Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • efcia84 Przyjaciółka

Wysłany: 5 sierpnia, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Czy któraś z Was wie który lekarz specjalizuje się w stymulacji pacjentek z niską rezerwą jajnikową?
    Dr.Mrugacz jest świetny, ale przyjmuje w Białymstoku.

• beawoj Nowa

Wysłany: 3 października, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek wrote:
    A ta doktor gdzieś przyjmuje prywatnie jeszcze dodatkowo? Bo powiem Ci, że jestem załamana trochę podejściem tu Mercika. 2 dni temu miałam u niego podgląd przed kriotransferm i kazał jeszcze dziś mi przyjść, ale dziś go nie ma w Katowicach więc do innej doktorki byłam zapisana. Ona mi się pyta czy chce trzydniowce hodować do blastki, a ja jej, że nie wiem bo nic mój lekarz o tym nie mówił. Jek wiedział, że zaraz przed krio będę mieć wizyte u innej lekarki to powinien to ze mną omówić, ufam mu i liczę się z jego zdaniem, ale czasem mam dosc.
    Tak, przyjmuje w GYNMED w Bytomiu, ma gabinet razem z mężem, ona przyjmuje od wtorku do czwartku. Powiem wam tak przy okazji dziewczyny bo przypadkiem tu weszłam po kilku latach. Bardzo mi to forum pomogło 5 lat temu. Miałam in vitro, drugi transfer udany( dr. Polacek), ciążę prowadziła początkowo dr. Piekarz,ale sama była w tamtym czasie w ciąży i później przejęłą mnie równie cudowna dr. Gajewska. Po 1,5 roku przytrafiła nam się "naturalna" niespodzianka, ciążę też prowadziła dr Gajewska. Mam teraz parkę, dwoje małych bąbli, parkę. Dziewczyny jedyne co wam powiem to to żebyście walczyły, bo warto. Drugie dziecko urodziłam mając 40 lat. Mi przy in vitro pomogło chyba zrobienie biopsji endometrium w cyklu poprzedzającym transfer. Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października, 21:28

Krakowska lubi tę wiadomość

• Blawatek Autorytet

Wysłany: 4 października, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chodzę do dr Kowalskiej, ale jest na urlopie. Zapisalam się zatem do dr Mercika. I mam stracha. Podpowiecie jaki jest?

• Becky123 Przyjaciółka

Wysłany: 4 października, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, chodzę do dr Kowalskiej, ale jest na urlopie. Zapisalam się zatem do dr Mercika. I mam stracha. Podpowiecie jaki jest?

Nie znam akurat dr M ale myślę, ze nie ma się czego bać.

Jesli nie ma mojego prowadzącego i idę na wizytę do kogoś innego to podchodzę do tego tak, ze może zauważy albo podpowie coś nowego. Dzieki temu np udało mi się umówić szybciej na droznosc.

• Onaaa30 Debiutantka

Wysłany: 4 października, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy robiła któraś histeroskopie w gyn w Krakowie? Jak to wygląda? Jak się przygotować?

• efcia84 Przyjaciółka

Wysłany: 4 października, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Bardzo fajny chodzę do niego od lat. Mało mówi Ale jest bardzo konkretny.

Agnes_, Krakowska lubią tę wiadomość

• Agnes_ Znajoma

Wysłany: 14 października, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Dziewczyny proszę powiedzcie mi ile w Gyncentrum robią inseminacji pod rząd? Czy kończy się na 3 inseminacjach i trzeba mieć przerwę czy jak to tam wyglada? Ja jestem po drugiej i w sumie nie wiem co dalej będzie jak się nie uda... :(

Mam właśnie ten problem, jestem po 2 nie udanej IUI i zastanawiamy się co dalej, czy próbować jeszcze raz czy zacząć już in vitro. Tysiące pytań i wątpliwości.

• Blawatek Autorytet

Wysłany: 14 października, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes_ wrote:
    Mam właśnie ten problem, jestem po 2 nie udanej IUI i zastanawiamy się co dalej, czy próbować jeszcze raz czy zacząć już in vitro. Tysiące pytań i wątpliwości.
    A robiłaś iui na fertile chip? U kogo jestes?

• Krakowska Autorytet

Wysłany: 14 października, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:

Szczerze mówiąc ja po swoich przejściach z tą lekarką mam stracha, że ktoś do niej chodzi, zwłaszcza z poważniejszym problemem :/

Polecam dr Mercika, jest konkretny, bardzo doświadczony i nie okłamuje pacjenta co do rokowań.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października, 20:15

Wysokie NK, wysoka IL-2 .
    7 zarodków klasy AA - 4 przebadane PGT-A
    4 nieudane transfery, 3 z osłoną immunologiczną:
    Nr 1 - niskie bety ( 32 - 10dpt), w 28 dpt puste jajo.
    Nr 2 i nr 3 - beta zero
    Nr 4 - niskie bety (44 w 9 dpt) - ciąża biochemiczna
    Nr 5 - październik <3
  • Alrauna1987 Autorytet

Wysłany: 14 października, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Szczerze mówiąc ja po swoich przejściach z tą lekarką mam stracha, że ktoś do niej chodzi, zwłaszcza z poważniejszym problemem :/

Polecam dr Mercika, jest konkretny, bardzo doświadczony i nie okłamuje pacjenta co do rokowań.

Nie strasz bo ja właśnie chodzę do Kowalskiej 🙈🙈🙈

h84fi09kme43rwr7.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456 ...walcz zuchu!!!! 💓💓💓
  • Agnes_ Znajoma

Wysłany: 15 października, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    A robiłaś iui na fertile chip? U kogo jestes?

Nie i nikt mi o tym nawet nie mówił. Nawet nje wiem co to. Do dr Wajdy a jak jej nie ma to do dr Mercika.

‹‹ 613 614 615 616 617
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego