Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne jajkozbiory, kciuki za maluchy i transfery &&

    A88, no pokazuj tą krechę! I idz w moje slady, ale tylko do 18dpt :P a pozniej pieknie przez kolejne 34tyg.

    I juz nie przykrzajcie, bo mi sie plakac chce jak to czytam. Rozmawialam juz z Pasnikiem - czas wdrozyc w zycie plan B.

    nick nieaktualny, emka29 lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro wyjdzie podobnie, to Wam podesle do oceny ;)

    Poki co czekam na M az wroci z pracy, niech oceni czy nie mam urojen ;)

    Bella93, bajka_, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf, a88 kciukasy trzymam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 11:53

    ka_tarzyna, problemik lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile płaciłyście za Lutinusa? Bo dzisiaj w aptece trochę się zdziwiłam, że do najtańszych leków nie należy.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia 88,czym się stymulujesz? Idziemy chyba równo 4 dzień? :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    O Ty wstrętna, tak nas oszukać.. Ehhh...no to wino? Again? :/ Wypij i za mnie, moje dzikie jajniki w 6dc już mają po kilkanaście pęcherzyków - chyba planowany świeży transfer pozostanie w strefie planowania :|
    I wino i piwo i whiskey i rum... za Ciebie? Oczywiście :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do kliniki. Nie wytrzymałam ;) Z 6 zapłodnionych, 3 zapłodniły się prawidłowo. Prosili aby dzwonić 31 po więcej info. Nie wiem czy mam się już zacząć stresować czy jeszcze nie...3 już odpadły...

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 11:53

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, nie trzy odpadly, tylko 3 zostaly! Te, ktore zaplodnily sie prawidlowo chca walczyc i na pewno wyrosna z nich piekne blastki!

    Asia_88, bajka_, ChudaRuda lubią tę wiadomość

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    I wino i piwo i whiskey i rum... za Ciebie? Oczywiście :)
    Za mnie i w pakiecie za wszystkie moje wszy, pchły, kleszcze i nie wiadomo co jeszcze ;)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 10:44

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutinus u nas w klinice kosztuje 200 zł. Jak dobrze się poszuka to znajdzie aptekę w której jest za 140. Ja też jeżdżę do apteki gdzie jest tani prolutex :) różnica ponad 50 zł za opakowanie na 7 dni więc miesięcznie to 200 zł w kieszeni

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zapłaciłam chyba ok 200 zł :/ Na przyszłość będę musiała poszukać gdzieś taniej, bo pójdę z torbami.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Tak, 4 dzień zastrzyków. Mam Menopur 75 i Puregon 25, dziś doszedł jeszcze Orgalutran, bo jeden świrus już ma 13mm.. A Ty?

    Od piątku Puregon 225 przez dwa dni, od niedzieli do czwartku Puregon 150 i w piątek na podglad. No i cały czas gonapeptyl.

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • martutka Znajoma
    Postów: 16 20

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziewczyny trzymam kciuki za Was wszystkie! To juz jutro, ale ja sie trochę martwię bo punkcje mialam w sobote, a do tej pory mam brazowe plamienia i nie wiem co tym sądzic :(

  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam betę :(
    9dpt 2 dniowego zarodka i beta <0,1 :(

    Za to TSH poleciało na 2,5 :/

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis <3 :(
    Paskudny ten poniedzialek :(

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis a dziś o Tobie myślałam.
    A może jeszcze za wcześnie na betę ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba to olewam wszystko, mój M znowu 2.5 godź zapieprzal na rowerze...ja nie wierze ze te jego obniżone wyniki nie maja z tym nic wspólnego...bo androlog mu pozwolił jeździć...to wąskie siodełko i ciasne geterki... Na pewno zdrowe dla plemników...

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ