X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Hej, my korzystaliśmy z programu 2+1. Za pierwszym razem się udało 2 zarodki i bliźniaki 😁.
    Dodatkowo wiem, że płaciliśmy za wlew z intalipidu i standardowo leki. Upieraj się jak coś żeby prowadził Cię jeden lekarz a nie co wizytę kto inny. Powodzenia

    OOOOO supere, mega mega gratuluję a kto cie prowadził? Co myslisz o czerwińskiej bo w gc my do niej chodzimi.. co prawda jest okropna i mega jej nie lubie ale tak nas umówili za pierwszym razem i już zostaliśmy..
    I napisz jeszcze jaki był wasz problem? Bardzo szybko wam to invitro pykło,to był proble, nasienia? ile miałaś lat?
    Naprawdę bardzo gratuluję!

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    My w GynC zawsze 2. Raz 1 ale to był criotransfer bo wtedy udało sie wychodować 3 zarodki.
    W obecnej klinice tez wzieliśmy za 1 razem 2, a za 2gim tylko 1 i sie akurat udało. Drugi czeka zamrożony ;)
    Weźmiesz 2 to mogą byc blizniaki albo 1 albo też mogą się jeszcze podzielic więc i nawet trojaczki 😀. Wezmiesz jeden to moze być 1 albo blizniaki jednojajowe 😜 nigdy nie ma pewności jak zaskoczy. My zaryzykowaliśmy teraz jednym i się przyjął.

    Hmmm czyli jak się uda wychodowac mi cokolwiek to upierać sie na te 2 zarodki na raz bo w sumie jest więcej szansy?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    OOOOO supere, mega mega gratuluję a kto cie prowadził? Co myslisz o czerwińskiej bo w gc my do niej chodzimi.. co prawda jest okropna i mega jej nie lubie ale tak nas umówili za pierwszym razem i już zostaliśmy..
    I napisz jeszcze jaki był wasz problem? Bardzo szybko wam to invitro pykło,to był proble, nasienia? ile miałaś lat?
    Naprawdę bardzo gratuluję!

    My chodziliśmy do dr Mercika uwielbiam go, raz chcieli mnie przerzucic do innego lekarza to zrobiłam wojnę i już więcej nie próbowali. Zajeżdżam na wizytę a się okazuje, że zapisały mnie do kogoś innego bez mojej zgody bo dr M miał ponoć dużo pacjentów. Nie zgodziłam się na tą wizytę i przyjął mnie dr M :-). U mnie niskie AMH, endometrioza, u mojego wszystkio ok. 2 inseminacje w GC w ogóle dla mnie nieporozumienie i strata kasy. Później program 2+1 i pyklo bez problemu. Przygotuj się na to, że wizyty są krótkie choć nie wiem jak teraz to wygląda. Ja na każdą wizytę spisywalam pytania i wychodziłam dopiero jak uzyskałam wszystkie odpowiedzi :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek 31 lat, a Wy ile macie? Było więcej ciąż z tego programu które pykly za 1 razem. Trzymam kciuki

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja leczyłam się w Gyncentrum i też byłam w Angelius . Więc jestem tu i tu
    hmmm a jaką decyzję podjełaś, gdzie chcesz iss na in vitro? Jakie są twoje plusy w gc?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    hmmm a jaką decyzję podjełaś, gdzie chcesz iss na in vitro? Jakie są twoje plusy w gc?

    Ja już na in vitro nie idę. Mam zamrożone zarodki i być może podejdę jescze do transferu.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, że tutaj straszna cisza..Nikt się nie przymierza do In vitro? Nikt nie chce się podzielić swoją hisrorią z tym miejscem?
    czy ktos jest może w trakcie In vitro u Dr CZ?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Widze, że tutaj straszna cisza..Nikt się nie przymierza do In vitro? Nikt nie chce się podzielić swoją hisrorią z tym miejscem?
    czy ktos jest może w trakcie In vitro u Dr CZ?
    My juz tez do pełnego inv nie podchodzimy. 5 razy wystarczy 😜 jedynie za 1.5 roku podejdziemy do criotransferu i kończymy tą mimo wszystko piękną przygodę z in vitro.

    Co do dr Czerwinskiej to byłam u niej raz na wizycie wiec nie mam zdania. Jako tako się nie wypowiem..
    Jeśli nie chcesz to możesz sie przepisac do innego lekarza. Masz prawo. Musisz czuc sie komfortowo. Ja chodziłam wtedy do dr. Mercika. 5 lat temu wizyty krótkie a dr małomówny nie wiem jak teraz. Pod koniec miałam wrażenie ze jadą po jednej linii i nie mieli na mnie pomysłu. Ogolnie w sumie nie wspominam ich źle.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Aniu... my mamy właśnie Mikołaja 🙂 mi się podoba jeszcze Franek, Filip, Dominik też spoko ale miałam takiego kumpla niezły urwis z niego był.
    O no proszę i jest maly Mikołajek :) a córeczka jak się nazywa? Ja znowu w czoraj cały dzień wymiotowałam już tak było fajnie.. :/

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Widze, że tutaj straszna cisza..Nikt się nie przymierza do In vitro? Nikt nie chce się podzielić swoją hisrorią z tym miejscem?
    czy ktos jest może w trakcie In vitro u Dr CZ?
    Ja byłam 2razy u dr. Cz, nie polecam.. Była nie miła, nie delikatna i miałam wrażenie że nie jest dokladna, ale to moje zdanie . Moim lekarzem był dr. Marcin, potem przy ostatnim transferze zmieniłam na Gretke. Są to dobrzy lekarze ale wizyty bardzo krótkie czasem trwały 5min potrafili wstać zakonczajac wizytę i nie zmieniali nic w sposobie dawkowania czy zmianie leku, każdy transfer wyglądał tak samo potem u Gretki miałam tylko więcej estrofemu zamiast 3to 6 tabletek..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Ja byłam 2razy u dr. Cz, nie polecam.. Była nie miła, nie delikatna i miałam wrażenie że nie jest dokladna, ale to moje zdanie . Moim lekarzem był dr. Marcin, potem przy ostatnim transferze zmieniłam na Gretke. Są to dobrzy lekarze ale wizyty bardzo krótkie czasem trwały 5min potrafili wstać zakonczajac wizytę i nie zmieniali nic w sposobie dawkowania czy zmianie leku, każdy transfer wyglądał tak samo potem u Gretki miałam tylko więcej estrofemu zamiast 3to 6 tabletek..


    ooo no właśnie wizyty trwają 5 minut..czyli u każdego z lekarzy jest tak samo..Oni maja tam taki tłok, że w sumie nie dziwne.. ale właśnie to mnie martwi..

    Czy nie niepokoiła cię sprawa, że nic ci nie zmianieją i lecą tak samo?
    Martwi mnie ta klinika, że idzie schematem, ze ludzi jest mega dużo, ze lekarze nie poświęcają czasu.. bardzo się boje...

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 959 1525

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Widze, że tutaj straszna cisza..Nikt się nie przymierza do In vitro? Nikt nie chce się podzielić swoją hisrorią z tym miejscem?
    czy ktos jest może w trakcie In vitro u Dr CZ?
    Ja niebawem będę podchodzić do IVF w Gyncetrum. 🙂
    Wyjściowo byłam pacjentką dr Grajewskiej, a teraz z racji przeprowadzki częściej jestem u dr Piekarz. 🙂

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja niebawem będę podchodzić do IVF w Gyncetrum. 🙂
    Wyjściowo byłam pacjentką dr Grajewskiej, a teraz z racji przeprowadzki częściej jestem u dr Piekarz. 🙂

    Obie lekarki super 😊

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 959 1525

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Obie lekarki super 😊
    Też mam właśnie takie odczucia. 🙂
    Z racji organizacji GC mi pasuje (to że mają różne lokalizacje) a też słyszałam informacje, że ta klinika ma najlepszych embriologów. Oczywiście pewnie jednym pomogą, innym nie, ostatecznie to nie tylko działanie lekarskie sprawia, że pojawia się ciąża i tego się staram trzymać.
    Do tej pory długo i uparcie odkładaliśmy decyzję o IVF, ale doszliśmy do ściany, a od tylu lat bardzo pragniemy zostać rodzicami i naprawdę wierzę w to, że koniec tej drogi jest już niedaleko
    🙂🙂🙂 Powodzenia wszystkim Wam, sama chętnie powymieniam się doświadczeniami z Wami
    🙂

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    O no proszę i jest maly Mikołajek :) a córeczka jak się nazywa? Ja znowu w czoraj cały dzień wymiotowałam już tak było fajnie.. :/

    Natalka 🙂 współczuję Aniu, ale musisz to przeżyć. Kiedy masz wizytę u lekarza? Wybrałaś lekarza prowadzącego? Mnie prowadziła dr Piekarz super lekarz 🙃

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Discovery life jest program o in vitro z kliniki GC 🙂

    martamus lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    ooo no właśnie wizyty trwają 5 minut..czyli u każdego z lekarzy jest tak samo..Oni maja tam taki tłok, że w sumie nie dziwne.. ale właśnie to mnie martwi..

    Czy nie niepokoiła cię sprawa, że nic ci nie zmianieją i lecą tak samo?
    Martwi mnie ta klinika, że idzie schematem, ze ludzi jest mega dużo, ze lekarze nie poświęcają czasu.. bardzo się boje...
    Zmartwilo mnie dlatego zmieniłam klinikę, wcześniej nie mogłam bo miałam zarodki zamrożone. W każdej klinice jest dużo pacjentek, ale jest to tak organizowane żeby każda pacjentka czuła się zaopiekowana, wizyty trwają tyle ile potrzeba.. Za to się placi i to nie małe pieniądze..

    martamus lubi tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Natalka 🙂 współczuję Aniu, ale musisz to przeżyć. Kiedy masz wizytę u lekarza? Wybrałaś lekarza prowadzącego? Mnie prowadziła dr Piekarz super lekarz 🙃
    Ślicznie :*.. W poniedziałek mam wizytę ale idę teraz do dr. Grządziel, bo chyba chce rodzice w Zabrzu a ona tam pracuje.. Najpierw myślałam o Bytomiu i byłam u dr. Brenka ale ostatnio tyle się nasłuchałam o tym szpitalu że zrezygnowałam ..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Kaś844 Ekspertka
    Postów: 176 363

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Widze, że tutaj straszna cisza..Nikt się nie przymierza do In vitro? Nikt nie chce się podzielić swoją hisrorią z tym miejscem?
    czy ktos jest może w trakcie In vitro u Dr CZ?

    Hej, ja jestem po pierwszej nieudanej procedurze. Wykupiliśmy pakiet 2+1.
    Prowadził nas dr Grettka i dr Mercik.
    Niestety pierwszy raz się nie udał i zarodków do kolejnego transferu też nie mamy :(
    Prawdopodobnie w marcu będziemy się stymulować drugi raz.

  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś844 wrote:
    Hej, ja jestem po pierwszej nieudanej procedurze. Wykupiliśmy pakiet 2+1.
    Prowadził nas dr Grettka i dr Mercik.
    Niestety pierwszy raz się nie udał i zarodków do kolejnego transferu też nie mamy :(
    Prawdopodobnie w marcu będziemy się stymulować drugi raz.
    ooo rozumiem i współczuję, napisz cos o sobie jakie są wasze problemy?
    Co wam powiedzieli, że nie wyszło? Co powiedzieli ze nic nie wychodowali? Pozdrawiam

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ