Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Mirabel Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 1 października 2024, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Właśnie zaczęłam przygotowanie do transferu 🙈😂 Ale te wątpliwości nadal się tlą, byłam spokojniejsza przez ostatnie tygodnie, myślałem, że najgorsze przemyślenia już za mną, ale jak zaczął się TEN cykl to zaczynam panikować 😬


    Cara, czy mogę Ci zadać pytanie na priv, czy zaakceptujesz moje zaproszenie do przyjaciółek?

  • NowaOczekujaca Koleżanka
    Postów: 41 71

    Wysłany: 1 października 2024, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek ;-)
    Potwierdzilam.

  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 227 259

    Wysłany: 2 października 2024, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea Z ciekawości: widzę w stopce że maluch miał mieć 3200 a ostatecznie było 2600g ? To błąd w stopce czy tak przestrzelili wagę na usg ? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 00:02

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 5 dniowiec - 👶🏻
    Rozmrożony 6dniowiec - beta 0.

    Koniec walki.
  • Cara Autorytet
    Postów: 700 422

    Wysłany: 2 października 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabel wrote:
    Cara, czy mogę Ci zadać pytanie na priv, czy zaakceptujesz moje zaproszenie do przyjaciółek?
    Pewnie. Tylko nie wiem jeszcze, jak to się robi ;)

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale będzie chyba biochemia ;/
    Dziś test tym razem z porannego moczu i kreska taka sama albo nawet bledsza. Druga sprawa tez taka, ze tak jak wczoraj, kreska pojawia się dopiero po 5min. A napisane jest na teście facelle ze powinna się pojawić do 3 min. Później wynik może być nieprawidłowy bo już za długo.
    A do 3 min wczoraj i dziś było biało..

    Zdjęcie z dziś po 5 min:
    https://zapodaj.net/plik-yufM6cs1FM

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 435

    Wysłany: 2 października 2024, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Niestety ale będzie chyba biochemia ;/
    Dziś test tym razem z porannego moczu i kreska taka sama albo nawet bledsza. Druga sprawa tez taka, ze tak jak wczoraj, kreska pojawia się dopiero po 5min. A napisane jest na teście facelle ze powinna się pojawić do 3 min. Później wynik może być nieprawidłowy bo już za długo.
    A do 3 min wczoraj i dziś było biało..

    Zdjęcie z dziś po 5 min:
    https://zapodaj.net/plik-yufM6cs1FM

    Nie panikuj bo mi się wydaje że na tym etapie to jeszcze testy nie będą mocno ciemnieć .
    Kiedy robisz Bete ?
    U mnie przy becie 8dpt 117 kreska była tylko trochę ciemniejsza i to był 7dpt jak robiłam sikańca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 08:35

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka87 wrote:
    Nie panikuj bo mi się wydaje że na tym etapie to jeszcze testy nie będą mocno ciemnieć .
    Kiedy robisz Betę ?
    U mnie przy becie 117 kreska była tylko trochę ciemniejsza i to był 7dpt

    Martuśka bardziej chodzi o to ze żadna kreska nie pojawia się w czasie podanym przez producenta. A jest napisane ze jak się pojawi pare min później to wynik jest niemiarodajny.

    I faktycznie, jak poprzednim razem miałam prawidłową betę, to kreska blada ale z dnia na dzień coraz mocniejsza, i pojawiała się w dosłownie minutę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 08:39

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 2 października 2024, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia nie ma co się nakręcać, zrób betę, będzie wiadomo co się dzieje :)

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 2 października 2024, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Martuśka bardziej chodzi o to ze żadna kreska nie pojawia się w czasie podanym przez producenta. A jest napisane ze jak się pojawi pare min później to wynik jest niemiarodajny.

    I faktycznie, jak poprzednim razem miałam prawidłową betę, to kreska blada ale z dnia na dzień coraz mocniejsza, i pojawiała się w dosłownie minutę.

    Żadne sikane testy nie są wykładnikiem ciąży biochemicznej. Leć dzisiaj na betę i powtórz ją za 48 godzin. Trzymam kciuki!

    age.png
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już na bete ? W 6 dpt? A można ją zrobić po 12:00? Bo ja w pracy teraz.

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 435

    Wysłany: 2 października 2024, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Dzisiaj już na bete ? W 6 dpt? A można ją zrobić po 12:00? Bo ja w pracy teraz.
    Betę z krwi można wykonać o dowolnej porze .
    Wydaje mi się że na tym etapie tylko Beta HCG prawdę powie i po 48 h powtórzyć .
    Znam osoby którym testy na wcześnej ciąży wychodziły po czasie podanym przez producenta i są w ciąży

    Więc spokojnie nie denerwuj się ,trzymam mocno kciuki żeby beta była pozytywna 🤞💚

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z koordynatorką i powiedziała ze skoro wymagają co 48h i w 9 dzień. To najszybciej niech zrobie jutro w 7dpt później w 9 i 11. Bo dziś nawdt jeśli wyjdzie beta to i tak niska i i tak ona może świadczyć o ciąży, lub o tym ze jest niska i się nie rozwija wiec bezsensu.....

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 435

    Wysłany: 2 października 2024, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Rozmawiałam z koordynatorką i powiedziała ze skoro wymagają co 48h i w 9 dzień. To najszybciej niech zrobie jutro w 7dpt później w 9 i 11. Bo dziś nawdt jeśli wyjdzie beta to i tak niska i i tak ona może świadczyć o ciąży, lub o tym ze jest niska i się nie rozwija wiec bezsensu.....

    No to zrób tak jak mówi koordynatorka
    Wiem że teraz będzie Ci ciężko wytrzymać ten jeden dzień ale staraj się nie denerwować.

    Claudia Ferrari lubi tę wiadomość

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • NowaOczekujaca Koleżanka
    Postów: 41 71

    Wysłany: 2 października 2024, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Niestety ale będzie chyba biochemia ;/
    Dziś test tym razem z porannego moczu i kreska taka sama albo nawet bledsza. Druga sprawa tez taka, ze tak jak wczoraj, kreska pojawia się dopiero po 5min. A napisane jest na teście facelle ze powinna się pojawić do 3 min. Później wynik może być nieprawidłowy bo już za długo.
    A do 3 min wczoraj i dziś było biało..

    Zdjęcie z dziś po 5 min:
    https://zapodaj.net/plik-yufM6cs1FM
    Nie stresuj się na zapas ja betę miałam a sikacz ani jeden nie potwierdził ciazy

    Martuśka87, Madziarenka, Claudia Ferrari lubią tę wiadomość

  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 2 października 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia, trzymam kciuki za powodzenie, tylko proszę nie siej fermentu ;p Uzbroi się w cierpliwość i zrób badanie z krwi.
    Wiosny Fanka, mogę Cię dopytać o immunoglobuliny i City Center? Znajdziesz chwilę? Tylko nie wiem, czy tu, czy prywatnie?

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 2 października 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    Claudia, trzymam kciuki za powodzenie, tylko proszę nie siej fermentu ;p Uzbroi się w cierpliwość i zrób badanie z krwi.
    Wiosny Fanka, mogę Cię dopytać o immunoglobuliny i City Center? Znajdziesz chwilę? Tylko nie wiem, czy tu, czy prywatnie?

    Jasne, pytaj.
    Jak Ci wygodnie - może być tutaj, może być na priv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 11:33

    age.png
  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 1045 1658

    Wysłany: 2 października 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy ktoras jest moze w klinice gyncentrum kraków chcialabym zadac pare pytan

  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 2 października 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Jasne, pytaj.
    Jak Ci wygodnie - może być tutaj, może być na priv.
    Dziękuję! wysłałam zaproszenie. Napiszę wieczorem

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sobie radzicie z tą mega ospałością po progesteronie? Pijecie normalnie kawe czy coś? Normalnie jestem nieproduktywna od 16:00...... Jeszcze mnie jakiś wirus łapie bo mam 37.3 ;/ cudownie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2024, 17:26

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 2 października 2024, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Dziewczyny to tak po progesteronie się chce mega spać czy po estrogenach? Normalnie jestem nieproduktywna. Jeszcze mnie jakiś wirus łapie bo mam 37.3 ;/ cudownie....

    Przy wysokim progesteronie chce się spać 🙂 I wyższa temp też może być od proga. A jeśli coś Cię bierze, to niektórzy mówią, że lekkie przeziębienie nawet wskazane, bo organizm walczy z infekcja a nie z zarodkiem 🙂

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
‹‹ 562 563 564 565 566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ