X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badania immuno po drugim nieudanym transferze. Mój lekarz nie był za bardzo zadowolony ale to moja kasa, moje zarodki i moje nerwy więc zrobiłam po swojemu. U mnie wyszła podwyższona homocysteina i dodatnie LA.
    McBeal a gdzie Ty się leczysz? Nie rozważasz zmiany lekarza?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mcbell powiedz mi bo ty tez miałaś podobne łąki jak ja tzn grnopeptyl prEd okresem później Wlanczam gonal f i mebopuren i moje pytanie brzmi powiedz mi czy jak zaczelas kłuć się prEd okresem to ten genopeptyl dawkujesz po jednej stronie brzucha czy po dwóch bo podobno trzeba po jednej a te dwa leki co będą później to po drugiej dwa ?

    paulina19841209
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt mi nie mówił od odstepie czasowym przy podawaniu zastrzyków. Robiłam je wszystkie na raz i starałam się żeby miejsca wklucia były jak najdalej od siebie ale codziennie inaczej je sobie wbijałam chociaż nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie.

    Marzenka, jestem w krakowie. Juź wczesniej rozważałam zmianę kliniki ale ten lekarz ma naprawdę bardzo dobre opinie choć jak widać mój przypadek go przerósł i mam żal. Czuję brak indywidualnego podejscia mimo że to motto kliniki. Heh
    Na razie nie myślę o kolejnym ifv bo najzwyczajniej na świecie mnie nie stać i czuję się wypompowana. Chcialabym jednak zrobić histeroskopię i drożność i może właśnie jakieś badania imumuno ale na pewno nie w tej klinice. Po porodzie robiłam badania z krzepliwości i homocysteinę też. Mimo prawidlowej i tak od 2,5 roku biorę tylko metylowany folian i metylowaną B12. Aa i mam hetero mhftr

  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz
    McBeal wrote:
    Nikt mi nie mówił od odstepie czasowym przy podawaniu zastrzyków. Robiłam je wszystkie na raz i starałam się żeby miejsca wklucia były jak najdalej od siebie ale codziennie inaczej je sobie wbijałam chociaż nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie.

    Marzenka, jestem w krakowie. Juź wczesniej rozważałam zmianę kliniki ale ten lekarz ma naprawdę bardzo dobre opinie choć jak widać mój przypadek go przerósł i mam żal. Czuję brak indywidualnego podejscia mimo że to motto kliniki. Heh
    Na razie nie myślę o kolejnym ifv bo najzwyczajniej na świecie mnie nie stać i czuję się wypompowana. Chcialabym jednak zrobić histeroskopię i drożność i może właśnie jakieś badania imumuno ale na pewno nie w tej klinice. Po porodzie robiłam badania z krzepliwości i homocysteinę też. Mimo prawidlowej i tak od 2,5 roku biorę tylko metylowany folian i metylowaną B12. Aa i mam hetero mhftr
    Możesz się do mnie odezwać na priv?

    paulina19841209
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal wrote:
    Nikt mi nie mówił od odstepie czasowym przy podawaniu zastrzyków. Robiłam je wszystkie na raz i starałam się żeby miejsca wklucia były jak najdalej od siebie ale codziennie inaczej je sobie wbijałam chociaż nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie.

    Marzenka, jestem w krakowie. Juź wczesniej rozważałam zmianę kliniki ale ten lekarz ma naprawdę bardzo dobre opinie choć jak widać mój przypadek go przerósł i mam żal. Czuję brak indywidualnego podejscia mimo że to motto kliniki. Heh
    Na razie nie myślę o kolejnym ifv bo najzwyczajniej na świecie mnie nie stać i czuję się wypompowana. Chcialabym jednak zrobić histeroskopię i drożność i może właśnie jakieś badania imumuno ale na pewno nie w tej klinice. Po porodzie robiłam badania z krzepliwości i homocysteinę też. Mimo prawidlowej i tak od 2,5 roku biorę tylko metylowany folian i metylowaną B12. Aa i mam hetero mhftr
    Możesz się do mnie na priv odezwac

    paulina19841209
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam gonal f i oergiberis wiwczorem, a orgalutran rano...
    Ale z wlasnego widzimisie byly rozlozone...
    Tzn orgalutran rano to bylo zalecenie kliniki i lekarz chcial zebym brala rano...
    A pozostale bralam wieczorem, bo przy kilkunastu wczesniejszych stymulacjacj gonalem wyprobowalam rozne pory i zauwazylam, ze lepiej reagowalam na stymulacje kiedy robilam wieczorem

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ale nie wiem jak

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 1 lutego 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij na login, wyświetla Ci się dane profilu i na dole dodaj do przyjaciółek, bez tego noe można pisać na priv

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kuczka :D
    Paulina wysłałam zaproszenie

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal a jak się w ogóle trzymasz?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia a na kiedy u Ciebie zaplanowana beta? Jak się czujesz?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka, u mnie tak sobie. taka jestem jakaś zawieszona. jakoś dziwnie spokojnie to zniosłam i nie wiem czy już osiągnęłam etap pogodzenia się z pewnymi faktami czy to cisza przed burzą. a u Ciebie co tam?

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 2 lutego 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez po 3 ivf miałam jakiś taki etap, jakby pogodzenia z porażka. Czułam jakbym od razu wiedziała, ze to się nie uda, ale co tam, trzeba spróbować :/ dopiero po około 2 miesiącach dostałam wewnętrzny żal, poczucie winy, poczułam się niepotrzebna, niechciana i nie mogłam odnaleźć sensu swojego istnienia. Zaraz po tym nadeszło pragnienie skonsultowania swojego przypadku z innym lekarzem, dlatego teraz jestem tam, gdzie jestem. Umówione dwie konsultacje, czekam i jestem spokojna. Będzie dobrze kochana, zawsze możesz pisać, to pomoga :) nie musisz sama się z tym zmagać :) czasem wylanie tej czary goryczy okazuje się być skutecznym przejściem do kolejnego etapu swojego życia :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 2 lutego 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Shilcia a na kiedy u Ciebie zaplanowana beta? Jak się czujesz?

    W poniedziałek między 11 a 12 będzie wynik. Czuję się dobrze, oczywiście brzuch trochę obolały po zastrzykach i zauważyłam, że przez te sterydy bardzo szybko się męczę. Wczoraj jakos tak dziwnie mnie ciągnęło w podbrzuszu.
    Generalnie jestem zupełnie spokojna, brak mi może optymizmu i nadziei na poniedziałkowy wynik, ale to może i dobrze... po prostu chcę mieć to już za sobą.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia już dziś robiłaś betę? 5 dpt 3-dniowego zarodka? Dobrze liczę? Chyba trochę za szybko co? Zalecenie lekarskie takie było?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy te które z was brały gonapeptyl tez się złe po nim czuliście ?ja mam strasznie obolałe piersi i siły na nic :(

    paulina19841209
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nic nie bolało ale ogólnie od początku stymulacji czułam duże zmęczenie, fizyczne i psychiczne też. ale to chyba normalne

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 3 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Shilcia już dziś robiłaś betę? 5 dpt 3-dniowego zarodka? Dobrze liczę? Chyba trochę za szybko co? Zalecenie lekarskie takie było?

    Kochana w poniedziałek, czyli jutro ;)... to będzie tydzień po transferze 3-dniowca. U mnie tak w klinice robią, że po tygodniu. Zresztą beta powinna już coś drgnąć.
    Sikacza tym razem wyjątkowo nie zrobię ;)

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, ze zrobiłaś już w sb i dopiero w poniedziałek wynik :p stresowalabym się strasznie, jak tak szybko bym betowala :/ ale jak klinika tak praktykuje, to trzeba się dostosować :) trzymam kciuki &&& będę jutro zerkać co chwile na forum w oczekiwaniu na dobre wieści :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam z Tobą na wyniki.... :)

‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ