Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 5 maja 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po punkcji, pobrano 15 dojrzałych oocytów. Mam nadzieję, że wszystkie będą nadawały się do zapłodnienia :) transfer odkładamy na następny cykl i czekamy na informacje co z naszymi przyszłymi bobasami :)

    MalaHD, Eltasz, domiszka, e_mil_ka, Bella93, sylwia80, niezapominajka2017, Kotowa, Alrauna1987, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    A długo czeka się na wynik?
    Ja czekalam 7dni, ale jak wyjdzie Ci dodatni to Pasnik zaleci antybiotyk i wtedy mozna go brac juz przed wizyta :)
    kozamonia wrote:
    Jestem po punkcji, pobrano 15 dojrzałych oocytów. Mam nadzieję, że wszystkie będą nadawały się do zapłodnienia :) transfer odkładamy na następny cykl i czekamy na informacje co z naszymi przyszłymi bobasami :)
    Ladne jajkobranie :) && za maluchy

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wynik Kozamonia :-) Teraz kciuki na seksik na szkiełku ;-)

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    To ja nie wiem. W sumie nie ważne. Ważne żeby się udało nie :)
    Pewnie, ze wazne zeby sie udalo. Pytanie czy to nie wplywa na fakt czy sie uda czy nie ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Embirolog przekazał nam info, że nasienie męża jest dramatyczne więc cały weekend będziemy w napięciu i nadziei, żeby coś się rozwinęło.
    Jutro będę w kontakcie z naszą lekarką i będziemy widzieć coś więcej.

    Ahh, zapomniałam dodać, że zaplodnili 14 komórek jajowych :) więc z tego co pobrali odpadła tylko ta jedna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 15:34

    Kotowa lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Myszaka76 Ekspertka
    Postów: 412 64

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia, wow 14 komóreczek to sporawo :D
    Czekam na wieści :)

    2x1nxuun6jmzurfc.png

    Hashi i PCO - Grudzień 2016
    Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
    Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


    Łykam euthyrox i metforminę!
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia, trzymam kciuki. Niezły wynik.

    A jaki problem z nasieniem macie ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 15 mlU/ml 7dpt blastki 5dniowej wydaje mi sie malo, ale wierze w cuda!

    Bella93, ania8306, niezapominajka2017, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella nie mam pojęcia czemu mam tak rozpisane leki a nie inaczej, zobaczymy. Im bliżej tym mam coraz to większe obawy że jednak nie będzie tak pieknie i kolorowo jakbym chciała no ale cóż poczekajmy zobaczymy.

    Kozamonia trzymam kciuki za piękną gromadkę maluchów !!

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza oby rosła teraz ! I będzie dobrze trzymam kciuki !!! Ja natomiast jestem załamana przewertowałam cały internet i wszystkie dziewczyny piszą o bólu piersi a mnie przestały są małe nie powiększone nic , zawsze dziewczyny orientują się po piwrqsiaxh właśnie ze coś się dzieje a ja nic , dlaczego ?!?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    Mysza oby rosła teraz ! I będzie dobrze trzymam kciuki !!! Ja natomiast jestem załamana przewertowałam cały internet i wszystkie dziewczyny piszą o bólu piersi a mnie przestały są małe nie powiększone nic , zawsze dziewczyny orientują się po piwrqsiaxh właśnie ze coś się dzieje a ja nic , dlaczego ?!?
    Bo nie jestes w ciazy. Serio? Jakby jakiekolwiek objawy byly gwarancja powodzenia, to lekarze nie kazali by nam robic bety.

    Mysza, nie wartosc sie liczy a przyrost. &&

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 10:42

    Żabcia Real one lubi tę wiadomość

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja juz po transferze. Dostalam malucha 9 komorkowego. Sliczny :) Juz sie zakochalam :)
    Teraz tylko, zeby zechcial zostac ze mna. Beta uwaga za 14 dni, jak ja to wytrzymam ;)
    Aha i zeby bylo ciekawie dostalam dzis zastrzyk brevactiv 5000 i to tyle jesli chodzi o progesteron, nic doustnie ani oddolnie. Takze calkowicie inne podejscie znowu.
    Lekarz kazal zyc normlanie, seksic sie, bo to ma podobno wspomoc zagniezdzenie. Slyszalyscie kiedys o tym?

    Z naszych 6 zarodkow, jeden przestal sie rozwijac, jeden dostalam a pozostale 4 nadal sie rozwijaja. W niedziele albo w poniedzialek je zamroza i we wtorek dostane koncowy raport, ile zamrozili.

    Teraz jestem pelna nadziei, ze sie uda :)

    Kozamonia gratuluje zbiorow :) Trzymam kciuki za zarodki.

    Zabcia mnie przy pierwszym podejsciu piersi bolaly strasznie, a beta byla 0, wiec to naprawde o niczym nie swiadczy.

    nick nieaktualny, MalaHD, Kotowa, Bella93, bajka_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabcia mnoe cycki zawsze bolały I nic, teraz nie odczuwalam za bardzo a beta ruszyla z miejsca...

    Kazamonia bravo Ty
    Niezapominajka, kciukasy

    Żabcia Real one, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariuje !! Prawda jest taka ze mnie nigdy niw bolą piersi i dlatego spodziewałam się ze zaczną teraz właśnie żeby wiedzieć ze coś się dzieje ale nic , ana167 ja tez macam hehe rozbawiłaś mnie tym macaniem ... niezapominajka bądź pełna nadzieji !! I wytrzymaj do testów nie to co ja głupieje bo tak bardzo chce żeby się udało !! Po transferze byłam przwszcxwaliwa byłam w ciąży takiej bardzo wczesnej ale jednak dwa zarodki sobie siedziały , widziałam nawet na usg gdzie dokładnie są a teraz ciagle myśle co tam u nich czy są jaszcze Tam .... tysiące myśli raz ze będzie dobrze raz ze nie

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszko dzięki za słowa otuchy ;) o czekam na dobre wieści !

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 5 maja 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Zabcia, mnie dopiero teraz zaczynaja bolec trochę. Tez macalam jak glupia... Plamienia tez nie bylo..Mam dzis 13 dpt...
    Spokojnie..
    Kiedy testujesz ?

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 5 maja 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana juz po tescie i jest w ciazy :)

    nick nieaktualny, Żabcia Real one lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 5 maja 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    Kozamonia, trzymam kciuki. Niezły wynik.

    A jaki problem z nasieniem macie ?
    Ma plemniki tylko klasy 3 i 4 i do tego ma ich mało. Generalnie patrząc na podstawowe badanie nasienia to wychodzi, że 100% jest nieprawidłowej budowy. Wszystko przez wnętrostwo z dzieciństwa.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 5 maja 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Beta 15 mlU/ml 7dpt blastki 5dniowej wydaje mi sie malo, ale wierze w cuda!

    Trzymam kciuki za piękny przyrost ❤❤❤♡♡♡

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ