Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią przespalabym całą noc ale się po prostu nie da. Ta końcówka nie jest już taka przyjemna. Ale na szczęście już nie długo :-)

Allessa lubi tę wiadomość

Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Tyszanka81 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Tyszanka, wiem, że jest kilka filmów z tym samym tytułem. Ja oglądałam ten film z 2011r. Leciał na tv Puls :)
    No to bylby ten chyba,komedia?

5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • zizia_a Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze tak pozno odpisuje ale jakos ciężko mi siąść do kompa..

Mag85 ja byłam w 2+1 to raczej nie mogli tego tak zrobić..tym bardziej ze było to moje 3 i ostatnie podejscie. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer jesli dobrze doczytałam!!

pipi ja juz raczej nie bede próbować in vitro..jeśli bede próbować to moze na początku roku, ale w innej klinice..ale musze to przemyśleć jeszcze..a co do lametty to ja ją brałam u dr cz kiedyś..ale efekt był nijaki..

życzę miłego dnia!!

f2w3rjjgl1madrz2.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kamiisia Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil napisz proszę jak wyglądała 1 wizyta u dr. Zbroch ile trwała czy czulas ze dokładnie przeanalizowal Wasz problem ?

d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamiisia Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil napisz proszę jak wyglądała 1 wizyta u dr. Zbroch ile trwała czy czulas ze dokładnie przeanalizowal Wasz problem ?

d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil dostalas mojego e-maila? wczoraj pisalam... :)

Linka daj znac jak dojdzie przesylka :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 11:48

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • dorciak1805 Ekspertka

Wysłany: 31 października 2016, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Tyszanka- komedia :) urechotałam się równo.

Tyszanka81 lubi tę wiadomość

Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • ewella Znajoma

Wysłany: 31 października 2016, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wesolku przed Wami juz ostatnia prosta ! a powiedz gdzie planujesz rodzic?? ( pewnie juz pisalas nie raz ale jakos nie doczytalam chyba)nIE JEST CI latwo spac piszesz w ciazy a wiedz mi ze po porodzie to juz w ogole sie nie wyspisz ;-( ja odkad wrocilismy tydzien temu ze szpitala nie przespalam dluzej niz 3 h za jednym razem . hehe takie to uroki ale wtedy w nocy jak wstaje zaspana na karmienie i ledwo patrze na oczy to przypominam sobie ta dluga droge jaka przeszlismy w posiadaniu naszego skarba i od razu jakos tak lzej na duszy :-)
    Pytala ktoras z Was ost o laktator - ja mialam okazje wyprobiwac zarowno reczny jak i elekryczny i powiem szczerze ze wybralabym elektryczny bez dwoch zdan !!!! duzo szybciej odciaga pokarm i sprawniej przy recznym mozna sie niezle namachac a i tak ssanie nie bedzie tak skuteczne ! w szpitalu gdzie lezalam byl sprzet z lovli ale tez z medeli sa bardzo dobre !

• ewella Znajoma

Wysłany: 31 października 2016, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwczyny ktore maja mozliwosc moblinej wersji ovu na telefon komorkowy jaki macie syetem operecyjny w swojej komorce?? ja nie umie sciagnac aplikacji na tel. mam windowsa

Wysłany: 31 października 2016, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela... planuję rodzić w Rudzie Śląskiej ale co z tego wyjdzie to się okaże :-).

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dlugo zyje blastocysta podana do macicy? ile ona ma czasu by sie zagniezdzic? :)

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Sorki ze tak pozno odpisuje ale jakos ciężko mi siąść do kompa..

Mag85 ja byłam w 2+1 to raczej nie mogli tego tak zrobić..tym bardziej ze było to moje 3 i ostatnie podejscie. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer jesli dobrze doczytałam!!

pipi ja juz raczej nie bede próbować in vitro..jeśli bede próbować to moze na początku roku, ale w innej klinice..ale musze to przemyśleć jeszcze..a co do lametty to ja ją brałam u dr cz kiedyś..ale efekt był nijaki..

życzę miłego dnia!!
    Dzięki.
    Wiem że jesteś w programie, ta dziewczyna też była nawet u dr m , chyba to była Jowita ale głowy nie dam.
    A myślałaś o adopcji zarodków?

7pqmag4.png
  • Tyszanka81 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Dzięki.
    Wiem że jesteś w programie, ta dziewczyna też była nawet u dr m , chyba to była Jowita ale głowy nie dam.
    A myślałaś o adopcji zarodków?
    A ze co Jowita?,bo mam z nia kontakt ☺ robi immunologie.

• Mag85 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    A ze co Jowita?,bo mam z nia kontakt ☺ robi immunologie.
    Ze nie miala w pierwszej procedurze komorek do zaplodnienia i policzyli jej tylko za punkcje a podejscie z programu zostalo?

7pqmag4.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka

Wysłany: 31 października 2016, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wygląda dlugi protokół u dr M? Ja na razie biorę Ovulastan, jak to potem kształtuje się czasowo?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 15:19

• Tyszanka81 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Ze nie miala w pierwszej procedurze komorek do zaplodnienia i policzyli jej tylko za punkcje a podejscie z programu zostalo?
    Tak tak,nie miala.Cos tam zaplacila i chyba sie jej nie liczylo podejscie czy jakos tak.

• Tyszanka81 Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zocha17.1983 wrote:
    Dziewczyny jak wygląda dlugi protokół u dr M? Ja na razie biorę Ovulastan, jak to potem kształtuje się czasowo?
    Ovulastan 21 dni,w dniu ostatniej tabletki pierwszy z 14-tu zastrzykow gonapeptylu,po 14 dniach stymulacja ok 10-12 dni...

Sil lubi tę wiadomość

• zizia_a Autorytet

Wysłany: 31 października 2016, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś myślałam o adopcji zarodków...ale nie wiem..nie jestem zdecydowana..chyba sie poddam...moze spróbuje w innej klinice moze pomyśle o adopcji..nie wiem..przerosło mnie to troszkę..byłam pewna ze uda sie za 1 razem..a tu 3 razy i dupa..teraz na ostatnia wizyte ide do dr G bo dr M jest wiecznie zajęty..wiec odpuszczam go juz sobie..aczkolwiek zapytam czy da sie tak zrobić ;)

ps. a na forum jest Ania609 bo jakos nie moge jej zlokalizować??

f2w3rjjgl1madrz2.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

8zw0xqpkiuw2sxx1.png

Wysłany: 31 października 2016, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na forum jest Ania609 bo jakos nie moge jej zlokalizować??[/QUOTE]

Właśnie nie wiadomo co z Anią. Nie oddzywa się :-(

• Ala76 Koleżanka

Wysłany: 31 października 2016, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, ja po 3 transferach siedze , czytam, szukam i wymyslam:) Na pewno zdecyduję się na dr G. Mysle, ze leki będą te same ale dodam schratching itp. Ale teraz duzo więcej mam suplementów i mniej uzywek haha:) Ale do sedna: poczytajcie jak ważna jest Vit D!!!

Witamina D a Twoje szanse na ciążę

Niedobór witaminy D może obniżyć Twoje szanse na ciążę niemal o połowę, jak pokazuje nowe badanie przeprowadzone we Włoszech.

Badaniem objęto 154 kobiety biorące udział w programie zapłodnienia in vitro. Naukowcy porównali odsetek ciąż uzyskanych u kobiet z niedoborem witaminy D do kobiet, u których poziom tej witaminy był wystarczający (co najmniej 20 nanogramów na 1 mililitr krwi).

Badanie wykazało, że kobiety o dostatecznym poziomie witaminy D miały większe szanse na produkcję wysokiej jakości zarodków, oraz większe szanse na uzyskanie ciąży, niż kobiety z niedoborem witaminy D. Odsetek ciąż był najwyższy wśród grupy pacjentek z najwyższym stężeniem witaminy D we krwi.

Jak tłumaczą autorzy badania, witaminy mogą wspomagać zarówno dojrzewanie komórek jajowych wysokiej jakości, jak też implantację zarodków w macicy. Podobny wpływ witaminy D na płodność zaobserwowano także u wielu ssaków.

Witamina D nazywana jest witaminą słoneczną, bo organizm człowieka produkuje ją w kontakcie z promieniami słońca. Nie polecamy Ci jednak nadmiernego opalania, gdyż przyspiesza ono starzenie skóry i zwiększa ryzyko nowotworów skóry. Zamiast tego, przypominamy Ci, jak ważna jest dieta podczas starań o ciążę. Witaminę D znajdziesz w takich pokarmach, jak:
    – tłuste ryby morskie (łosoś, makrela, śledź)
    – wątroba wołowa
    – żółtko jaja kurzego

Badania naukowe wskazują też na korzyści płynące ze stosowania suplementów witaminowych w celu zwiększenia szans na ciążę. Warto zatem uzupełnić dietę o suplement zawierający witaminę D. Na przykład, stosując preparat Femifertil dostarczysz organizmowi aż 10 mikrogramów tej witaminy, a oprócz niej uzupełnisz dietę o: 10 witamin, 5 mikroelementów, i 5 ekstraktów ziołowych pomocnych podczas starań o ciążę.

Yoselyn82, Sil, pippi lubią tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego