X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu... my mamy właśnie Mikołaja 🙂 mi się podoba jeszcze Franek, Filip, Dominik też spoko ale miałam takiego kumpla niezły urwis z niego był.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie w marcu mać mieć invitro metoda PICSI, jestem po 3 inseminacjach. Mąz ma 1% w badaniu MSOMA i 65%HBa.
    Proszę o informacje, czy komuś się udało za pierwszym razem invitro, z obserwacji moich wynika, że raczej każdej się udaje dopiero za drugim, dlaczego?
    Czy prawda jest co pisał dr Lewandowski, że warto sie powstrzymać i nie robić ze świeżych zarodków, tylko przeczekać uspokoić jajniki, odpocząć po stymulacji i punkcji i zrobić dopiero na następny miesiąc? Czy wtedy statystyki są lepsze za pierwszym razem?
    Pozdrawia .

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Witam serdecznie w marcu mać mieć invitro metoda PICSI, jestem po 3 inseminacjach. Mąz ma 1% w badaniu MSOMA i 65%HBa.
    Proszę o informacje, czy komuś się udało za pierwszym razem invitro, z obserwacji moich wynika, że raczej każdej się udaje dopiero za drugim, dlaczego?
    Czy prawda jest co pisał dr Lewandowski, że warto sie powstrzymać i nie robić ze świeżych zarodków, tylko przeczekać uspokoić jajniki, odpocząć po stymulacji i punkcji i zrobić dopiero na następny miesiąc? Czy wtedy statystyki są lepsze za pierwszym razem?
    Pozdrawia .
    U mnie udał sie dopoero 6ty transfer.
    5 procedur inv mielismy. Po ostatniej zamroziliśmy 2 zarodki na poł roku. Podalismy 1 i udało się.
    Róznie bywa. My akurat zrobiliśmy tak bo do tej pory zawsze na świeżo i 1 crio ale chyba po miesiącu czy dwóch.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Witam serdecznie w marcu mać mieć invitro metoda PICSI, jestem po 3 inseminacjach. Mąz ma 1% w badaniu MSOMA i 65%HBa.
    Proszę o informacje, czy komuś się udało za pierwszym razem invitro, z obserwacji moich wynika, że raczej każdej się udaje dopiero za drugim, dlaczego?
    Czy prawda jest co pisał dr Lewandowski, że warto sie powstrzymać i nie robić ze świeżych zarodków, tylko przeczekać uspokoić jajniki, odpocząć po stymulacji i punkcji i zrobić dopiero na następny miesiąc? Czy wtedy statystyki są lepsze za pierwszym razem?
    Pozdrawia .

    Ja w GC miałam i świeże i mrożone i nie wychodziło, w novum udało się za 1 razem waśnie na mrożonym zarodku. W Novum mają b. Dobrą skuteczność przy crio

    martamus lubi tę wiadomość

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    U mnie udał sie dopoero 6ty transfer.
    5 procedur inv mielismy. Po ostatniej zamroziliśmy 2 zarodki na poł roku. Podalismy 1 i udało się.
    Róznie bywa. My akurat zrobiliśmy tak bo do tej pory zawsze na świeżo i 1 crio ale chyba po miesiącu czy dwóch.
    hmmm a co mówili, że czemu sie nie udawało?
    Jaki był u ciebie główny problem, bo u nas nasienie i moje komorki nk.
    Ciekawi mnie jak się tlumacza czemu nie wychodzi.
    U kogo się leczyłaś?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Ja w GC miałam i świeże i mrożone i nie wychodziło, w novum udało się za 1 razem waśnie na mrożonym zarodku. W Novum mają b. Dobrą skuteczność przy crio
    hmmm a co mówili, że czemu nie wychodzilo? Jaki byl wasz glowny problem?
    Ja myslalam jeszcze nad Invimedem bo przeraza mnie przepustowosc gyncentrum, nie czuje sie tam dobrze w sumie, martwi mnie ilość ludzi i to ze Pani dr Czerwinska ogóle ze mną nie rozmawia...

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Czy każda z Was leczyła się w Gyncentrum? Jak oceniacie?
    witaj ja na razie lecze sie w 2 gyncentrum i invimedzie i jestem wlasnie przed decyzja, ktora wybrac na inv
    A jak to u ciebue wyglada?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness00 wrote:
    Dziękuję Wam za odpowiedzi, czyli do gc nie ma co wybierać się.W takim razie do Invimedu pewnie uderzymy, choć i tam mam prawie 300 km a do Novum chcialabym, ale niestety jeszcze dalej i logistycznie nie ogarniemy tego niestety.
    Kuszący ten program 2+1 ale jeśli takie podejście tam to i 5 podejść mogłoby być za mało.
    Kasiurek gratulacje i dużo zdrówka życzę ❤
    Szapiro też do gc chodzilas czy innej kliniki? Udało się Wam? Mam taką nadzieję ❤
    Wita! Jestem nowa i nie umiem sie tutaj za bardzo poruszac ale mam dokladnie ten etap co ty tutaj i chcialam podpytac co w koncu wybralas gc czy invimed? Ja tez obecnie chodze do tych dwich w matcu mam.miec invitro i musze sie zdecydowac na klinike. Osobiscie lubie dr cygal z invimedu i jej ufam ale slyszalam ze lepszy sprzet i embriolodzy sa w gc. Vzy tobie sie udalo juz? Ten orogram 2+ 1 jest interesujacy ale sama nie wiem.. Pozdrosy i milo jak bys cos odpisala :)

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam tak realnie wygląda ten program 2+1 ?
    Jakie są ukryte koszta?
    Co was zaskoczylo w tym pakiecie?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    hmmm a co mówili, że czemu sie nie udawało?
    Jaki był u ciebie główny problem, bo u nas nasienie i moje komorki nk.
    Ciekawi mnie jak się tlumacza czemu nie wychodzi.
    U kogo się leczyłaś?
    W gynC sie nie udawało bo juz pozniej jechali tasmowo. Nikt nie miał na mnie pomusłu...
    Później bylismy w bocianie w Białymstoku. Udało sie na chwile, później bocian Katowice i tam udało sie na dobre. Zmiana leków do stymulacji w bocianie, moze tez moje nastawienie. Czułam sie tam zaopiekowana. W sumie to nikt nie wie co vyło przyczyną niepowodzeń. To był w sumue nasz 10 szczesliwy zarodek.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    U mnie udał sie dopoero 6ty transfer.
    5 procedur inv mielismy. Po ostatniej zamroziliśmy 2 zarodki na poł roku. Podalismy 1 i udało się.
    Róznie bywa. My akurat zrobiliśmy tak bo do tej pory zawsze na świeżo i 1 crio ale chyba po miesiącu czy dwóch.

    A wytłumacz mi jeszcze co to znaczy ten 6 transfer? Jak oni to licza? czy miałas ten pakiet 2+1 ? Miałaś 1 punkcje i tyle jajeczek, że potzem już tylko dobierali ci następne mrozaczki??
    Wybacz jeśli sa głupie pytania z mojej strony ale dopiero sie ucze tego wszystkiego

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do bardzo doświadczonych dziewczyn, czym się różni krótki protokół od długiego oprócz mocy stymulacji?
    Czy mogę porobić jakieś badania, które pomogą mi lepiej dobrać protokół do swoich potrzeb?
    Czy na coś się upierać u lekarza żeby zrobił konkretny protokół?
    Co radzicie, na co zwracać uwagę.
    Czy zauważyłyście u koleżanek na forum, że lepiej mieć konkretny protokół bo jest z niego więcej ciąż albo komórek?
    Pozdrawiam.

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    A wytłumacz mi jeszcze co to znaczy ten 6 transfer? Jak oni to licza? czy miałas ten pakiet 2+1 ? Miałaś 1 punkcje i tyle jajeczek, że potzem już tylko dobierali ci następne mrozaczki??
    Wybacz jeśli sa głupie pytania z mojej strony ale dopiero sie ucze tego wszystkiego
    U mnie było tak: 1 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer, 2 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer, 3 stymulacja: 3 zarodki: 2 transfery (1 z 2 zarodkami, 2gi z jednym zarodkiem ktory był mrożony)
    Zmiana kliniki. 1 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer udany na chwilę..2 stymulacja: 2 zarodki (mrożone przez pół roku). Jeden transfer 1 zarodka -udany. Drugi zarodek nadal zimuje ;)
    Za kazdym razem miałam sporo jajeczek. Kilka sie zapładniało ale nie wszystkie sie rozwijały i ostatecznie były 2 zarodki lub raz 3.

    Także ja przeszłam 5 pełnych procedur in vitro i 6 transferów ponieważ w jednym mielismy 1 zarodek "extra". Przy ostatniej procedurze od razu mroziliśmy zarodki i zrobilismy sobie przerwę.
    Nie miałam w GynC 2plus1. My podchodzilismy tam z dofinansowaniem. W klinice, w ktofej teraz jesteśmy podchodzilismy juz całkiem prywatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 19:03

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Mam pytanie do bardzo doświadczonych dziewczyn, czym się różni krótki protokół od długiego oprócz mocy stymulacji?
    Czy mogę porobić jakieś badania, które pomogą mi lepiej dobrać protokół do swoich potrzeb?
    Czy na coś się upierać u lekarza żeby zrobił konkretny protokół?
    Co radzicie, na co zwracać uwagę.
    Czy zauważyłyście u koleżanek na forum, że lepiej mieć konkretny protokół bo jest z niego więcej ciąż albo komórek?
    Pozdrawiam.
    Ja miałam 4 krotkie a raz długi. Udało sie tez przy krótkim ale zmienili mi leki. Powiem Ci ze róznie bywa. Wg mnie bardzo duzo zależy min. od szczęścia...

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    U mnie było tak: 1 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer, 2 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer, 3 stymulacja: 3 zarodki: 2 transfery (1 z 2 zarodkami, 2gi z jednym zarodkiem ktory był mrożony)
    Zmiana kliniki. 1 stymulacja: 2 zarodki, 1 transfer udany na chwilę..2 stymulacja: 2 zarodki (mrożone przez pół roku). Jeden transfer 1 zarodka -udany. Drugi zarodek nadal zimuje ;)
    Za kazdym razem miałam sporo jajeczek. Kilka sie zapładniało ale nie wszystkie sie rozwijały i ostatecznie były 2 zarodki lub raz 3.

    Także ja przeszłam 5 pełnych procedur in vitro i 6 transferów ponieważ w jednym mielismy 1 zarodek "extra". Przy ostatniej procedurze od razu mroziliśmy zarodki i zrobilismy sobie przerwę.
    Nie miałam w GynC 2plus1. My podchodzilismy tam z dofinansowaniem. W klinice, w ktofej teraz jesteśmy podchodzilismy juz całkiem prywatnie.
    a napisz mi jeszcze jak podchodziliście do sprawy wkładania zarodków, nasza jedna pani dr twierdzi, ze za pierwszym razem podają 1 zarodek..ale w sumie nie lepiej od razu dwa? Jak wy to ogarneliście? Od razu 2 czy na początku po jednym?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Witam tak realnie wygląda ten program 2+1 ?
    Jakie są ukryte koszta?
    Co was zaskoczylo w tym pakiecie?

    Hej, my korzystaliśmy z programu 2+1. Za pierwszym razem się udało 2 zarodki i bliźniaki 😁.
    Dodatkowo wiem, że płaciliśmy za wlew z intalipidu i standardowo leki. Upieraj się jak coś żeby prowadził Cię jeden lekarz a nie co wizytę kto inny. Powodzenia

    martamus lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    a napisz mi jeszcze jak podchodziliście do sprawy wkładania zarodków, nasza jedna pani dr twierdzi, ze za pierwszym razem podają 1 zarodek..ale w sumie nie lepiej od razu dwa? Jak wy to ogarneliście? Od razu 2 czy na początku po jednym?
    My w GynC zawsze 2. Raz 1 ale to był criotransfer bo wtedy udało sie wychodować 3 zarodki.
    W obecnej klinice tez wzieliśmy za 1 razem 2, a za 2gim tylko 1 i sie akurat udało. Drugi czeka zamrożony ;)
    Weźmiesz 2 to mogą byc blizniaki albo 1 albo też mogą się jeszcze podzielic więc i nawet trojaczki 😀. Wezmiesz jeden to moze być 1 albo blizniaki jednojajowe 😜 nigdy nie ma pewności jak zaskoczy. My zaryzykowaliśmy teraz jednym i się przyjął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 21:53

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Aniu... my mamy właśnie Mikołaja 🙂 mi się podoba jeszcze Franek, Filip, Dominik też spoko ale miałam takiego kumpla niezły urwis z niego był.

    Ja chciałam dać Mikołaj ale mężowi nie bardzo się podobało. No ale Michałek też jest ładnie.

    Jesli będzie dziewczynka to może Michalina 😂🤣

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    witaj ja na razie lecze sie w 2 gyncentrum i invimedzie i jestem wlasnie przed decyzja, ktora wybrac na inv
    A jak to u ciebue wyglada?

    Ja leczyłam się w Gyncentrum i też byłam w Angelius . Więc jestem tu i tu

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Ja już wymiotuje też ponad miesiąc.. Nawet wody nie umiem pić.. Muszę ja mocno schłodzić zebym mogla, się napić.. Ja rzadko gotuje bo nie daje rady.. Mąż kupuje gotowce. Narazie nic nie przytyłam , waga, stoi w miejscu.. Jedynie brzuszek mi się zaokraglil.. :) całymi dniami leżę bo się tak fatalnie czuje :/..myslelismy nad imieniem ale nie mam pojęcia, jak nazwać chłopca.. Dla dziewczynki nie było by problemu bo dużo imion nam się podoba, a z chłopcem jest problem :) jakieś pomysły? ;)

    Mam nadzieję że lada moment poczujesz się lepiej. Kiedyś też mówiłam że chce dziewczynkę i jak nazwie ale jak się człowiek stara latami to już potem jest mu obojętne czy będzie chłopak czy dziewczyna, ważne że zdrowe.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ