X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice

Oceń ten wątek:
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Ja miałam bez problemu nr do tej pierwszej kretynki lekarki, jak i do obecnego lekarza, kilka razy dzwoniłam by umówić wyniki badań albo po e-receptę.

    No to jestem w szoku, bo ja pytałam dwóch i każdy mi powiedział to samo, że jak coś będzie się dziać, to proszę dzownic do kliniki albo na nr alarmowy, nawet o meilu nie było mowy.

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1096 1574

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    No to musiałaś mieć dużo szczescia, bo ja w ciągu 3 procedur miałam 3 różnych lekarzy,co wizyta to u innego, a jak pytałam o tego konkretnego to z reguły nie było już miejsc do niego albo akurat nie było go w tym dniu. I tak np. jedna procedurę zaczynam u jednego lekarza, w międzyczasie podgląd u innego, a kończyłam u jeszcze innego. I dlatego miałam poczucie, że żaden lekarz nie traktuje nas serio i nie angażuje się, tylko byle odbębnić kolejna wizytę. A już szczytem było, gdy nawet na wizytę nie mogłam wejść razem z mężem, co było dla mnie chore, bo akurat problem z ciaza w naszym przypadku leży po dwóch stronach i w zasadzie zawsze w dniu punkcji wszyscy byli wielce zdziwieni, że mój mąż ma problem z nasieniem.

    😱 Jestem w szoku. Zawsze byłam z meżem. No chyba, że był w pracy i nie mógł być.
    Jak się obawiałam czy będzie termin panie w rejestracji powiedziały, że jeśli to jest podgląd, jeśli mam zgłosić się w danym cyklu to miejsce się znajdzie. I tak też zawsze było.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    age.png
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    😱 Jestem w szoku. Zawsze byłam z meżem. No chyba, że był w pracy i nie mógł być.
    Jak się obawiałam czy będzie termin panie w rejestracji powiedziały, że jeśli to jest podgląd, jeśli mam zgłosić się w danym cyklu to miejsce się znajdzie. I tak też zawsze było.

    No to dziwne, ale co nie zmienia faktu, że cała reszta jest na nie. Nie wróciłabym tam za żadne skarby. Jedyny plus mogę postawić za opiekę pielęgniarską, a tym w czasie punkcji.

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 9 marca 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie,
    Chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami z kliniką Gyncentum. Leczylam się tam przez 2 lata w latach 2019-2021. Później leczylam się z depresji teraz jestem gotowa opowiedzieć o swoich smutkach. Bardzo dużo plakalam z powodu osób które tam pracuja i nie mam na mysli wyłącznie lekarzy. Taki delikatny temat jak niepłodność powinien w mojej ocenie być prowadzony przez osoby pelne empatii i generalnie chcace pomóc. Moje wrażenie o Gyncentum z perspektywy czasu ... nie jest najlepsze. Klinika nastawiona na zarabianie pieniędzy, oferta 2+1 z góry platnosci za dwie procedury itd. itd.
    sa lepsze, kompetentne kliniki jak Bocian, nie naciagają na pieniądze, placi się tylko za to co było wykonane, wychodzac od lekarza nie ma się ochoty rzucić z mostu, jest się pacjentem zaopiekowanym. Wszystkio jest tłumaczone, w każdej chwili poza wizytą można się skontaktować z lekarzem lub inna osobą z obsługi i zadać pytanie. Bardzo przyjazna atmosfera.

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 9 marca 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Witam wszystkich serdecznie,
    Chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami z kliniką Gyncentum. Leczylam się tam przez 2 lata w latach 2019-2021. Później leczylam się z depresji teraz jestem gotowa opowiedzieć o swoich smutkach. Bardzo dużo plakalam z powodu osób które tam pracuja i nie mam na mysli wyłącznie lekarzy. Taki delikatny temat jak niepłodność powinien w mojej ocenie być prowadzony przez osoby pelne empatii i generalnie chcace pomóc. Moje wrażenie o Gyncentum z perspektywy czasu ... nie jest najlepsze. Klinika nastawiona na zarabianie pieniędzy, oferta 2+1 z góry platnosci za dwie procedury itd. itd.
    sa lepsze, kompetentne kliniki jak Bocian, nie naciagają na pieniądze, placi się tylko za to co było wykonane, wychodzac od lekarza nie ma się ochoty rzucić z mostu, jest się pacjentem zaopiekowanym. Wszystkio jest tłumaczone, w każdej chwili poza wizytą można się skontaktować z lekarzem lub inna osobą z obsługi i zadać pytanie. Bardzo przyjazna atmosfera.


    Ja odniosłam podobne wrażenie do ciebie, dlatego zmieniłam klinikę. Niestety jestem z nimi związana umowa 2 +1, gdzie jeszcze nie została do końca zrealizowana. Teraz walczę z nimi o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i zwrot niewykorzystanego ryczałtu. Czy komuś udało się odzyskać w takim przypadku pieniądze?

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 9 marca 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przestalam leczyć, wykorzystałam tylko jedną procedure, do drugiej nie podchodzilam. Fizycznie i psychicznie bardzo zle się czułam. Wypadły mi włosy jakbym była na chemioterapii, bardzo utylam i wszystko mnie bolało, wnętrzności. Caly czas sobie powtarzałam ze celvuswieca środki ... prawda jest taka że z punkcji pobrali mi 10 jajeczek i cud się stał wszystkie 100% zaplodnionych pięknych nadawalo się do wszczepienia ... teraz jak o tym myślę, to ręce mi opadają jaka jestem naiwna. Myślę że te zarodki do niczego się nie nadawały a cala ta ich embrologia jest na bardzo niskim poziomie. Po calym leczeniu w tej klinice chyba najgorzej z samopoczuciem. Nie jestem pełnowartościowa 😟
    Nie sądzę że oddadzą mi pieniądze. Teraz po dwóch latach wymyslili sobie że mam im zapłacić za kroikonserwacje. Sprawdzilam dokładnie umowe, mialam na rok czasu z takim rygorem że jak wcześniej nie przedluze to zarodki ida do adopcji. Dodatkowo dalam im oświadczenie ze się zgadzam na ta adopcje i ze na blastocystach moją się edukować. A teraz po dwóch latach dostaję wezwanie do zaplaty ...
    Jakby ktoś myślał o pozwie zbiorowym albo grupowo napisac do TVN albo do Rozenek to ma to sens. Jednej osoby nikt nie wysłucha na więcej zwrócą uwagę.

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 3751 3344

    Wysłany: 9 marca 2023, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Ja się przestalam leczyć, wykorzystałam tylko jedną procedure, do drugiej nie podchodzilam. Fizycznie i psychicznie bardzo zle się czułam. Wypadły mi włosy jakbym była na chemioterapii, bardzo utylam i wszystko mnie bolało, wnętrzności. Caly czas sobie powtarzałam ze celvuswieca środki ... prawda jest taka że z punkcji pobrali mi 10 jajeczek i cud się stał wszystkie 100% zaplodnionych pięknych nadawalo się do wszczepienia ... teraz jak o tym myślę, to ręce mi opadają jaka jestem naiwna. Myślę że te zarodki do niczego się nie nadawały a cala ta ich embrologia jest na bardzo niskim poziomie. Po calym leczeniu w tej klinice chyba najgorzej z samopoczuciem. Nie jestem pełnowartościowa 😟
    Nie sądzę że oddadzą mi pieniądze. Teraz po dwóch latach wymyslili sobie że mam im zapłacić za kroikonserwacje. Sprawdzilam dokładnie umowe, mialam na rok czasu z takim rygorem że jak wcześniej nie przedluze to zarodki ida do adopcji. Dodatkowo dalam im oświadczenie ze się zgadzam na ta adopcje i ze na blastocystach moją się edukować. A teraz po dwóch latach dostaję wezwanie do zaplaty ...
    Jakby ktoś myślał o pozwie zbiorowym albo grupowo napisac do TVN albo do Rozenek to ma to sens. Jednej osoby nikt nie wysłucha na więcej zwrócą uwagę.
    Miałaś 10 blastocyst z 10 komórek i mówisz że mają słabe laboratorium embriologiczne ???

    Krakowska lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówię ze z 10 pobranych jajeczek wszystkie zostaly zaplodnione i nadające się do zaaplikowana. Tak sądzę ze to ściema. Teraz po czasie z wiekszym rozeznaniem w temacie i z embrilogiem z innej kliniki wiem że przy takiej ilosci pobrania zawsze znajdzie sie chociaż jeden (jak nie wiecej) ktory się nie rozwija, źle rozwija lub najzwyczajniej obumrze i to jest normalne. Odpowiadając na pytanie tak z perspektywy czasu sądzę że mają kiepskie laboratorium embriologiczne

  • monester Autorytet
    Postów: 3751 3344

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Mówię ze z 10 pobranych jajeczek wszystkie zostaly zaplodnione i nadające się do zaaplikowana. Tak sądzę ze to ściema. Teraz po czasie z wiekszym rozeznaniem w temacie i z embrilogiem z innej kliniki wiem że przy takiej ilosci pobrania zawsze znajdzie sie chociaż jeden (jak nie wiecej) ktory się nie rozwija, źle rozwija lub najzwyczajniej obumrze i to jest normalne. Odpowiadając na pytanie tak z perspektywy czasu sądzę że mają kiepskie laboratorium embriologiczne
    Niekoniecznie ściema, to loteria, ale tu na forum widziałam już takie przypadki, że tyle blastocyst ile pobrano komórek, więc się zdarzają. A Ty mówisz że nie blastocysty to tym bardziej się zdarza , bo dopiero później odpadają na ostatnich etapach, a lata temu nie było standardem hodowanie do blastocysty. Ja myślę pomimo tego że mnie się tam nie udało, że oni mają laboratorium na bardzo wysokim poziomie , to jest firma która się bardzo rozwinela w ostatnich latach i jest mocno doinwestowana. Tylko pytanie co ma zrobić laboratorium jak dostaje niezdatne komórki ? Z pustego to i Salomon nie naleje.

    Krakowska, Atika lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 10 marca 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie posługuje się jezykiem medycznym, nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. Pobrano mi jajeczka, za dodatkową opłatą hodowano zarodki do bodajże 6 doby. Skoro te zarodki się do niczego nie nadawały to po co te transfery, trzeba było spróbować całą procedure od nowa zamiast dawać mi nadzieję i tracic ten cenny czas.
    Bardzo dawno się tam nie leczylam, byc może teraz jest inaczej, nie polemizuje. Opowiadam o swoich przeżyciach i doświadczeniach.

  • monester Autorytet
    Postów: 3751 3344

    Wysłany: 10 marca 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Nie posługuje się jezykiem medycznym, nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. Pobrano mi jajeczka, za dodatkową opłatą hodowano zarodki do bodajże 6 doby. Skoro te zarodki się do niczego nie nadawały to po co te transfery, trzeba było spróbować całą procedure od nowa zamiast dawać mi nadzieję i tracic ten cenny czas.
    Bardzo dawno się tam nie leczylam, byc może teraz jest inaczej, nie polemizuje. Opowiadam o swoich przeżyciach i doświadczeniach.
    Ale jak to się nie nadawały ? Jeśli osiągną stadium blastkcysty to idą do mrożenia a następnie są transferowane. Statystycznie może być tak że skoro nie udało się uzyskać ciąży to jest problem z genetyka zarodków albo z receptywnoscia endometrium . Ivf to loteria, otrzymanie zarodków nie świadczy o powodzeniu procedury, nie wiem ile masz lat ale skuteczność jednorazowego transferu wynosi średnio 30 %, co oznacza, że częściej się nie udaje niż udaje.

    preg.png
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 10 marca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałaś mi że z pustego i Salomon nie naleje to byla odpowiedź.
    Zgadzam się z tym stwierdzeniem, nie jestem embriologiem nie jestem w stanie sprawdzić i ocenić tej pracy. Wiem tyle co powiedział mi inny embriolog w konkurencyjnej klinice. Sama usluga byla zupełnie inna. Mielismy z mężem osobne spotkanie z embrilogiem gdzie dokladnie nam tłumaczył swoja pracę, co zrobił jakue sa wyniki jego badań, ile pobranych jajeczek w jakiej są kondycji, ile zaplodnionych jak wyglada ich kondycja i rokowania itd.itd. mogliśmy porozmawiać, zadać pytania. Cala obsluga byla totalnie inna. Z podobnej ilosci pobranych tylko 4 szt. byly prawidłowo rozwiniete i rokujace powodzenie.
    Moje przeżycia dały mi do myślenia dlatego mam takie niepochlebne zdanie o Gyncentum

  • Ren91 Znajoma
    Postów: 27 11

    Wysłany: 10 marca 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ze możesz nic całkowicie inne odczucia i w nowej klinice czujesz się całkowicie inaczej zaopiekowana i doinformowana. Jednak z medycznego punktu widzenia (niezależnie od laboratorium) nie ma możliwości żeby nieprawidłowe (mówimy o morfologii nie genetyce) komórki się normalnie zapłodniły i dotrwały do blastocysty. A poza tym na koniec hodowli każdy zarodek jest oceniany (oznaczenia literowe lub liczbowe) na podstawie obiektywnych wytycznych i niezależny to od kliniki ( to nie tak ze każda klinika ma swoją „skale” ). A co do wyników stymulacji to są one bardzo różne np ja z pierwszej stymulacji miałam 15 pęcherzyków -> 13 komórek -> 6 nadawało się do zapłodnienia -> 3 blastki a druga stymulacja 6 pęcherzyków -> 5 komórek -> 5 nadawało się do zapłodnienia -> 3 blastki z tym ze u nas jest jeszcze czynnik męski

    monester lubi tę wiadomość

  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1096 1574

    Wysłany: 10 marca 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Mówię ze z 10 pobranych jajeczek wszystkie zostaly zaplodnione i nadające się do zaaplikowana. Tak sądzę ze to ściema. Teraz po czasie z wiekszym rozeznaniem w temacie i z embrilogiem z innej kliniki wiem że przy takiej ilosci pobrania zawsze znajdzie sie chociaż jeden (jak nie wiecej) ktory się nie rozwija, źle rozwija lub najzwyczajniej obumrze i to jest normalne. Odpowiadając na pytanie tak z perspektywy czasu sądzę że mają kiepskie laboratorium embriologiczne

    A ja uważam ich laboratorium embriologiczne za bardzo dobrze. Miałam przy drugiej procedurze chyba tylko dwie komórki i bardzo kiepskie nasienie. Nie dało się wykonać dodatkowych procedur na takim materiale męża. Po punkcji wyszli do nas z laboratorium konsultować czy w ogóle zapładniamy takim nasieniem te komórki. Byłam bardzo roztrzęsiona, zrezygnowana i nie wiedziałam jaką decyzję podjąć. Kilkakrotnie rozmawialiśmy, laboratorium konsultowało się w tej sprawie z lekarzem przeprowadzającym punkcję. Powiedziałam, że nie jestem w stanie podjąć decyzji, bo się na tym nie znam. Lekarz zalecił zapłodnić. Udało się kedną komórkę, która dotrwała do blastocysty i za miesiąc będzie z nami na świecie.
    Ktoś mógłby pomyśleć, że marny wynik. Jednak walczyli .
    Co do finansów nie odczułam, że tylko kasa. Wręcz przeciwnie.

    Choć rozumiem, że ktoś mógł się spotkać z innymi zachowaniami.

    Krakowska, Atika lubią tę wiadomość

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4672 4349

    Wysłany: 10 marca 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    A ja uważam ich laboratorium embriologiczne za bardzo dobrze. Miałam przy drugiej procedurze chyba tylko dwie komórki i bardzo kiepskie nasienie. Nie dało się wykonać dodatkowych procedur na takim materiale męża. Po punkcji wyszli do nas z laboratorium konsultować czy w ogóle zapładniamy takim nasieniem te komórki. Byłam bardzo roztrzęsiona, zrezygnowana i nie wiedziałam jaką decyzję podjąć. Kilkakrotnie rozmawialiśmy, laboratorium konsultowało się w tej sprawie z lekarzem przeprowadzającym punkcję. Powiedziałam, że nie jestem w stanie podjąć decyzji, bo się na tym nie znam. Lekarz zalecił zapłodnić. Udało się kedną komórkę, która dotrwała do blastocysty i za miesiąc będzie z nami na świecie.
    Ktoś mógłby pomyśleć, że marny wynik. Jednak walczyli .
    Co do finansów nie odczułam, że tylko kasa. Wręcz przeciwnie.

    Choć rozumiem, że ktoś mógł się spotkać z innymi zachowaniami.

    Ja też.
    U mnie w wieku 39 lat uzyskano 7 blastocyst AA, w tym 6 genetycznie prawidłowych, po badaniach (kolejnych nie badałam ze względów finansowych).
    W wieku 41 lat - 3 blastocysty AB i 2 BB. Czyli pięć zarodków, w tym dobrej klasy, dwa średniej.
    Koleżanka w wieku 37 lat uzyskała 15 blastocyst AA przy jednym podejściu.
    Do tego dobry kontakt z embriologami, w każdej chwili mogłam się połączyć z nimi przez infolinię, mieli pełną wiedzę i chętnie merytorycznie rozmawiali (niestety w odróżnieniu od tamtejszych lekarzy, ale to już inna historia).

    Bazylia, monester, Atika lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 10 marca 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i laboratorium i embriolodzy są tam dobrzy, ale tego samego na pewnie nie mogę powiedzieć o lekarzach, a chyba to jest najważniejsze, bo od dobrego lekarza, który informuje o wsyztskim od a do z, bardzo wiele zależy. Później to jest już loteria.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2023, 15:17

    Krakowska, Moniaa88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Kinia234 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 10 marca 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarzy też mialam loteryjnie, na kogo wypadnie na tego bęc. Nie czulam się zaopiekowana. Lekarze często byli nie przygotowani na wizyty, mylili mnie z innymi pacjetkami, z tym co mi jest i co mielismy w planie zrobic - chaos
    Zorientowalam się na któreś wizycie, że Pani doktor zleca to samo badanie co wizyta ... wyniku jakby nie bylo w systemie 😟 pozniej założyłam swoją dokumentację i kazalam sobie każde badanie wysyłać na maila, drukowalam i na każdą wizytę już mialam swoje wyniki, które pokazywalam lekarzom. Wiele razy okazało się że dobrze że mam ten segregator bo na komputerze w gabinecie nie było wyników badania 😟
    Leczyła mnie większość lekarzy wymienionych w tym forum. Najgorzej wspominam Pana Gredke calkowity ignorant nie wiedzial chyba po co siedzi w gabinecie ... żenada. Reszta ... cóż chyba wszystko już zostało powiedziane.

  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1096 1574

    Wysłany: 10 marca 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tego samego lekarza od października do sierpnia. Tylko w przypadku urlopu lekarza miałam wizytę u kogoś innego. Wystarczyło mówić w rejestracji do kogo zapisać.

    Atika lubi tę wiadomość

    age.png
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 10 marca 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Miałam tego samego lekarza od października do sierpnia. Tylko w przypadku urlopu lekarza miałam wizytę u kogoś innego. Wystarczyło mówić w rejestracji do kogo zapisać.

    Po pierwsze to chyba Panie w rejestracji widzą kto jest naszym lekarzem prowadzącym i że należy zapisać pacjentkę do swojego lekarza. A po drugie, ja za każdym razem jak miałam się zapisać na wizytę to mówiłam do jakiego lekarza to z reguły słyszałam, że nie ma miejsc albo że akurat tego lekarza nie ma w tym dniu, bo dyżur ma inny. Teraz jestem w klinice innej to mam porównanie, panie w rejestracji zawsze zapisują do lekarza prowadzącego. Wyjątki się zdarzają oczywiście, ale w trakcie jednej stymulacji to raz mi się zdarzyło być u innego lekarza.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1270 1066

    Wysłany: 10 marca 2023, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia234 wrote:
    Lekarzy też mialam loteryjnie, na kogo wypadnie na tego bęc. Nie czulam się zaopiekowana. Lekarze często byli nie przygotowani na wizyty, mylili mnie z innymi pacjetkami, z tym co mi jest i co mielismy w planie zrobic - chaos
    Zorientowalam się na któreś wizycie, że Pani doktor zleca to samo badanie co wizyta ... wyniku jakby nie bylo w systemie 😟 pozniej założyłam swoją dokumentację i kazalam sobie każde badanie wysyłać na maila, drukowalam i na każdą wizytę już mialam swoje wyniki, które pokazywalam lekarzom. Wiele razy okazało się że dobrze że mam ten segregator bo na komputerze w gabinecie nie było wyników badania 😟
    Leczyła mnie większość lekarzy wymienionych w tym forum. Najgorzej wspominam Pana Gredke calkowity ignorant nie wiedzial chyba po co siedzi w gabinecie ... żenada. Reszta ... cóż chyba wszystko już zostało powiedziane.

    Ja najgorszej wspominam dr Wajdę. Po pierwszej wizycie partnerskiej, to mi się wszytskiego odechciało. Strasznie niemiła kobieta, która za grosz nie ma empatii i zrozumienia dla pacjenta. Później jak zaczęłam się zapisywać do innego lekarza i ja widziałam, to od razu mi się ciśnienie podnosilo. Zamiast wyjść z nadzieją i pozytywnym nastawieniem z wizyty, to za każdym razem miałam doła.

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ