X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka no worries z przestrzenia-bedzie dobrze, tylko lez! Ja w pierwszej ciazy musialam lezec pierwszy trymestr i juz tego nie pamietam. W drugiej gorzej bo dziecko obok ale Twoja to juz kumata pannica to jeszcze będzie Ci herbatkę do lozka przynosic ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 września 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Halasianka no worries z przestrzenia-bedzie dobrze, tylko lez! Ja w pierwszej ciazy musialam lezec pierwszy trymestr i juz tego nie pamietam. W drugiej gorzej bo dziecko obok ale Twoja to juz kumata pannica to jeszcze będzie Ci herbatkę do lozka przynosic ;)
    no wiem własnie ale cięzko mi taka lezeć i leżec..zapominam się. Wczoraj przyjechali rodzice do nas, siostra z córką i moja córa wróciła z wakacji u babci i wszyscy na mnie krzyczeli ze mam lezec, nie pozwolili mi wstac na chwilę.Dramat;) haha

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_______ wrote:
    Puste jajo za tydzień będziemy "ronić" .. :( A który u Ciebie tydzień? Ja dziś jestem pozbawiona wszelkich emocji..
    Kate- bardzo mi przykro :( bardzooo :( ściskam mocno !!! :(
    A betę robiłaś regularnie i było wszystko Ok ?? Przyrosty miałaś dobre??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Kate- bardzo mi przykro :( bardzooo :( ściskam mocno !!! :(
    A betę robiłaś regularnie i było wszystko Ok ?? Przyrosty miałaś dobre??


    Tak rosła jak szalona przyrosty były idealne do 22dpt. Teraz już skupiam się aby szybko poronić.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_______ wrote:
    Tak rosła jak szalona przyrosty były idealne do 22dpt. Teraz już skupiam się aby szybko poronić.. :(
    Tak mi przykro :( nie wiem co napisać ...

    życzę Ci dużo siły i zdrówka. Tulę.

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 3 września 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczynam schizować! Jutro mam wizytę i takiego pietra że mózg staje. Tak jak w zeszłym tygodniu miałam mdłości tak od środy cisza i tu doszukuje się złego. Zaczął mnie boleć krzyż a wczoraj i dzisiaj lekko jajniki pobolewają.

    Moja pierwsza procedura zakończyła się właśnie na tym etapie. Mimo, że staram się mysleć pozytywnie, jestem obstawiona lekami i przyrosty bety były piekne od początku to strasznie się boję rozczarowania :(

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziewczyny zaczynam schizować! Jutro mam wizytę i takiego pietra że mózg staje. Tak jak w zeszłym tygodniu miałam mdłości tak od środy cisza i tu doszukuje się złego. Zaczął mnie boleć krzyż a wczoraj i dzisiaj lekko jajniki pobolewają.

    Moja pierwsza procedura zakończyła się właśnie na tym etapie. Mimo, że staram się mysleć pozytywnie, jestem obstawiona lekami i przyrosty bety były piekne od początku to strasznie się boję rozczarowania :(
    Spokojnie to na pewno organizm podświadomie sprawia że masz obawy po ostatnim, mdłości są mijają i wracają albo nie to żaden znak. Nie denerwuj się na zapas :) wiem że łatwo powiedzieć ale musisz się postarać. Teraz idziemy razem z brzuchami więc się udało i dalej tak będzie :)) nie ma innej opcji

    mag87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 września 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Ooo super, dziękuję za wszystkie informacje.
    Sanco kosztuje 2400, w niektórych placówkach w Gdański robią dalej NIFTY za 2350 zl dzwonilam wlasnie teraz
    więc sama nie wiem...jak 2 tyg to chyba zrobię to NACE i 500 zł w kieszeni a to to samo
    W gdyni w Medicover robią za 2350 zl ten
    http://www.panoramatest.pl/Nifty.html
    https://www.medistore.com.pl/test-panorama-panel-mikrodelecji

    i ma te wszyskie mikrodedlecje , jest turbo dokłądniejszy niz NIFTY
    więc skoro już płacić to 2350 to chyba lepiej to
    jutro jadę to zrobic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 11:33

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 3 września 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziewczyny zaczynam schizować! Jutro mam wizytę i takiego pietra że mózg staje. Tak jak w zeszłym tygodniu miałam mdłości tak od środy cisza i tu doszukuje się złego. Zaczął mnie boleć krzyż a wczoraj i dzisiaj lekko jajniki pobolewają.

    Moja pierwsza procedura zakończyła się właśnie na tym etapie. Mimo, że staram się mysleć pozytywnie, jestem obstawiona lekami i przyrosty bety były piekne od początku to strasznie się boję rozczarowania :(



    Mag myśl pozytywnie! Już limit złych wiadomości jest wyczerpany! Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień połóż się to szybciej minie czas bynajmniej nie będziesz za dużo myśleć :) czekamy jutro na wieści o maluszku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 18:48

    mag87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Sanco kosztuje 2400, w niektórych placówkach w Gdański robią dalej NIFTY za 2350 zl dzwonilam wlasnie teraz
    więc sama nie wiem...jak 2 tyg to chyba zrobię to NACE i 500 zł w kieszeni a to to samo
    W gdyni w Medicover robią za 2350 zl ten
    http://www.panoramatest.pl/Nifty.html
    https://www.medistore.com.pl/test-panorama-panel-mikrodelecji

    i ma te wszyskie mikrodedlecje , jest turbo dokłądniejszy niz NIFTY
    więc skoro już płacić to 2350 to chyba lepiej to
    jutro jadę to zrobic
    Czy warto robić te badania ? Tzn ponad te standardowe prenatalne ?
    Czy dopiero jak coś wyjdzie nie tak ? Jakie są wskazania ?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 września 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Czy warto robić te badania ? Tzn ponad te standardowe prenatalne ?
    Czy dopiero jak coś wyjdzie nie tak ? Jakie są wskazania ?
    Ja robię bo się boję, bo nie chce rodzic chorego dziecka, mam 36 lat i 3 lata starań że straconymi ciąża i więc coś było nie tak po drodze...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja robię bo się boję, bo nie chce rodzic chorego dziecka, mam 36 lat i 3 lata starań że straconymi ciąża i więc coś było nie tak po drodze...
    Ja nigdy nie byłam w ciąży :( i mam 35 lat... też się bardzo boje.
    Słuchaj a Panorama ?
    Który test polecasz najbardziej ???
    Kiedy je należy robić (ja zaczynam 6 tc)? To się robi z krwi kobiety ?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 września 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Ja nigdy nie byłam w ciąży :( i mam 35 lat... też się bardzo boje.
    Słuchaj a Panorama ?
    Który test polecasz najbardziej ???
    Kiedy je należy robić (ja zaczynam 6 tc)? To się robi z krwi kobiety ?
    Male sprostowanie... Zamawiając ten test nie było innej opcji jak dzwonić na infolinię medicover, tam Pan powiedział mi co i jak, wysłał maile z linkami do aktywacji i płatności, złożył profil w systemie. Wyglądało profesjonalnie. Na moją prośbę sprawdził u producenta i zadzwonił ponownie do mnie mówiąc że czas oczekiwania to 7-10dni roboczych i test robiony w wawie.moge podejść dziś z rana do laboratorium i to zrobić wszystko już zaznaczył. Siedziałam godzibe czekając tam dzisiaj... Weszłam a te Panie Ch.... Nic nie wiedziały, OC to za test, próbowek na to nie mają i ogólnie wtf!!!! Po pół godzinie któraś z pielęgniarek po rozmowie z manadzerem ustaliła że mają taki zestaw do pobrania w Gdańsku ale wyniki są po ok 3 tyg bo to jest wysyłane do Stanów. Jestem tak wkurwiona od rana że nie macie pojęcia. Oczywiście mogę zrezygnować i składać reklamację że ktoś mnie źle poinformował ale na zwrot kasy się czeka 2 tyg. Zajebiscie... Nie wiem czy każdy ma kolej e luźne 2350 zł żebym mogla to sobie zrobić gdzie indziej. Także.... Pojechałam do Gdańska, pobrali mi krew i będą to wysyłać, za 14 dni mam zadzwonić i zapytać czy jest wynik... Ale może być później... Dramat!!!! Mam już dosyć. Czy to polecam... Test jest dokładny... Najdokladnkenszy i cena 2350 za full pakiet gdzie 2400 kosztuje samo nifty to różnica. Jakbym. Dostała zwrot kasy to bym pewnie pojechała dziś zrobić w tej samej cenie podstawowe Nifty ale już nie miałam ani czasu ani wyjścia żeby czekać. A zwrot kasy także... Mam nadzieję że wszystko będzie ok!!!!

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 września 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Ja nigdy nie byłam w ciąży :( i mam 35 lat... też się bardzo boje.
    Słuchaj a Panorama ?
    Który test polecasz najbardziej ???
    Kiedy je należy robić (ja zaczynam 6 tc)? To się robi z krwi kobiety ?
    Ten test Panorama może a robić już po i tyg. Pozostałe po 10 tyg

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 4 września 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Male sprostowanie... Zamawiając ten test nie było innej opcji jak dzwonić na infolinię medicover, tam Pan powiedział mi co i jak, wysłał maile z linkami do aktywacji i płatności, złożył profil w systemie. Wyglądało profesjonalnie. Na moją prośbę sprawdził u producenta i zadzwonił ponownie do mnie mówiąc że czas oczekiwania to 7-10dni roboczych i test robiony w wawie.moge podejść dziś z rana do laboratorium i to zrobić wszystko już zaznaczył. Siedziałam godzibe czekając tam dzisiaj... Weszłam a te Panie Ch.... Nic nie wiedziały, OC to za test, próbowek na to nie mają i ogólnie wtf!!!! Po pół godzinie któraś z pielęgniarek po rozmowie z manadzerem ustaliła że mają taki zestaw do pobrania w Gdańsku ale wyniki są po ok 3 tyg bo to jest wysyłane do Stanów. Jestem tak wkurwiona od rana że nie macie pojęcia. Oczywiście mogę zrezygnować i składać reklamację że ktoś mnie źle poinformował ale na zwrot kasy się czeka 2 tyg. Zajebiscie... Nie wiem czy każdy ma kolej e luźne 2350 zł żebym mogla to sobie zrobić gdzie indziej. Także.... Pojechałam do Gdańska, pobrali mi krew i będą to wysyłać, za 14 dni mam zadzwonić i zapytać czy jest wynik... Ale może być później... Dramat!!!! Mam już dosyć. Czy to polecam... Test jest dokładny... Najdokladnkenszy i cena 2350 za full pakiet gdzie 2400 kosztuje samo nifty to różnica. Jakbym. Dostała zwrot kasy to bym pewnie pojechała dziś zrobić w tej samej cenie podstawowe Nifty ale już nie miałam ani czasu ani wyjścia żeby czekać. A zwrot kasy także... Mam nadzieję że wszystko będzie ok!!!!
    Wspolczuje :/co za partacze.

    Zgubilam sie jednak. Ktory test robiłaś w koncu i gdzie? Nace w invicta?

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 4 września 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za barany. Prywatna przychodnia, test za kupę kasy i takie rzeczy odwalają :/
    A jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko :( No to słabo - czyli w końcu pobrali Ci i wyniki za 14 dni ? Bo przez USA przechodzi ?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 września 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwqaga to jeszcze nie koniec, wróciłam z Gdańska do Gdyni ok 13.30 i dzwoni telefon...że Pani która pobierala krew jednak nie dopilnowała jednego podpisu na formularzu i oni nie mogą tego wysłac. rozumiecie?

    przepraszam za język ale....tak ją zj.....prez telefon,mówiąć że to nie moja wina, mam ciąże zagrożoną i lekarz kazal mi lerzec i nei wychodzic z domu, stracilam pól dnia w Gdyni potem u nich i teraz ona mi mowi ze nie ma podisu i ja mam jechac do Gdańska znowu? MASAKRA!!!!! Powiedziała, że oddzwoni za chwilę , porozmawia z kierownikiem. Minęła godzina mój mąż tam dzwoni zeby ich opieprzyć, ona mówi że nadal nic nie wie.Powiedział że daje jej 20 min i ma oddzwonić.
    Dzwoni w końcu do mnie, pyta czy będę w domu i przyśle za chwilę kierowce z tym dokumentem żebym to podpisała i rano wyslą to w końcu (pomijam że to miało wyjsc dzis).

    TO JAKIŚ CZESKI FILM ROZUMIECIE????? kur....płaci człowiek 2400 zł na pryw i jeszcze mają Cię w D....
    Ciąża zagrożona, test za kupę kasy o którym nikt nic nie wie, nei umeiją dopilnować podpisu i jeszcze zdziwieni że ja nie mogę czekac.

    Test PANORAMA ten najbardziej rozszerzony, 14 dni roboczych, wysyłają do USA.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 15:47

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 września 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Co za barany. Prywatna przychodnia, test za kupę kasy i takie rzeczy odwalają :/
    A jak się czujesz?
    no...ja jestem załamana dzisiaj naprawdę, najgorsze że nie mogłam się juz wycofac bo skasowali mi 2350 i co mialam zrobic? nie moglam isc gdzie indziej

    generalnie czuje sie spoko poza tym , że mam wysypke na calym juz ciele. Podobno to pokrzywka ciężarnych, nic z tym nei można zrobić bo antyhistaminy mi nie wolno, a lekarze mówią ze to normalne i przez wyrzut hormonów. W necie jak czytam to faktycznie to normalne ale mnie to nie pociesza...jestem cała wysypana , swedzi jak ch.... a nic nei mogę na to pomóc. drapię to neistety czasami bo się nie da wytrzymac wiecie jak jest i to takie zaognione, strupki się małe robią...taka kaszka czerwona

    faktycznie....druga ciąza jest inna:D w pierwszej tylko jadłam i jadłam i nie czułam ze jestem w ciązy a brzuch mi rósł:D

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 4 września 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Wspolczuje :/co za partacze.

    Zgubilam sie jednak. Ktory test robiłaś w koncu i gdzie? Nace w invicta?
    Nie..ten PANORAMA (2350 zl ale zakrest taki jak rozszerzoony NACE z Invikty za 3000 zl)
    tam sie czeka 21 dni więc wychodzi na to samo no ale cena duzo niższa. Takze jakby się któras z was zdecydowała to chętnie powiem jak juz postępować z tym Medocoverem:D

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ