X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka tak, świetnie pamiętasz- w ten czwartek mam scratching :) Co prawda będę wtedy w pracy na dyżurze, ale mam nadzieję że jakoś dotrzymam do jego końca i nie będzie tak źle.

    Dziewczyny czy jak zaczynacie brac Duphaston to bolał Was brzuch i jelita? Bo biorę od soboty i nie mogę sobie z podbrzuszem i nie wiem czy to wynik leku, czy owulacji i zjedzenia sałatki :) Hehe

    Co do Kliniki to też mnie przerażają te kilkuminutowe wizyty, zero indywidualnego podejścia i schematy. Strasznie to brzmi ale to forum uświadamia, że udane iv to jak wygrana w totka.

    zizia_a, Allessa lubią tę wiadomość

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    To może lepiej zmienić klinikę, a nie inwestować w nich jeszcze większe pieniądze?
    Ale mam blisko...I nadzieje ze tym razem by się przyłożyli przt tym programie (o ile by nas zakwalifikowali) i jak noe dadzą radę przynajmniej pieniądze odzyskam. ..niewiem co robić :(

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciak... praktycznie wszystko pralam w proszku lovela. Mam też płyn z tej firmy. U mnie ok w środę dalsze badania i może wkoncu coś się dowiem :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    To u mnie cos kombinuje...
    1 procedura- krotki z antagonista
    2 proedura- dlugi protokol
    3 procedura - dlugi z samym gonalem...

    A u Ciebie ko.pletnie nic nie zmienia?
    W gabinecie było za 3 x...to krótki i gonal 150.. ja ale to było i zarodki marne....to długi!ja tez był tylko 5;kom dojrzałych...tak było :(

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Tym bardziej jak ma się wątpliwości co do kliniki, to nawet nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba zmienić. Takie jest moje zdanie.

    Też tak myślę jak lilou i inne dziewczyny - warto spróbować w innej klinice, może to kwestia embriologów, warunków w laboratorium, może podejścia lekarzy, może dawki... Może na trudniejsze przypadki Gync. nie poradzi.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Ale mam blisko...I nadzieje ze tym razem by się przyłożyli przt tym programie (o ile by nas zakwalifikowali) i jak noe dadzą radę przynajmniej pieniądze odzyskam. ..niewiem co robić :(
    Ja mam do GynC 7 minut autem, rzut beretem. Ale na każdego przychodzi czas. Ja podjęłam decyzję, zmieniłam, wyjechałam...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Ja mam do GynC 7 minut autem, rzut beretem. Ale na każdego przychodzi czas. Ja podjęłam decyzję, zmieniłam, wyjechałam...
    I dodajmy: opłacało się... :)

    Sil lubi tę wiadomość

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee wrote:
    I dodajmy: opłacało się... :)


    Ja dam im jeszcze szansę bo mają moją kasę;) Ale myślę, że tam teraz jest duza rywalizacja pomiędzy lekarzami i może inny będzie chciał udowodnić, że jednak zabieg sie uda. Ależ mam marzenia haha:)

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Ja mam do GynC 7 minut autem, rzut beretem. Ale na każdego przychodzi czas. Ja podjęłam decyzję, zmieniłam, wyjechałam...
    Masz rację Sil...trzeba próbować gdzie indziej..
    Czy 2 cyklowa przerwa na antkach wystarczy żeby podejść do kolejnej stymulacji?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Ja dam im jeszcze szansę bo mają moją kasę;) Ale myślę, że tam teraz jest duza rywalizacja pomiędzy lekarzami i może inny będzie chciał udowodnić, że jednak zabieg sie uda. Ależ mam marzenia haha:)
    Ala, trudna decyzja, ale jeśli masz opłacone jeszcze dwie procedury, to zdaje sobie sprawę, że szkoda tych pieniędzy, bo skąd wziąć na kolejną klinikę? To nie jest taka łatwa decyzja rzucic coś, machnąc ręką na pieniądze, bo może w innej się uda. A może tu się uda? Czasem udaje się za ktoryms razem...

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    catarina99 wrote:
    Nie wiem ja wyszłam z załozenia że taki płyn jest delikatniejszy, i łatwiej sie wypłucze. Poza tym zobaczę jak to wyjdzie, bo przecież dziecko może mieć uczulenie na pewnie detergenty.
    Hel Dziolszki.
    Ja czytalam, ze nalezy dwa razy plukac i koniecznie prasowac wszystkie ubranka, ktore pierzecie- i to najlepiej na lewej stronie, tej ktora bedzie blizej cialka dzidziusia. Bez roznicy czy proszek czy plyn ale wazne aby byly hipoalergiczne- typu własnie dzidzius czy lovela.

  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Ala, trudna decyzja, ale jeśli masz opłacone jeszcze dwie procedury, to zdaje sobie sprawę, że szkoda tych pieniędzy, bo skąd wziąć na kolejną klinikę? To nie jest taka łatwa decyzja rzucic coś, machnąc ręką na pieniądze, bo może w innej się uda. A może tu się uda? Czasem udaje się za ktoryms razem...

    Dokładnie Pippi, gdyby nie to, to wziełabym urlop i wyjechałabym jak Sil.Ale postanowiłam na razie dać szansę dr G. To on jednak zakładał jedną z 1 -szych klinik w PL i ma ogromne doświadczenie. Powiem mu, że ma sie postarać bo strace wiarę w medycynę;)

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    W gabinecie było za 3 x...to krótki i gonal 150.. ja ale to było i zarodki marne....to długi!ja tez był tylko 5;kom dojrzałych...tak było :(
    Kamisia ja Ci napiszę, jak bylo u mnie.
    W dwoch przypadkach mialam stymulacje tylko gonalem- stymulowalam sie dluzej- punkcje byly w12 /13 dc. Z tych dwoch stymulacji mialam blastocysty mrozone, po pierwszej ciaze biochemiczna a po ostatniej jestem aktualnie w 29 tc.
    Jedna stymulacja zostala przeprowadzona po polowie gonal i menopur- komorki dojrzewaly bardzo szybko ale byly kiepskiej jakosci. Z 15 tylko 4 zaplodnione- przestaly sie rozwijac w drugiej dobie. Ta proba byla kompletnym niewypalem. Moze masz podobny problem- szybka stymulacja oznacza niekoniecznie dobra jakosc komorek co w efekcie nie przeklada sie na ciaze.

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Dokładnie Pippi, gdyby nie to, to wziełabym urlop i wyjechałabym jak Sil.Ale postanowiłam na razie dać szansę dr G. To on jednak zakładał jedną z 1 -szych klinik w PL i ma ogromne doświadczenie. Powiem mu, że ma sie postarać bo strace wiarę w medycynę;)
    Ala, nas też w Gyn zatrzymały pieniądze, bo zdecydowaliśmy sie na 2+1. Też chciałam w międzyczasie zmieniać klinikę, ale za co? Zalowalam tej decyzji, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz.Mam nadzieję, że dr G inaczej podejdzie do stymulacji i Ci się uda.

  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Ala, nas też w Gyn zatrzymały pieniądze, bo zdecydowaliśmy sie na 2+1. Też chciałam w międzyczasie zmieniać klinikę, ale za co? Zalowalam tej decyzji, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz.Mam nadzieję, że dr G inaczej podejdzie do stymulacji i Ci się uda.

    Wzajemnie Pippi:)Tobie też tego życzę!!! Ale jak druga sie nie uda to 3 zrobimy w Czechach.

    pippi lubi tę wiadomość

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala nie dziekuję;) Nadzieję też trzeba mieć, bo nastawienie jest ważne. Trzymaj się, walcz i myśl pozytywnie!

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Wzajemnie Pippi:)Tobie też tego życzę!!! Ale jak druga sie nie uda to 3 zrobimy w Czechach.
    Moza przeniesc sie na 3 procedure do czech w ramach 2+1? Maja juz otwarta tam filie?

    7pqmag4.png
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Moza przeniesc sie na 3 procedure do czech w ramach 2+1? Maja juz otwarta tam filie?

    Napisałam do nich email, zgodnie z info na stronie Gyncentrum KTW. Odpisali mi, że otwierają w 1 kwartale 2017 i zaczętą procedurę w KTW można kontynuować w Czechach. Z tego co czytałam ostatnio w Angorze, Czechy mają jedne z najlepszych klinik. Nawet pary z USA przyjeżdzają. Może to tędy droga...Zobaczymy i walczymy <3

  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, cieszę się bardzo, że u Ciebie dobrze. Daj znać jak coś bedziesz wiedziała. Co do ubranek- w końcu już wyprałam w tych saszetkach co miałam z Lovela. Dziś kupiłam to co mi brakowalo- masc na brodawki, czapeczki cienkie, czapeczki na wyjscie cieplejsze, skarpetunie i łapki niedrapki. Dzisiaj reszta prasowania.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Kamisia ja Ci napiszę, jak bylo u mnie.
    W dwoch przypadkach mialam stymulacje tylko gonalem- stymulowalam sie dluzej- punkcje byly w12 /13 dc. Z tych dwoch stymulacji mialam blastocysty mrozone, po pierwszej ciaze biochemiczna a po ostatniej jestem aktualnie w 29 tc.
    Jedna stymulacja zostala przeprowadzona po polowie gonal i menopur- komorki dojrzewaly bardzo szybko ale byly kiepskiej jakosci. Z 15 tylko 4 zaplodnione- przestaly sie rozwijac w drugiej dobie. Ta proba byla kompletnym niewypalem. Moze masz podobny problem- szybka stymulacja oznacza niekoniecznie dobra jakosc komorek co w efekcie nie przeklada sie na ciaze.
    Mam nadzieje ze w arte przeanalizuja dokładnie te procedury o zaproponują cos co da wkoncu upragniony efekt. Ja ogólnie bardzo szybko reagowałam na leki przy krótkim protokole, przy długim stymulowalam się 2 dni dłużej. Zobaczymy mam tylko nadzieje ze dr zgodzi się na 2 cyklowa przerwę...

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ