X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które podchodziły do in vitro w 3 mieście. Jaką klinikę polecacie? Jakiego lekarza. Za wszystkie informacje bardzo dziękuję.

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    My własnie jesteśmy po pierwszej wizycie dot.invitro w invikcie w Gdańsku. Też sprawdzaliśmy co piszą / mówią o pozostałych i doszliśmy do wniosku, że ilu ludzi tyle opinii. Póki co wrażenie nie najgorsze. Wszyscy mili, cierpliwi, tłumaczyli, doradzali, ale jak dobrze wiadomo chodzi głównie o efekt końcowy.A to dopiero przed nami.
    Pozdrawiam.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w invimedzie w gdyni - też w trakcie procedury, wiec nie moge sie wypowiedziec czy skutecznie. na razie wyglada ze wszystko jest ok. lekarz tylko troche niedoinformowany jesli chodzi o programy ktore prowadzi klinika, ale on ma sie znac na swojej robocie, wszystkie watpliwosci mozna wyjaśnić u pan na recepcji wiec spoko.

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W invikcie też lekarz z pytaniami o pakiety odesłał nas do tzw opiekuna. Powiedział tylko tak ogólnie więc to chyba standard.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Też myślimy o invicta ale w Gdyni. Ruszamy prawdopodobnie w czerwcu. Trzymam za Was mocno kciuki. Powodzenia :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdyni w invicta chodzisz na monitoringi, rozpisują Ci stymulację itd, ale samą punkcję i transfer masz Gdańsku.

    ChudaRuda lubi tę wiadomość

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa aaa :) dzieki Neo :) podchodzilas do in vitro w Gdańsku?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Neo podchodziła i ja też :) Jej się udało za pierwszym razem nam nie :( ale..... udało nam sie naturalnie więc obydwie jesteśmy w ciąży :) czego i Wam wszystkim życzymy - cuda się zdarzają

    ChudaRuda, Neo84 lubią tę wiadomość


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Was kobietki :) dajecie nadzieje :) Dużo zdrówka dla Was maleństwa i tatusiów :) Jakiego lekarza w invikcie polecacie?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do dr. Stencla bardzo konkretny człowiek po nieudanej pierwszym Ivf dał nam tabl na polepszenie jakości komórek i mieliśmy podchodzić drugi raz w marcu ale nasz cud pojawił się szybciej :)


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do dr Głodka do Gdańska, w Gdyni polecam dr Sowińską.
    Generalnie chyba w Gdańsku wszyscy lekarze są godni polecenia, transfer robił mi dr Stencel, miałam okazje też być na wizycie u dr Hajdusianka też dobre wrażenie zrobił.

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) podbijam! Ja chodzę do dr. Zielińskiego w Invicta, wrażenia mam mieszane, choć w necie jest chwalony. Ostatnio byłam u dr Hajdusianka, widzę same pozytywy. Orientujecie się czy może przyjmuje gdzieś w Trójmieście prywatnie, chodzi mi o prowadzenie ciąży?

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej :) podbijam! Ja chodzę do dr. Zielińskiego w Invicta, wrażenia mam mieszane, choć w necie jest chwalony. Ostatnio byłam u dr Hajdusianka, widzę same pozytywy. Orientujecie się czy może przyjmuje gdzieś w Trójmieście prywatnie, chodzi mi o prowadzenie ciąży?

    Hej, ja byłam na pierwszej wizycie u dr Hajdusianka, a dziś idę do Zielińskiego. Możesz napisać czemu miałaś mieszane wrażenia?
    Ps. O Hajdusianku też mówię same pozytywy.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej :) podbijam! Ja chodzę do dr. Zielińskiego w Invicta, wrażenia mam mieszane, choć w necie jest chwalony. Ostatnio byłam u dr Hajdusianka, widzę same pozytywy. Orientujecie się czy może przyjmuje gdzieś w Trójmieście prywatnie, chodzi mi o prowadzenie ciąży?
    Nie wiem niestety ja ciążę prowadzę u dr Deoringa polecam


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Hej, ja byłam na pierwszej wizycie u dr Hajdusianka, a dziś idę do Zielińskiego. Możesz napisać czemu miałaś mieszane wrażenia?
    Ps. O Hajdusianku też mówię same pozytywy.

    Zieliński jest nieco małomówny, trzeba z niego wyciągać info, ale generalnie jest na plus, nie mówię, że zły, oceniam go dobrze ;) choć u Hajdusianka był ten plus, że sam wszystko wytłumaczył nie musiałam o nic pytać. IIallka napisz jak wrażenia po wizycie ;)

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po. Faktycznie małomówny, ale jak już tłumaczył to jak dziecku- ja wszystko zrozumiałam ;) Odniosłam wrażenie, że dość sceptycznie mówił o niektórych dodatkowo płatnych badaniach- to odebrałam na plus. Następne 2 wizyty mam już umówione u niego. Póki co mam wielką głowę- do tych wszystkich badań trzeba być dobrym logistykiem :)

    Bianka4 lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, że jesteś zadowolona z wizyty ;) Dokładnie, trzeba być dobrym logistykiem. Ja miałam badania estradiolu, lh - na 7:00 rano, wracałam do domu, o 10:00 wizyta (usg) i na 12:00 do pracy i tak kilka razy, no ale ja miałam przedłużoną stymulację. Na szczęście to już za mną i jutro punkcja ;) Niech Ci też szybko minie ;)

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    No to fajnie, że jesteś zadowolona z wizyty ;) Dokładnie, trzeba być dobrym logistykiem. Ja miałam badania estradiolu, lh - na 7:00 rano, wracałam do domu, o 10:00 wizyta (usg) i na 12:00 do pracy i tak kilka razy, no ale ja miałam przedłużoną stymulację. Na szczęście to już za mną i jutro punkcja ;) Niech Ci też szybko minie ;)

    U mnie z tym bieganiem będzie podobnie- dobrze, że mam stosunkowo blisko do kliniki. Dla dojeżdżających to dopiero musi być wyzwanie. Daj znać po punkcji czy wszystko w porządku i w ogóle jak poszło. Transfer będziesz pewnie miała już w maju a ostatnio słyszałam, że maj to dobry miesiąc na zachodzenie w ciążę ;) Pozdrawiam.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    U mnie z tym bieganiem będzie podobnie- dobrze, że mam stosunkowo blisko do kliniki. Dla dojeżdżających to dopiero musi być wyzwanie. Daj znać po punkcji czy wszystko w porządku i w ogóle jak poszło. Transfer będziesz pewnie miała już w maju a ostatnio słyszałam, że maj to dobry miesiąc na zachodzenie w ciążę ;) Pozdrawiam.

    Ja również mam blisko, więc było to do ogarnięcia ;) Masz rację, transfer na przełomie weekendu majowego jak będzie wszystko dobrze. Odezwę się po. Dziękuję ;)

    Edit: wyczytałam, że masz poskręcane jajowody, ja również... musi nam się teraz udać! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 18:06

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Dla dojeżdżających to dopiero musi być wyzwanie.
    Jakie wyzwanie :P tylko dzień urlopu w pracy i ciągłe siedzenie w medisonie jak już go o 9 otworzą :P ale już się rozeznałam trochę po Gdańsku i kolejny "pusty czas" spędzimy w galerii bałtyckiej :-)
    Maleficent kciuki za owocne zbiory &&&& :-)

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ