X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice In Vitro
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice In Vitro

Oceń ten wątek:
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Dziewczyny, wiecie może w jakie dni w jakich godzinach dr Mercik przyjmuje w Gyncentrum Katowice?

    Wiesz co najlepiej jak bys sobie przedzwonila wiem tylko tyle ze we wtorej jest rano bo sama mam umowiona wizyte. i wiem ze w czwartki przyjmuje popoludniu ale tak jak pisze najlepiej sobie przedzwon i sie dopytaj :)

    Ja jutro juz wezme ostatno tabletkę anty i we wtorek na wizyte i zobaczymy co dalej mam nadzieje ze lekarz przepisze mi juz zastrzyki :)

  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris, jak u Ciebie?
    Ja dzisiaj wystartowałam z procedurą - pierwsze zastrzyki za mną.
    Daj znaka :)

    Anatolka, lilou lubią tę wiadomość

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cicho sza czy ty moze brałaś wcześniej tabletki anty przed zastrzykami ??

  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się wrote:
    cicho sza czy ty moze brałaś wcześniej tabletki anty przed zastrzykami ??

    hej, przy tej procedurze nie. Przy wcześniejszej tak.

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis właśnie będę brała ostatnia tabletkę jutro akurat jadę na wizyte i mam nadzieje że lekarz przepisze mi już zastrzyki :) Na ostatniej wizycie powiedziałam lekarzowi ze mam bardzo fizyczna prace że noszę cieżkie skrzynki itp i powiedział że jesli tylko bedę chciała to wypisze L4 :) i zobaczymy co jutro mi powie :)

    cicho sza lubi tę wiadomość

  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! :)
    Będzie dobrze!

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mam taka nadzieje :) juz mam dość czekania na to wszystko i dlatego chce juz zaczac te zastrzyki :) Wcześniej nam wgl nie dawali szans nawet na in vitro a teraz jak jest tylko szansa to doczekac sie tego wszystkiego nie moge

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się wrote:
    .... Na ostatniej wizycie powiedziałam lekarzowi ze mam bardzo fizyczna prace że noszę cieżkie skrzynki itp i powiedział że jesli tylko bedę chciała to wypisze L4 :) i zobaczymy co jutro mi powie :)

    w GynC nie robia problemu z l4...:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,a czy któaś z Was korzystała z Programu dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikową (AMH)?

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    cicho sza u mnie nadal nic.... czekaam na tą @ i czekam. Dziś 34dc i oczywiście jak się czeka to nie przychodzi. Ale jeśli już ma przyjść to wolę jutro a nie dziś, bo jak dziś to mi wizyta wypadnie w niedzielę i w związku z tym będę musiała być w sobotę a wyjeżdżamy akurat i wolałabym iść w poniedziałek na usg. Zobaczymy jak będzie :)

    I jak u Ciebie po pierwszym zastrzyku? :) Ty bierzesz rano?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie już niestety te zastrzyki wrażenia nie robią; minutka i wszystko wbite :) tak, biore rano.

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie też nie robią wrażenia ;) chociaż stymulacji nie miałam ale ovitrelle kilka razy podawałam.

    Oo a czemu rano? Jaka to różnica? Mi gin kazał brać wieczorem.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za tydzien mam dopiero pierwszą wizytę. Długo Wam zeszło od 1 wizyty do rozpoczecia stymulacji?

    ed 1 wizyte mam w 3dc, ide z jakimiś badaniami juz, ale lekarz pewnie dużo jeszcze każe zrobić, mam nadzieję, że od kolejnego cyklu juz rozpocznę... :)

    Można robić badania poza gyncentrum, czy każą wszystko u nich powtórzyć?

    Kurczę tak Was pytam o wszystko, bo sama nie mam pojęcia. Ale dzięki Wam wybrałam gyncentrum :) Już nawet dzowniłam do nich dziś i wiem kiedy dr Mercik przyjmuje

    w podziękowaniu za cierpliwość : kot odważniak :)
    giphy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 18:24

    vioris lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie kazali nic powtarzać u siebie specjalnie jeśli było aktualne. W regulaminie 2+1 są wymienione wymagane badania. Przysłali Ci?

    Mam taki odkurzacz, może czas na kota ;-) byłoby zabawnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 18:40

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie właśnie, nic mi nie wysłali, moze ponowię maila, prosiłam ich tez o wysłanie ankiet, żebyśmy mogli w domu sobie wypełnić.
    Na bank nie będe miała zrobionych wszystkich badań, wiec sporą część bedziemy robić, ale raczej we Wrocławiu już, bo nie będziemy tam na badania jeździć. Badanie nasienia jak każą powtórzyc to penwie juz będą chcieli u nich - moze nie będa kazali, bo te pomimo, że nie najlepsze, to ivf z powodu amgh będzie. Jestem pełna obaw, boję się nawet tego lekarza, potrzebuję opieki, mam nadzieję, ze po ludzku nas potraktuje, bo jestem ostatnio na skraju wszytskiego, przepłakałabym najchętniej cały wolny czas...


    ed. tez mam taki odkurzacz, uwielbiam go :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 18:56

  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris, nie wiem od czego to zależy, może od leków? Za każdym razem brałam rano :)
    ojejku, ja robię badania w różnych miejscach i nigdy w gyn ich nie odrzucili :)
    jeżeli piszesz o doktorze M to nie masz się czego bać :) ja już u niego jestem prawie 2 lata i nie zamieniłabym na innego :)
    PS. ja mam kota :) ale on się boi takich odkurzaczy :)

    ojejku lubi tę wiadomość

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, ja prosiłam telefonicznie i mi wysłali. Może napisz na wątku ivf i dziewczyny, które są w programie Ci przepisza te listę badań wymaganych do 2+1.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku u mnie wizyta pierwsza była w 30dc. Wtedy lekarz mi zlecił badania których nie miałam aktualnych, musialam powtórzyć. Niekoniecznie u nich :) Oprócz tego zlecił mi histeroskopię, mężowi kazał powtórzyć pełne badania nasienia z posiewem. Kolejną wizytę miałam kilka dni po histeroskopii w 17dc. Wtedy już rozpisał mi stymulację i obecnie czekam na @ abym mogła zacząć. Więc u nas to był jeden pełny cykl odczekany :)

    Podstawa to FSH, LH z 3 dc. Jeśli nie masz to koniecznie zrób żebyś nie musiała kolejnego cyklu czekać przez te badania. Jakie macie zrobione? Może podpowiemy co musisz mieć koniecznie a tego nie masz :)

    Jeśli chodzi o badaina konieczne do 2+1 to u mnie w regulaminie, który dostałam nie ma nic na temat badań. Jest napisane tylko, że kwalifkacja do programu nie różni się od tej jak do rządowego. Także lista badań taka jak do rządówki to jest podstawa.

    Co do odkurzacza to też mam taki i drugi myjący :P Moi najlepsi przyjaciele :D haha Koty też mam, 3 sztuki :P Ale nie jeżdżą niestety. Omijają jak odkurza ;)

    ojejku lubi tę wiadomość

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • cicho sza Ekspertka
    Postów: 177 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam do końca nie wiem jak to z tymi badaniami jest; wszelkie amh, fsh czy inne lh miałam robione dwa lata temu. Do tej procedury wzięli tylko jesienne szpitalne wyniki (hiv itp.) i koniec. Reasumując: bazujemy na badaniach, które miałam robione podczas pierwszej procedury (lipiec w 2014r.).

    Pewnie tak być nie powinno. Ale jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 07:59

    Kosmos :-*
    ex2bvcqg40r3u5h2.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba robiłam u nich tylko wirusologie...te hivy ueroplasmy..itp i te sprawy..maż tez...i amh powtarzałam u nich...a poza tym nic..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ