X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice

Oceń ten wątek:
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaBK wrote:
    My skorzystaliśmy z programu 2+1. I tak naprawdę transferów może być 18ście. Dlaczego.
    Dlatego, że zakładając zawsze najlepszy scenariusz czyli podczas punkcji zapładniają maksymalnie 6 komórek. I teraz wszystkie komórki się rozwijają prawidłowo do pełnej blastocysty najwyżej klasy. A podczas transferu albo zdecydujecie się podanie dwóch lub jednej komórki. Jeśli jednej. To zostanie wam dalej pięć. Za które trzeba zapłacić, aby je zamrozić. Jeśli transfer się nie uda. To podchodzicie do kolejnej próby, za która się płaci ( z tych pięciu komórek). I tak dalej i tak dalej dopóki nie skończą wam się zarodki. Jeśli już sześć komórek się skończyło to podchodzicie do drugiej procedury i kółko się powtarza jak w pierwszej.
    Należy pamiętać, że transfery zamrożonych zarodków się płaci. Do tego dochodzą leki, inne badania jeśli np. 3ci lub 4rty transfer się nie uda to szukanie jest głębszej przyczyny (dodatkowe badania, wizyty u innych specjalistów) kolejne koszty itp itd.

    Program programem jest fajny jeśli komuś się uda w pierwszej punkcji. Bo może mieć 6 transferów i któryś się uda to wtedy zwracają koszty.

    Osobiście polecam program parom ,którzy od dłuższego czasu się starają i znają trochę swoją historię choroby.

    Dzięki za odpowiedź, ale czy mogłabyś doprecyzować, czy - wykupując ten program - płaci się jeszcze za coś osobno, dodatkowo?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • AgaBK Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 17 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.
    Jeśli podczas punkcji pobiorą Ci i zapłodnią 6 komórek. To w zależności ile chcesz mieć podane w 2-3dobie to pozostałe do rozwinięcia pełnej blastocysty płaci się chyba 600zł.
    Jeśli decydujesz się na podanie 1 komórki to zostaje Ci 5.
    I w zależności jak chcesz je zamrozić (np. 1,1,1,1,1) albo (2,2,1) to ceny też są inne (ale do musicie dopytać)
    Badania do pierwszej punkcji kosztują chyba 600zł. (wirusologia Twoja i partnera)
    Pakiet chlamydia, cytologia, czystość pochwy kolejne 400-500zł.
    Badania niektóre są ważne 3 miesiące a inne pół roku albo rok. Już nie pamiętam.

    I podchodząc do punkcji trzeba mieć wszystko świeże. A podchodząc do kriotransferów to tylko niektóre.

    Podchodząc do pierwszej punkcji i transferu to trzeba mieć ~2000-3000zł dodatkowo.
    Pamiętam, że leki po transferze pierwszym to koszt był z 1000zł. (lutinus 150zł opakowanie (opakowanie starczała na 3-4 dni chyba, Neoparin 120zł na dziesięć dni.) A leki trzeba było brać do pierwszej BETY do 10 dnia.

  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1047

    Wysłany: 17 października 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Czy to rzeczywiście obejmuje 3 pełne procedury? Kto jest Twoim lekarzem?

    Obejmuje 3 procedury ale tak jak napisała AgaBK za mrozenie, dodatkowe transfery no i badania i leki płacisz osobno.

    Moim lekarzem jest dr Grettka

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Aneekk Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 10 listopada 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś potrzebował zastrzyki Neoparin 4000j.m

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4686 4357

    Wysłany: 11 listopada 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w programie 2 plus jeden płaci się też za pierwszy transfer z zamrożonych zarodków, a jeśli tak to jaki jest koszt?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Irenka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nową i chcemy z mężem skorzystać z programu 2+1. U mnie wszystko w pożądku ze zdrowiem, tylko w męża mała ilość plemników, 4%. Do którego doktora lepiej zapisać na wizytę? Czy ktoś zszedł w ciążę po tej programie? Bo już 5 lat chodzimy i nie ma sukcesów. Czytałam też o Czechach że lepsze dokyory, tylko nie wiem nic o tym.

  • Robaczek Autorytet
    Postów: 1365 1774

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym zapytać czy ktoś siebie czy u dr. Piekarz?

    2016 29.08 - punkcja pobrano 15 komórek, 9 prawidłowych, zapodniono 6 i mamy 6 zarodków.
    03.09.2016 podano 2 zarodki trzydniowe i został z nami 1 - Natalka.
    Zostało 4 ❄❄❄❄ ( 2 trzydniowe i 2 blastki)
    2020 powrót po rodzeństwo - badania i leczenie gronkowca
    1.03.2021 criotransfer, podana blastka - nieudany.
    31.03.2021 crotransfer - kolejna blastka - nieudany
    Kwiecień- histeroskopia - wszystko ok
    31.05.2021 - criotranafer podany zarodek trzydniowy ( drugi hodowany do blastki i ponownie zamrozony)- nieudany
    02.07.2021 criotranasfer blastki
    07.07.2021 beta 22- 6 dpt.
    08.07.2021 beta 42- 7 dpt
    19.07.2021 beta 6842 - 17 dpt

    7470rjjgfwkskiid.png
  • Agnes_ Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłabym prosić o opinie na temat dr Grettki? :)

    Alrauna1987 lubi tę wiadomość

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie jest beznadziejny. Lepiej wybrać dr, Wajde, Gajewska, Piekarz lub Mercika.
    Ale są dziewczyny które są nim zachwycone. Ale o gustach podobno sie nie dyskutuje.... ;)

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1433

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes_ wrote:
    Czy mogłabym prosić o opinie na temat dr Grettki? :)

    Gretka to dla mnie małomówny gbur....ale dzięki niemu mam synka ♥️ przygotowywał mnie do transferu i go przeprowadzil. Myślę nie długo wracać po rodzeństwo i też do niego zawitam.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Agnes_ Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Gretka to dla mnie małomówny gbur....ale dzięki niemu mam synka ♥️ przygotowywał mnie do transferu i go przeprowadzil. Myślę nie długo wracać po rodzeństwo i też do niego zawitam.


    Właśnie jakiś czas temu zaczęliśmy z mężem do niego chodzić, ale nie zrobił miłego wrażenia :) ale jeżeli jest dobry i dokładny to jak dla mnie nie musi się uśmiechać :)

    My zaczynamy od Inseminacji i zobaczymy co będzie :)

    Gratuluję i trzymam kciuki by się udało. ☺

  • rozi2306 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes_ wrote:
    Czy mogłabym prosić o opinie na temat dr Grettki? :)


    Po jakiejś 10 wizycie u niego przed kolejna próba ivf zapytał mnie o co chodzi, z czym przychodzę...także od razu zmieniłam na dr M.
    Po łącznie wykorzystaniu 9 dobrej klasy zarodków ciąży brak.
    Teraz jestem w novum
    Z tym programem 2+1 trzeba uważać... jeśli zajdzie się w tym czasie to super,ale jesli nie tracicie zniżki na wszystkie leki...
    Moj nowy dr byl przerażony sposobem stymulacji w gyn, ale wiadomo, że nikt nie chwali konkurencji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakies opinie o dr Michale Polacku? Jest w zastępstwie dr Kowalskiej w Krakowie i akurat muszę sie do niego wybrac. Jak to jakiś gbur to wolałabym się nastawic, żeby plaskacza zadnego nie dostac.

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1433

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes_ wrote:
    Właśnie jakiś czas temu zaczęliśmy z mężem do niego chodzić, ale nie zrobił miłego wrażenia :) ale jeżeli jest dobry i dokładny to jak dla mnie nie musi się uśmiechać :)

    My zaczynamy od Inseminacji i zobaczymy co będzie :)

    Gratuluję i trzymam kciuki by się udało. ☺

    On mi zwiększył heparyne z 0.4 na 0.6 . Wtedy był świeżo po sympozjum na którym omawiali co faktycznie pomaga w zajsciu i donoszeniu ciazy i tam właśnie było że heparyna ma udowodniona badaniami skuteczność. I w moim przypadku to prawda.
    Miałam 5 transferów bez i w tym 2 cb. Po włączeniu clexane 0.4 poronienie w 8tc A 7 transfer z clexane 0.6 dał mi urwisa który właśnie zasypia 😁

    Powodzenia, mam nadzieję że na inseminacji się u Was skończy 😉✊✊✊

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, jakies opinie o dr Michale Polacku? Jest w zastępstwie dr Kowalskiej w Krakowie i akurat muszę sie do niego wybrac. Jak to jakiś gbur to wolałabym się nastawic, żeby plaskacza zadnego nie dostac.
    Cześć, mi robił IUI. Pogodny starszy pan - czułam się jakbym była badana przez własnego ojca 😂 ogólnie przyjaznymi, odpowiada na pytania, tłumaczy co robi

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Manuu Ekspertka
    Postów: 146 266

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Zagląda tu ktoś jeszcze?
    Od prawie 7 lat staramy się z mężem bez skutku-PCOS
    przeszłam różnych lekarzy, zabiegi (laparo) bez skutku.

    Zdecydowaliśmy się na GynCentrum.
    Wizyta niebawem - chciałam poznać opinie na temat dr. A.Wajdy? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam u niej na jednej wizycie wydaje się sympatyczna. Generalnie chodzę do dr. Mercika. Też staramy się od 8 lat. 4 ciaze zakończone 6-7t. 8 procedur. 11 transferów, narazie bez sukcesu. Kolejny transfer za miesiąc.

  • Manuu Ekspertka
    Postów: 146 266

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to dopiero pierwsza wizyta, nie wiem czego się spodziewać. Zapisując się po cichu liczyłam że od razu trafię do dr. Mercika - słyszałam o nim wiele dobrych opinii.
    Ale zobaczę co przyniesie pierwsza wizyta :) - dziękuję za szybką odpowiedź!

    Wizyta dopiero za 10 dni a ja już się stresuję, wcześniej tylko chodziłam do por. Leczenia niepłodności w szpitalu na Medyków, niestety jak to leczenie na nfz - mają czas...

    A jak ogólnie wygląda tam czasowo? Czy cała procedura od pierwszej wizyty do transferu trwa

    Oby tym razem marzenia się spełniły ;) !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2021, 18:51

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy jaka jest przyczyna, lekarz decyduje czy będzie protokół krótki czy długi. Ja tylko 3 razy podchodziłem do transferu pare dni do punkcji. Pozniej juz tylko punkcja, odpoczynek cykl lub dwa i dopiero transfer. Podchodzac do transferu mam zazwyczaj w 12-13 dc.

  • Kaś844 Ekspertka
    Postów: 176 363

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manuu wrote:
    Hej! Zagląda tu ktoś jeszcze?
    Od prawie 7 lat staramy się z mężem bez skutku-PCOS
    przeszłam różnych lekarzy, zabiegi (laparo) bez skutku.

    Zdecydowaliśmy się na GynCentrum.
    Wizyta niebawem - chciałam poznać opinie na temat dr. A.Wajdy? Ktoś ma jakieś doświadczenia?


    Hej, Ja jestem teraz w trakcie krótkiego protokołu, który właśnie dr. Wajda mi rozpisywała.
    Fajna babeczka choć ma różne humory. Ci lekarze ogólnie są jacyś małomówni i jak sama nie zapytasz to rzadko sami od siebie coś zaproponują (przynajmniej tak było w moim przypadku).
    Dr Wajda odpowiada na zadane pytania i tym razem sama od siebie zaproponowała pewne pierdoły, które może akurat przyczynią się do powodzenia :) .

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ