Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 23:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka no worries z przestrzenia-bedzie dobrze, tylko lez! Ja w pierwszej ciazy musialam lezec pierwszy trymestr i juz tego nie pamietam. W drugiej gorzej bo dziecko obok ale Twoja to juz kumata pannica to jeszcze będzie Ci herbatkę do lozka przynosic ;)

mhsvj48aqvgzp38a.png

l22nhdgestw22l2o.png
  • Hałasianka Autorytet

Wysłany: 1 września 2018, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Halasianka no worries z przestrzenia-bedzie dobrze, tylko lez! Ja w pierwszej ciazy musialam lezec pierwszy trymestr i juz tego nie pamietam. W drugiej gorzej bo dziecko obok ale Twoja to juz kumata pannica to jeszcze będzie Ci herbatkę do lozka przynosic ;)
    no wiem własnie ale cięzko mi taka lezeć i leżec..zapominam się. Wczoraj przyjechali rodzice do nas, siostra z córką i moja córa wróciła z wakacji u babci i wszyscy na mnie krzyczeli ze mam lezec, nie pozwolili mi wstac na chwilę.Dramat;) haha

LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2018, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_______ wrote:
    Puste jajo za tydzień będziemy "ronić" .. :( A który u Ciebie tydzień? Ja dziś jestem pozbawiona wszelkich emocji..
    Kate- bardzo mi przykro :( bardzooo :( ściskam mocno !!! :(
    A betę robiłaś regularnie i było wszystko Ok ?? Przyrosty miałaś dobre??

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Kate- bardzo mi przykro :( bardzooo :( ściskam mocno !!! :(
    A betę robiłaś regularnie i było wszystko Ok ?? Przyrosty miałaś dobre??

Tak rosła jak szalona przyrosty były idealne do 22dpt. Teraz już skupiam się aby szybko poronić.. :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2018, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_______ wrote:
    Tak rosła jak szalona przyrosty były idealne do 22dpt. Teraz już skupiam się aby szybko poronić.. :(
    Tak mi przykro :( nie wiem co napisać ...

życzę Ci dużo siły i zdrówka. Tulę.

• mag87 Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczynam schizować! Jutro mam wizytę i takiego pietra że mózg staje. Tak jak w zeszłym tygodniu miałam mdłości tak od środy cisza i tu doszukuje się złego. Zaczął mnie boleć krzyż a wczoraj i dzisiaj lekko jajniki pobolewają.

Moja pierwsza procedura zakończyła się właśnie na tym etapie. Mimo, że staram się mysleć pozytywnie, jestem obstawiona lekami i przyrosty bety były piekne od początku to strasznie się boję rozczarowania :(

klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziewczyny zaczynam schizować! Jutro mam wizytę i takiego pietra że mózg staje. Tak jak w zeszłym tygodniu miałam mdłości tak od środy cisza i tu doszukuje się złego. Zaczął mnie boleć krzyż a wczoraj i dzisiaj lekko jajniki pobolewają.

Moja pierwsza procedura zakończyła się właśnie na tym etapie. Mimo, że staram się mysleć pozytywnie, jestem obstawiona lekami i przyrosty bety były piekne od początku to strasznie się boję rozczarowania :(
    Spokojnie to na pewno organizm podświadomie sprawia że masz obawy po ostatnim, mdłości są mijają i wracają albo nie to żaden znak. Nie denerwuj się na zapas :) wiem że łatwo powiedzieć ale musisz się postarać. Teraz idziemy razem z brzuchami więc się udało i dalej tak będzie :)) nie ma innej opcji

mag87 lubi tę wiadomość

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Ooo super, dziękuję za wszystkie informacje.
    Sanco kosztuje 2400, w niektórych placówkach w Gdański robią dalej NIFTY za 2350 zl dzwonilam wlasnie teraz
    więc sama nie wiem...jak 2 tyg to chyba zrobię to NACE i 500 zł w kieszeni a to to samo
    W gdyni w Medicover robią za 2350 zl ten
    http://www.panoramatest.pl/Nifty.html
    https://www.medistore.com.pl/test-panorama-panel-mikrodelecji

i ma te wszyskie mikrodedlecje , jest turbo dokłądniejszy niz NIFTY
    więc skoro już płacić to 2350 to chyba lepiej to
    jutro jadę to zrobic

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 11:33

• Kate_____ Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:

Mag myśl pozytywnie! Już limit złych wiadomości jest wyczerpany! Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień połóż się to szybciej minie czas bynajmniej nie będziesz za dużo myśleć :) czekamy jutro na wieści o maluszku :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 18:48

mag87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2018, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Sanco kosztuje 2400, w niektórych placówkach w Gdański robią dalej NIFTY za 2350 zl dzwonilam wlasnie teraz
    więc sama nie wiem...jak 2 tyg to chyba zrobię to NACE i 500 zł w kieszeni a to to samo
    W gdyni w Medicover robią za 2350 zl ten
    http://www.panoramatest.pl/Nifty.html
    https://www.medistore.com.pl/test-panorama-panel-mikrodelecji

i ma te wszyskie mikrodedlecje , jest turbo dokłądniejszy niz NIFTY
    więc skoro już płacić to 2350 to chyba lepiej to
    jutro jadę to zrobic
    Czy warto robić te badania ? Tzn ponad te standardowe prenatalne ?
    Czy dopiero jak coś wyjdzie nie tak ? Jakie są wskazania ?

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Czy warto robić te badania ? Tzn ponad te standardowe prenatalne ?
    Czy dopiero jak coś wyjdzie nie tak ? Jakie są wskazania ?
    Ja robię bo się boję, bo nie chce rodzic chorego dziecka, mam 36 lat i 3 lata starań że straconymi ciąża i więc coś było nie tak po drodze...

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2018, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja robię bo się boję, bo nie chce rodzic chorego dziecka, mam 36 lat i 3 lata starań że straconymi ciąża i więc coś było nie tak po drodze...
    Ja nigdy nie byłam w ciąży :( i mam 35 lat... też się bardzo boje.
    Słuchaj a Panorama ?
    Który test polecasz najbardziej ???
    Kiedy je należy robić (ja zaczynam 6 tc)? To się robi z krwi kobiety ?

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Słuchaj a Panorama ?
    Male sprostowanie... Zamawiając ten test nie było innej opcji jak dzwonić na infolinię medicover, tam Pan powiedział mi co i jak, wysłał maile z linkami do aktywacji i płatności, złożył profil w systemie. Wyglądało profesjonalnie. Na moją prośbę sprawdził u producenta i zadzwonił ponownie do mnie mówiąc że czas oczekiwania to 7-10dni roboczych i test robiony w wawie.moge podejść dziś z rana do laboratorium i to zrobić wszystko już zaznaczył. Siedziałam godzibe czekając tam dzisiaj... Weszłam a te Panie Ch.... Nic nie wiedziały, OC to za test, próbowek na to nie mają i ogólnie wtf!!!! Po pół godzinie któraś z pielęgniarek po rozmowie z manadzerem ustaliła że mają taki zestaw do pobrania w Gdańsku ale wyniki są po ok 3 tyg bo to jest wysyłane do Stanów. Jestem tak wkurwiona od rana że nie macie pojęcia. Oczywiście mogę zrezygnować i składać reklamację że ktoś mnie źle poinformował ale na zwrot kasy się czeka 2 tyg. Zajebiscie... Nie wiem czy każdy ma kolej e luźne 2350 zł żebym mogla to sobie zrobić gdzie indziej. Także.... Pojechałam do Gdańska, pobrali mi krew i będą to wysyłać, za 14 dni mam zadzwonić i zapytać czy jest wynik... Ale może być później... Dramat!!!! Mam już dosyć. Czy to polecam... Test jest dokładny... Najdokladnkenszy i cena 2350 za full pakiet gdzie 2400 kosztuje samo nifty to różnica. Jakbym. Dostała zwrot kasy to bym pewnie pojechała dziś zrobić w tej samej cenie podstawowe Nifty ale już nie miałam ani czasu ani wyjścia żeby czekać. A zwrot kasy także... Mam nadzieję że wszystko będzie ok!!!!

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Słuchaj a Panorama ?
    Ten test Panorama może a robić już po i tyg. Pozostałe po 10 tyg

• 4me Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Male sprostowanie... Zamawiając ten test nie było innej opcji jak dzwonić na infolinię medicover, tam Pan powiedział mi co i jak, wysłał maile z linkami do aktywacji i płatności, złożył profil w systemie. Wyglądało profesjonalnie. Na moją prośbę sprawdził u producenta i zadzwonił ponownie do mnie mówiąc że czas oczekiwania to 7-10dni roboczych i test robiony w wawie.moge podejść dziś z rana do laboratorium i to zrobić wszystko już zaznaczył. Siedziałam godzibe czekając tam dzisiaj... Weszłam a te Panie Ch.... Nic nie wiedziały, OC to za test, próbowek na to nie mają i ogólnie wtf!!!! Po pół godzinie któraś z pielęgniarek po rozmowie z manadzerem ustaliła że mają taki zestaw do pobrania w Gdańsku ale wyniki są po ok 3 tyg bo to jest wysyłane do Stanów. Jestem tak wkurwiona od rana że nie macie pojęcia. Oczywiście mogę zrezygnować i składać reklamację że ktoś mnie źle poinformował ale na zwrot kasy się czeka 2 tyg. Zajebiscie... Nie wiem czy każdy ma kolej e luźne 2350 zł żebym mogla to sobie zrobić gdzie indziej. Także.... Pojechałam do Gdańska, pobrali mi krew i będą to wysyłać, za 14 dni mam zadzwonić i zapytać czy jest wynik... Ale może być później... Dramat!!!! Mam już dosyć. Czy to polecam... Test jest dokładny... Najdokladnkenszy i cena 2350 za full pakiet gdzie 2400 kosztuje samo nifty to różnica. Jakbym. Dostała zwrot kasy to bym pewnie pojechała dziś zrobić w tej samej cenie podstawowe Nifty ale już nie miałam ani czasu ani wyjścia żeby czekać. A zwrot kasy także... Mam nadzieję że wszystko będzie ok!!!!
    Wspolczuje :/co za partacze.

Zgubilam sie jednak. Ktory test robiłaś w koncu i gdzie? Nace w invicta?

mhsvj48aqvgzp38a.png

l22nhdgestw22l2o.png
  • Jvm Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za barany. Prywatna przychodnia, test za kupę kasy i takie rzeczy odwalają :/
    A jak się czujesz?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2018, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko :( No to słabo - czyli w końcu pobrali Ci i wyniki za 14 dni ? Bo przez USA przechodzi ?

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwqaga to jeszcze nie koniec, wróciłam z Gdańska do Gdyni ok 13.30 i dzwoni telefon...że Pani która pobierala krew jednak nie dopilnowała jednego podpisu na formularzu i oni nie mogą tego wysłac. rozumiecie?

przepraszam za język ale....tak ją zj.....prez telefon,mówiąć że to nie moja wina, mam ciąże zagrożoną i lekarz kazal mi lerzec i nei wychodzic z domu, stracilam pól dnia w Gdyni potem u nich i teraz ona mi mowi ze nie ma podisu i ja mam jechac do Gdańska znowu? MASAKRA!!!!! Powiedziała, że oddzwoni za chwilę , porozmawia z kierownikiem. Minęła godzina mój mąż tam dzwoni zeby ich opieprzyć, ona mówi że nadal nic nie wie.Powiedział że daje jej 20 min i ma oddzwonić.
    Dzwoni w końcu do mnie, pyta czy będę w domu i przyśle za chwilę kierowce z tym dokumentem żebym to podpisała i rano wyslą to w końcu (pomijam że to miało wyjsc dzis).

TO JAKIŚ CZESKI FILM ROZUMIECIE????? kur....płaci człowiek 2400 zł na pryw i jeszcze mają Cię w D....
    Ciąża zagrożona, test za kupę kasy o którym nikt nic nie wie, nei umeiją dopilnować podpisu i jeszcze zdziwieni że ja nie mogę czekac.

Test PANORAMA ten najbardziej rozszerzony, 14 dni roboczych, wysyłają do USA.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 15:47

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Co za barany. Prywatna przychodnia, test za kupę kasy i takie rzeczy odwalają :/
    A jak się czujesz?
    no...ja jestem załamana dzisiaj naprawdę, najgorsze że nie mogłam się juz wycofac bo skasowali mi 2350 i co mialam zrobic? nie moglam isc gdzie indziej

generalnie czuje sie spoko poza tym , że mam wysypke na calym juz ciele. Podobno to pokrzywka ciężarnych, nic z tym nei można zrobić bo antyhistaminy mi nie wolno, a lekarze mówią ze to normalne i przez wyrzut hormonów. W necie jak czytam to faktycznie to normalne ale mnie to nie pociesza...jestem cała wysypana , swedzi jak ch.... a nic nei mogę na to pomóc. drapię to neistety czasami bo się nie da wytrzymac wiecie jak jest i to takie zaognione, strupki się małe robią...taka kaszka czerwona

faktycznie....druga ciąza jest inna:D w pierwszej tylko jadłam i jadłam i nie czułam ze jestem w ciązy a brzuch mi rósł:D

• Hałasianka Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Wspolczuje :/co za partacze.

Zgubilam sie jednak. Ktory test robiłaś w koncu i gdzie? Nace w invicta?
    Nie..ten PANORAMA (2350 zl ale zakrest taki jak rozszerzoony NACE z Invikty za 3000 zl)
    tam sie czeka 21 dni więc wychodzi na to samo no ale cena duzo niższa. Takze jakby się któras z was zdecydowała to chętnie powiem jak juz postępować z tym Medocoverem:D

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego