X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Lutinus 3x1 i estrofem 2x1 .. :/
    Mi Hajdusianek dał luteine 3x 2 dopochwowo, 3x 1 pod język i 3x 1 Estrofem dużo strasznie hmmm. Ale bierzesz spokojnie więc jest szansa naprawdę. Skoro na 3dpt jest taki wynik co lekarz powiedział? Dzwonił już na weryfikację? Może zwiększy dawkę

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Mi Hajdusianek dał luteine 3x 2 dopochwowo, 3x 1 pod język i 3x 1 Estrofem dużo strasznie hmmm. Ale bierzesz spokojnie więc jest szansa naprawdę. Skoro na 3dpt jest taki wynik co lekarz powiedział? Dzwonił już na weryfikację? Może zwiększy dawkę


    Czekam na telefon od dr Hasik.. do 20 tej ma dzwonić :/

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Czekam na telefon od dr Hasik.. do 20 tej ma dzwonić :/
    Ona jest rewelacyjna :) spokojnie w takim razie daj znać. Zapytasz ja o te wartości jak coś to powie co dalej. Będzie dobrze!!!

    Kate_____ lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka tak serduszko powinni się pokazać do 8 tygodnia:)

    Kate jak u Ciebie? Co powiedziała dr Hasik?

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiększyła leki, ale przy progesteronie 7 i estradiolu 400 zarodek chyba nie miał szans się wszczepić.. zbieram siły do kolejnej walki ale najpierw histeroskopia..

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Zwiększyła leki, ale przy progesteronie 7 i estradiolu 400 zarodek chyba nie miał szans się wszczepić.. zbieram siły do kolejnej walki ale najpierw histeroskopia..
    Hmm... A u kogo w ogóle jesteś od początku? Kto cię prowadzi tam? Ja też miałam histeroskopie teraz przed transferem.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dr Stencla i dwa razy u Hajdusianka :) niestety wszystkie zarodki mamy wykorzystane i musimy zacząć od nowa:/

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile płaciłas za histeroskopie? Badanie coś wykazało?

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ile płaciłas za histeroskopie? Badanie coś wykazało?
    Ja miałam w invicta na NFZ. Musisz się umówić do lekarza w invicta na NFZ i wtedy Ci zrobią w ramach funduszu.

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Ja miałam w invicta na NFZ. Musisz się umówić do lekarza w invicta na NFZ i wtedy Ci zrobią w ramach funduszu.

    A był jakiś efekt tego zabiegu? Coś badanie wykazało?

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    A był jakiś efekt tego zabiegu? Coś badanie wykazało?
    Nie, nic nie znaleziono, ale myślę że na NFZ warto trochę dać się przeorać, żeby potem zarodki ładnie się implantowaly

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ile płaciłas za histeroskopie? Badanie coś wykazało?
    Dokładnie na NFZ, hajdusianek sam to zaproponował żeby lepiej się zaimplantowal zarodek. Ja mam endometrioze więc dlatego ale myślę że nie tylko dlatego się to robi. Nic nie cierpisz nic nie czujesz bo to w znieczuleniu jak Pick up, po 3 h wychodzisz i już.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    A był jakiś efekt tego zabiegu? Coś badanie wykazało?
    Nie chcodzi o to żeby coś znaleźć tylko w środku wyczyścić, cytując Hajdusianka :to będzie taki peeling macicy i wtedy lepiej się zarodek zaimplantuje.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpt - beta 27 myślicie że mogę powoli się cieszyć?

    Jvm, mag87 lubią tę wiadomość

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    6dpt - beta 27 myślicie że mogę powoli się cieszyć?
    No pewnie! Cieszę się razem z Tobą :)

    Kate_____ lubi tę wiadomość

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    6dpt - beta 27 myślicie że mogę powoli się cieszyć?
    Oczywiście :)) gratulacje :)) to jest to!!! Ja miałam 51,7 a 10dtp 349 więc masz dobrą dwucyfrowa betę :) widzisz zwiększyła leki i jest super a tak się bałas :) zaimplantowal się w odpowiednim momencie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 19:07

    Kate_____ lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :* III weryfikacje robiłyście 10 dpt? kiedy jest ewentualnie pierwsza wizyta/Usg?

    Hałasianka lubi tę wiadomość

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Dziękuję kochane :* III weryfikacje robiłyście 10 dpt? kiedy jest ewentualnie pierwsza wizyta/Usg?
    Tak, 10 dpt. Jutro mam 22 dpt i tzw. czwarta weryfikacje czyli hormony tak jak wcześniej żeby zadecydować jak schodzić z leków i usg. Chociaż lekarz mówił, że mogłam przyjść już w poprzedni czwartek, ale nie dawał gwarancji, że coś będzie widac

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Dziękuję kochane :* III weryfikacje robiłyście 10 dpt? kiedy jest ewentualnie pierwsza wizyta/Usg?
    ja mialam 4 weryfikacje (wizyte z usg) 20dpt- ostatni piatek teraz, zmniejszył leki i wizyta za 2 tyg , 17.08
    teraz nic nei bylo widac tzn...mała plamka ale Hajdusianek mówi ...wydrukuje na pamiątke;) to jest 5 tydz
    jak pójdę za 2 tyg to powinno już być serduszko słychać, bo pojawia się między 6-8 tyg
    Na razie plamka , mówi że nic nie widać bo tam się dopiero komóreczki dzielą;)
    dzisiaj zrobiłam sobie bete kontrolnie i juz była 21810 ;) ale ostatni raz bo Hajdusianek mi wyjaśnił , że teraz juz nie ma co bo ona przy takich duzych wartościach juz nie wzrasta podwójnie co 48 h a raczej laboratoryjny sprzęt tego nei ogarnia i nie ma co się stresować że za mało przyrosło czy cos;)

    Dziewczyny robicie NIFTY?
    My na pewno , gadałam z nim w piątek o tym i mówi zę między 10-12 tyg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 20:30

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ja mialam 4 weryfikacje (wizyte z usg) 20dpt- ostatni piatek teraz, zmniejszył leki i wizyta za 2 tyg , 17.08
    teraz nic nei bylo widac tzn...mała plamka ale Hajdusianek mówi ...wydrukuje na pamiątke;) to jest 5 tydz
    jak pójdę za 2 tyg to powinno już być serduszko słychać, bo pojawia się między 6-8 tyg
    Na razie plamka , mówi że nic nie widać bo tam się dopiero komóreczki dzielą;)
    dzisiaj zrobiłam sobie bete kontrolnie i juz była 21810 ;) ale ostatni raz bo Hajdusianek mi wyjaśnił , że teraz juz nie ma co bo ona przy takich duzych wartościach juz nie wzrasta podwójnie co 48 h a raczej laboratoryjny sprzęt tego nei ogarnia i nie ma co się stresować że za mało przyrosło czy cos;)

    Dziewczyny robicie NIFTY?
    My na pewno , gadałam z nim w piątek o tym i mówi zę między 10-12 tyg


    Oj ja jeszcze aż tak daleko nie wybiegam bo sama nie wierze ze to sie dzieje ..ale pewnie po 3 weryfikacji zacznę myśleć.. :) a Hajdusianek doradza to badanie?

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ