X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    A wiec tak, wczoraj dzwoniła embriolog, ze komórka dojrzała i będą ja zapladniac. Jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenia... ale zadzwoniła tez dziś i informacja jest taka, ze komórka zapłodniła się prawidłowo :) i tu się zdziwiłam :) tylko, ze wytłumaczyła mi, ze komórka dojrzewająca „sztucznie” nawet jak się prawidłowo zapłodni, to wymaga specjalnego traktowania ( nie wnikalam w szczegóły), w związku z czym jeśli będzie się prawidłowo rozwijać, to zostanie zamrożona. Tak wiec transfer odroczony, o ile oczywiście będzie dobrze :p powiem Wam, ze wykończona jestem tymi emocjami. Myślałam, ze drugi raz będzie spoko, bo wiem co i jak, a tu tyle niespodzianek, tyle niewiadomych...

    Kuczka to świetna wiadomość. Teraz najważniejsze żeby zarodek się ładnie rozwijał :-)

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    A wiec tak, wczoraj dzwoniła embriolog, ze komórka dojrzała i będą ja zapladniac. Jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenia... ale zadzwoniła tez dziś i informacja jest taka, ze komórka zapłodniła się prawidłowo :) i tu się zdziwiłam :) tylko, ze wytłumaczyła mi, ze komórka dojrzewająca „sztucznie” nawet jak się prawidłowo zapłodni, to wymaga specjalnego traktowania ( nie wnikalam w szczegóły), w związku z czym jeśli będzie się prawidłowo rozwijać, to zostanie zamrożona. Tak wiec transfer odroczony, o ile oczywiście będzie dobrze :p powiem Wam, ze wykończona jestem tymi emocjami. Myślałam, ze drugi raz będzie spoko, bo wiem co i jak, a tu tyle niespodzianek, tyle niewiadomych...

    Kochana, przykro mi, że tak się potoczyło to wszystko. Trzymam mocno kciuki, żeby ten jeden zarodek okazał się TYM jednym. Tulam mocno :*

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merssi wrote:
    Gratuluje... :):):) Jak rozumiem udało się za pierwszym razem...
    Ja chodzę do dr Niedużaka, opinie w necie ma różne ale z wizyt jak na razie jestem zadowolona...

    Merssi, ja też się leczę u dr Niedużaka i jestem bardzo zadowolona.
    Trzymam kciuki za dobrą stymulację i punkcję, i transfer, i oczywiście pozytywną betę ;)

    Merssi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka emocje widzę konkretne. Trzymam kciuki, żeby ta jedna była tą właściwą. Bądź dobrej myśli. Ja właśnie czekam ba wizytę gdzie okaże się jak moje leniwe jajniki zareagowały na symulację i czy wogole. Mam stresa.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo &&& daj znać po wizycie :*

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Niestety jak poprzednio szału nie ma :( prawy jajnik - 3 jajka (dysproporcje rozmiarowe),lewy jajnik - moze 4 (się zobaczy). Bardzo słabe endometrium - 4. Powiedział, że powinno być 6 albo 8. Na trzy dni dostałam jeszcze menopur 300 i decapeptyl. We czwartek mam kolejną wizytę. Optymizm trochę ostygł.

  • Merssi Przyjaciółka
    Postów: 96 70

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś byłam na wizycie... Doktor powiedział, że wyniki obiecujące jak na mnie ale i tak nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Podobnie jak u Ciebie aziledo po 3 na jajnik. W środę kolejna wizyta, a w piątek albo w sobotę punkcja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2018, 16:01

    Endometrioza IV st.
    ICSI - 06.2018 - 2 zarodki, 5 dpt - 3, 11 dpt - 325, 23 dpt- >10000 mamy dwa ♥️♥️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze trochę czasu jest, może zdąży jeszcze wystartować :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka dawaj znać jak tam będzie Twoja sytuacja się rozwijała... totolotek jak cholera...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że w takich okolicznościach co raz częściej myślę o komórkach dawczyni. Czy któraś z Was mogłaby mi opowiedzieć jak to przebiega. Czy jest jakaś stymulacja? Czy przyjmuje się jakieś leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merssi wrote:
    Ja też dziś byłam na wizycie... Doktor powiedział, że wyniki obiecujące jak na mnie ale i tak nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Podobnie jak u Ciebie aziledo po 3 na jajnik. W środę kolejna wizyta, a w piątek albo w sobotę punkcja.
    Daj znać jakie wieści po wizycie będą u Ciebie. Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia :)

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Powiem Wam że w takich okolicznościach co raz częściej myślę o komórkach dawczyni. Czy któraś z Was mogłaby mi opowiedzieć jak to przebiega. Czy jest jakaś stymulacja? Czy przyjmuje się jakieś leki?
    Tez się nad tym ostatnio zastanawiałam :/ przy adopcji komórek przygotowania wyglądają jak przed kriotransferem, albo na naturalnym cyklu, albo przy podawaniu estradiolu i progesteronu. Biorczyni nie jest poddawana stymulacji

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka Jak się ma Twoja komórka na dzień dzisiejszy?
    Chyba muszę zacząć pracować nad mężem w sprawie komórki dawczyni bo dla niego ten temat nie podchodzi szczególnie.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pięknego mrozaka :) aż embriolog była zdziwiona, ze przy sztucznym dojrzewaniu wyszedł taki piękny okaz :) tak wiec na początku lipca jadę po niego i mam nadzieje, ze to będzie ten :)

    aziledo, Baby_staraczka, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Merssi Przyjaciółka
    Postów: 96 70

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno to będzie ten :)

    Kuczka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV st.
    ICSI - 06.2018 - 2 zarodki, 5 dpt - 3, 11 dpt - 325, 23 dpt- >10000 mamy dwa ♥️♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Mam pięknego mrozaka :) aż embriolog była zdziwiona, ze przy sztucznym dojrzewaniu wyszedł taki piękny okaz :) tak wiec na początku lipca jadę po niego i mam nadzieje, ze to będzie ten :)

    Silna bestia :)

    Życzę Wam jak najlepiej, jak już tyle przetrwał :)

    W której dobie mrożony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 13:32

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękować :) mrożony w 3 dobie :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka jaka piękna wiadomość!
    Tyle przeszłaś, że musi być dobrze :-)

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Mam pięknego mrozaka :) aż embriolog była zdziwiona, ze przy sztucznym dojrzewaniu wyszedł taki piękny okaz :) tak wiec na początku lipca jadę po niego i mam nadzieje, ze to będzie ten :)

    Wspaniale! To musi być prawdziwy fighter! Wierzę i trzymam kciuki za lipcowy crio. :)

    Kuczka, aziledo lubią tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merssi jak po wizycie? Aziledo a Ty jutro dopiero masz podglad?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ