Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 435

    Wysłany: 2 października 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti89 wrote:
    Przy wysokim progesteronie chce się spać 🙂 I wyższa temp też może być od proga. A jeśli coś Cię bierze, to niektórzy mówią, że lekkie przeziębienie nawet wskazane, bo organizm walczy z infekcja a nie z zarodkiem 🙂
    No coś w tym jest bo ja po transferze przed zrobieniem bety miałam ból gardła i katar byłam pewna że się nie uda bo jakaś infekcja mnie łapie.
    A dziś zobaczyłam pierwszy raz serduszko na usg 🥰 wspaniałe uczucie ❤️

    Giosiek, Ewa6, Madziarenka, WiosnyFanka, Raija86, Nefertiti89, Elka198321, Nowa na forum, Saimi, monester lubią tę wiadomość

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 2 października 2024, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to dobrze.... tzn. ze chociaż progesteron mi się unormował :P

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Raija86 Autorytet
    Postów: 266 597

    Wysłany: 2 października 2024, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Niestety ale będzie chyba biochemia ;/
    Dziś test tym razem z porannego moczu i kreska taka sama albo nawet bledsza. Druga sprawa tez taka, ze tak jak wczoraj, kreska pojawia się dopiero po 5min. A napisane jest na teście facelle ze powinna się pojawić do 3 min. Później wynik może być nieprawidłowy bo już za długo.
    A do 3 min wczoraj i dziś było biało..

    Zdjęcie z dziś po 5 min:
    https://zapodaj.net/plik-yufM6cs1FM
    U mnie było identycznie. Pierwsza w życiu kreska pojawiła się dopiero po paru minutach, a i tak musiałam patrzeć pod słońce, żeby ją dostrzec. To była sobota, 5dpt i 9 bety. W niedzielę zrobiłam znowu test sikany i kreska była tak samo bladziutka, więc oczywiście się załamałam i spisałam wszystko na straty. Potem następny test beta miałam dopiero w czwartek (10 dpt), więc powiedziałam sobie, że żadnych sikańców już nie robię! Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam we wtorek. Kreska była, ale dalej nic spektakularnego. Także spokojnie, jeszcze nic nie jest stracone :) trzymam mocno, mocno kciuki!

    Claudia Ferrari, Martuśka87, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
    Rocznik 86
    Mąż 74 (wszystkie wyniki ok)
    Bardzo niskie AMH: 0,5
    Luty 2023: 1. in vitro na własnych komórkach
    Słaba odpowiedź, pobrano 3 komórki, do transferu przetrwała jedna. Beta 0
    Luty 2024: decyzja o in vitro z KD
    Kwiecień: wybór idealnej dawczyni, transport komórek z Warszawy do klinki Invicta we Wrocławiu.
    Maj 2024: mąż oddaje nasienie, jego wyniki dają nam gwarancję 1 blastocyty.
    Po 5 dniach mamy 3 z 6! Mrożenie. 3 czerwca transfer.
    5dpt: beta 9, niski progesteron, więcej leków
    10dpt: beta 239
    12 dpt: beta 457.4
    14dpt: beta 1377
    14dpt: widać pęcherzyk
    21dpt: beta 18130
    6t2d: 5 mm i serduszko <3
    11t3d: badania Nifty ok, będzie dziewczynka :)
    20t5d: badanie połówkowe: wszystko w porządku
    30t2d: trzecie badanie prenatalne: wszystko w ok
  • Mirabel Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 2 października 2024, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Pewnie. Tylko nie wiem jeszcze, jak to się robi ;)


    wydaje mi się, że powinno przyjść powiadomienie, że wysłałam Ci zaproszenie - kliknij na "wiadomości" u góry

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 2 października 2024, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka87 wrote:
    No coś w tym jest bo ja po transferze przed zrobieniem bety miałam ból gardła i katar byłam pewna że się nie uda bo jakaś infekcja mnie łapie.
    A dziś zobaczyłam pierwszy raz serduszko na usg 🥰 wspaniałe uczucie ❤️
    Ja 2-3 dni przed udanym transferem też miałam lekkie przeziębienie, katar, trochę ból gardła, lekki stan podgorączkowy, bałam się, że mi transfer odwołają, na szczęście już nie sprawdzali temperatury jak podczas pandemii. I to był udany transfer, dziewczyny na forum pisały, że organizm zajmie się infekcją a w tym czasie zarodek się zaimplantuje 💪

    Tigra, Raija86 lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 3 października 2024, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od jutra zaczynam brać leki przygotowanie do transferu..Dziś dzwonię do kliniki i ustalam kontrolę endometrium.
    Oby i tym razem się udało...

    Lusille, Madziarenka, glodia, Raija86, monester, WiosnyFanka, Andzia, KateM, Nowa na forum, Hope_89 lubią tę wiadomość

  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 3 października 2024, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka powodzenia :)

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Madziarenka Koleżanka
    Postów: 47 66

    Wysłany: 3 października 2024, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dziewczyny od jutra zaczynam brać leki przygotowanie do transferu..Dziś dzwonię do kliniki i ustalam kontrolę endometrium.
    Oby i tym razem się udało...
    Uda się 🤞😉

    Elka198321 lubi tę wiadomość

  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 3 października 2024, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela powodzenia! ☺️✊️

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 435

    Wysłany: 3 października 2024, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dziewczyny od jutra zaczynam brać leki przygotowanie do transferu..Dziś dzwonię do kliniki i ustalam kontrolę endometrium.
    Oby i tym razem się udało...
    Trzymam mocno kciuki za zielony koniec 🍀

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 3 października 2024, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane moje;-)😍😍😍😍😍melduje ze pt za tydzień kontrola

    Martuśka87, KateM, Claudia Ferrari, Saimi lubią tę wiadomość

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 3 października 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glodia napislam priv

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 3 października 2024, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela trzymam kciuki

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 3 października 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was może polecić lekarza z kliniki invimed z Wrocławia ? Bo chciałabym się tam przenieść

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 3 października 2024, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was może polecić lekarza z kliniki invimed z Wrocławia ? Bo chciałabym się tam przenieść
    Ale że do prowadzenia ciąży ?

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 3 października 2024, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ale że do prowadzenia ciąży ?

    Nie, chce zmienić klinikę do szukania dawczyni nowej, bo ten ostatni zarodek co mamy jest taki sam który mam teraz w sobie. Wiec wyszliśmy z założenia nie ma sensu dawać tego samego 3bb i to przede wszystkim od tej samej dawczyni, kiedy każda próba kończy się niepowodzeniem. Nasz błąd ze nie przegadaliśmy zarodków. Ale od początku mi to nie pasowało ze znaleźli mi w 3 tyg. ją i to 34 latke.

    A dojazd do Poznania zajmuje mi 3h a do Wrocławia 1,20h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2024, 10:55

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 3 października 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    Nie, chce zmienić klinikę do szukania dawczyni nowej, bo ten ostatni zarodek co mamy jest taki sam który mam teraz w sobie. Wiec wyszliśmy z założenia nie ma sensu dawać tego samego 3bb i to przede wszystkim od tej samej dawczyni, kiedy każda próba kończy się niepowodzeniem. Nasz błąd ze nie przegadaliśmy zarodków. Ale od początku mi to bie pasowało ze znaleźli mi w 3 tyg i to 34 latke.

    A dojazd do Poznania zajmuje mi 3h a do Wrocławia 1,20h

    A ten zarodek, który teraz miałaś podany już przekleślilaś?

    Robiłaś dziś sikańca?

    Kiedy wybierasz się na betę?

    Claudia Ferrari lubi tę wiadomość

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 3 października 2024, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    A ten zarodek, który teraz miałaś podany już przekleślilaś?

    Robiłaś dziś sikańca?

    Kiedy wybierasz się na betę?
    Przecież to Claudia 😆 ja nie wiem czemu w ogóle próbować skoro i tak się nie uda (nawet przy pozytywnych testach)

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 799 463

    Wysłany: 3 października 2024, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    A ten zarodek, który teraz miałaś podany już przekleślilaś?

    Robiłaś dziś sikańca?

    Kiedy wybierasz się na betę?

    Tak kochana, zrobiłam bete za godzine mam wynik.
    Ale zrobiłam tez dziś test z porannego moczu, i kreska nie ciemnieje. A widziałam wypowiedz doktora, ze kiedy z dnia na dzień wynik nie ciemnieje i jest cały czas blady tak samo tzn. ze beta nie przyrasta.

    Zdjęcie z dziś:
    https://zapodaj.net/plik-HkMRleVX1e


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2024, 11:13

    I transfer - 0 efektu
    II transfer - puste jajo płodowe
    III transfer - jest zarodek i 🤍 23/10/2024
    5/11/2024 8+4 💔
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 3 października 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dziewczyny od jutra zaczynam brać leki przygotowanie do transferu..Dziś dzwonię do kliniki i ustalam kontrolę endometrium.
    Oby i tym razem się udało...
    Trzymam kciuki ✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
‹‹ 563 564 565 566 567 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ