X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    To super rośniesz w siłę !!! JA w sobotę na 10 dpt miałam bete 150 , a wczoraj zrobiłam tak sama dla siebie badane bo mnie nosi, to beta pokazała 1200. Czekam do soboty do 4 weryfikacji.
    no mnie tez nosi;) poszłabym sobie jutro zrobic i sprawdzic sama dla siebie ale Hajdusianek kazal mi przyjsc na wizyte za tydzien w piatek i tyle
    a co bedzie jak sobie sprawdze bete i bede sie denerwowac tylko? sama nie wiem hahah
    sprawdze w necie przyrost a tam same bzdury beda:D
    jzu tak mmialam z pozamaciczna rok temu gdzie pokazywalo ze super przyrost a wyszla lipa
    a tak w ogole to rewelacja;) i gratulacje czzyli nasze zarodki się ładnie przyjęły ;)))

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ide zrobi jutro jednak;)jak czytam was to jednak nie wtrzymam tygodnia

    biedrona84 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • karolapanek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:39

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam sobie betke dzis;) 1141 ;))
    czyli ładnie chyba rośnie w ciągu 3 dni :D
    dzis jest 13 dpt ;)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    zrobilam sobie betke dzis;) 1141 ;))
    czyli ładnie chyba rośnie w ciągu 3 dni :D
    dzis jest 13 dpt ;)

    To ładnie , niech rośnie. Jutro jadę na 4 weryfikację zobaczę jak będzie!!

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 28 lipca 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    To ładnie , niech rośnie. Jutro jadę na 4 weryfikację zobaczę jak będzie!!
    Czekam tylko za dobre wieści :) nie ma innej opcji

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 28 lipca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Czekam tylko za dobre wieści :) nie ma innej opcji
    Halasianka widzę, że też jesteś ranny ptaszek :) zdecydowałaś już gdzie będziesz prowadzić ciążę?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Halasianka widzę, że też jesteś ranny ptaszek :) zdecydowałaś już gdzie będziesz prowadzić ciążę?
    Jakoś tak mnie dziś postawiło 9d rana na nogi :) chyba ta duchota. Ogólnie cały czas mnie mdli... Masakra. Co do prowadzenia ciąży na razie chcę być u Hajdusianka aż mnie nie wygoni a potem w związku z tym że chce rodzic w redlowie i po 2 tyg pobycie w zeszłym roku tam z ciąża ektopowa mam super kontakt z lekarzem stamtąd dr. JAŃCZEWSKIM to potem już się umówiłam że jak będę w ciąży to wracam do niego. Polecam z całego serca ogolnie lekarzy z redlowa. Pierwsza ciąże 11 lat temu prowadziłam u dr Brzóski która pracuje w Invikcie i też bym do niej poszla znowu ale wolę mieć lekarza poznien że szpitala gdzie będę rodzic a będę miała znowu cc na pewno.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Jakoś tak mnie dziś postawiło 9d rana na nogi :) chyba ta duchota. Ogólnie cały czas mnie mdli... Masakra. Co do prowadzenia ciąży na razie chcę być u Hajdusianka aż mnie nie wygoni a potem w związku z tym że chce rodzic w redlowie i po 2 tyg pobycie w zeszłym roku tam z ciąża ektopowa mam super kontakt z lekarzem stamtąd dr. JAŃCZEWSKIM to potem już się umówiłam że jak będę w ciąży to wracam do niego. Polecam z całego serca ogolnie lekarzy z redlowa. Pierwsza ciąże 11 lat temu prowadziłam u dr Brzóski która pracuje w Invikcie i też bym do niej poszla znowu ale wolę mieć lekarza poznien że szpitala gdzie będę rodzic a będę miała znowu cc na pewno.
    To Ci współczuję tych mdłości, ja na szczęście nie mam, ale jestem tak słaba jakbym przez tydzień nic nie jadła. Ja właśnie nie wiem gdzie prowadzić ciążę, mojego doktora z invicta bardzo szanuję i cenie, ale wolałabym kogoś kto pracuje w szpitalu. Muszę podpytać o polecanych lekarzy z klinicznej, bo w sumie tam mam bardzo blisko, podobno pod koniec roku mają się przenieść do nowej, pięknej siedziby na Dębinki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z Was korzystała z dofinansowania?
    Jeśli tak to prosze o kontakt na priv by nie zasmiecac watku.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 28 lipca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    To Ci współczuję tych mdłości, ja na szczęście nie mam, ale jestem tak słaba jakbym przez tydzień nic nie jadła. Ja właśnie nie wiem gdzie prowadzić ciążę, mojego doktora z invicta bardzo szanuję i cenie, ale wolałabym kogoś kto pracuje w szpitalu. Muszę podpytać o polecanych lekarzy z klinicznej, bo w sumie tam mam bardzo blisko, podobno pod koniec roku mają się przenieść do nowej, pięknej siedziby na Dębinki.
    Dowiedz się czy Brzóska o której mówię pracuje na klinicznej bo chyba tam właśnie też pracowała kiedyś ale może się coś zmieniło. A ona przyjmuje w invikcie też właśnie

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 28 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Hej. Czy któraś z Was korzystała z dofinansowania?
    Jeśli tak to prosze o kontakt na priv by nie zasmiecac watku.
    Niestety ja nie bo jestem z Gdyni :)

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 30 lipca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka z dziś 3077 :)))

    mag87, Jvm lubią tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna betka, marzę o takiej:) kochana powiedz jak się czułaś po transferze? Jakieś dolegliwości miałaś? Transferowalas blastke czy 3 dniowy zarodek? Ja zaczynam łapać schizy i wsluchiwac się w organizm mimo że obiecałam sobie tego nie robić. Eh baby to głupie jednak. Nic mnie nie boli, nawet podbrzusze a poprzednim razem to od razu na nospie lezalam.

    klz96iye30cupjne.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Betka z dziś 3077 :)))


    To super!!! Ja byłam w sobotę na 4 weryfikacji i beta tez ponad 3000 tys. , zrobił mi pierwsze USG i pokazał moje 8 mm. szczęścia.

    mag87, Hałasianka lubią tę wiadomość

    adii 28
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Piękna betka, marzę o takiej:) kochana powiedz jak się czułaś po transferze? Jakieś dolegliwości miałaś? Transferowalas blastke czy 3 dniowy zarodek? Ja zaczynam łapać schizy i wsluchiwac się w organizm mimo że obiecałam sobie tego nie robić. Eh baby to głupie jednak. Nic mnie nie boli, nawet podbrzusze a poprzednim razem to od razu na nospie lezalam.
    Nie sugeruj się o objawami, bo są bardzo zwodnicze. Mnie pobolewal brzuch po obydwu transferach. W sumie to po drugim czułam się identycznie jak po pierwszym. Dlatego byłam świecie przekonana, że się nie udało. Już planowałam w które góry pojadę na pocieszenie, a w Rossmanie mnie rączki siedziały żeby jakieś wino kupić.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    To super!!! Ja byłam w sobotę na 4 weryfikacji i beta tez ponad 3000 tys. , zrobił mi pierwsze USG i pokazał moje 8 mm. szczęścia.
    Ale cudnie :) ja idę w piątek nie moge się już doczekac:) a robisz NIFTY? Bo ja na 100% chce

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Piękna betka, marzę o takiej:) kochana powiedz jak się czułaś po transferze? Jakieś dolegliwości miałaś? Transferowalas blastke czy 3 dniowy zarodek? Ja zaczynam łapać schizy i wsluchiwac się w organizm mimo że obiecałam sobie tego nie robić. Eh baby to głupie jednak. Nic mnie nie boli, nawet podbrzusze a poprzednim razem to od razu na nospie lezalam.
    Ja miałam 5 dniowa blastke. Po transferze nic mnie nie bolało ale teraz mam codziennie od 2 tyg delikatnie bóle podbrzusza, Hajdusianek powiedział sam ze to przez duże ilości hormonów i zmniejszył mi trochę luteine i estradiol i jest lepiej. Za to mnie mdli :) nie mogę patrzeć na słodkie i mięso za to śledzik... Mmmm :))) nic się nie przejmuj objawami każda ma inaczej i nie ma co się sugerować

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny, wiem, że macie racje. Jednak tego strachu chyba nigdy się nie wyzbędę. A co do mdłości to super objaw:)Trzymam kciuki w takim razie ze serduszka:)

    klz96iye30cupjne.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ale cudnie :) ja idę w piątek nie moge się już doczekac:) a robisz NIFTY? Bo ja na 100% chce


    Nie wiem nie myślałam nad tym jeszcze. A masz to w pakiecie czy robisz dodatkowe badanie?

    adii 28
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ