X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro w ramach badań klinicznych
Odpowiedz

In vitro w ramach badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jaki tu spokój :)
    U mnie 11 DC. Wychodowałam 10 duzych pęcherzyków + liczne mniejsze.
    Dziś jeszcze menopur.
    Punkcja w poniedziałek.
    Dziś estradiol-2800 prg- 0.83
    Jutro powtórka wyników i wieczorem ovitrelle.

    1769e124dc.png
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni, dobrze to wygląda, gdyż na jedną komórkę potrzeba ok. 200 jednostek estadriolu. A będą zapładniać 6 czy więcej? Mam nadzieję że więcej bo szkoda by było marnować tyle jajeczek:)

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karen.
    Powiem Ci, że nawet nie wiem ile będą zapładniać. Nikt u nas nc na ten temat nie wspomina, a ja sama też nie zapytałam..
    Zobaczymy ile będzie dojrzalych :)
    Obawiam się trochę o prg, żeby nie skoczył do góry za dużo :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 21:56

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 15 lipca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w vl zapladniaja tylko 6.

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 15 lipca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik a co Ty już tu robisz?? Jest weekend ;)
    Hehe

    Asik86 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 15 lipca 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wyniki dziś ostro poszly do góry.
    Estradiol 4092
    Progesteron 1.13
    Ewentualny swiezy transfer ma się nie odbyć, estradiol za szybko rośnie i jest ryzyko hiperstymulacji.
    Tylko że ja czuje się ok! Mam twarde i bolące podbrzusze, ale to chyba normalne przy tylu pecherzykach.. :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 18:57

    1769e124dc.png
  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tez jestem z programu, podchodziłam do procedury w Szczecinie. Dziś mój 7dpt. Najgorsze jest to, że nic mi nie powiedzieli ani o jakości zarodkow ani co i jak dalej. Wiem tylko ze tydzień po transferze mam wizytę w sumie nie wiem po co. Mam wtedy też zrobić betę. Tez tak mialyscie? Pobierali Wam jeszcze krew do badan w? Bo nie wiem czy betę mogę robić tam gdzie mi wygodniej czy musze jechać specjalnie do kliniki.

  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno - zrobiłam w czwartek test z moczu był pozytywny ale powtórzyłam wczoraj i dziś i kreska słabnie. Wiem głupota ale nie wytrzymałam :-( i teraz się zamatrwiam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W umowie jest zapisane, ze bete trzeba zrobic w osrodku badawczym w 8 dpt. Stad ta wizyta ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 lipca 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hej Karen.
    Powiem Ci, że nawet nie wiem ile będą zapładniać. Nikt u nas nc na ten temat nie wspomina, a ja sama też nie zapytałam..
    Zobaczymy ile będzie dojrzalych :)
    Obawiam się trochę o prg, żeby nie skoczył do góry za dużo :-\
    Mroź jajeczka jeżeli to możliwe! Serio, w razie odpukać kolejnej procedury możesz uniknąć dodatkowych kosztów i kolejnego faszerowania się lekami.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Between wrote:
    W umowie jest zapisane, ze bete trzeba zrobic w osrodku badawczym w 8 dpt. Stad ta wizyta ;)
    A czy Ty dostałaś kopie umowy? Bo ja w sumie nic nie mam. Wizytę ustalili na wtorek i wtedy też mam zrobić betę. Ale to jakby 2 dni później. Pewnie skończy się telefonem do kliniki... :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy gdzieś można się załapać jeszcze na in vitro w ramach badań klicznych w Katowicach?

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Mroź jajeczka jeżeli to możliwe! Serio, w razie odpukać kolejnej procedury możesz uniknąć dodatkowych kosztów i kolejnego faszerowania się lekami.

    Hmm..
    Chyba nie mogę! Nie zaznaczyliśmy tego w zgodzie. Tylko mrożenie zarodków.
    A szkoda..

    1769e124dc.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Dziewczyny, czy gdzieś można się załapać jeszcze na in vitro w ramach badań klicznych w Katowicach?
    Spróbuj dopytać w Angeliusie czy mają nabór uzupełniający.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ronja wrote:
    A czy Ty dostałaś kopie umowy? Bo ja w sumie nic nie mam. Wizytę ustalili na wtorek i wtedy też mam zrobić betę. Ale to jakby 2 dni później. Pewnie skończy się telefonem do kliniki... :-/

    Tak, ja mam kopie. Tylko ciekawe czy my bierzemy udział w tym samym badaniu ;)

  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno, tyle, że mój lekarz pewnie zapomniał o kopii, bo ja zasadniczo nic nie dostałam :) pewnie obie są w klinice... ale to była akcja last minute więc może to dlatego.

  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... brzuch mnie zaczął boleć jak na @. W sumie jutro powinnam mieć. Pewnie nici z mojej ciazy... a miałam taką nadzieję, że to badanie mi jakoś pomoże :-(

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni, mam nadzieję, ze do jutro punkcja pójdzie jak po maśle i że z transferem nie będzie problemu. Trzymam kciukasy.

    Ronja, brzuch w ciąży pobolewa na początku jak na okres, więc ból niczego nie przekreśla:). Spokojnie poczekaj. A swoją drogą nie bierzesz progesteronu? Nawet jeśli sie nie uda to powinien wstrzymać miesiączkę. Ps. za pierwszym razem nie musi się udać, ale życzę Ci aby jednak Tobie się udało:)

    Marlena, tak jak powiedziała Inna, sróbuj Angelius Provita. Dziewczyna z innego wątku dostała się nie tak dawno z listy rezerwowej.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:

    Ronja, brzuch w ciąży pobolewa na początku jak na okres, więc ból niczego nie przekreśla:). Spokojnie poczekaj. A swoją drogą nie bierzesz progesteronu? Nawet jeśli sie nie uda to powinien wstrzymać miesiączkę. Ps. za pierwszym razem nie musi się udać, ale życzę Ci aby jednak Tobie się udało:)
    Miałam już w sumie osiem inseminacji w tym piec razy ciąża przestała się rozwijać ok 6 tc, jedna z nich to ciaza heterotopowa, a ostatnio przytrafila mi sie ciaza pozamaciczna z beta ponad 4000 po której usunięto mi jajowod. W sumie na osiem iui sześć ciaz ale bez heppy endu. Dlatego tak się stresuje...

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 17 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ronja, mi kazali robić betę w VL 14 (+-2) po punkcji, ale miałam podaną 5 dniową blastocystę. Betę trzeba zrobic w VL. Ja mam komplet dokumentów i wypis po punkcji, gdzie jest podane ile pobrali komórek, a póżniej na wizycie jeszcze dostalam kartę, gdzie był opis jakiej jakości ze zdjęciem podanej blastocysty:) musisz iść na wizytę albo zadzwonić i się dowiedziec. U mnie beta pozytywa wyszła już 6dpt. Trzymam kciuki za Ciebie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2017, 10:41

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ