X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z laparo różnie bywa. Ja się też po zabiegu za dobrze nie czułam i dochodziłam do siebie jakiś czas. Miałam 2 tygodnie L4 i było jeszcze przedłużane przez lekarza prowadzącego.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się tylko ogarne zrobię porządek w lekach bo na pewno został mi Fragmin, gdyby któraś potrzebowała :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam dzisiaj wizytę. Krążek na szyjce trzyma a dzieciaczki ważą juz 180 i 190 gram. Na 2 prenatalne jestem umowiona ale dopiero na 30.03 oby szybko zlecialo :-)

    83HOPE, Rubineye, lilou, Klee, Sil, Krakowianka, mandy11, Allessa, Sunshine_111 lubią tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tak czytam jak rosną Wasze Szkraby - te, które już tulicie i te jeszcze w brzuszkach, to aż ciepło się robi na sercu - naprawdę :) . Jakie cuda zdziałało in vitro i Wasza determinacja... Jak ktokolwiek może kwestionować ten cud, oceniać nas, a tym bardziej czegokolwiek zabraniac. Taka refleksja po wiadomościach o planowanych manifestacjach kobiet 08.03 - tym razem muszę wziąć udział :)

    lilou, mandy11, linkaa28, Allessa, Rubineye, Sunshine_111 lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 4 marca 2017, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Mialam dzisiaj wizytę. Krążek na szyjce trzyma a dzieciaczki ważą juz 180 i 190 gram. Na 2 prenatalne jestem umowiona ale dopiero na 30.03 oby szybko zlecialo :-)
    Ja mam 23.03 trzecie prenatalne z echem serca :)

    linkaa28 lubi tę wiadomość

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy dzięki, że pytasz. Nasza Marysia zaczęła już szósty tydzień-rośnie jak na drożdżach. Mamy drobne kłopoty ze skórą ale to typowe dla niemowlakow. Nie mogę się doczekac jej pierwszego świadomego uśmiechu do mamy-teraz często się uśmiecha przez sen ale jeszcze nas dokładnie nie widzi.
    Ja też mialam problem z nadciśnieniem pod koniec ciąży-dwa dni przed rozwiazaniem przyjęto mnie do szpitala z cisnieniem 170/110-przed ciążą zawsze miałam 90/60 ale ciąża to nietypowy czas. Dobrze, że byłam w szpitalu jak odeszły mi wody-całą ciążę miałam ich bardzo dużo-w górnej granicy normy-gdyby zaczęły mi odchodzić w domu to naprawdę nie wiedzialabym co zrobic-w żaden sposób nie da się tego powstrzymać i lało się ze mnie przez kilka godzin-nie da się tego opisać hehe.
    Hope co u Ciebie? Kiedy wracacie po Kropeczki?

    mandy11, Rubineye lubią tę wiadomość

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Mandy dzięki, że pytasz. Nasza Marysia zaczęła już szósty tydzień-rośnie jak na drożdżach. Mamy drobne kłopoty ze skórą ale to typowe dla niemowlakow. Nie mogę się doczekac jej pierwszego świadomego uśmiechu do mamy-teraz często się uśmiecha przez sen ale jeszcze nas dokładnie nie widzi.
    Ja też mialam problem z nadciśnieniem pod koniec ciąży-dwa dni przed rozwiazaniem przyjęto mnie do szpitala z cisnieniem 170/110-przed ciążą zawsze miałam 90/60 ale ciąża to nietypowy czas. Dobrze, że byłam w szpitalu jak odeszły mi wody-całą ciążę miałam ich bardzo dużo-w górnej granicy normy-gdyby zaczęły mi odchodzić w domu to naprawdę nie wiedzialabym co zrobic-w żaden sposób nie da się tego powstrzymać i lało się ze mnie przez kilka godzin-nie da się tego opisać hehe.
    Hope co u Ciebie? Kiedy wracacie po Kropeczki?
    Wiecie, ze nawet nie wiedziałam, ze poziom wód u kobiet może byc różny:)
    Wracam na koniec marca lub początek kwietnia- zalezy kiedy dostanę okres po histero. Dzięki za pamięć. Juz chyba niewiele jest tu takich beznadziejnych przypadków jak moj :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • catarina99 Koleżanka
    Postów: 35 35

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny starsznie długo mnie nie było ale nie mam czasu zwyczajnie jak juz zaczynam coś pisac to zazwyczaj coś odciąga moja uwagę lub poprostu Martynka mnie potrzebuje, a wieczorami to padam ze zmeczenia.
    Moja gwiazda ma juz prawie 6 kg, super rosnie , jest kochana, usmiecha sie gaworzy.
    Allessa usmiech zobaczysz predzej nic myslisz,:) Martynka ciągle sie usmiecha, i to jest cudowne, ten czas, te wszystkie pierwsze razy...
    Życzę kazdej dziewczynie która jest w trakcie tej trudnej drogi, starania sie i leczenia. Nie traćcie wiary wkońcu sie wydarzy w wasz prywatny cud,

    Krakowianka, Allessa lubią tę wiadomość

    starania od 2011
    2014/2015 4 próby IUI nieudane
    06.2015 ICSI nieudana,
    08.2015 crio nieudany
    01.2016 ICSI transfer 2 zarodków,nieudane
    02.2016 zmiana realizatora Invimed w-wa
    8dpt beta 28,2, 10dpt beta 93,4 ,13dpt beta 607,5,
    12/12/2016 urodziła sie Martynka
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Wiecie, ze nawet nie wiedziałam, ze poziom wód u kobiet może byc różny:)
    Wracam na koniec marca lub początek kwietnia- zalezy kiedy dostanę okres po histero. Dzięki za pamięć. Juz chyba niewiele jest tu takich beznadziejnych przypadków jak moj :)
    Mocno trzymam za ciebie kciuki kochana. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że masz mrozaczka i masz po co wrócić. Oby ten powrót okazał się szczęśliwy.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Mocno trzymam za ciebie kciuki kochana. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że masz mrozaczka i masz po co wrócić. Oby ten powrót okazał się szczęśliwy.

    Dzięki:) bardzo chcę, ale jestem pogodzona z tym co przyniesie los ...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Wiecie, ze nawet nie wiedziałam, ze poziom wód u kobiet może byc różny:)
    Wracam na koniec marca lub początek kwietnia- zalezy kiedy dostanę okres po histero. Dzięki za pamięć. Juz chyba niewiele jest tu takich beznadziejnych przypadków jak moj :)
    Hope jeszcze ja jeszcze ja :)

    83HOPE lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja!! totalny beznadziejny przypadek:((

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja! :(

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 marca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    I ja !

    Opu Ty Kochana limitu szczęścia jeszcze nie wyrobilas, wiec wszystko przed Tobą. A czemu nam na OA ucichlas?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 marca 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w grupie zawsze raźniej :)
    krakowianka a Ty po ilu procedurach jesteś, bo stopki nie masz.... ?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Basik37 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 5 marca 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope niestety jest nas o wiele za wiele. Chodziasz ja już chyba straciłam nadzieje że u nas coś w tym temacie jeszcze się zmieni.
    Dziewczyny Gratuluję wspaniałych maleństw które spełniają Wasze marzenia , super się Was czyta, to podnosi na duchu - że ta trudna walka przynosi czasami efekt...niestety nie u wszystkich

    6 inseminacji w Prowicie
    8 pełnych procedur in vitro-Gyn w tym było jeszcze 5 crio
    w międzyczasie szczepienia imuno (ok1 rok) ,2×histero, 1×laparo, PGA zarodków(zarodki ok) i praktycznie wszystko co możliwe zbadane , a beta zawsze 0 .
    Przedemną jeszcze tylko test ERA i wtedy decyzja co dalej i gdzie
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik no niestety nie dla każdego droga do macierzyństwa jest prosta i szybka i niekoniecznie taka sama - są też alternatywy. Jestem na forum od ponad roku i z radością stwierdzam, ze mimo wszystko tych radosnych finałów jest na chwilę obecną dużo więcej, pamiętam czasami trudne drogi Dziewczyn, które mają juz dzieci lub jeszcze- już są w ciąży :) a jeszcze jakis czas temu byly wycofane, smutne jak pisały o kolejnej negatywnej becie - a jednak cuda sie zdarzają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 09:54

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limitu szczescia ? Chhba limitu nieszczescia
    Nie patrzcie na mnie przez pryzmat tego ze mialam malo transferow. Tylko raczej przez taki ze juz dojezdzam do konca drogi zwanej diagnostyka i leczenie. Nie widze sensu w podejmowaniu kolejnych prob skoro niszcze zarodki...

    Hope ja ucichlam w ogole. Ale podczytuje. Ucichlam bo nic sie u mnie nie dzieje... Nie mam o czym pisac

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Limitu szczescia ? Chhba limitu nieszczescia
    Nie patrzcie na mnie przez pryzmat tego ze mialam malo transferow. Tylko raczej przez taki ze juz dojezdzam do konca drogi zwanej diagnostyka i leczenie. Nie widze sensu w podejmowaniu kolejnych prob skoro niszcze zarodki...

    Hope ja ucichlam w ogole. Ale podczytuje. Ucichlam bo nic sie u mnie nie dzieje... Nie mam o czym pisac
    Kochana mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego, jak wygląda statystyka w on vitro. Niewielu osobom udaje się zajść w ciążę od razu. Statystycznie potrzeba 4-5 transferów dla pary ze "standardowymi" problemami. Przepraszam za brutalną szczerość. My też wiele przeszliśmy, długo się staraliśmy, udało się za 5 transferem. Przygnębiające i męczące finansowo było to, że niemal do każdego transferu niezbędna była kolejna stymulacja. To wymęczało organizm i psychikę i finanse niestety.
    Nie chcę, by któraś z was poczuła się urażona, ale rozumiem Hope i Małąmi. Jesteśmy "tu" (mam na myśli jeszcze zaranie Kaffe) tak długo. Hope jest już w trzeciej klinice. Małami nie ma się lepiej... Ja przechodząc do Arte też już wątpiłam, moje katolickie in vitro mnie dobijało. Zawsze brałam pod uwagę 5 stymulacji ale nigdy nie myślałam, że z tylu prób wyjdzie tylko tyle zarodków do transferu...
    A co do diagnostyki, to po tym co sama zrobiłam w tym zakresie wiem, że większość tych badań i wydanych pieniędzy była niepotrzebna...
    Ale to tylko tak, w drodze wtrącenia. Bo wiem też, że każda z nas, na każdym etapie, czuje się już jak weteranka i nie chce już nic więcej...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ