X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • Lwica_Lewka Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 23 kwietnia, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Cytokiny CBA Diagnostyka - uwaga!
    Dostałam info, że Diagnostyka (Kraków) przestała wozić badania do APC Łódź i te nowe wyniki "nie nadają się" do interpretacji (podobna sytuacja jak w Synevo). Proszę pytajcie czy badania są wożone w Waszych Diagnostykach do Łodzi. Szkoda hajsu.

    Dzwoniłam do APC Łódź z pytaniem które laboratoria zlecają im badanie cytokin, a więc jedynie wszystkie kliniki Bocian, inne już nie. Tak więc jadę jutro do gdańskiego Bociana, bo mam najbliżej. Pani z APC powiedziała, że faktycznie ich badanie jest najbardziej szczegółowe i porządane przez immunologów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 08:11

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • CulturalJelly35 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 2 maja, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wiecie może, gdzie jest możliwość kupienia Immunoglobulin w Warszawie? Czy w ogóle istnieje taka możliwość, czy muszę planować zakup w Czechach?

    '88 - Ja, '87 - On ✔️

    2022:
    Styczeń - rozpoczęcie starań
    Listopad: rozpoczęcie IVF , 6 zarodków AA
    FET I - poronienie 6tc

    2023:
    01 - FET II - 2 zarodki ❌️
    02 - biopsja i seria badań immonologicznych (KIR Bx, wysokie NK z biopsji, CD138 - antybiotyk)
    03 - FET III❌️
    04 - Histeroskopia i biopsja endometrium (wykryto mikropolipy i stan zapalny wciąż jest)
    05 - leczenie antybiotykami
    06 - FET IV, hcg 0 ❌️, laparoskopia endometriozy (1 st), stan zapalny wyleczony
    07 - ciąża naturalna, poronienie zatrzymane 8t
    09-12.23 - przerwa w staraniach

    2024:
    IVF2 - 6 zdrowych zarodków AA, po PGT
    FET1 - puste jajo 6c

    Allo MLR - 38%, Cross Match - 41% - czyżby immunologia to byl ten trop?
‹‹ 1679 1680 1681 1682 1683
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ