Forum Starając się z pomocą medyczną HSG drożność jajowodów
Odpowiedz

HSG drożność jajowodów

Oceń ten wątek:
  • Ania P. :) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HSG z kontrastem pod kontrolą RTG jest zawsze za darmo wykonywane w szpitalu. Gdyby to było HSG pod kontrolą USG, to jest to wtedy badanie płatne.

    Frufru lubi tę wiadomość

  • Vigosik Koleżanka
    Postów: 137 6

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    No właśnie, jak to jest? Chodzę do gin prywatnie, dostałam skierowanie na hsg w szpitalu, a lekarz nic nie wspominał o pieniądzach. Jeśli będzie trzeba to zapłacę, wiadomo, ale tak się zastanawiam, czy w tym układnie to się odbywa na NFZ? Czy skoro lek prywatny to od razu trzeba płacić??


    Jak masz skierowanie to będzie robione HSG na NFZ w szpitalu naświetlając promieniami RTG. Mozna tez robic prywatnie ja robilam HyCoSy prywatnie wtedy jest robione przez USG i jest mniej inwazyjne..

    Frufru lubi tę wiadomość

    12.05.2017 9 tydz [*]
    18.01.2018 HyCoSy +/+
    PCOS, Insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    od 30.04.2016 czekamy na nasz CUD

    f3a25ddc5985b07a5f9e7ea66114dbaa.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego