Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Morawa Autorytet

Wysłany: 3 czerwca, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nienajlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi tajemnice swoich sukcesów.

https://www.facebook.com/785836604776426/posts/4734661063227274/

https://www.facebook.com/785836604776426/posts/4731518170208230/
  • Aguuula;2525 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś

Morawa, ja mam za sobą 5 procedur inv, 6 transferów. W sumie podano 10 zarodków. 10ty okazał się szczęśliwy.
    Zmieniłam klinikę. 3 procedury w gynC Katowice. Nieudane.
    1x przygotowanie bocian Katowice ale punkcja i transfer bocian Białystok. Udało się na krótko... kolejna procedura bocian Katowice i tu sukces. Ja odczekałam ponad pół roku po procedurze i robiliśmy crio. To był mój najlepszy zarodek dotychczas 7A. W 100% zaufałam lekarzowi. Jakos tak miałam pozytywne nastawienie. Został nam jeszcze 1 zarodek 7B i chyba będziemy go zabierać w okolicach wakacji ale najpierw musze sprawdzić bliznę po cc bo cos sie lekarzowi nie podoba😑

1usahdgehm7f6w5e.png
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :)
  • Lusia30 Koleżanka

Wysłany: 14 lipca, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie dotyczące Gyncentrum. Jestem po pierwszej IUI, wyglądało to tak ze byłam prowadzona cały czas przez placówkę w Bielsku (bo tu miałam najbliżej) i gdy nadszedł czas IUI okazało się ze nie wykonają mi jej w Bielsku bo Pani od nasienia ma wolne. Umówiono mnie do Katowic. Niestety pierwsza IUI się nie udała, wiec będzie druga z tym ze USG kontrolne będę mieć w piątek, i na wstępie mi powiedziano ze IUI nie odbędzie się w Bielsku tylko w Kato ponieważ dr ma urlop... to jest nie normalne... znowu będę musiała jechać taki kawał drogi i brać znowu kolejny dzień wolnego zarówno ja jak i mój mąż... nie wiem czy Wy tez tak miałyście??

• Krakowska Autorytet

Wysłany: 14 lipca, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam z innym zabiegiem.

39 lat
    Hashimato w remisji
    Wysokie CD4/CD8 oraz komórki NK
    4 zarodki klasy AA
    IV transfer - maj
  • Ann_ikaa Koleżanka

Wysłany: 15 lipca, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda jeżdżę do Katowic, ale ostatnio zabieg miałam w Sosnowcu. Czasem tak to wygląda.

♀️34l.
    AMH 1,83
    Niedoczynność tarczycy
    ♂️ 34l.
    Słabe wyniki nasienia, wysoki poziom FSH

1 stymulacja- luty 2021
    Gonal f+Menopur
    Odstąpienie od punkcji- kilka pęcherzyków/torbiele
    2 stymulacja- kwiecień 2021
    Marvelon, Gonapeptyl, Gonal f- 14 pęcherzyków,
    6 komórek prawidłowych, 4 zapłodnione,
    2 blastocysty -❄️❄️ 🥰
  • Sisska Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczylam w Krakowie a często musiałam jeździć na wizyty i zabiegi do Katowic. Także to normalne takie jeżdżenie

zi139jcgia5l9blb.png
‹‹ 612 613 614 615 616
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego