X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro w ramach badań klinicznych
Odpowiedz

In vitro w ramach badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • nowa4 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! gratuluje tym co sie udało, oraz duzo siły do walki dla dalszych staraczek! odebrałam leki mam zaczac je przyjmowac od 2 dnia cyklu, gonal 150 do 8 dnia cyklu oraz cetrotide przez 3 dni. czy również miałyśćie taki zestaw na start? jak rezultat? pozdrawiam

    nowa4
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa4 wrote:
    hej dziewczyny! gratuluje tym co sie udało, oraz duzo siły do walki dla dalszych staraczek! odebrałam leki mam zaczac je przyjmowac od 2 dnia cyklu, gonal 150 do 8 dnia cyklu oraz cetrotide przez 3 dni. czy również miałyśćie taki zestaw na start? jak rezultat? pozdrawiam
    Ja również miałam gonal, cetrotide plus encorton. Gonalu miałam większą dawkę. U mnie o sukcesie nie można mówić, bo rezultat wciąż niewyjaśniony niestety ale sama stymulacja zakończona dobrze. 5 zarodów w lodówce. Jeden podany w transferze. Powodzenia:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! prawdopodobnie uda mi się załapać na kolejną turę badań :) teraz w 2 dniu cyklu muszę się zgłosić na badania i zobaczymy. Mam pytanie do dziewczyn które są już "po" - czy i w jakich dniach brałyście L4? ja pewnie będę musiała w czasie stymulacji - bo wolnego nie dostanę na pewno. ale co z przyczynami "zdrowotnymi". Czy po transferze jest to konieczne/potrzebne?

    Between lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie byłam ani jednego dnia na L4.
    Co to zestawu to mialam Gonal 150 przez 7 dni stymulacji. I w 6 i 7 dniu dodatkowo Orgalutran. W 8 dniu stymulacji Menopur 150 + Orgalutran.

    Ja po punkcji bardzo źle się czułam. Wymiotowałam już w klinicr i kolejnego dnia po punkcji. Dodatkowo przeleżalam w łózku 3 dni po punkcji. Bolało mnie wszystko w środku. Póżniej już było tylko lepiej...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Between! Twoja pomoc jest nieoceniona. A powiedzcie mi jeszcze proszę ,czy zastrzyki do stymulacji trzeba robic o określonej porze dnia czy po prostu o tej samej godzinie ale nie jest powiedziane czy rano czy wieczorem?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba robic o tej samej godzinie.

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Dziękuję Between! Twoja pomoc jest nieoceniona. A powiedzcie mi jeszcze proszę ,czy zastrzyki do stymulacji trzeba robic o określonej porze dnia czy po prostu o tej samej godzinie ale nie jest powiedziane czy rano czy wieczorem?
    Ja miałam zlecone bardzo konkretne pory dnia. Gonal wieczorem, cetrotide rano. Jeśli chodzi o l4 to ja wzięłam po transferze na wszelki wypadek. Po punkcji czułam się średnio ale pewnie nie aż tak jak Between, także chodziłam do pracy, natomiast posłuchałam porad innych dziewczyn, które po transferze w większści przypadków odpoczywały. Ale jeśli kochasz swoją pracę i nic cię tam nie denerwuje to chyba nie ma sensu:).

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt faktem, że ja po punkcji miałam straszne krwawienie. Może to też powód dlaczego tak źle się czułam. Leżały ze mna 3 inne dziewczyny i one normalnie wstały zcłóżka, przebrały się i poszły do domu. A ja niestety nie....

  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Został mi po stymulacji jeden zastrzyk Decapeptyl 0,1 mg - już go nie użyję, a chętnie komuś bym dała (za darmo, kupiony w aptece, przechowywany w lodówce). Może jest ktoś tu teraz w Białymstoku (jestem tu teraz jeszcze przez kilka dni) i potrzebuje?

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Kriobanku - mam pytanie. Czy jak miałyście wizytę w 2/3 dc (aby rozpocząć stymulację) to się umawiałyście wcześniej? czy po prostu sie zjawiłyście w Klinice? zastanawiam się czy to ma znaczenie, bo ja muszę dojechać jeszcze wiec moglabym być dopiero w okolicach południa. jestem ciekawa czy im robi różnicę czy rano czy w południe? bo w niektorych Klinikach badania są np tylko rano. Jutro zadzwonie i dopytam ale chcialabym miec juz jakis plan awaryjny przygotowany

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wystarczy dzien wczesniej sie umowic, co do godziny to ci nie pomoge bo ja zawsze szlam na ta na ktora mi powiedziano. Najlepiej zadzwinic do nich i sie dokladnie zorientowac

  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety czy któraś z Was wie jak wyglądają te badania kliniczne w Invimedzie czy tam trzeba być pacjentem pierwszorazowym?

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae dzień wczesniej dzwonisz i sie umawiasz..wydaje mi sie, ze mozna sie umowic w okolicy jakies godziny. Kiedy wtbierasz sie do Kriobanku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja już po punkcji udało pobrać się w środę 11 coc z czego dojrzałe 6 a dziś informacje ze 5 udało się zaplodnic i jest ok w poniedziałek transfer.

  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 3 lipca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny czy któraś z Was załapała się na badania kliniczne w Invimedzie?? I mogłaby mi powiedzieć więcej jak to wygląda, jakie są kwalifikacje itd ?:)

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich ;)
    Podczytuje Was cały czas, czekając na swoją kolej.. w końcu zaczęłam stumulacje :)
    Od wczoraj 150j monopuru przez 7 dni + cetrotide od 5dc. Pierwszy monit w wtorek.
    Mam wysokie AMH- 6.56 -zobaczymy co tam porośnie ;)
    Pozdrawiam serdecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 11:51

    Agnieszka GreenApple lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni, czyli rozpoczynasz czas tęczy na brzuchu;)
    trzymam kciuki za dużo ale nie za dużo bąbelków!:)

    Niuni lubi tę wiadomość

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dużo to nie zdrowo ;)
    Jak tam u Ciebie. Widzę, że pierwszy próba nie udana. Przykro mi strasznie. Jaki plan, na razie odpoczynek??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 12:45

    1769e124dc.png
  • Arrow Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem nowa. Zalogowałam się jedynie po to żeby dowiedzieć się jak skończyło się u Jenny? Przystępuje do tego samego programu i chciałabym dowiedzieć się jak najwiecej na ten temat. Czy ktoś pomógłby mi jakoś do niej "dotrzeć"? ☺️Pozdrawiam

    Arrow
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma zakończyła przygodę z in vitro, okazało się, że ma raka piersi
    Ma leki na zbyciu, potrzebuje kasę na leczenie

    Lutiuns 2op
    Fraxiparine 5 szt
    Encorton 5 mg 13 tabletek i 10 mg 6 tabletek
    Luteina doustna dwie nie napoczęte, trzecia napoczęta
    Dhea 2op
    Estrofem 3 op jedno niepełne
    Clo 1 op
    Orgametril 3/4 listka
    Menopur 75 4 szt
    Gonapeptyl 6 szt

    więcej info na priv

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ