X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi w Invicta powiedzieli. U 40 latki jeden a w porywach dwa zdrowe. U 43 latki ani jeden zdrowy zarodek na 10 blastocyst. A przynajmniej tak wychodzi statystycznie. Ale lekarz mi się chwalił że stymuluje 47latkę, zero skrupułów mimo przekonania że to bez sensu. Póki płaci i chce to klient nasz pan.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej szanuję Lukrecję za realizm, inteligencję i nie wypieprzanie kasy bez sensu dla żadnej z klinik. Trzeźwo oceniła szanse i sięgnęła po coś co miało sens. I miała gdzieś co ludzie na to. A jak wiadomo ludzie mogą być czasem okrutni bez powodu.

    Magdala, Dana721, never_lose_hope lubią tę wiadomość

  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam chyba małe szanse na kwalifikację. Też Wawa i ten sam lekarz. Mam jeden jajnik który teraz wyglada słabo. Jestem załamana. Wysłałam im dzisiaj wszystkie wyniki i dokumentacje z procedur. Czarno to widzę.

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powinnam się przerejestrować do Wrocławia? Nie wiem co robić.

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scania wrote:
    Może powinnam się przerejestrować do Wrocławia? Nie wiem co robić.

    Spokojnie. Najpierw poczekaj co Ci odpowiedza z Warszawy. Potem, w razie potrzeby. inne kliniki zapytaj.

    A nie mozna sobie tej mezoterapii po prostu kupic jako usluge?
    Mi ostatnio lekarz powiedzial, ze jak mam pieniadze i fantazje to moge sobie robic stymulacje do 50siatki.Bo potem moga objawiac sie rozne choroby cywilizacyjne typu cukrzyca, nadcisnienie itp i juz jest pewne ryzyko.

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale Magdala, czy do tej 50tki to stymulację się robi bo faktycznie może być ciąża z własnych jajek czy robi się stymulację bo ktoś ma pieniądze i mu nie zależy wydać paręset tysięcy na bezskuteczne wielokrotne stymulacje wiedząc że szansa jest może 1%?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 23:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    A ja sobie podsumowalam i wyciagnelam wnioski z suplementacji.
    Przez bite 3 miechy bralam skrupulatnie witaminy i inne suple. Na jajka to niestety nie wplynelo, przynajmniej w tym waznym cyklu. W kazdym razie na pewno nie na ilosc. Jedyne co mi sie poprawilo znaczaco to cera. Mialam okropne policzki. Suche takie. Nie wiem czy to kwasy omega, czy koenzym q10, ale jest widoczna roznica. Policzki jakby sie natluscily lekko i sa mile w dotyku. :-)
    Robie cykl przerwy w suplach tak w ramach resetu.

    Bea wstrzymuje oddech i czekam na wiesci. Od kazdej z Was zreszta.
    Straszne jest, ze statystycznie na 10 bedzie jeden prawidlowy zarodek u 40latki.
    Zgadzam się Magdala. Ja bralam masę suplementów i mój mąż też. Włączyłam melatoninę i HGH. Wyeliminowałam alkohol i kawę. Na ilość nic nie wpłynęło. Tyle ile miałam pobierane tyle mi pobrali (11). Ale .... Miałam 9 dojrzałych jajek gdzie normalnie było maksimum 7. Zapłodniło się jednak 7 czyli tyle co zawsze. A co dalej to muszę czekać. Wydaje mi się że póki co to podejście jest minimalnie lepsze od mojego pierwszego (które było najlepsze jak do tej pory). Niestety trzeba czekać na dalszy rozwój wypadków.

    Magdala, karolcia35, Dana721 lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo wszystko zdazaja sie naturalne ciaze grubo po 40. Dopoki jest menstruacja jest szansa. Bo 1% to tez szansa.

    A tutaj na ovu to ja juz duzo widzialam. Ciaze bez owulacji, bez dobrych plemnikow, bez seksu nawet.

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala masz rację. Nie będę się nakręcać na zapas. Postaram się podejść do wizyty w najlepszym nastroju jaki mi się uda mieć ;-) i po prostu z nadzieją na sukces :-). Nie mam nic do stracenia a mam synka dla którego muszę być wreszcie normalną mamą a nie myśleć ciągle o czymś co może być zupełnie nierealne.

    Magdala, karolcia35, Dana721 lubią tę wiadomość

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scania wrote:
    Może powinnam się przerejestrować do Wrocławia? Nie wiem co robić.
    Radzę Ci jechac do Wrocławia od razu do Dr Ogorek-Waleskiewicz,oba nie robi problemów i na 1 wizycie dahe kwalifikacje,moja koleżanka tez dostała. Wygląda na to;ze ten Meza i tego nie popiera,pytał ja po co jej to i ze nic nie da...A to właśnie jwst na niskoe amh i male jajniki,przecież pisalam z Grekiem,a dziewczynie,która rohilavw Pilsce we Wrocławiu i jak z nią stały kontakt,wlasnie po tym ten mały jajnik urósł. Jeśli lekarz mowi,ze nie trafi w jajniki,a noze przebić pęcherz moczowy to jest dla mnie szok,po czym mówi,ze moze jej spróbować zrobić mwzo podczas pukcji,a to jest całkiem nielogiczne,bo wtedy trafi?Jak zaplaci kupe kasy za ivf?A w ogóle to po co jej mezo w czasie punkcji jesli ma być przed zeby pomoc?Zmień wizyte na innego kekarza;a najlepiej na Wrocław. On ja pytal.po co jej ta mezo,jestem w szoku,ze takie pytanie w ogóle padło ze strony lekarza,tym bardziej;że to była konsultacja płatna i w tym kierunku. Ja to bym z nim.pogadala,bo chyba więcej o tym wiem od niego od greckiego lekarza,to nie dałabym się tak spławić.Jedz do Wrocławia. Warto.Te osoby co znak to robily to we Wrocławiu,razem z Lil.Tam robią 2 kobiety,Dr Ogorek i ta druga.Moja mowila;ze robi ok 10 w miesiącu także zle chyba nie jest i praktykę juz ma.Moj lekarz mowil,ze to prosty zabieg i zrobiłby mi sam ale zanim wprowadza do naszej kliniki,bo to musi byc dobre laboratorium,to ja nie mam czasu czekac. Dziewczyna inna,co robila we Wrocławiu miala malutki jajnik i nic nie produkował;a teraz urósł i zacząć działać i na usg ma po 5 pęcherzyków w nim ;bez hormonów,amh miala 0,28 przed mezo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 07:50

    karolcia35, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Spokojnie. Najpierw poczekaj co Ci odpowiedza z Warszawy. Potem, w razie potrzeby. inne kliniki zapytaj.

    A nie mozna sobie tej mezoterapii po prostu kupic jako usluge?
    Mi ostatnio lekarz powiedzial, ze jak mam pieniadze i fantazje to moge sobie robic stymulacje do 50siatki.Bo potem moga objawiac sie rozne choroby cywilizacyjne typu cukrzyca, nadcisnienie itp i juz jest pewne ryzyko.
    Nie można sobie jej tak kupic,bo oni to oferują jako usługa wspomagającą przed ivf;więc musisz mówić,że potem u nich będziesz robić ivf.Sama mezo jwst za tania i im sie nie opłaca. Mi już ustaliła termin ivf po tym.

    Dana721 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Tak mi w Invicta powiedzieli. U 40 latki jeden a w porywach dwa zdrowe. U 43 latki ani jeden zdrowy zarodek na 10 blastocyst. A przynajmniej tak wychodzi statystycznie. Ale lekarz mi się chwalił że stymuluje 47latkę, zero skrupułów mimo przekonania że to bez sensu. Póki płaci i chce to klient nasz pan.
    To ja mialam 43 lata i 1 albo 2 zdrowe na 3 blastocysty Ale 1 nie dal sie 2 razy zbadac,więc nie wiemy jaki był.Mowili mi,ze to duży sukces na moj wiek.Ja tam n8e wierze w statystykę,to jest indywidualne,tu się liczą geny i tez fenotyp;ja na przykład mam samo mlodo wyglądające kobiety w rodzinie i dobre geny,siostry i ja wyglądają na 10 mniej,Mama na 15 mniej,Mama zaszla barorakbie w ciaze mając 42 lata,prababcia urodzila ostatnie dziecko 46.Moze to niewane ale ja chcę wierzyć,ze tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 07:44

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Mimila no to powodzenia i oby bakterii nie było.
    Ciekawe jakby koleżanka nic nie mówiąc nikomu poszła jeszcze do Wrocławia. Pewno ze mezo dla nich tania bo 3 tys a ivf z PGS to pewno ponad 10.
    Ivf w pakiecie z hormonami u nich plus pgs,na które ja Dr namawiał to 20 tys ;a przy okazji punkcji moze zrobić mezo za 3 tys,niebwiwm po co wtedy,chyba tylko zeby zwiększyć koszta,to nieźle się oblowia.Szok!

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila dzięki za informacje. Jeśli lekarz ma takie podejście to bardzo prawdopodobne, że usłyszę dokładnie to samo co twoja koleżanka. Myślę intensywnie. Sprawdziłam jeszcze raz dojazd do Wrocławia i w sumie nie jest źle. Polski Bus jeździ często z KRK i samochodem też łatwo, bo to niedaleko autostrady. Zadzwonię i postaram sie zmienić wizytę. Dopiero wczoraj po południu wysłałam dokumentację, więc nie sadzę aby to już komuś przekazali. Mam nadzieję, że płatne wizyty nie będą zbyt odległe.

    Dana721 lubi tę wiadomość

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się, wizyta za 1,5 tygodnia we Wrocławiu i też promocyjna.

    Bea77, karolcia35, Dana721 lubią tę wiadomość

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scania, dobrze, że zmieniłaś, ja też bym na Twoim miejscu zmieniła. Do kogo się zapisałaś?

    Dana721 lubi tę wiadomość

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Jezaka i mam zupełnie inne zdanie. Nie naciągał nas na żadne badania dodatkowe, powiedział ze możemy zrobić genetykę i fragmentację nasienia jeśli chcemy, podjęliśmy decyzje ze nie robimy ale ze dopłacimy do FAMSI na to powiedział ze bez sensu ze to drogie i ze wystarczy Imsi. Bardzo nam pomógł z dokumentacja do programu wręcz bym powiedziała ze walczył o dofinansowanie dając dobre rady bo jak widzicie moje amh jest graniczne.
    Badania mieliśmy aktualne z poprzedniej kliniki i wszystkie zaakceptowali, także nie wiem skąd az tak negatywne opinie, a jestem na bierząco bo w trakcie procedury.
    Rozumiem ze jeśli komuś nie wychodzi gdzieś to ma zła opinie....sama tez tak mam o poprzedniej klinice, na razie jestem tu bardzo zadowolona a Pan dr jest cudownym i uczciwym człowiekiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 09:28

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bardzo źle. Nie mamy żadnej moruli. Trzy zarodki się dzielą jeszcze a wszystkie inne się zatrzymują już. Wygląda na to że prawdopodobnie nie będzie nic do mrożenia ani robienia PGS.

    Tak złego wyniku nie mieliśmy jeszcze nigdy. Po trzeciej dobie zaczęło wszystko padać. Nic to HGH nie dało ani suplementy ani zmiana kliniki ani zmiana protokołu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 09:33

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    U nas bardzo źle. Nie mamy żadnej moruli. Trzy zarodki się dzielą jeszcze a wszystkie inne się zatrzymują już. Wygląda na to że prawdopodobnie nie będzie nic do mrożenia ani robienia PGS.

    Tak złego wyniku nie mieliśmy jeszcze nigdy. Po trzeciej dobie zaczęło wszystko padać. Nic to HGH nie dało ani suplementy ani zmiana kliniki ani zmiana protokołu.
    Bea,strasznie ,strasznie mi przykro...

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Ja chodzę do Jezaka i mam zupełnie inne zdanie. Nie naciągał nas na żadne badania dodatkowe, powiedział ze możemy zrobić genetykę i fragmentację nasienia jeśli chcemy, podjęliśmy decyzje ze nie robimy ale ze dopłacimy do FAMSI na to powiedział ze bez sensu ze to drogie i ze wystarczy Imsi. Bardzo nam pomógł z dokumentacja do programu wręcz bym powiedziała ze walczył o dofinansowanie dając dobre rady bo jak widzicie moje amh jest graniczne.
    Badania mieliśmy aktualne z poprzedniej kliniki i wszystkie zaakceptowali, także nie wiem skąd az tak negatywne opinie, a jestem na bierząco bo w trakcie procedury.
    Rozumiem ze jeśli komuś nie wychodzi gdzieś to ma zła opinie....sama tez tak mam o poprzedniej klinice, na razie jestem tu bardzo zadowolona a Pan dr jest cudownym i uczciwym człowiekiem.
    Może jest dobrym lekarzem;ja to nie znam ,jeski tak.mowisz to tak pewnie jest ale bardzo dziwnie podszedł dobrej mezoterapii,zupełnie nielogiczne i bez sensu.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ