X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • biedrona84 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    McBeal jak samopoczucie?

    Shilcia &&&

    A mi udało się umówić do dr Sliwinskiego :) cieszę się, bo jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu, to nie było terminów... dziś od rana widziałam na telefonie, bo miały wskoczyć terminy na marzec :) i umówiłam się na 1.03 :) chyba dzięki temu poczułam znowu wiatr pod skrzydłami :)


    Kaczka cieszę się że się zdecydowałaś i cały czas trzymam za Ciebie BARDZO MOCNO kciuki.

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przygarnęłam kropka ;)

    Teraz petarda leków i czekam tydzień na werdykt.

    McBeal, daj znać jak tam... kciuki mocno zaciśnięte!


    Kuczka, Marzenka85, aziledo lubią tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Lutinus 23 globulki do sprzedania. Trzymałam go od ostatniego transferu na obecny, ale lekarz zdecydował że działamy bez niego. Czy tu na forum jest specjalny do tego dział, bo nie wiem gdzie się ogłosić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia trzymam kciuki :)

    a co to za petarda leków, jeśli mogę spytać?
    bo ja zawsze czuję że właśnie mam zleconych za mało leków, które mogłyby jakoś pomóc ;) a propos Lutinusa to jest jakieś szaleństwo, wczoraj kupiłam opakowanie za zawrotną kwotę bliską 200zł w tej samej placówce co kupowałam tydzień wcześniej za połowę tej ceny i niestety miałam poczucie że wydaję tą kasę bez sensu, no ale jutro już się przekonam. a czy którejś z Was lekarze mówili coś o różnicach między lutinusem a swojską Luteiną?

    Kuczka, cieszę się że poczułaś znowu wiatr w żaglach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz do którego zaczęłam chodzić dodatkowo, który wie że to ciąża po in vitro powiedział, że kobietom przypisują lutinus bo one już nie zwracają uwagi na koszta A zazwyczaj można to kupić w klinice leczenia niepłodności albo w ich aptekach i jest on bardzo drogi. Ponoć luteina dopochwowa która jest dostępna w każdej aptece jest refundowana i kosztuje 6 zł. Ponoć jedno i drugie to to samo. Więc mój lekarz powiedział żebym jak skończę opakowanie lutinus to przyszła do niego i on mi luteina wypisze bo szkoda pieniędzy. I tak też zrobiłam. Ni3 kupowałam już lutinusa. Teraz nie biorę już nic. A listek luteiny został mi na czarną godzinę.
    Trzymam kciuki za jutrzejsze pozytywne testy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka super że udało się umówić na wizytę. Walcz kobieto! Nie poddawaj się!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan jak się czujesz? Jak maleństwo? Już jesteście w domu? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia dbaj o kropka i o siebie. A co innego niz lutinus wymyślił Twój lekarz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapiminajka jak tam sytuacja u Ciebie?

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz biorę tak:
    2x dziennie estrofem dopochwowo
    2x dziennie duphaston
    2x dziennie encorton (pierwszy raz mam steryd)
    1x dziennie acard
    1x dziennie clexane (zastrzyk)
    1x dziennie prolutex (zastrzyk)

    Aziledo, masz rację, przy procedurach inv już się nie pytamy o cenę leków, czy ewentualne zamienniki. To trochę smutne, że lekarze wiedząc jakie ponosimy koszty, przepisują drogie leki, jeśli możnaby je zastąpić ciut tańszymi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki sam zestaw leków + 3x dziennie lutinus.

    Encortonu miałam za każdym razem. Efekt uboczny tej mendy jest taki że można gorzej się czuć i się tyje... nie wszyscy oczywiście...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2019, 21:07

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal &&&&&&&&&&&&&
    O której wynik?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero się zbieram. przychodnię mam pod nosem ale jakoś wyjść nie mogę. trzęsą mi się ręce, a wczoraj wieczorem już tak wyłam że dziś mi łeb pęka :(

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal może emocjonalne huśtawki nastroju są dobra wróżba :) spokojnie kochana :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale emocje...

  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam wytyczne jestem 3 dni prEd okresem i mam zacząć brać gonapeptyl czy któraś z was tez tak miala

    paulina19841209
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    paulina19841209
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ja nigdy nie byłam stymulowana gonapeptylem, wiec nie mogę wypowiedzieć się w temacie

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal o której wyniki? &&&&&&&&&&&&&

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, ja dostawałam gonapeptyl daily tak jakoś kilka dni przed okresem. a po okresie już dodatkowe zastrzyki.

    wysiedziałam się godzinę czekając na pobranie. już miałam zrezygnować bo zaczynało mi się robić lekko słabo i musiałam zdążyć z kotką do weta na 11. ale jakoś przeczekałam. to było o 10:20 więc pewnie popołudniu będę mieć wyniki. chciałabym to sprawdzić zanim wyjdę do pracy. może już będą bo mnie trzęsie. niestety ja płaczę codziennie.dlatego już w końcu poszłam do psychiatry. czasami myślę sobie że wolałabym nigdy wcześniej nie być w ciąży, nie czuć stopki syna przez brzuch itd. może łatwiej byłoby mi się pogodzić z moją aktualną niepłodnością choć i tak byłoby ciężko.

    chyba się już pogodziłam z negatywnym wynikiem ale czemu to za każdym razem tak samo boli.

    sorki, że tak smęcę ale.. no same wiecie. chyba jestem jakaś przeklęta czy co

‹‹ 756 757 758 759 760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ