X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2037

    Wysłany: 24 marca 2017, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa no jak to a co z prezydentem, premierem i prokuratorem generalnym!! ?? To tak obiecywałaś a teraz nagle, że nie wszystkie naraz... Ktoś tym krajem musi rządzić !!

    Morwa lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 24 marca 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Morwa bierzesz wszystkie 3 na raz??

    Ja przeszłam dziś mikrozawał. Podcieram się a tam krew, pierwsza myśl owulacja, wszystko popekało, panika. Aż mi się przypomniało, że ja się przed chwilą golilam i po prostu zacielam się w tyłek :P Punkcja w sobotę :D
    :)
    Powodzenia

    MalaHD lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze ;) po kolei! Trzech dziedziców- będzie pięknie!

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie odebrałam wynik 142,7 9dpt

    MalaHD, a88, kozamonia, Deseo, Morwa, dineh, Kotowa lubią tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra passa trwa!

    emka29, MalaHD lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niestety kolejny miesiąc musimy sobie podarować, bo toxo u mnie nie odpuszcza :( dostałam kolejne dwa antybiotyki i kontrola po świętach.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka- Gratulacje! Rozkręćcie tą wiosnę! :D

    emka29 lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Morwa no jak to a co z prezydentem, premierem i prokuratorem generalnym!! ?? To tak obiecywałaś a teraz nagle, że nie wszystkie naraz... Ktoś tym krajem musi rządzić !!
    Będą rok po roku , więc szybko się wyrobimy :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    właśnie odebrałam wynik 142,7 9dpt
    Wspaniałe wieści :) rośnijcie zdrowo :*

    emka29 lubi tę wiadomość

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    właśnie odebrałam wynik 142,7 9dpt
    Grarulacje

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    My niestety kolejny miesiąc musimy sobie podarować, bo toxo u mnie nie odpuszcza :( dostałam kolejne dwa antybiotyki i kontrola po świętach.
    Co się odwlecze, to nie uciecze :) los Ci to wszystko wynagrodzi ,prędzej czy później :* Życzę jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia :*

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuje Was czasem i kibicuje wszystkim. emka29 gratulacje!!!

    Jestem w trakcie 1 podejścia (Invimed Wocław dr Ż) w poniedziałek mam punkcję a na przyszły pt zaplanowany transfer. Jestem spokojna, bardziej wszystko przeżywa mój mąż, który już od dawna chce zostać ojcem, cieszy się na nadchodzące święta, że będą "wyjątkowe" ...

    Rozmawiałyście o L4, ja nie dałam ani razu, zawsze korzystam z urlopu. Pracuję w małej firmie, szefowa raczej wścibska, więc uprzedziłam ją, że mam problemy zdrowotne "kobiece sprawy" i będę brała urlop "w kratkę" na szczęście nie drążyła tematu. Najbliższa koleżanka w pracy (w sensie zależności służbowej) jest w temacie i poza tym, że nie robi problemów z wolnym (zawsze się dogadywałyśmy) to jeszcze mi kibicuje i jest dyskretna. Jestem jej wdzięczna za to, po wszystkim dostanie wino i czekoladki :)

    Poza tym wie tylko mama (która ku mojemu zdziwieniu nam nie kibicuje) i teściowie (gdzie teściowa, ku mojemu zdziwieniu, jest dla mnie dużym wsparciem)tak się porobiło :)

    a jak jest u Was, wiedzą wszyscy, "wybrańcy" czy nikt?

    Morwa lubi tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kalija :)

    U nas nie wie nikt :) I niech tak na razie zostanie. Może kiedyś powiemy rodzicom.

    Ja mam jutro punkcję :) I zadzwonię do pracy, że się czymś zatrułam (niestety pracuję w soboty) potem wracam na 2 dni do pracy i od czwartku mam rozpisany urlop w razie ewentualnego transferu, nie wiadomo czy się odbędzie bo estradiol duży i czy będą zarodki ale to przynajmniej sobie odpocznę :)

    Morwa, Bella93 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala - trzymam &&& za jutrzejsza punkcję i oby później również wszystko poszło po Twojej myśli

    Kalija - u mnie wie tylko siostra. Po śmierci mamy to dla mnie najbliższa osoba. Reszta uważam ze nie potrzebuje informacji na ten temat. Ja mam w pracy największy problem z urlopem bo trudno to pogodzić z ilością spotkań jakie mam a czasem trudno je odwołać wiec muszę mieć suuuuper wymówkę

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija Witaj :* jesteśmy w tej samej klinice ;)

    U nas nie wie nikt i dobrze nam z tym ;) wsparcie mam tutaj i na prywatnych grupach na FB ,które związały się z dziewczyn z forum :D oraz w moim kochanym mężu :) Do pełni szczęścia potrzeba mi dzieci pełzających po dywanie :p

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija- witaj, witaj ;)
    u nas też nikt nie wie ;) i póki co tak zostanie ;)

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 7 dni po punkcji i bolą mnie jajniki. Może to głupie pytanie , ale czy to normalne ?

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dzisiaj mam 7 dni po punkcji i bolą mnie jajniki. Może to głupie pytanie , ale czy to normalne ?
    Mnie póki co przestał bolec brzuch a zaczęły trochę pobolewa jajniki ( jestem 6dpt i 8 dzień po punkcji)

    Przede mną weekend - trudno będzie ze sobą wytrzymać i obym nie skusiła się na sikańca :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa normalne. Mnie jajnik bolał 2 miesiące po punkcji.
    Beti twarda bądź!

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za miłe powitanie:) ja powiedziałam mamie w sumie nie wiem czemu, to był chyba gorszy dzień (żałuję-ona ma stanowisko "po co wam to, lepiej pojechać na wycieczkę, pokorzystać z życia , statystyki i tak są niskie) mąż powiedział teściom (był pogrzeb bliskiej osoby a ja w szpitalu po laparo wtedy byłam, jakoś musiał mnie wytłumaczyć i jakoś tak od słowa do słowa...)

    Powiem Wam szczerze, że trochę mi brakuje wsparcia. Mój mąż uważa, że zrobimy ile możemy w temacie i nie ma potrzeby o tym rozmawiać a ja z kolei nie chcę go męczyć swoimi obawami i babskim marudzeniem. Przydałaby się siostra:)

    Ale zmieniając temat, byłam wczoraj u fryzjera i pamiętam jak 8 lat temu fryzjerka coś wspominała, że jakby mogła mieć dzieci , to dawno by je miała. A wczoraj - 8-miesięczny brzuszek i aura szczęśliwości wokół. Powiedziała, że to nagroda za tyle lat zmagania się z niepłodnością. Nie przyznała się, że ciąża jest z invitro a ja w sumie nie pytałam się, powiedziała tylko, że "próbowali wszystkiego" . Bardzo, bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość, kibicuję takim osobom a ich sukcesy dodają otuchy:)

    Poza tym w moim najbliższym towarzystwie ciąże sypia się jak z rękawa. Najgorzej, bo moja szwagierka ma roczne dziecko (oczko w głowie teściów, to jest teraz jedyny temat w rodzinie męża) a mój kuzyn właśnie zaliczył wpadkę z której jest średnio zadowolony. Ostatnio prawie wypaliłam, że wezmę od niego to dziecko, jeśli go nie chce:/

    Sory, jakiś gorszy dzień..

    Morwa - zadzwoń jutro do swojego lekarza, po co masz się martwić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 18:57

    dqprgu1royghdo7j.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ