X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start wrzesień 2018
Odpowiedz

In vitro start wrzesień 2018

Oceń ten wątek:
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Dziewczyny mnie takie przeziębienie wzięło ze leżę w wełnianych skarpetach pod kocem :( jutro do pracy nie idę.. się kuruje cytryna z czosnkiem... :(
    A powiedzcie mi kiedy można po transferze 1 sza betę zrobić? (Zarodek 3 dniowy)

    Ja już tydzień później robiłam - transfer miałam w poniedziałek i już w kolejny pierwsza beta :)

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia_zbo wrote:
    Ciasteczku, mam taka nadzieje :-)


    Tak, to wygląda na bliżniaki!!! Gratulacje <3

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia_zbo wrote:
    Lekarz pytal sie mnie ile podajemy, wiec zaryzykowalam ze po 2 :-)

    My też mieliśmy podane dwa a ciąża pojedyńcza :) Statystycznie z podanych dwóch zarodków czytałam, że jest ok 15% ciąż bliźniaczych - więc wcale nie tak dużo a jednak szanse większe - plus powyżej 35 roku życia zaleca się podanie dwóch zarodków.

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko, jak się robi takie piękne suwaczki?


    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za info o Lutinusie. No właśnie wcześniej (kilka miesięcy temu) brałam Luteinę i wspominam dobrze. Ten Lutinus to masakra - dużę tabletony (a ja biorę po dwie trzy razy dziennie!) i suche toto. Luteina przy tym jest super malutka i fajna. Plus po Lutinusie to że tak powiem - ciągle mam mokro a przy Luteinie nie. Naiwnie myślałam, że jest LEPSZY bo taka panuje obiegowa opinia ale w takim razie następnym razem poproszę doktora o Luteinę, skoro to to samo, bo serio idzie zbankrutować przy takich ilościach jakie ja biorę, a pewnie jeszcze będę brać...

    DomiZ, hipisiątko lubią tę wiadomość

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek :) wrote:
    Ja już tydzień później robiłam - transfer miałam w poniedziałek i już w kolejny pierwsza beta :)
    I wyszła Ci beta? A brałaś ovitrelle ? O kurczę to może tez wcześniej zrobię :)

    Zajączek :) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek :) wrote:
    Dziewczyny, dzięki za info o Lutinusie. No właśnie wcześniej (kilka miesięcy temu) brałam Luteinę i wspominam dobrze. Ten Lutinus to masakra - dużę tabletony (a ja biorę po dwie trzy razy dziennie!) i suche toto. Luteina przy tym jest super malutka i fajna. Plus po Lutinusie to że tak powiem - ciągle mam mokro a przy Luteinie nie. Naiwnie myślałam, że jest LEPSZY bo taka panuje obiegowa opinia ale w takim razie następnym razem poproszę doktora o Luteinę, skoro to to samo, bo serio idzie zbankrutować przy takich ilościach jakie ja biorę, a pewnie jeszcze będę brać...
    Właśnie zastanawiałam się czy Luteina tez tak wypływa . To super ze jest zamiennik Luteinusa :) no i cena swoje robi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek :) wrote:
    Ciasteczko, jak się robi takie piękne suwaczki?
    Wejdź na stronę https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html i tam tworzysz - potem kopiujesz adres URl (pierwszy) do stopki :)

    Zajączek :) lubi tę wiadomość

  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    I wyszła Ci beta? A brałaś ovitrelle ? O kurczę to może tez wcześniej zrobię :)

    Dr kazał mi przyjść na wizytę a przed wizytą zrobić - w klinice czeka się ok 30min na wyniki... i dziwiłam się, że tak szybko! Oczywiście nie była jakaś mega wysoka - bo ok 11 ale dla mnie to i tak rekord po tylu latach :) Po tygodniu kolejna i urosło do 650 :) A od tej pory tylko USG (jest serduszko) i za dwa tygodnie kolejne badania :)

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 21 września 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Wejdź na stronę https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html i tam tworzysz - potem kopiujesz adres URl (pierwszy) do stopki :)

    Dzięki Ciasteczko! Udało się :)

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 22 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, chciałabym dołączyć... To będzie nasza pierwsza procedura in vitro, jak wszystko dobrze pójdzie to zaczniemy ją na początku października. Ogólnie jestem trochę przerażona i odczuwam ogólne zdenerwowanie :(
    Od kilku dni czytam wątek ale operujecie takimi różnymi zwrotami i skrótami z których większości jeszcze nie rozumiem ;) chyba muszę się douczyć albo po prostu wypytać lekarza o szczegóły procedury na najbliższej wizycie bo narazie to niewiele wiem :)

    Trzymam kciuki za najbliższe transfery :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2018, 08:49

    Em11, An_ia336, fujitsu, japonka lubią tę wiadomość

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • IGA Autorytet
    Postów: 3128 2699

    Wysłany: 22 września 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj.

    b79b4656f3.png

    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18 I 29.06.18- 😥, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B )😢
    crio 26.11 - 2BB - cb
    II IMSI krotkie- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET KD (9A I 9B) -.cb
    14.05.19- FET 2 bla(AZ)-😢
    Wrzesien 2019- FET KD 4 A 😢
    12.11.19- Fet AZ4 BB cb
    16.12.19- AZ 6.1.1 (:
    5dpt-10,1 8dpt- 51,1, 11 dpt- 154,1, 14 dpt- 649,1,17 dpt-2290 pecherzyk 7 mm, 23 dpt-13900, 26 dpt ❤+ krwiak 7 tydzien * 💔
    20.03.20 - AZ 6.1.1 cudzie trwaj :)
    badania nieprawidlowosci:Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, Ana 1 I 2i 3 dodatnie,MTHFR 6777C-T układ hetero,PAI- 1 układ homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek :) wrote:
    Dzięki Ciasteczko! Udało się :)
    Śliczny jest :) my mamy praktycznie ten sam wiek ciąży :) ale fajnie !!
    Witaj Aprill !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj April! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mam dola :(. Niestety przeziębienie nie przechodzi wczoraj ciagle kichalam przez co pewnie kropek nie przetrwał :(. Jestem załamana tak bardzo dbałam o siebie i się starałam a i tak coś mnie dopadło ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Dziewczyny dziś mam dola :(. Niestety przeziębienie nie przechodzi wczoraj ciagle kichalam przez co pewnie kropek nie przetrwał :(. Jestem załamana tak bardzo dbałam o siebie i się starałam a i tak coś mnie dopadło ;(
    Nie myśl tak !!! No co Ty !??!! Ja miałam po crio a la grypa- i mnie rozłożyło - i to ponoć był objaw ciąży :) kiedy robisz betę ???

    klamka lubi tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 22 września 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aprill wrote:
    Witajcie, chciałabym dołączyć... To będzie nasza pierwsza procedura in vitro, jak wszystko dobrze pójdzie to zaczniemy ją na początku października. Ogólnie jestem trochę przerażona i odczuwam ogólne zdenerwowanie :(
    Od kilku dni czytam wątek ale operujecie takimi różnymi zwrotami i skrótami z których większości jeszcze nie rozumiem ;) chyba muszę się douczyć albo po prostu wypytać lekarza o szczegóły procedury na najbliższej wizycie bo narazie to niewiele wiem :)

    Trzymam kciuki za najbliższe transfery :)
    Część, też na początku miałam z tym problem, a teraz jak rozmawiam z lekarzem to mojemu M.szczena opada bo nie wie o czym my mówimy.
    Jak coś to pytaj, po to tu jesteśmy.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 22 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Dziewczyny dziś mam dola :(. Niestety przeziębienie nie przechodzi wczoraj ciagle kichalam przez co pewnie kropek nie przetrwał :(. Jestem załamana tak bardzo dbałam o siebie i się starałam a i tak coś mnie dopadło ;(
    Przeziębienie w takim przypadku działa na plus. A katar i zatkany nos mogą być pierwszymi objawami ciąży, bo naczynka się zatykają przez coś tam, nie pamiętam dokładnie, ale kiedys o tym czytałam. Będzie dobrze. Wygrzej się

    Zajączek :) lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Nie myśl tak !!! No co Ty !??!! Ja miałam po crio a la grypa- i mnie rozłożyło - i to ponoć był objaw ciąży :) kiedy robisz betę ???
    Tak??? Ojej to może jest jeszcze nadzieja.
    Powinnam w piątek ( 10dpt) ale rozważam środę... powinno już coś wyjść

    Zajączek :) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Przeziębienie w takim przypadku działa na plus. A katar i zatkany nos mogą być pierwszymi objawami ciąży, bo naczynka się zatykają przez coś tam, nie pamiętam dokładnie, ale kiedys o tym czytałam. Będzie dobrze. Wygrzej się
    Eh cudnie by było.. muszę pozytywnie myśleć chociaż ciężko.
    Dziękuje dziewczyny za wsparcie

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ