X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Cudownie, mam nadzieję,że moje cierpienia też nie pójdą na marne ;)
    Trzeba wierzyć mi po drodze pseudo lekarz wykrył raka jajnika( i chciał usunąć jajniki, macice itd) ale na szczęście się pomylił . Dziecko wszystko wynagradza

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitaz wrote:
    Trzeba wierzyć mi po drodze pseudo lekarz wykrył raka jajnika( i chciał usunąć jajniki, macice itd) ale na szczęście się pomylił . Dziecko wszystko wynagradza
    Byłam kiedyś u lekarza, który podłącz badania usg się mnie zapytał czy wiem ze nie mam lewego jajnika... a wiedziałam ze mam dwa. Także droga długa jest, ale jak się człowiek dzidziora doczeka to mam nadzieje ze to wszystko zapomina :-D

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam usuwaną torbiel z lewego jajnika. Wychodze ze szpitala czytam wypis "Pacjentka po usunięciu czehos tam z PRAWEGO jajnika". Myślałam, że zawału dostanę. Ale na szczęśce tylko w karcie się pomylili, wycieli po dobrej stronie :)

    Ale już też miałam mięśniaka, zrośnięty jajnik, torbiel endometrialną i nic się na szczęście nie potwierdziło! Przynajmniej na razie.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Dlaczego tak długo musisz czekać na USG? Nie robiłaś żadnych testów czy bety? Chyba coś mnie ominęło.
    Robilam test od 7dpt do 14 dpt 7 dnia powirdzialam lekarzowi ze sa 2 kreski na co on ze to nie czas i ze jest wczesnie na test i popsol wszystko no i kazal zrobic 14 dnia i zadzwonic no ale oczywiscie pobieglam tego 7 dpt na hcg i co beta 36.5 ogolnie spoko ale nisko wiec po 2 dniach znowu zrobilam i przyrost ale niski 53.7 pakalam cala sobote i niedziele 14 dnia zadzwonilam do lekarza ze sa 2 kreski i ze zrobilam bete i jest niska i bardzo maly przyrost on mnie uspokoil ze w ogole nie wie po co to robic i ze to sie robi wtedy kiedy sa wskazania no ja mam swoja teorie ale ufam swojemu lekarzowi. I postanowilam ze nie robie nic powiedzial ze za 3 tyg widzimy sie na usg i ze dalej mam brac leki wiec grzecznie biore. I czekam na 6 grudnia co ma byc to bedzie juz nic nie zmienie poprostu czekam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test zrobilam bo dostalam okropnego zapalenia pecherza az krwia sikalam i mialam antybiotyk

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    A test zrobilam bo dostalam okropnego zapalenia pecherza az krwia sikalam i mialam antybiotyk

    Minęło już? Ja sę tego bałam po punkcji, lekarka mnie pytała właśnie czy nie mam z ym problemu bo to powikłanie się zdarza szczególnie przy hiperce, ale uniknęłam, przynajmniej na razie.

    Telefon tez milczy, czyli 3 doba za moimi maleństwami, niech dzielnie czekają jeszcze te dwa dni!

    evkill lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Robilam test od 7dpt do 14 dpt 7 dnia powirdzialam lekarzowi ze sa 2 kreski na co on ze to nie czas i ze jest wczesnie na test i popsol wszystko no i kazal zrobic 14 dnia i zadzwonic no ale oczywiscie pobieglam tego 7 dpt na hcg i co beta 36.5 ogolnie spoko ale nisko wiec po 2 dniach znowu zrobilam i przyrost ale niski 53.7 pakalam cala sobote i niedziele 14 dnia zadzwonilam do lekarza ze sa 2 kreski i ze zrobilam bete i jest niska i bardzo maly przyrost on mnie uspokoil ze w ogole nie wie po co to robic i ze to sie robi wtedy kiedy sa wskazania no ja mam swoja teorie ale ufam swojemu lekarzowi. I postanowilam ze nie robie nic powiedzial ze za 3 tyg widzimy sie na usg i ze dalej mam brac leki wiec grzecznie biore. I czekam na 6 grudnia co ma byc to bedzie juz nic nie zmienie poprostu czekam.
    Strasznie długo każe Ci czekać. Mój mi zawsze mówił że jak pozytywna beta będzie to mam w ten sam dzień przyjść. Podziwiam, ja bym nie wytrzymała.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Strasznie długo każe Ci czekać. Mój mi zawsze mówił że jak pozytywna beta będzie to mam w ten sam dzień przyjść. Podziwiam, ja bym nie wytrzymała.
    Mój tez każe tyle czekać, bo po tych 4-5 tyg od transferu widać już serduszko, i wiadomo , ze Dzidzia przetrwała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 22:23

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki do stymulacji czekają w lodówce na @ a mi ciągle ciężko uwierzyć w to że będę miała ivf. Czuję się tak jakby to miało nigdy nie nastąpić.

    Ostatnio spotkałam się z dziewczynami i zdałam sobie sprawę że przestałam żyć normalnie. Ciężko było mi znaleźć sensowny temat rozmowy bo głowę mam pełną ivf a wszystko inne wydaje się błahe.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitaz wrote:
    Mój tez Kaukazem czekać, bo po tych 4-5 tyg od transferu widać już serduszko
    A pęcherzyk ciążowy kiedy widać?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybciej mysle, ze po dwóch tyg od transferu, ale pewna nie jestem

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Strasznie długo każe Ci czekać. Mój mi zawsze mówił że jak pozytywna beta będzie to mam w ten sam dzień przyjść. Podziwiam, ja bym nie wytrzymała.
    Dlugo... wiem chciala bym w domu miec maszynke do usg ;p ciagle bym chyba patrzyla ;p boje sie zeby to nie byla pozamaciczna.

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Dlugo... wiem chciala bym w domu miec maszynke do usg ;p ciagle bym chyba patrzyla ;p boje sie zeby to nie byla pozamaciczna.
    Zajmij czymś głowę. Przed świętami jest co robić.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Minęło już? Ja sę tego bałam po punkcji, lekarka mnie pytała właśnie czy nie mam z ym problemu bo to powikłanie się zdarza szczególnie przy hiperce, ale uniknęłam, przynajmniej na razie.

    Telefon tez milczy, czyli 3 doba za moimi maleństwami, niech dzielnie czekają jeszcze te dwa dni!
    Ja mialam po trasferze 6 dnia i urlog na ppogotowiu powiedzial ze jesli cos tam sie rozwija to jestem podatna ma zapalenie pecherza. I wypisal antybiotyk wzielam 2 dawki leku i 4 tabletki paracetamolu. I przeszlo ;) wiecej nie bralam bo jyz wiedzialam ze jest druga kreska ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Zajmij czymś głowę. Przed świętami jest co robić.
    Ja teraz mam tyle na glowie ze nie mysle o swietach. Istny armagedon nie dosc ze w pracy a mam 2. To jeszcze mamy bardzo ciezka sytuacje rodzinna i wszystko toczy sie wokol szpitala. Gdybym nie robila tej bety to bym sie martwila a tak ciagle gdzies to jest z tylu glowy.

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Dlugo... wiem chciala bym w domu miec maszynke do usg ;p ciagle bym chyba patrzyla ;p boje sie zeby to nie byla pozamaciczna.

    Właśnie, pamiętam, że się o to martwiłaś. Podobno są przypadki, że wcześnie wykrytą 'sprowadzają', ale chyba bardzo rzadko.
    Jeju ty masz stalowe nerwy :) Ja już sprawdzam w kalendarzu kiedy mogę najwcześniej bętę zrobić, a nie wiem czy transfer się odbędzie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy, ja to chyba bym za bardzo przyzwyczaila do myśli, że wszystko się udało. Niech już będzie 6.12! Tak piękny dzień i wtedy już wszystko by było wiadome i mam nadzieję, że to byłby szczęśliwy dla nas dzień :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitaz wrote:
    Mój tez każe tyle czekać, bo po tych 4-5 tyg od transferu widać już serduszko, i wiadomo , ze Dzidzia przetrwała

    Po tramsferze masz przyjść dopiero 4-5 tyg? W sumie miałaś crio, bo przy stymulownym (sztucznym) trzeba trzymać rękę na pulsie pod kątem chociażby hormonów, żeby dobrze dostroić organizm.

    Ja to chyba za panikara jestem, żeby tyle czekać, a myślę, że akurat taki dystans dla kropka to dobrze robi :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Dlugo... wiem chciala bym w domu miec maszynke do usg ;p ciagle bym chyba patrzyla ;p boje sie zeby to nie byla pozamaciczna.
    HahHa ja tez chciałabym mieć maszynkę.

  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Po tramsferze masz przyjść dopiero 4-5 tyg? W sumie miałaś crio, bo przy stymulownym (sztucznym) trzeba trzymać rękę na pulsie pod kątem chociażby hormonów, żeby dobrze dostroić organizm.

    Ja to chyba za panikara jestem, żeby tyle czekać, a myślę, że akurat taki dystans dla kropka to dobrze robi :)
    Beta po 11 dniach od transferu i później dopiero Ok 4 tyg po wizyta u lekarza, jak miałam świeże zarodki to taz po 4 tyg wizyta dopiero

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 23:04

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie moze co sie dzieje z ana9292 (moze login przekrecilam) ?

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ