Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie znam. U mnie był dr Szanecki.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin jak tam? Kiedy beta? :-)

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 marca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos ma nr do doktor Gajewskiej?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee wrote:
    Też nie znam. U mnie był dr Szanecki.
    A możecie mi opisać jak to badanie wygląda ? W sensie czy jest na fotelu ginekologicznym tzq samolocie czy na płasko tak jak dziewczyny mówią przy hsg?
    Jak się stresuje tym .. ;(

  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Evelin jak tam? Kiedy beta? :-)

    Planowo 10 lub 11dpt, czyli wt lub sroda..:) ale zaczynam rozwazac jutrzejszy dzien..;)
    Poki co wszystko ok, plamień brak. A z nadzieją różnie bywa raz jest raz gdzies znika..;)

    Yoselyn82 ja mam nr do dr Gajewskiej, posle na priv.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leży się na płasko, ale nogi w górze. Wcześniej dostajesz tabletkę uspokajającą (chyba "Dormir"), a czy coś jeszcze, to nie pamiętam już. Dla mnie nie było przyjemne, bo to coś, co wlewali tam do środka, nie chciało mi przejść w jeden jajowód - okazał się niedrożny. Ale jak będziesz miała wszystko drożne, to myślę, że będzie ok. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveliin wrote:
    Planowo 10 lub 11dpt, czyli wt lub sroda..:) ale zaczynam rozwazac jutrzejszy dzien..;)
    Poki co wszystko ok, plamień brak. A z nadzieją różnie bywa raz jest raz gdzies znika..;)

    Yoselyn82 ja mam nr do dr Gajewskiej, posle na priv.


    oooo dzieki :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelin kiuki za wysoka bete.. mialas podawana blastke czy 3 dniowe?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    A możecie mi opisać jak to badanie wygląda ? W sensie czy jest na fotelu ginekologicznym tzq samolocie czy na płasko tak jak dziewczyny mówią przy hsg?
    Jak się stresuje tym .. ;(

    ja miałam na fotelu ginekologicznym. Przed dostałam jakis czopek i tabletke, i czekalismy z pół godz az zaczna działac.

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    evelin kiuki za wysoka bete.. mialas podawana blastke czy 3 dniowe?

    2 zarodki 3dniowe, juz bym chciala wiedziec;) 9dpt to troche wczesnie, myslicie ze wyjdzie juz cos?

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie chwale doktora Szanieckiego...

    Mialam przyjemnosc byc u Gretki bo nie bylo G ani Szanieckiego a nie chcialam isc do Cz i to byl blad, moglam isc do niej a nie do niego..normalnie wielki niewypal!!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveliin wrote:
    2 zarodki 3dniowe, juz bym chciala wiedziec;) 9dpt to troche wczesnie, myslicie ze wyjdzie juz cos?

    mysle ze jednak poczekaj do 10dpt :) chociaz dziewczyny na innym forum juz robily bete w okolicach 7-10 dpt

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja sobie chwale doktora Szanieckiego...

    Mialam przyjemnosc byc u Gretki bo nie bylo G ani Szanieckiego a nie chcialam isc do Cz i to byl blad, moglam isc do niej a nie do niego..normalnie wielki niewypal!!

    oo.. a co sie stało?

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie zawsze w 10dtp 3 dniowych.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro to przeżyje to będę w siódmym niebie. Dzięki za informacje;)

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena powodzenia na pewno przeżyjesz ;)

    Evelin trzymam kciuki za betę!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja sobie chwale doktora Szanieckiego...

    Mialam przyjemnosc byc u Gretki bo nie bylo G ani Szanieckiego a nie chcialam isc do Cz i to byl blad, moglam isc do niej a nie do niego..normalnie wielki niewypal!!
    Co z tym dr Gretką ?

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:

    Evelin trzymam kciuki za betę!! :)

    powstrzymałam sie jeszcze dzis z beta, ide jutro..:D

    linkaa28 lubi tę wiadomość

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveliin wrote:
    powstrzymałam sie jeszcze dzis z beta, ide jutro..:D
    No to czekamy do jutra :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    Co z tym dr Gretką ?

    Ja po ostatniej wizycie gdzie mialam u Gretki bo nie bylo gajewskiej stwierdzilam ze on chyba nienormalny jest. on sie mnie pyta po co przyszlam, jakie endo musi byc do transferu, wypisuje mi recepte i nawet nie pyta jakie leki biore, jak zazywam itp tym bardziej ze pierwszy raz na oczy mnie widzial. Czego mi brakuje z lekow, czy mam fragmin z refundacja itp.. normalnie jakas kpina..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ