Odpowiedz

HSG

Oceń ten wątek:
 • Eweszy Przyjaciółka
  Postów: 119 91

  Wysłany: 18 września, 20:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Fragile wrote:
  Ja jestem 4 dzień po HSG i szczerze to cieszę się, że wcześniej sporo na temat badania poczytałam. Pomimo obustronnej drożności badanie było dla mnie bardzo bolesne, ból (pieczenie/palenie) trwał dosłownie kilka sekund, ale ze stołu schodziłam we łzach. Przed badaniem dostałam ketonal i no-spę, ale nic nie pomogły. Dałam radę tylko dzięki przecudownym lekarzom, położnym i pielegniarkom, którzy tego dnia mi towarzyszyli. W przyszłym tygodniu idę z wynikami do mojej ginekolog i zobaczymy, jaki nakreśli pan działania. Póki co wszystkie wyniki książkowe, a ciąży brak.


  Ja byłam po narkoza w trakcie histeroskopii i zupełnie nic nie czułam. Dopiero na następny dzień czułam lekki ból brzucha.

‹‹ 192 193 194 195 196
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego