X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek, lilou ja wczoraj miałam ostatni dzien 10 tygodnia. Dziś przywitałam 11. Czas wiec leci strasznie szybko. No tez byłam zaskoczona, od razu dojrzałam ten "dzyndzelek" miedzy nożkami I dr Sz. tez, aż zrobił zbliżenie i mówił ze ma całe 2 mm :). To oczywiście nie jest na 100% pewne, bo jednak wcześnie jest, dr tez był zaskoczony ze tak ładnie sie zaprezentował :). Lilou całkiem prawdopodobne ze na prenatalnych cos pani doktor powie. U kogo masz? U dr Rozmus?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 13:46

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 29 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martirybka wrote:
    Kasiurek, lilou ja wczoraj miałam ostatni dzien 10 tygodnia. Dziś przywitałam 11. Czas wiec leci strasznie szybko. No tez byłam zaskoczona, od razu dojrzałam ten "dzyndzelek" miedzy nożkami I dr Sz. tez, aż zrobił zbliżenie i mówił ze ma całe 2 mm :). To oczywiście nie jest na 100% pewne, bo jednak wcześnie jest, dr tez był zaskoczony ze tak ładnie sie zaprezentował :). Lilou całkiem prawdopodobne ze na prenatalnych cos pani doktor powie. U kogo masz? U dr Rozmus?
    Tak, u dr Rozmus mam prenatalne, a ty kiedy masz? Super, ze juz poznałaś płeć :)


    Peonia88
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 października 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Cześć...dzieki dziewczyny..to juz któraś dziewczyna pisze mi o zlej stymulacji:(
    Na poczatku chodziła do dr M i chciałam tylko chodzić do niego i on przepisał mi 225gonalu, no ale standardowo moje terminy usg nie pokrywały sie z dr M wiec poszłam do Gretki(uważam ze byl spoko, tłumaczył i odpowiadał na pytania)który stwierdził ze mam za Male dawki(w7dc miałam bardzo male pęcherzyki) i zwiększył gonal do 300 i dal 150menopuru i dopiero wtedy cos zaczęło rosnąć..wiec myślałam ze jest ok..no ale juz nie ma sie co rozczulać:(
    Co do planu..planuje kupic kota..maz obiecał po nieudanym transferze..jestem po szczepieniach które sa ważne niby pól roku..moze uda mi się namówić męża na jeszcze jedna probe...na pewno w innej klinice..zobaczymy..teraz musze odpocząć bo jej ciężko..jak sobie pomyśle ze nie będę mama to ryczę caly dzień:(

    Malami super ze juz po..ale pamiętaj..zniesiemy wszystko żeby tylko sie udalo..
    Wierze, ze bedziesz mama, oprocz ivf sa jezszcze inne opcje, nie wiem jak do tego podchodzicie, ale jesli chcesz byc mama to na pewno bedziesz. Co do zwierzaczka to bardzo polecam, ja po jednym z nieudanych transferow dostalam pieska, ma juz 4 miesiace i to jest taka swietna odskocznia, najlepsza terapia psychologiczna. Wiem ze niektorzy sie z nas smieja, ze kupujemy psu zabawki (psie oczywiscie), ze go uczymy sztuczek itd, ale nie interesuje mnie to. Gdyby nie ten psiak to bym oszalala.

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 października 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Tak, u dr Rozmus mam prenatalne, a ty kiedy masz? Super, ze juz poznałaś płeć :)
    Lilou jakie mialas zarodki? Bo ja mam wczesna blasdtocyste i ekspansywna, cos mi sie kojarzy ze kiedys pisalas o tym. Troche sie martwie czy sa dobre.

    Mam transfer w pon o 16, jednak u dr Serafina, nie u Gretttki. Moje fantazje nocne szlag trafil ;)
    Zastanawiam sien AH i klejem...

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 października 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia tak jeszcze mysle,ze skoro widzieli ze jest jedna slaba komorka to po cholere w ogole zapladniali. Mogli policzyc tylko za punkcje a mialabys jeszcze jedno podejscie. Wiem ze byla dziewczyna u ktorej okazalo sie xze nie bylo dojrzalej komorki i miala tylko zaplacic tylko za punkcje.

    7pqmag4.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 29 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Lilou jakie mialas zarodki? Bo ja mam wczesna blasdtocyste i ekspansywna, cos mi sie kojarzy ze kiedys pisalas o tym. Troche sie martwie czy sa dobre.

    Mam transfer w pon o 16, jednak u dr Serafina, nie u Gretttki. Moje fantazje nocne szlag trafil ;)
    Zastanawiam sien AH i klejem...

    Ja miałam teraz podana wczesna i pozna blastocyste i jedna z nich ze mną została, a druga przestała sie rozwijać i został tylko pusty pecherzyk, który musi sie wchłonąć. Mam jeszcze zamrożona blastocyste ekspandowana. Musimy wierzyć we wszystkie zarodki :) będziesz miała 2 zarodki podane? Ja brałam ah i klej i miałam jeszcze dodatkowo scratching zrobiony. Nie wiem co pomogło, ale brałabym jeszcze raz wszystkie te wspomagacze.
    Powodzenia, a swoją droga to dr S jest przystojniejszy od dr Gr, może ci sie jeszcze przyśni ;) Dr Gr wyglada jakby był rzeźnikiem :p


    Peonia88
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Ja miałam teraz podana wczesna i pozna blastocyste i jedna z nich ze mną została, a druga przestała sie rozwijać i został tylko pusty pecherzyk, który musi sie wchłonąć. Mam jeszcze zamrożona blastocyste ekspandowana. Musimy wierzyć we wszystkie zarodki :) będziesz miała 2 zarodki podane? Ja brałam ah i klej i miałam jeszcze dodatkowo scratching zrobiony. Nie wiem co pomogło, ale brałabym jeszcze raz wszystkie te wspomagacze.
    Powodzenia, a swoją droga to dr S jest przystojniejszy od dr Gr, może ci sie jeszcze przyśni ;) Dr Gr wyglada jakby był rzeźnikiem :p
    Tak bede miala dwa zarodki wlasnie te wczesna i ekspandowana blastke, to moje ostatnie zarodki. Stratchingu juz nie zrobie, ale jesli sie nie uda to nastepnym razem wezme tez to. Intralipid wczoraj mialam. No nic zobaczymy. Na 14 listopada juz mam genetyka w genomie w rudzie.

    lilou lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 29 października 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag a mowilas embriologom ze chcesz klej...bo ja kiedys nie wspomnialam wczesniej tylko w dniu transferu i powiedzieli ze jezeli beda mieli na tyle to dadza...

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 29 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Mag a mowilas embriologom ze chcesz klej...bo ja kiedys nie wspomnialam wczesniej tylko w dniu transferu i powiedzieli ze jezeli beda mieli na tyle to dadza...
    Tak, powiedziala mi ze to jeszcze w pon przed transferem z lekarzem moge ustalic. Moze akurat w tym dniu co mialas transfer im sie skonczyl.
    Ja juz pare razy pisaslam, ze srednio w niego wierze, takze nie bede plakac jakby co.

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 29 października 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Tak, powiedziala mi ze to jeszcze w pon przed transferem z lekarzem moge ustalic. Moze akurat w tym dniu co mialas transfer im sie skonczyl.
    Ja juz pare razy pisaslam, ze srednio w niego wierze, takze nie bede plakac jakby co.
    Mialam mialam ☺ z tym ze wspomnieli mi o fakcie ze mogloby nie byc.Ja teraz chyba tez nie bede brala...

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 29 października 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy przytyłaś coś? Przepraszam, że się tak wypytuję, ale idziemy prawie równo, więc chciałabym wiedzieć jak u Ciebie :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 października 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Mandy przytyłaś coś? Przepraszam, że się tak wypytuję, ale idziemy prawie równo, więc chciałabym wiedzieć jak u Ciebie :)
    Przytyłam tak z 4 kg, ale powiem Ci szczerze, że poza brzuchem i biustem to nie widzę tych kg, nie wiem gdzie są ;-) Jak u Ciebie sytuacja?

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 29 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane. Aneta jestem ;)
    Któraś z Was korzysta z gyncentrum w bielsku?
    Staramy się 5 ( w sumie już 6) lat. W czerwcu zmieniliśmy klinikę z Ostravy na bielski gyn. Głównie prowadzi mnie dr Piekarz. Okazało się, że nie pękają mi pęcherzyki. Dwa cykle chcieliśmy spróbować "naturalnie". W pierwszym podano mi ovitrell na pęknięcie, w tym cyklu pregnyl. Wcześniej stymulacja lamettą- 4 ładne pęcherzyki w 12 dc (18-23mm). Dr mówi, że cztery to za dużo ( miewam owulację mnogą więc naturalnie produkuję 2-3). W poniedziałek mam monitoring czy popękały, jak nie to na miesiąc antykoncepcyjne...
    Następny cykl inseminacja.
    Któraś z Was miała u nich? Coś opowie?:) No i jaka skuteczność :)

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 29 października 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Piekarz przyjmuje chyba we wszystkich filiach GynC. Dziewczyny ją sobie chwalą.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 29 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    dr Piekarz przyjmuje chyba we wszystkich filiach GynC. Dziewczyny ją sobie chwalą.

    Może :) Ale w ciąży jest i podobno tylko do grudnia jest.

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 29 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anemic wrote:
    Może :) Ale w ciąży jest i podobno tylko do grudnia jest.
    Cześć. Ja chodzę do dr piekarz w Bb. Końcem listopada idzie na L4. Ponoć mają mieć tam jakiegoś nowego lekarza ale nie pamietam jak sie nazywa i nigdy u niego nie byłam. Dr P jest bardzo dobrym i dokładnym lekarzem, ja Jej ufam. Do dr Czerwinskiej nie chodzę bo jej nie lubię (nie jestem jedyna). Dobrze, ze akurat na czas L4 pani doktor robię sobie przerwę bo chyba bym zmieniła klinikę :)

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 29 października 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Cześć. Ja chodzę do dr piekarz w Bb. Końcem listopada idzie na L4. Ponoć mają mieć tam jakiegoś nowego lekarza ale nie pamietam jak sie nazywa i nigdy u niego nie byłam. Dr P jest bardzo dobrym i dokładnym lekarzem, ja Jej ufam. Do dr Czerwinskiej nie chodzę bo jej nie lubię (nie jestem jedyna). Dobrze, ze akurat na czas L4 pani doktor robię sobie przerwę bo chyba bym zmieniła klinikę :)

    Byłam u Czerwińskiej. Wydaje mi się kompetentna choć mocno oszczędna w słowach.
    Kurcze to oby jeszcze zdążyła mi Piekar robić skuteczną inseminacje :D

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 29 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Cz ostatnio jest miła i uśmiechnięta, ale szybko zbywa i robi łaskę, ze odpowie. Zreszta ponoć naciąga niepotrzebnie na leki. Nie twierdze ze jest złym lekarzem, ale nie ufam jej.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 29 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam sie ze może nie zdążyć jeżeli masz teraz przyjmować antyki... wypróbuj tego nowego lekarza, który tam przyjmuje, może akurat jest spoko

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 października 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie ufam dr Cz, byłam zmuszona być u niej raz na monitoringu i mam nadzieję, że więcej się z nią w gabinecie nie spotkam... Nie mogę się wypowiadać na temat jej kompetencji, ale nie lubię jej jako człowieka...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ