pow ze nie robia...wiec juz sama niewiem czy sie wogole dobrze dodzwonilam..

  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami89 ja chodzę do dr Migacza na żelazną w Katowicach, on jest dyrektorem tego szpitala leszczyńskiego, robiłam tam laparoskopię, on mnie skierował sam ustalił termin, ja miałam w przeciągu 2 tyg ale jak potrzebujesz szybciej to Cie wciśnie :)

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Dzieki Sunshine za opis sytuacji;)))
    tez tam zadzwonie..

    Sil a moglabys mi podac nr telefonu na ten szpital bo znalazlam na stronie...zadzwonilam i kobita mi pow ze nie robia...wiec juz sama niewiem czy sie wogole dobrze dodzwonilam..
    32 42 00 301 pod ten numer dzwoniłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:34

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ