X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 8 maja 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Ja po transferze miałam ciągle progesteron 20-21, wydawało się mi, że to za mało, bo w końcu na forum ciągle dziewczyny pisały o wartościach trzycyfrowych.. Ale wg norm laboratorium było okej. I mój ginekolog i dr. Kowalska mówili to samo, że jest dobrze. Ja badałam proga przy pierwszych dwóch betach, i później oznaczałam jak zaczęłam krwawić. Pamiętaj, że duphaston nie wychodzi w badaniu z krwi, czyli proga będziesz mieć ciut wyższego niż pokazuje wynik. I w sumie jak byłam raz na wizycie u dr Grettki to stwierdził, że badanie proga jest bez sensu, bo wartości w ciągu dnia się zmieniają.. Ale wiadomo, że to martwi bo z niskim jest mała szansa na utrzymanie ciąży, więc ja też się martwiłam pomimo, że beta ładnie rosła.
    Dzięki, bo to pierwszy raz z takimi lekami i zastanawiałam się. Prog jest w crinone, duphadtonie i prolutexie i mam jego poziom poniżej 20. Transferu nie robił dr. Gretka tylko pani dr, ale nie pamiętam nazwiska. Dr. Grettka właśnie ostatnio tak taśmowo przyjął - usg, kod na receptę, a jak zapytałam o leki od immunologa to odburknął...

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
  • Ann_ikaa Przyjaciółka
    Postów: 75 109

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Dziewczyny, da się odwołać wizytę w ich systemie online? Umówiłam online, ale muszę przełożyć bo okres przyszedł za wcześnie. Nie lubię dzwonić na ich infolinię więc wolałabym odwołać online.
    Niestety chyba nie da się samej odwołać. Przynajmniej ja kiedyś próbowałam i musiałam dzwonić.
    Ktoś pytał o dr Gajewską. Przyjmuje w Katowicach, ale chyba tylko w środy...

    Krakowska, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1096

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werdandi
    No ja brałam lutinusa dopochwowo, i też prolutex i duphaston. Zwiększ sobie dawkę duphastonu tak jak mówili i czekaj co odpiszą z kliniki. Możesz poszukać jak naturalnie zwiększyć proga i zacząć jeść te rzeczy, zawsze to człowiek spokojniejszy. Z dr Grettka też miałam wtedy nie zbyt ciekawa wizytę. Widać taki typ człowieka. Mnie prawie opieprzył kto mi kazał badać progesteron, to mu powiedziałam, że dr Kowalska i już nic nie powiedział.

    Krakowska niestety nie wiem czy się da. Spróbuj na komputerze wejść, bo zauważyłam, przynajmniej u mnie, że przez telefon połowy rzeczy nie widać na tej stronie, nie da się przesunąć itp. Może jak wejdziesz na kompie to będzie opcja anulowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 09:08

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Werdandi
    No ja brałam lutinusa dopochwowo, i też prolutex i duphaston. Zwiększ sobie dawkę duphastonu tak jak mówili i czekaj co odpiszą z kliniki. Możesz poszukać jak naturalnie zwiększyć proga i zacząć jeść te rzeczy, zawsze to człowiek spokojniejszy. Z dr Grettka też miałam wtedy nie zbyt ciekawa wizytę. Widać taki typ człowieka. Mnie prawie opieprzył kto mi kazał badać progesteron, to mu powiedziałam, że dr Kowalska i już nic nie powiedział.

    Krakowska niestety nie wiem czy się da. Spróbuj na komputerze wejść, bo zauważyłam, przynajmniej u mnie, że przez telefon połowy rzeczy nie widać na tej stronie, nie da się przesunąć itp. Może jak wejdziesz na kompie to będzie opcja anulowania.

    No właśnie nie ma. Trudno, zadzwonię.

    Co do proga to ciężko znaleźć coś na temat naturalnego podniesienia. Czytałam tylko by ograniczyć sól i ew. niepokalanek.
    Może komuś innemu coś więcej się udało znaleźć?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1096

    Wysłany: 8 maja 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzechy nerkowca, zielone liściaste, takie jak jarmuż i boćwina, nasiona dyni, czarna fasola, soczewica i inne rośliny strączkowe, kakao, makrela i pełnoziarnisty brązowy ryż. To tak na szybko znalazłam, ale czytałam jakieś strony gdzie były rozpiski co dokładnie pomaga podnieść naturalnie proga. Pewnie nie są to duże wartości ale zawsze warto spróbować 😊

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 8 maja 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Orzechy nerkowca, zielone liściaste, takie jak jarmuż i boćwina, nasiona dyni, czarna fasola, soczewica i inne rośliny strączkowe, kakao, makrela i pełnoziarnisty brązowy ryż. To tak na szybko znalazłam, ale czytałam jakieś strony gdzie były rozpiski co dokładnie pomaga podnieść naturalnie proga. Pewnie nie są to duże wartości ale zawsze warto spróbować 😊

    Oooo...
    To nie wiem jak ja szukałam, że nic nie znalazłam. A pamiętasz gdzie były te strony z rozpiskami? Kakao uwielbiam :-)

    Sunflowerr lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 8 maja 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Werdandi
    No ja brałam lutinusa dopochwowo, i też prolutex i duphaston. Zwiększ sobie dawkę duphastonu tak jak mówili i czekaj co odpiszą z kliniki. Możesz poszukać jak naturalnie zwiększyć proga i zacząć jeść te rzeczy, zawsze to człowiek spokojniejszy. Z dr Grettka też miałam wtedy nie zbyt ciekawa wizytę. Widać taki typ człowieka. Mnie prawie opieprzył kto mi kazał badać progesteron, to mu powiedziałam, że dr Kowalska i już nic nie powiedział.

    Krakowska niestety nie wiem czy się da. Spróbuj na komputerze wejść, bo zauważyłam, przynajmniej u mnie, że przez telefon połowy rzeczy nie widać na tej stronie, nie da się przesunąć itp. Może jak wejdziesz na kompie to będzie opcja anulowania.
    Dzwonili dziś z kliniki i dr Grettka kazał zwiększyć duphaston tak jak mi powiedzieli przy transferze. Czyli od wczoraj 3x2tabl. Poczytam o jedzeniu wieczorkiem, dzięki za cynk

    Krakowska, Sisska lubią tę wiadomość

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 8 maja 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werdandi wrote:
    Dzwonili dziś z kliniki i dr Grettka kazał zwiększyć duphaston tak jak mi powiedzieli przy transferze. Czyli od wczoraj 3x2tabl. Poczytam o jedzeniu wieczorkiem, dzięki za cynk

    Cynk też dosłownie ;-)

    Sisska, werdandi lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1096

    Wysłany: 8 maja 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest coś takiego
    https://plodnosc.pl/jak-zwiekszyc-poziom-progesteronu-dieta-7-skladnikow-ktore-w-tym-pomoga/

    Ja wpisywałam w Google 'jak podnieść progesteron naturalnie' albo zamiast naturalnie to 'domowymi sposobami' i właśnie czytałam kilka stron, gdzie było podobnie napisane jak na tej co podałam. Nie ma może jakiejś konkretnej rozpiski jedz to i to w ilości takiej i takiej, ale jest fajnie napisane jakie produkty się przyczyniają do wzrostu proga, wystarczy kupić i wcinać. Ja np jadłam orzechy nerkowca bo uwielbiam 😊

    Krakowska, Sunflowerr lubią tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 8 maja 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Widzę, że rozmawiacie o lekarzach - ja co prawda nie w kwestii ginekologa, a genetyka - czy któraś z Was miała styczność w Gyncentrum z Panią doktor Jezela-Stanek? I mogłaby mi coś opowiedzieć o wizycie itd?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 21:51

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Szatyneczka Autorytet
    Postów: 2564 5362

    Wysłany: 8 maja 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandratika wrote:
    No ka żelaznej tez właśnie żadna z nich niebprzyjmuje. Dr Gajewska odeszła chyba w ogóle a dr Piekarz chyba ma tylko pacjentki ginekologiczne i nie na żelaznej.

    Dziewczyny to ci z tym szczepieniem? Szczepicie się przy procedurze? Rozmawialiście z lekarzami?

    Dr Gajewska przyjmuje w Bielsko białej chociaż w Katowicach chyba też ale góra raz w tygodniu 🙂

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Rocznik '90 starania od 2009
    9 ciąż naturalnych | 2 procedury 3transfer 4.12 - > transfer blastki 5AA ( wlew z immunoglobulin, intralipid, accofil,encorton10mg,heparyna,papaveryna➡️ 6dpt - 24,8 | prog. 18 ( w dniu FET 7)
    9dpt - 66,33 | prog. 16
    10dpt - 106,7 ( inne labo)
    11dpt - 147,89 | prog. 19🙏
    13dpt - 351,95 | prog. 23,15 ☺️
    17dpt - 2565,49 - - >usg pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    18dpt - > wizyta w klinice -pęcherzyk ciążowy 8,5mm i pęcherzyk żółtkowy 19dpt - 4657,30 prog.14,52
    24dpt - 23635 | prog. 11,36 mamy zarodek3,5mm
    26dpt- 34469,9|prog.25,29
    34dpt - usg crl 1,39cm 😍❤️
    14.01. 22- > dzidziuś macha nóżkami crl 2,12 tydz. 8+5 z usg z OM 8+2
    20.01--> tydz. 9+4 z usg crl 2,84 ❤️
    09.02 - >prenatalne 13+1 zdrowa dzidzia|01.03 - > 16+0 - będzie syn ❤️
    ANTOŚ URODZONY 05.08.2022 <-- MAŁY WIELKI CUD ❤️😍
    moja historia
  • Ren91 Znajoma
    Postów: 27 11

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatyneczka wrote:
    Dr Gajewska przyjmuje w Bielsko białej chociaż w Katowicach chyba też ale góra raz w tygodniu 🙂
    O a na stronie w rejestracji online w BB nie ma jej wymienionej. A w jakie dni tam przyjmuje?

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 959 1525

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ren91 wrote:
    O a na stronie w rejestracji online w BB nie ma jej wymienionej. A w jakie dni tam przyjmuje?

    A nie masz na myśli czasem dr Piekarz? Bo ona jest głównym lekarzem w BB, wręcz ponoć ostatnio przyjmuje już tylko w Bielsku, a nie w Kato.
    Nam nie pomogła, ale ja jestem dość trudnym przypadkiem, ale i tak ją bardzo polecam - ciepła, sympatyczna, empatyczna i zaangażowana. :)

    My po 3 stymulacjach przenieśliśmy się do AP, ale zerkam czasami co tam u Was i trzymam kciuki!!! :)

    Sunflowerr lubi tę wiadomość

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Sunflowerr Ekspertka
    Postów: 232 289

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Cześć dziewczyny. Widzę, że rozmawiacie o lekarzach - ja co prawda nie w kwestii ginekologa, a genetyka - czy któraś z Was miała styczność w Gyncentrum z Panią doktor Jezusa-Stanek? I mogłaby mi coś opowiedzieć o wizycie itd?
    Chyba troszkę inaczej się pisze jej nazwisko, ale domyślam się, że i nią chodzi. 🙂Miałam u niej 2 wizyty, bardzo miła, odpowiadała na pytania, ale nam jedynie powiedziała, że genetyki nie zmienimy więc wizyta u niej była jedynie potwierdzeniem do kolejnych decyzji które musieliśmy podjąć. Z pewnością wszystko zależy od przypadku z czym się idzie u nas chodziło o mutacje w moim kariotypie.

    31l
    4x IUI :(
    2019 Cb
    I 2021 KET z KD ,CP, laparoskopia,
    XI 2021 KET z KD :(
    IV 2022 KET z KD z accofilem, intralipidem, atosibanem
    8dpt beta 41
    10dpt beta 108
    12dpt beta 259 :D

    IO, nieprawidłowy kariotyp, brak KIRów,
  • Sunflowerr Ekspertka
    Postów: 232 289

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Tu jest coś takiego
    https://plodnosc.pl/jak-zwiekszyc-poziom-progesteronu-dieta-7-skladnikow-ktore-w-tym-pomoga/

    Ja wpisywałam w Google 'jak podnieść progesteron naturalnie' albo zamiast naturalnie to 'domowymi sposobami' i właśnie czytałam kilka stron, gdzie było podobnie napisane jak na tej co podałam. Nie ma może jakiejś konkretnej rozpiski jedz to i to w ilości takiej i takiej, ale jest fajnie napisane jakie produkty się przyczyniają do wzrostu proga, wystarczy kupić i wcinać. Ja np jadłam orzechy nerkowca bo uwielbiam 😊
    Też muszę poczytać, dziekuje🙂

    31l
    4x IUI :(
    2019 Cb
    I 2021 KET z KD ,CP, laparoskopia,
    XI 2021 KET z KD :(
    IV 2022 KET z KD z accofilem, intralipidem, atosibanem
    8dpt beta 41
    10dpt beta 108
    12dpt beta 259 :D

    IO, nieprawidłowy kariotyp, brak KIRów,
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerr wrote:
    Chyba troszkę inaczej się pisze jej nazwisko, ale domyślam się, że i nią chodzi. 🙂Miałam u niej 2 wizyty, bardzo miła, odpowiadała na pytania, ale nam jedynie powiedziała, że genetyki nie zmienimy więc wizyta u niej była jedynie potwierdzeniem do kolejnych decyzji które musieliśmy podjąć. Z pewnością wszystko zależy od przypadku z czym się idzie u nas chodziło o mutacje w moim kariotypie.

    Zdecydowanie inaczej się pisze. Słownik mi zmienił 😉 już poprawiam, dziekuje.
    Czyli żadnego leczenia nie wdrożyła? Mnie skierował ginekolog w związku z trombofilia i właśnie się zastanawiam, czy coś ta wizyta wniesie (a mam taka nadzieje).
    Dziekuje za odpowiedź.

    EDIT: wszystko już jasne. Nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2021, 15:29

    Sunflowerr lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Sandratika Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn po Cc, nie wiem Czy są tu takie, ale zapytam, czy przy drugim podejściu mialayscie wątpliwości? Tzn czy bałyście się ze jak już zajdziecie w ta druga ciąże to cos pójdzie nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandratika wrote:
    Pytanie do dziewczyn po Cc, nie wiem Czy są tu takie, ale zapytam, czy przy drugim podejściu mialayscie wątpliwości? Tzn czy bałyście się ze jak już zajdziecie w ta druga ciąże to cos pójdzie nie tak?
    Ja jestem po cieciu i nie mam takich wątpliwości:) jest wiele kobiet po cc i rodzą z sukcesem. Jakie masz obawy?

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1096

    Wysłany: 13 maja 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że jak wyśle mejla do kliniki z prośbą o wystawienie recepty to wystawia? Czy trzeba najpierw dzwonić? Nie chce się mi za bardzo dzwonić do nich

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 13 maja 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Myślicie, że jak wyśle mejla do kliniki z prośbą o wystawienie recepty to wystawia? Czy trzeba najpierw dzwonić? Nie chce się mi za bardzo dzwonić do nich
    Pisz mi tak wystawiali tyko zerknij sobie później na ikp żeby kod recepty mieć :)

    Sisska lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
‹‹ 612 613 614 615 616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ