X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 31 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią przespalabym całą noc ale się po prostu nie da. Ta końcówka nie jest już taka przyjemna. Ale na szczęście już nie długo :-)

    Allessa lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 31 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Tyszanka, wiem, że jest kilka filmów z tym samym tytułem. Ja oglądałam ten film z 2011r. Leciał na tv Puls :)
    No to bylby ten chyba,komedia?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 31 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze tak pozno odpisuje ale jakos ciężko mi siąść do kompa..

    Mag85 ja byłam w 2+1 to raczej nie mogli tego tak zrobić..tym bardziej ze było to moje 3 i ostatnie podejscie. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer jesli dobrze doczytałam!!

    pipi ja juz raczej nie bede próbować in vitro..jeśli bede próbować to moze na początku roku, ale w innej klinice..ale musze to przemyśleć jeszcze..a co do lametty to ja ją brałam u dr cz kiedyś..ale efekt był nijaki..

    życzę miłego dnia!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 31 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil napisz proszę jak wyglądała 1 wizyta u dr. Zbroch ile trwała czy czulas ze dokładnie przeanalizowal Wasz problem ?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 31 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil napisz proszę jak wyglądała 1 wizyta u dr. Zbroch ile trwała czy czulas ze dokładnie przeanalizowal Wasz problem ?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil dostalas mojego e-maila? wczoraj pisalam... :)

    Linka daj znac jak dojdzie przesylka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 11:48

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 31 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Tyszanka- komedia :) urechotałam się równo.

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • ewella Znajoma
    Postów: 17 29

    Wysłany: 31 października 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wesolku przed Wami juz ostatnia prosta ! a powiedz gdzie planujesz rodzic?? ( pewnie juz pisalas nie raz ale jakos nie doczytalam chyba)nIE JEST CI latwo spac piszesz w ciazy a wiedz mi ze po porodzie to juz w ogole sie nie wyspisz ;-( ja odkad wrocilismy tydzien temu ze szpitala nie przespalam dluzej niz 3 h za jednym razem . hehe takie to uroki ale wtedy w nocy jak wstaje zaspana na karmienie i ledwo patrze na oczy to przypominam sobie ta dluga droge jaka przeszlismy w posiadaniu naszego skarba i od razu jakos tak lzej na duszy :-)
    Pytala ktoras z Was ost o laktator - ja mialam okazje wyprobiwac zarowno reczny jak i elekryczny i powiem szczerze ze wybralabym elektryczny bez dwoch zdan !!!! duzo szybciej odciaga pokarm i sprawniej przy recznym mozna sie niezle namachac a i tak ssanie nie bedzie tak skuteczne ! w szpitalu gdzie lezalam byl sprzet z lovli ale tez z medeli sa bardzo dobre !


  • ewella Znajoma
    Postów: 17 29

    Wysłany: 31 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwczyny ktore maja mozliwosc moblinej wersji ovu na telefon komorkowy jaki macie syetem operecyjny w swojej komorce?? ja nie umie sciagnac aplikacji na tel. mam windowsa

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 31 października 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela... planuję rodzić w Rudzie Śląskiej ale co z tego wyjdzie to się okaże :-).

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 października 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dlugo zyje blastocysta podana do macicy? ile ona ma czasu by sie zagniezdzic? :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 31 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Sorki ze tak pozno odpisuje ale jakos ciężko mi siąść do kompa..

    Mag85 ja byłam w 2+1 to raczej nie mogli tego tak zrobić..tym bardziej ze było to moje 3 i ostatnie podejscie. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer jesli dobrze doczytałam!!

    pipi ja juz raczej nie bede próbować in vitro..jeśli bede próbować to moze na początku roku, ale w innej klinice..ale musze to przemyśleć jeszcze..a co do lametty to ja ją brałam u dr cz kiedyś..ale efekt był nijaki..

    życzę miłego dnia!!
    Dzięki.
    Wiem że jesteś w programie, ta dziewczyna też była nawet u dr m , chyba to była Jowita ale głowy nie dam.
    A myślałaś o adopcji zarodków?

    7pqmag4.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 31 października 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Dzięki.
    Wiem że jesteś w programie, ta dziewczyna też była nawet u dr m , chyba to była Jowita ale głowy nie dam.
    A myślałaś o adopcji zarodków?
    A ze co Jowita?,bo mam z nia kontakt ☺ robi immunologie.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 31 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    A ze co Jowita?,bo mam z nia kontakt ☺ robi immunologie.
    Ze nie miala w pierwszej procedurze komorek do zaplodnienia i policzyli jej tylko za punkcje a podejscie z programu zostalo?

    7pqmag4.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 31 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wygląda dlugi protokół u dr M? Ja na razie biorę Ovulastan, jak to potem kształtuje się czasowo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 15:19

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 31 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Ze nie miala w pierwszej procedurze komorek do zaplodnienia i policzyli jej tylko za punkcje a podejscie z programu zostalo?
    Tak tak,nie miala.Cos tam zaplacila i chyba sie jej nie liczylo podejscie czy jakos tak.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 31 października 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zocha17.1983 wrote:
    Dziewczyny jak wygląda dlugi protokół u dr M? Ja na razie biorę Ovulastan, jak to potem kształtuje się czasowo?
    Ovulastan 21 dni,w dniu ostatniej tabletki pierwszy z 14-tu zastrzykow gonapeptylu,po 14 dniach stymulacja ok 10-12 dni...

    Sil lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 31 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś myślałam o adopcji zarodków...ale nie wiem..nie jestem zdecydowana..chyba sie poddam...moze spróbuje w innej klinice moze pomyśle o adopcji..nie wiem..przerosło mnie to troszkę..byłam pewna ze uda sie za 1 razem..a tu 3 razy i dupa..teraz na ostatnia wizyte ide do dr G bo dr M jest wiecznie zajęty..wiec odpuszczam go juz sobie..aczkolwiek zapytam czy da sie tak zrobić ;)


    ps. a na forum jest Ania609 bo jakos nie moge jej zlokalizować??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 31 października 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na forum jest Ania609 bo jakos nie moge jej zlokalizować??[/QUOTE]

    Właśnie nie wiadomo co z Anią. Nie oddzywa się :-(

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 31 października 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, ja po 3 transferach siedze , czytam, szukam i wymyslam:) Na pewno zdecyduję się na dr G. Mysle, ze leki będą te same ale dodam schratching itp. Ale teraz duzo więcej mam suplementów i mniej uzywek haha:) Ale do sedna: poczytajcie jak ważna jest Vit D!!!


    Witamina D a Twoje szanse na ciążę

    Niedobór witaminy D może obniżyć Twoje szanse na ciążę niemal o połowę, jak pokazuje nowe badanie przeprowadzone we Włoszech.

    Badaniem objęto 154 kobiety biorące udział w programie zapłodnienia in vitro. Naukowcy porównali odsetek ciąż uzyskanych u kobiet z niedoborem witaminy D do kobiet, u których poziom tej witaminy był wystarczający (co najmniej 20 nanogramów na 1 mililitr krwi).

    Badanie wykazało, że kobiety o dostatecznym poziomie witaminy D miały większe szanse na produkcję wysokiej jakości zarodków, oraz większe szanse na uzyskanie ciąży, niż kobiety z niedoborem witaminy D. Odsetek ciąż był najwyższy wśród grupy pacjentek z najwyższym stężeniem witaminy D we krwi.

    Jak tłumaczą autorzy badania, witaminy mogą wspomagać zarówno dojrzewanie komórek jajowych wysokiej jakości, jak też implantację zarodków w macicy. Podobny wpływ witaminy D na płodność zaobserwowano także u wielu ssaków.

    Witamina D nazywana jest witaminą słoneczną, bo organizm człowieka produkuje ją w kontakcie z promieniami słońca. Nie polecamy Ci jednak nadmiernego opalania, gdyż przyspiesza ono starzenie skóry i zwiększa ryzyko nowotworów skóry. Zamiast tego, przypominamy Ci, jak ważna jest dieta podczas starań o ciążę. Witaminę D znajdziesz w takich pokarmach, jak:
    – tłuste ryby morskie (łosoś, makrela, śledź)
    – wątroba wołowa
    – żółtko jaja kurzego

    Badania naukowe wskazują też na korzyści płynące ze stosowania suplementów witaminowych w celu zwiększenia szans na ciążę. Warto zatem uzupełnić dietę o suplement zawierający witaminę D. Na przykład, stosując preparat Femifertil dostarczysz organizmowi aż 10 mikrogramów tej witaminy, a oprócz niej uzupełnisz dietę o: 10 witamin, 5 mikroelementów, i 5 ekstraktów ziołowych pomocnych podczas starań o ciążę.

    Yoselyn82, Sil, pippi lubią tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ