X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 20 października 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Macie może jakiś numer telefonu do Dr Sydora? Albo chociaż jakiś numer do przychodni w której może w się umówić do niego na wizytę i normalnie idzie się tam dodzwonić :)

    Jestem zapisana do dr sydora w Tarnowie na 30 października i bede zwalniać ten termin bo udało mi sie wcześniej dostac w gyncentrum . Możesz wskoczyć na moje miejsce :)


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    Jestem zapisana do dr sydora w Tarnowie na 30 października i bede zwalniać ten termin bo udało mi sie wcześniej dostac w gyncentrum . Możesz wskoczyć na moje miejsce :)
    Oooo cudownie , masz jakiś numer telefonu żeby się tam dodzwonić ?kiedy będziesz dzwonic żeby zwolnić termin ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 09:59

    palyna
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 20 października 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge zaraz probowac sie dodzwonic :)


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    Moge zaraz probowac sie dodzwonic :)
    Dzwon Kochana :) próbuje i ja :)

    palyna
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 20 października 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jest wolny . Dodzwonilam sie na ten nr 14 688 00 00


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    Moge zaraz probowac sie dodzwonic :)
    Czy Ty dzwonisz pod numer : 146880000??
    Przecież to graniczy z cudem żeby się tam dodzwonić :/

    palyna
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 20 października 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Czy Ty dzwonisz pod numer : 146880000??
    Przecież to graniczy z cudem żeby się tam dodzwonić :/

    No co Ty za pierwszym razem sie dodzwonilam 🙈


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    No co Ty za pierwszym razem sie dodzwonilam 🙈
    Na ten sam numer dzwonisz :)? Nie no jakieś czary!! Tam nikt nie odbiera!!

    palyna
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg dziękuje Ci pięknie , zapisałam się :)
    Chociaż Pani twierdziła ze nie na już żadnego wolnego terminu na październik :)
    Pierwszy raz jedziesz do niego na wizytę ? Czy to już któraś z kolei ? Coś możesz mi k nim więcej powiedzieć ?
    Ja się wybieram tylko dlatego ze już chyba u wszystkich byłam , tylko u niego nie :)

    palyna
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 20 października 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u niego 2 razy. Na pierwszej wizycie zalecił badania na drugiej rozplanował leczenie. W międzyczasie udalo mi się dostać do doc Paśniki i zostaje pod jego opieka :)


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • Celka Ekspertka
    Postów: 127 65

    Wysłany: 20 października 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Celka, cudowna wiadomosc, trzymam kciuki ✊🏻❤️
    Baksia gratki, widzę że u ciebie już tak bezpiecznie się robi bo już przeszło 9 tydz 🙂 w którym tyg miałaś doszczepianie pierwsze i drugie w ciąży? Ja swiruje, bo miałam takie lekkie bóle miesiączkowe na początku a teraz brak. Jutro mam wizytę u prof.

    baksia lubi tę wiadomość

  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 20 października 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Janinka w Poznaniu nie ma nikogo takiego. Jest prof. Kurpisz w Med Art, ale są opinie, że tak naprawdę się nie zna na rzeczy 🙃 Dziewczyna pokazała mu wyniki, powiedział, że jest ok, a nie miała ochrony zarodka w ogóle. Paśnik powiedział, że nie jest wcale ok i zlecił szczepienia po czym udało jej się zajść w ciążę 🙂

    Paśnik, Malinowski, ewentualnie Wilczyński, ale on faszeruje encortonem w wysokich dawkach zazwyczaj i nic więcej. To wszystko łódzcy immunolodzony leczący niepłodność.

    Jak pójdziesz do zwykłego immunologa to wątpię, że coś wskórasz.

    Do Paśnika i Malinowskiego zjeżdżają z całej PL, to o czymś świadczy 🙂
    Dzięki Kitka_87 :)

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 20 października 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Podobn9 jest jakaś Pani immunolog w Invimedzie. Moja lekarka ją polecała
    Dzięki !:)

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 20 października 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    Byłam u niego 2 razy. Na pierwszej wizycie zalecił badania na drugiej rozplanował leczenie. W międzyczasie udalo mi się dostać do doc Paśniki i zostaje pod jego opieka :)
    Czyli byłaś u kiego jeszcze przed podstawowymi badaniami - czyli Allo MLR itd ? Bo ja to już wszystko mam za sobą , plan leczenia od Pasnika tez ...

    palyna
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 20 października 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celka wrote:
    Baksia gratki, widzę że u ciebie już tak bezpiecznie się robi bo już przeszło 9 tydz 🙂 w którym tyg miałaś doszczepianie pierwsze i drugie w ciąży? Ja swiruje, bo miałam takie lekkie bóle miesiączkowe na początku a teraz brak. Jutro mam wizytę u prof.
    Dziękuję ❤️ no nigdy tak daleko w ciąży nie byłam, a najbardziej cieszy mnie to, że mój Ktosiek rozwija się idealnie. A w poprzednich ciążach zawsze od początku było coś nie tak.. Wiec jest cały czas strach ale jestem równiez pozytywnie nastawiona. Pierwsze doszczepienie miałam w 6t1d, a drugie 8t1d. Kochana będziemy świrować chyba do końca. Ja również miałam bóle podbrzusza i pleców, byłam pewna, że zaraz wszystko się skończy. Ale przeszło i jest wszystko dobrze. W pt byłam na usg i było wszystko idealnie. Wiem, że będzie Ci ciężko ale myśl pozytywnie, Twój Ktosiek tego potrzebuje ❤️
    Ja do Prof jadę w poniedziałek ale to już druga wizyta i będą wyniki badań które kazał mi zrobić na pierwszej wizycie 😬

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Ewelka02 Autorytet
    Postów: 936 985

    Wysłany: 20 października 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celka, Baksia super ze Wam się udało. Jednak jest większa nadzieja po tych szczepieniach. Ja ruszam z przygotowaniami do transferu w połowie listopada. Jestem po pierwszym doszczepianie.

    baksia lubi tę wiadomość

    vMxzp1.png

    I IVF: Maj 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    1 - transfer 2 zarodkow; beta <0.1😢

    II IVF: Sierpien 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    2 - 16.08.2018 - transfer 1 zarodka (blastocyst); beta<0.1😢
    3 - 9.11.2018 -transfer mrozaczka na naturalnym cyklu - beta <0.1😢

    III IVF: Sierpień 2019 ICSI (3 blaskocysty):
    4 - 25.09.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    5 - 03.12.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    6 - 14.12.2020 crio transfer <0.1 😭😭😭

    IV IVF: Maj 2021 IMSI (3 blaskocysty po PGT-A)
    7 - 13.07.2021 crio transfer <0.1😭
    8 - 03.12.2021 crio transfer na cyklu naturalnym:
    5dpt ⏸️ kreski
    7dpt beta 63.4🥰🥰🥰
    10dpt beta 282. 9🥰🥰🥰
    14dpt beta 1,292🥰🥰🥰
    20 dpt beta 12 882🥰🥰🥰
    24 dpt - CRL 0.43 cm, mamy ❤️
    7w1d - CRL 1.07 cm💞💞💞
    11/08/2022 - 2622g największego szczęścia ❤❤❤
  • Celka Ekspertka
    Postów: 127 65

    Wysłany: 20 października 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Dziękuję ❤️ no nigdy tak daleko w ciąży nie byłam, a najbardziej cieszy mnie to, że mój Ktosiek rozwija się idealnie. A w poprzednich ciążach zawsze od początku było coś nie tak.. Wiec jest cały czas strach ale jestem równiez pozytywnie nastawiona. Pierwsze doszczepienie miałam w 6t1d, a drugie 8t1d. Kochana będziemy świrować chyba do końca. Ja również miałam bóle podbrzusza i pleców, byłam pewna, że zaraz wszystko się skończy. Ale przeszło i jest wszystko dobrze. W pt byłam na usg i było wszystko idealnie. Wiem, że będzie Ci ciężko ale myśl pozytywnie, Twój Ktosiek tego potrzebuje ❤️
    Ja do Prof jadę w poniedziałek ale to już druga wizyta i będą wyniki badań które kazał mi zrobić na pierwszej wizycie 😬
    Ja dziś 5tydz1d a już bym chciała mldlosci itp żebym wiedziała że ciaza się rozwija 🙃 wczoraj robiłam betę to była ponad 4tys więc z obliczeń rośnie ładnie ale cały czas sobie myślę że do dziś rana mogło być dobrze a popołudniu już źle i tak w kółko 🤔 bo miałam ciągnięcie w podbrzuszu i nagle już nie mam a uważam, że powinnam bo macica się rozciąga, Masakra 🙃

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 20 października 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka, już trzymam kciuki ✊🏻
    Masz racje, po szczepieniach z lekami jest większa nadzieja. Przede mną jeszcze długa droga ale już teraz widzę, że jest lepiej, że jest dobrze. Co będzie.. czas pokaże. Jak się uda to chyba wycałuję Profesora 😅🙊

    Celka, ja wychodzę z usg i się jaram a wieczorem już mam głupie myśli 🤦🏼‍♀️ tak chyba zostanie do końca 🤷🏼‍♀️
    No ja całe szczęście miałam mdłości i strasznie piersi bolaly, w sumie dalej bolą i czasami jeszcze mam mdłości. I sama wiem, że to nie jest wyznacznik zdrowej rozwijającej się ciąży ale jestem spokojniejsza. Mój M to się ze mnie śmiał jak cieszyłam się z mdłości 🙈😅
    Jeśli chodzi o ból podbrzusza to nie martw się tym. Na tym etapie faktycznie zaczyna się rozciąganie macicy ale jeszcze nie tak bardzo. Ja np jestem spokojna jak nic mnie nie boli 🙈 bo ból zawsze u mnie kończył się plamieniem i poronieniem ☹️.
    Ale taka jest prawda, że zawsze coś nas będzie niepokoiło i będziemy zastanawiać się czy to dobry ból, objaw czy brak tego to dobry znak 😅 człowiek szybciej zwariuje niż urodzi 🤣🙈

    Ewelka02 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 20 października 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    Celka, Baksia super ze Wam się udało. Jednak jest większa nadzieja po tych szczepieniach. Ja ruszam z przygotowaniami do transferu w połowie listopada. Jestem po pierwszym doszczepianie.
    Ewelka jaki wynik allo Ci wyszedl ze masz doszczepianie? Duzo ich bedziesz miec? Jakies dodatkowe leki masz do transferu rozpisane od prof. M? Fajnie ze wreszcie niedlugo ruszasz z transferem :)

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 20 października 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poproszę o pani koordynator z mojej kliniki napisała meila do dr paśnika z moimi wynikami, dziś zadzwoniła że nie odpisał Ale podeszła do innej pani doktor z mojej kliniki i powiedziała że wyniki nie są najgorsze że wystarczy dobrze dobrać acard i coś jeszcze zapomniałam i powinno się udać ale jeszcze poczekamy czy doktor odpisze. Teraz pytanie czy myślicie że powinnam podejść do tej pani doktor ? Będąc prowadzona u innego lekarza ? Acard Ok po ten czas protrombinowy mam trochę wyższy ale ja mam wysoko komórki NK bo aż 23% mam encorton w stymulacji może on pomoże. Co radzicie?

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
‹‹ 1434 1435 1436 1437 1438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ