X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta wzrosła do "zawrotnej" wielkości 14.7 z 6.6 po trzech dniach. Lekarz daje nadzieję, ale wiem co ta beta oznacza. Chyba byłoby lepiej żeby od początku wskazywała 0.

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pisałam już na wątku swojej kliniki, ale że nie wszystkie z Was tam sa to się powtórzę:

    bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i kciuki- to baaardzo pomaga , zwłaszcza, jeśli wśród bliskich nie każdy wie- nie każdy rozumie.

    Wróciłam dziś z kliniki 3 w 1 :) Podane 2: 4AA i EB - pozostałe 4 się chłodzą.

    Lady- ja zapytam bez ogródek WTF? Lekarze coś wyjaśnili?

    innamorata- życzę żebyście mogli usunąć jak najszybciej wszelkie przeszkody ...

    Kimka- jakie dalasze kroki/ badania? Lekarz kazał jeszcze raz za"betować"?

    ania8386- jak u Ciebie?

    Kimka, Bella93, ania8306, problemik, Deseo, kozamonia lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:43

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, jutro mam badania i wizytę. Obecnie jest mi już wszystko jedno. I nie chodzi nawet o to że się nie udało, po prostu kolejna rzecz nie wypalila. Limit porażek ktore mogłam znieść się chyba wyczerpał. To była taka wisienka na torcie. W dodatku w pracy też mam kiepską sytuację a nie mogę iść ani na zwolnienie ani wziąć urlopu żeby odpocząć tak naprawdę od swojego życia.
    Edit. Mietata wolałabym żeby było 0. Tak to nie wiem co mnie czeka. Kolejne nerwy, kolejne rozczarowania, kolejny płacz. I tak jestem na skraju załamania i dziś zdałam sobie z tego sprawę. Jakby było 0 plan dalszego działania byłby prosty a tak kolejne niewiadome że złym zakończeniem bo przecież to ja. Zawsze dostaje od kochanego losu ciastko, które potem mi zabiera. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 19:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mietata, a ta trzecia beta to z zalecenia, czy jednak ciekawość wzięła górę?
    To już tylko formalność, znowu Wasz przyrost będzie sprawcą ochów i achów na forum...
    ... tak samo Kimka, jak na pewno Ty niedługo nas zaskoczysz. Nawet jeśli nie teraz (chociaż ja mocno w Was wierzę!), to następnym razem.

    Głowa do góry dziewczyny, na najlepsze rzeczy w życiu trzeba zapracować, wówczas sukces ucieszy jeszcze bardziej!

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Wróciłam dziś z kliniki 3 w 1 :) Podane 2: 4AA i EB - pozostałe 4 się chłodzą.
    4AA i 4 AB/BB/CB? bo EB nie ma.
    Bardzo ladne zarodki, no i 6na6 idealny wynik :)
    Kiedy bete planujesz?

    Ania jak tam Twoje silacze? Jutro transfer?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 19:57

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie czasem zastanawiam jak to jest kiedy jest sie w ciąży bez tego stresu, rozczarowań i ciągłego pokazywania d... lekarzowi. Starania o dziecko pokazały mi ze nie zawsze ma to co sie chce. Do tego momentu zawsze miałam to co chciałam ale starania o dziecko udowodniły mi ze nie jestem panem własnego życia :(

    Dziewczyny trzymam kciuki żeby wszystko było OK

    Mietata - patrząc z punktu widzenia pracy na dziecko nigdy nie jest dobry moment a cos o tym wiem bo pracuje w HR ale nasze życie prywatne jest 1000 razy ważniejsze a w pracy zawsze jakoś sie poukłada

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    4AA i 4 AB/BB/CB? bo EB nie ma.
    Bardzo ladne zarodki, no i 6na6 idealny wynik :)
    Kiedy bete planujesz?

    Ania jak tam Twoje silacze? Jutro transfer?
    EB to piwo , więc będzie z tego syn, mowie wam :D :p albo 2 syny :p

    Bella93, Kotowa, Asia_88 lubią tę wiadomość

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:43

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sierota szukałam w necie jakiej klasy jest zarodek EB :-P
    Mysza super wynik! Piękne zarodki podane, 4 zamrożone, brawo <3

    Kimka mam nadzieję że los wynagrodzi tobie twoje cierpienia. Teraz jest niepewność, ale ja trzymam kciuki żeby beta poleciała w kosmos!

    Ja ewentualny transfer mam w sobotę... Do tej pory nie dzwonili że odwołany... Mówiłam do męża żebyśmy zadzwonili do nich jutro, ale on wychodzi z założenia że mam się uspokoić, że brak wiadomości to dobra wiadomość. Pozostaje czekać... Ogromna niepewność przy tych moich dwóch zapłodnienych komórkach :-(

    Mieteta obyś jutro po wynikach badań się uspokoiła :-*

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To steryd, ktory między innymi obniza odporonsc, wiec morfologia wskazujaca na infekcje to nic dziwnego.

    Lady in red, jakim protokolem szlas? Jaki czas minal od podania zastrzyku z hcg (ovitrelle/pregnyl) do punkcji?

    Mysza &&&

    Dziewczyny, dzięki.
    To był krótki protokół. Zastrzyk robiłam równo 36 godzin przed. Dzień przed punkcją miałam tez badanie krwi, ponoć wszystko było ok.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 11:51

    lady_pink, domiszka, Bella93, Kimka, problemik, Deseo, Morwa lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 11:51

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Dziewczyny, dzięki.
    To był krótki protokół. Zastrzyk robiłam równo 36 godzin przed. Dzień przed punkcją miałam tez badanie krwi, ponoć wszystko było ok.
    Od kiedy bralas antagoniste?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady. To sa niewyobrazalne emocje, na ktore kazdy reaguje inaczej. Jedna bedzie chuchac i dmuchac na siebie i malenstwo juz od pierwszego, druga bedzie przerazona nie wiedzac, jak to dalej bedzie.
    Kazdy ma prawo sie bac, denerwowac i zwatpic. Nie wierze jednak w to, ze ktokolwiek, komu sie udaje, zaluje decyzji. Nie wierze tez w to, ze ktokolwiek piszac na forum chce udowodnić, ze od razu sie udalo, ale tak naprawde to to wszystko takie proste i latwe, ze mogl poczekac i zajsc kiedy indziej.
    Pozwolmy sobie tez sie bac i nie odbierajmy kazdego wpisu jako swiadome lub nieswiadome wbijanie szpili.

    Kazda z nas koniec koncow bedzie szczesliwa, ja w to szczerze wierze.

    Milego dnia
    Ania

    anakonda lubi tę wiadomość

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jeżu ale tu produkcja postów odchodzi :D człowiek na chwile odpusci forum zeby psychike zszargana do pionu ustawic a tu taka masówka :P

    Bella93 bardzo mi przykro z powodu Twojej bety. Bardzo na nią liczyłam bo problemy mamy podobne...

    mietata ja nigdy nie była specjalnie delikatna wiec i tym razem nie bede sie starać więc powiem krótko - ogarnij się dziewcze, albo idz takie pierdoły wypisywać gdzie indziej bo sprawiasz ogromny ból takim gadaniem. i nawet nie będę sie silić tak jak a88 zeby Cie wytłumaczyc. bo o ile moj umysł blondynki ogarnia temat burzy hormonalnej to ogarnia te kwestie taktu.


    ja tymczasem dalej czekam na start badan klinicznych i załapałam już takiego nerwa ze jak do konca marca się temat daty nie wyklaruje to pierdziele tadarmowa procedure i ruszam za kase bo w tym tempie to bo mojego dziecka będę podbijać na balkoniku :P

    lady_pink, Asia_88, Bella93 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    ja tymczasem dalej czekam na start badan klinicznych i załapałam już takiego nerwa ze jak do konca marca się temat daty nie wyklaruje to pierdziele tadarmowa procedure i ruszam za kase bo w tym tempie to bo mojego dziecka będę podbijać na balkoniku :P

    A możesz przypomnieć co to za badania kliniczne? Może jakiś link do programu?
    Nad czym są prowadzone?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik. Beta spadła do 12. A jako że to jest na dłuższy czas mój ostatni post też napiszę co myślę. Mietata wszystkie trzymalysmy za ciebie kciuki. A ty piszesz ze się udało i nie wiesz czy to dobry moment. Jak nie wiesz to powinnaś założyć osobny wątek dla wątpiących i tam to napisać. Może znalazlyby się dziewczyny które by wykazały zrozumienie dla twojego toku myślenia choć wątpię. Oddalabym wiele żeby być tam gdzie ty jesteś a nie tam gdzie jestem ja. Mi się nie udało, Belli się nie udało a tobie tak i piszesz ze nie wiesz czy to dobry moment. To jakbyś jadła pyszny obiad przy osobie która jest cholernie głodna i mówiła ze ci nie smakuje. Doceń to co masz i się ciesz a nie kop leżącego. Życzę ci jak najlepiej ale następnym razem zastanów się kilka razy zanim napiszesz tu taką rzecz.

    Dziewczyny dzięki za wsparcie przez ten czas. Ja muszę odpocząć od wszystkiego i spokojnie pomyśleć. Trzymam mocno za was wszystkie kciuki.

    domiszka, Asia_88, lady_pink, innamorata88, Bella93, Karo-Linka, jatoszka, Deseo, Morwa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka_tarzyna nie mam pod reką linku ale wejdz na stronę kliniki angelius Provita w Katowicach tam w zakladce badania kliniczne znajdziesz o tym info :)
    badania dotycza nadkurczliwosci macicy natomiast zeby moc do nich przystapic trzeba spełnic kilka wymogów w tym nie wiecej niz 1 nie udana procedura ivf i to byl powod dla ktorego my wstrzymywalismy sie z komercyjnym teraz bo wiadomo jak to jes z tym powodzeniem ...

    lady_pink jak dla mnie to wole byc wredną niż bezdennie głupią i bezmyslną wiec mnie pasuje :D

    Klimka bardzo mocno Cie tule, odpocznij i wróc ze zdwojoną siła, niech Twoj organizm zapamieta jak to jest byc w ciąży i kolejnym razem niech juz psikusa nie robi.
    A dodatkowo bardzo zgadzam sie z tym co napisałas :)

    Bella93, innamorata88 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ