X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam, przecież niekazda historia musi mieć takie samo zakończenie :) Twoja może zakończyć się słowami - i żyli długo i szczęśliwie :p

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czy są pozytywy porażek podczas naszego leczenia?
    Jak się tak zastanawiam to dzień diagnozy - niepłodność - był dniem ostatniego papierosa u mojego męża, a palił sporo i na dodatek w jego rodzinie dużo nowotworów tytoniozależnych. A dwa zostaliśmy HDK - ja okazało się, że mam jedną z rzadszych grup krwi.

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • martamalewska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:56

  • marzenalawska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:55

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo zabieraj kropka do domku i trzymaj całe długie i męczące 9 miesięcy :) &&&

    aziledo lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo trzymam kciuki :)

    aziledo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siedzę i czekam. Zaproponowano mi kroplówke atosiban, ponoć na skórcze macicy ma działać czyli je zniwelować. Dzięki za kciuki. Na pewno się przydadzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 11:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Aziledo! Przy moim udanym transferze podano właśnie atosiban, który pomaga podobno nie tylko kobietom przy nadreaktywnisci macicy ale wogle przy ivf. Kciuki za Ciebie i Maluszka

    aziledo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie ;) zabieram to do domu ;)

    Kuczka, DaveGahan lubią tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo jak samopoczucie? Już swirujesz czy na razie faza błogiego spokoju? :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Aziledo jak samopoczucie? Już swirujesz czy na razie faza błogiego spokoju? :)

    Hej :)
    Na razie "faza błogiego spokoju" ale to dopiero 3dpt :) Mam nadzieję, że ta faza będzie mi towarzyszyła do samego testowania. Z doświadczenia wiem, że pierwszy tydzień jakoś leci... świrowanie zaczyna się na początku drugiego. Wydaje mi się, że mój spokój związany jest z tym, że myślami byłam przy organizacji kolejnego przedsięwzięcia - wydzwaniałam po klinikach jak wygląda procedura z KD i wogóle skupiłam się na kolejnym kroku, kiedy należy się udać na wizytę z tym związaną, a niespodziewanie komórka się zapłodniła i odbył się transfer. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać... ale tym razem nie wiąże z tym zbyt wielkich nadziei. Dużo czytam, i wniosek nasunął się jeden jeśli ma się słabej jakości komórki to uzyskanie z nich zarodka, a później prawidłowo rozwijającej się ciąży jest jak los na loterii. Bo nawet jeśli komórka się zapłodni, to na etapie dalszego rozwoju bywa kiepsko, o czym miałam okazję przekonać się osobiście, zachodząc w ciąże i przechodząc poronienie w 8 tc. Więc podchodzę tym razem trochę na chłodno, tak jest łatwiej. Nie czekam też na żadne objawy bo miałam bóle jak na @ kiedy nie byłam i kiedy byłam w ciąży - więc reguły nie ma.
    Powiało pesymizmem....
    ale oczywiście pomimo mojego nastawienia byłoby miło gdyby jednak się udało i moje nieprzygody dobiegną końca :) Czego sobie i Wam wszystkim życzę :)
    A dziś dla relaxu zasuwam na akupunkturę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno powinno się zjadać plaser dojrzałego ananasa po transferze. pewnie to brzmi jak szarlataneria ale co tam, trzeba próbować wszystkiego, a nuż jakoś pomoże :) działa p/zapalnie i p/zakrzepowo

    i koniecznie prawdziwy rosół z kury długo gotowany na korzeniowych warzywach - według chińskiej medycyny wzmacnia Jing odpowiedzialne za płodność i ogólnie odżywia organizm (według mnie to dziwnie ale to podobno jest jakoś udokumentowane przez znawców bo przed in vitro byłam nawet u jakiegoś starego lekarza chińskiego i potwierdził to co słyszałam od koleżanki, która interesuje się tego typu hokus pokus)

    anyway Powodzenia i zaciskam kciuki :)

    aziledo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasa nawet lubię :)

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo gotuj jeszcze rosół :) ja już zamówiłam kury u rolnika i zamroze, co na listopada będą :) ha ha ha :)

    aziledo lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe no właśnie cały problem polega na tym że ja nie potrafię zrobić dobrego rosołu.... od razu pomidorowa :)

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo rosół robi się sam :) wrzucasz wszystko w zimna wode, wstawiasz na mały ogień i zapominasz :p

    aziledo, McBeal lubią tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Aziledo rosół robi się sam :) wrzucasz wszystko w zimna wode, wstawiasz na mały ogień i zapominasz :p
    Zacznę trenować od jutra :)
    Zapomnienie to akurat idzie mi świetnie:)

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie zaczynam wszystkie te czary mary. sama jestem ciekawa czy efekty drugiej stymulacji będą lepsze niż poprzednio. takie doświadczenie robię :) na razie to mdli mnie od mleczka pszczelego, które zżeram na moje stare jajniki ale będę twarda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 18:56

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal to eksperymentuj i zdawaj relacje- może to pomoc innym :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka a Ty w końcu zamawialam te jakieś proszki w internetach co kiedyś o nich dyskusja był a na forum? Co to na implementację miały być świetne...

‹‹ 719 720 721 722 723 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ