Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    U mnie beta poniżej 1,2 tak bardzo mi przykro:( dziękuję Wam za kciuki pozdrawiam :)
    Gratulacje dla Kali i Hope :)
    :( Przytulam.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    U mnie beta poniżej 1,2 tak bardzo mi przykro:( dziękuję Wam za kciuki pozdrawiam :)
    Gratulacje dla Kali i Hope :)
    Oj :( tulę mocno :(

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czar-nula tule mocno

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Najważniejsza Dzidzia w domu, a reszta sama się ułoży. Twoje mrozaczki cierpliwie czekają, także ciśnienia nie ma. Może dobrze, ze na inny wydział niż mąż, bo trudno oddzielić pracę od życia rodzinnego. A psychicznie doszłas do siebie czy dalej ciężko? Ja każdego dnia boję się, ze nie znioslabym tego - pamietam jaka Ty byłaś silna ... Fajnie, ze zagladasz tu do nas :) i spełnienia w nowej pracy - gratuluję :)

    Psychicznie szybko sie pozbieralam, myślę ze dzieki temu ze juz mam dziecko i jestem juz mamą. Gorzej jak kuzynka przysyla mi zdjecia swojej coreczki która niedawno urodzila a bylysmy w ciąży kilka dni po sobie. Wtedy chcąc nie chcąc łzy sie cisną ale nic nie zmienię i co ma byc to będzie. Mam nadzieje ze niedlugo zobaczysz swoje malenstwo na usg.

    83HOPE lubi tę wiadomość

  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula :(

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula - bardzo mi przykro :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    U mnie beta poniżej 1,2 tak bardzo mi przykro:( dziękuję Wam za kciuki pozdrawiam :)
    Gratulacje dla Kali i Hope :)

    Przykro mi bardzo, naprawdę rzadko udaje się za 1 razem, ale zawsze boli tak samo... 3maj się i pomyśl, ze następnym razem się uda ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 07:14

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula :( bardzo mi przykro, ale głowa do góry i walczymy dalej!

    83HOPE lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj wieczorem dr J napisała, żebym pojechała raz jeszcze na Coombsa tylko mam powiedzieć jakie miałam wcześniej wyniki i poprosić o pobranie do innego rodzaju fiolki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Mi wczoraj wieczorem dr J napisała, żebym pojechała raz jeszcze na Coombsa tylko mam powiedzieć jakie miałam wcześniej wyniki i poprosić o pobranie do innego rodzaju fiolki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 09:29

    Sil lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Anies30 Ekspertka
    Postów: 212 235

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula przykro mi, wyplacz i walczymy dalej. Hope, wiesz ze to wiosna cudów, trzymam więc mocno! Za Ciebie też Sil. Ja czekam na wizytę i strasznie się stresuje... miłego dnia dziolszki

    13 lat starań, 5xIUI, 1xporonienie w 8tc, 2xskaryfikacja jajników, 3xIMSI, 3 spotkania w OA. Ciąża naturalna! 16.XI.17 Nasza Pola już z nami:)
    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yddu0nel5q.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Mogą podać wcześniej, ale musi być znane konkretne przeciwciała i ich ilość. Poprzednio to badanie wyszło mi czyste dlatego myślałam że teraz nie będzie problemu, a tu powtórka z rozrywki...
    Tule i trzymam kciuki mocno!

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki, ale gdzie tam jeszcze do serducha .... byle najpierw kropka pojawiła się w macicy. Krakowianka a jak Ty się czujesz? Oszczędzasz się w pracy? Kiedy betujesz - juz za parę dni jakoś ?
    Czuje sie OK ale chodzę do pracy (nie dźwigam) i tyle z oszczędzania sie ;) dzisiaj jedziemy do rodziców w góry. Beta niby 14 dpt ale pewnie za Wasza rada w przyszłym tyg sie skuszę.

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Mi wczoraj wieczorem dr J napisała, żebym pojechała raz jeszcze na Coombsa tylko mam powiedzieć jakie miałam wcześniej wyniki i poprosić o pobranie do innego rodzaju fiolki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Ale jaja no to pędź a my kciukasy :)

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świat dla Was i niekoniecznie mokrego... dyngusa ;)

    Klee, Sunshine_111 lubią tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anies powodzenia :) pisz jak będziesz po :)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anies30 wrote:
    Czarnula przykro mi, wyplacz i walczymy dalej. Hope, wiesz ze to wiosna cudów, trzymam więc mocno! Za Ciebie też Sil. Ja czekam na wizytę i strasznie się stresuje... miłego dnia dziolszki

    Powodzenia dzisiaj Anies - pięknego serduszka :) o której wizyta?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    Dziewczyny Wesołych Świat dla Was i niekoniecznie mokrego... dyngusa ;)

    Dzięki i również wszystkim bardzo radosnych świąt! :)

    Karolcia885, Sunshine_111 lubią tę wiadomość

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula kochana :(:( tulę.

    5958beaa9c1f8.png
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu pozytywnie ☺Kala piękna beta ☺
    Sun super ze wszystko jest dobrze teraz będzie juz tylko lepiej ☺
    HOPE twoja ciaza to prawdziwy cud ☺
    Sil Ale ten cze szybko leci jeszcze chwilę i Twoja kruszynka bedzie na świecie☺

    Sunshine_111 lubi tę wiadomość

    Karolcia885
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ