X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, beta po tysiącu i więcej wolniej przyrasta, a czy zaczyna spadać..., sprawdź jeszcze raz, czy przyrost nie jest wolniejszy niż te 48%. A co do stresu, i tak trzeba wiedzieć, te dobre i złe informacje.Stres czeka Cię przy sprawdzaniu bety, ale jeszcze większy i dłuższy podczas wizyty i podglądania serduszka.

    Fay
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy serduszko!!! Dzidzia ma 1.04 cm i rozwija się prawidłowo! Łezki poleciały znowu z radości;)

    linkaa28, Yoselyn82, Kamiisia, Karolcia885, Klee, Anies30, Wesołek :-), mandy11, Kala06, Rubineye, Sunshine_111, małamii89, eveliin, Alrauna1987, Krakowianka, Sil lubią tę wiadomość

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko!!! Dzidzia ma 1.04 cm i rozwija się prawidłowo! Łezki poleciały znowu z radości;)
    Pippi gratuluję :)

    pippi lubi tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska1988 wrote:
    Witam was kochane :-) aniu gratulacje i trzymam dalej kciuki.
    To ja wam powiem co u mnie wczoraj mialam 1 dzień w pracy po 17 miesiacach wolnego. Jak wrocilam do domu to mowiemojemu M ze znowu nie mam okresu a on żebym zrobila test a mowie a zrobie i tak nie wyjdzie. Patrze 2 krechy, do apteki po drugi znowu 2 krechy. Szok placz bo nie planowane mialam popracowac z pol roku i wrocic po moja sniezynke. No coz moj organizm zdecydowal za mnie. Dzisiaj beta 4460 wiec nie mam juz zadnej watpliwosci ze zostane mama. Zaczyna to do mnie docierac haha :-) teraz potwierdzenie z usg ale moj lekarz jedzie na urlop mowil ze podesle mnie do kolezanki wiec prosze trzymcie kciuki zeby bylo wszystko ok. Buziaczki
    Basiu super gratulacje ☺

    Karolcia885
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko!!! Dzidzia ma 1.04 cm i rozwija się prawidłowo! Łezki poleciały znowu z radości;)

    Gratuluję! :)

    pippi lubi tę wiadomość

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Dziewczyny mamy serduszko!!! Dzidzia ma 1.04 cm i rozwija się prawidłowo! Łezki poleciały znowu z radości;)
    Pipi gratuluję :) bardzo się cieszę :) który to dzień po transferze?

    pippi lubi tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny ale boję się zrobić tą betę ..przez tydzień będę się zastanawiała czy beta nie jest za niską..kurde już sama nie wiem :( zobaczę do poniedziałku jak sobie będę radzila

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja dziś w nocy miałam tragedię.. mieliśmy jechać na pogotowie ból brzucha nie do opisania ehh..myslalam że to koniec ale trzeźwo myśląc ostatkami sil zaczęłam masować brzuch chyba po pół godz takim masażu przeszło...okropna kolka jelitowa dobrze że ból bardziej był umiejscowiony ponad pępek dzięki czemu wpadłam na to że to jelita.. choć miałam wrażenie że bolą mnie wszystkie wnecznosci ehh..rano powtórka zaś masaż i przeszło...

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pippi, gratuluję :) Czas na suwaczek!

    pippi lubi tę wiadomość

    Fay
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Dziewczyny a ja dziś w nocy miałam tragedię.. mieliśmy jechać na pogotowie ból brzucha nie do opisania ehh..myslalam że to koniec ale trzeźwo myśląc ostatkami sil zaczęłam masować brzuch chyba po pół godz takim masażu przeszło...okropna kolka jelitowa dobrze że ból bardziej był umiejscowiony ponad pępek dzięki czemu wpadłam na to że to jelita.. choć miałam wrażenie że bolą mnie wszystkie wnecznosci ehh..rano powtórka zaś masaż i przeszło...
    Biedna :/ pewnie przezylas niesamowity stres :/ odpoczywaj duzo..mnie dziś w nocy też obudził ból brzucha taki niby na @ Ale nie dokonca ..poszłam odrazu do wc czy nie plamie ale ból przeszedł po niecałych 10 minutach..chciałam wziąść nospa ..Ale nie wiem czy mozna?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Pipi gratuluję :) bardzo się cieszę :) który to dzień po transferze?
    Aniu, byłam na wizycie 35 dpt. i było serduszko, 10 dni wcześniej był pęcherzyk. Nie powtarzaj już bety, bo teraz ona rośnie wolniej, liczy się usg, a niepotrzebnie się denerwujesz. Wydaje mi się, ze nie powinnaś też tak często chodzić na wizyty, nie Wiem, czy tak częste usg jest dla zarodka dobre? Nie pomożesz nim w żaden sposob, bo Co ma być, to będzie. Musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać, bo z tego co piszesz, to jesteś jednym wielkim kłębkiem nerwów i takim nastawieniem szkodzisz sobie i dziecku. Więc Aniu spokojnie, weź głęboki oddech i pomyśl sobie: BĘDZIE DOBRZE!!! A ja dla mojej kruszynki zrobię bardzo ważną rzecz: przestanę tak bardzo się denerwować! Pozdrawiam!

    Klee lubi tę wiadomość

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Aniu, byłam na wizycie 35 dpt. i było serduszko, 10 dni wcześniej był pęcherzyk. Nie powtarzaj już bety, bo teraz ona rośnie wolniej, liczy się usg, a niepotrzebnie się denerwujesz. Wydaje mi się, ze nie powinnaś też tak często chodzić na wizyty, nie Wiem, czy tak częste usg jest dla zarodka dobre? Nie pomożesz nim w żaden sposob, bo Co ma być, to będzie. Musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać, bo z tego co piszesz, to jesteś jednym wielkim kłębkiem nerwów i takim nastawieniem szkodzisz sobie i dziecku. Więc Aniu spokojnie, weź głęboki oddech i pomyśl sobie: BĘDZIE DOBRZE!!! A ja dla mojej kruszynki zrobię bardzo ważną rzecz: przestanę tak bardzo się denerwować! Pozdrawiam!
    Dziękuję kochana za te słowa znowu się wzruszylam ..ja to cały czas becze jak nie ze szczescia to z przerażenia ..musi być dobrze a moje maleństwo jest u mnie w brzuszku i już zostanie na 9 miesięcy.. zrobię jak powiedzialas pujde na wizytę tak jak mam umowiona i nic wcześniej nie będę robiła..moja beta jest jaka jest ale może nie u każdej rośnie tak szybko?muszę w to wierzyć nic więcej mi nie zostało ..jak szybko bije twoje małe serduszko ?:) sprawdzali to jakoś?masz już założona kartę ciążowa? Gdzie będziesz chodziła do ginekologa?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super nastawienie Aniu i tak trzymaj, to połowa sukcesu! Ja też mam ciężkie chwile i czarne myśli, ale tak pewnie będziemy miały do końca ciąży, więc musimy wziąć się w garść.
    Właściwie to nawet nie zapytałam jak szybko bije serce, emocji tyle było i wzruszenia, ze cieszylam się, ze jest wszystko ok.i wiek ciąży zgadza się z tym z usg. Mam też niestety mały krwiak, ale lekarka stwierdziła, ze jest naprawdę malutki i mam się nie przejmować, zwiększyła mi progesteron, a ja więcej wypoczywam, bo może trochę za aktywna byłam. Ciążę będę prowadziła w Gyn, bo mam blisko i jakoś czuje się bezpieczniej niż u " zwyklego" lekarza, w koncu nasze ciąże są trochę inne, choćby ze względu na leki, które musimy brać. Z resztą nie znam u siebie w okolicy lekarza, ktory cieszylby sie dobra opinią. Karty ciąży jeszcze nie mam, na następnej wizycie dr założy, na razie mam porobić badania i za 2 tyg. wizyta.
    I pamiętaj Aniu, musimy się jakoś trzymać, dla siebie i dla dzieciaków, więc głowa do góry!

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pippi jakie badanie Ci lekarz zlecił?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Pippi jakie badanie Ci lekarz zlecił?
    Kamiisia, mam morfologię, mocz, tsh, glukozę i odczyn coombsa. A Ty, miałaś jeszcze coś zlecone?

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robiona morfologia i tarczyce puki co. Reszta chyba na kolejnej wizycie za tydzień:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 22:47

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pippi a badania są na NFZ? Bo teraz miałam robione w szpitalu więc były bezplatnie.
    I jak to jest z badaniami prenatalnymi lekarze bez problemu wydają skierowanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 11:35

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Super nastawienie Aniu i tak trzymaj, to połowa sukcesu! Ja też mam ciężkie chwile i czarne myśli, ale tak pewnie będziemy miały do końca ciąży, więc musimy wziąć się w garść.
    Właściwie to nawet nie zapytałam jak szybko bije serce, emocji tyle było i wzruszenia, ze cieszylam się, ze jest wszystko ok.i wiek ciąży zgadza się z tym z usg. Mam też niestety mały krwiak, ale lekarka stwierdziła, ze jest naprawdę malutki i mam się nie przejmować, zwiększyła mi progesteron, a ja więcej wypoczywam, bo może trochę za aktywna byłam. Ciążę będę prowadziła w Gyn, bo mam blisko i jakoś czuje się bezpieczniej niż u " zwyklego" lekarza, w koncu nasze ciąże są trochę inne, choćby ze względu na leki, które musimy brać. Z resztą nie znam u siebie w okolicy lekarza, ktory cieszylby sie dobra opinią. Karty ciąży jeszcze nie mam, na następnej wizycie dr założy, na razie mam porobić badania i za 2 tyg. wizyta.
    I pamiętaj Aniu, musimy się jakoś trzymać, dla siebie i dla dzieciaków, więc głowa do góry!
    Dziękuję kochana ..musi teraz być dobrze :)
    w ktorym tygodniu ciąży robi się badania prenatalne?one są na NFZ nawet jeśli chodzi się prywatnie do lekarza?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy mogę się przyłączyć do waszego wątku?

  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalena wrote:
    Witam,
    Czy mogę się przyłączyć do waszego wątku?

    Witaj, oczywiście ze możesz :)
    Opowiedz cos o sobie

    mmalena lubi tę wiadomość

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ