X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea Kochana broń Boże to nie było do Ciebie...sporo osób ma taką opinie, chciałam tylko wyjaśnić że ja mam zupełnie inną, za to o swojej poprzedniej klinice - gdzie mi nic nie wyszło mam złą :-) Sama pisałaś ostatnio że Jeżak jest spoko jako specjalista, że na kawę się nie nadaje ale fachowcem jest dobrym :-)

    Trzymam cały czas kciuki za Twoje zarodki mam cały czas nadzieje, że się uda :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 11:11

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, kurczę, ja cały czas trzymam kciuki. Może te komóreczki jeszcze wystartują.

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Bea Kochana broń Boże to nie było do Ciebie...sporo osób ma taką opinie, chciałam tylko wyjaśnić że ja mam zupełnie inną, za to o swojej poprzedniej klinice - gdzie mi nic nie wyszło mam złą :-) Sama pisałaś ostatnio że Jeżak jest spoko jako specjalista, że na kawę się nie nadaje ale fachowcem jest dobrym :-)

    Trzymam cały czas kciuki za Twoje zarodki mam cały czas nadzieje, że się uda :-)
    Tak, Invicty jako kliniki nie lubię ale uważam że Jeżak jest tam najlepszy. Nie byłam u Kunickiego i Neuberga, także tych dwóch Panów nie oceniam bo nie miałam styczności.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda,każdy ma inne doświadczenia z każdym lekarzem i klinika. Na mnie i na mojej koleżance Dr W-O zrobila bardzo dobre wrażenie. Ja mialam wizyte bezpłatna u Dr Jakubowa ,okazało się;ze ten nie robi kwalifikacji do mezo,tylko ona i ze musze przyjechac jeszcze raz do niej na wizytę,pielęgniarki jak to usłyszały to zaraz jedna poleciala do Dr W-O i ta mnie przyjęła;bo mieszkam daleko,choć już miala wychodzić i kończyła pracę.Pogadaltsmy dosc dlugo;posmialysmy się i na końcu się wysciskalysmy jak kolezanki,na mnie sprawila naprawde dobre wrazenie,może dlatego,ze jest taka bezpośrednią i kontaktową i nie ma tej bariery lekarz -pacjent. Za ta wizyte u niej tez nie placilam,a kolezanka pojechała do niej pozniej ale już na wizytę płatną i tez miał w takie samo zdanie jak ja.

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarki we Wrocławiu są super :)

    Mimila, karolcia35 lubią tę wiadomość

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil_m wrote:
    Pielęgniarki we Wrocławiu są super :)
    Też odniosłam takie wrażenie choć bylam tylko raz ale czulam sie tam jak w domu.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny okazało się, że jestem ciemna masa. Przekopałam teraz internet i jak w czwartej dobie zarodek ma 8-16 komórek to jest już morulą. Tylko, że jest wczesna morula, późna, kompaktująca. Klinika nie odniosła się do zarodków jako do morul ale wydaje się że te trzy to są wczesne morule. Sama sobie zawał zafunduję.

    Kitty.Noir, AmVormittag, Dana721, Lukrecja, karolcia35, never_lose_hope lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dziewczyny okazało się, że jestem ciemna masa. Przekopałam teraz internet i jak w czwartej dobie zarodek ma 8-16 komórek to jest już morulą. Tylko, że jest wczesna morula, późna, kompaktująca. Klinika nie odniosła się do zarodków jako do morul ale wydaje się że te trzy to są wczesne morule. Sama sobie zawał zafunduję.
    Bea Ty nie funduj takich rewelacji nam i sobie bo wszystkie na zawał padniemy ! Też doczytałam, że morulki są różne i mają do 16 blastomerów a dopiero później kompaktują. Trzymam dalej &&&

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, weź już nie siedź w internetach i nie czytaj bo zwariujesz, a my razem z Tobą ;-D odpal sobie jakieś wino, to Twoje ulubione, a jak nie można to obejrzyj jakiś odmóżdżacz, serial albo durną komedie, żadne tam egzystencjalne rozkminy.
    Ja wrzucam na rozgrzewkę mój ulubiony dowcip zasłyszany niedawno :- D

    Pacjentka u ginekologa - panie doktorze, chcemy mieć drugie dziecko, najlepiej z małą różnica wieku, tylko czy w czasie karmienia piersią można zajść w drugą ciąże?
    Ginekolog - tak, można w trakcie, ale zdecydowanie prościej jest najpierw nakarmić dziecko i odłożyć je do łóżeczka

    ;-)

    mar2śka, karolcia35 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea bedzie dobrze, musi byc!!! Ja wierze ze HGH duzo pomaga,moja kolezanka mowila ze stracila 1.5,7 stymulacji niudanych oprocz pierwszej z ktorej ma corke a mogla to wczesniej zrobic ,trzymam kciuki!!!❤

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Bea, weź już nie siedź w internetach i nie czytaj bo zwariujesz, a my razem z Tobą ;-D odpal sobie jakieś wino, to Twoje ulubione, a jak nie można to obejrzyj jakiś odmóżdżacz, serial albo durną komedie, żadne tam egzystencjalne rozkminy.
    Ja wrzucam na rozgrzewkę mój ulubiony dowcip zasłyszany niedawno :- D

    Pacjentka u ginekologa - panie doktorze, chcemy mieć drugie dziecko, najlepiej z małą różnica wieku, tylko czy w czasie karmienia piersią można zajść w drugą ciąże?
    Ginekolog - tak, można w trakcie, ale zdecydowanie prościej jest najpierw nakarmić dziecko i odłożyć je do łóżeczka

    ;-)

    A Ty myślisz Kochana, że przy czym ja teraz siedzę jak nie przy winie. Mąż powiedział że musi piwo wrzucić po atrakcjach jakie mu dziś rano zafundowałam a ja z nim winko sączę.

    Dana721, kayama, AmVormittag lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry żart :-)

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea trzy ładne blaski. Jutro pobiorą materiał do zbadania i zamrożą. Dlaczego miesiąc się czeka? W Medart Poznań już od 4 dni do 2 tygodni. Czyżby mieli tyle pracy genetycy, że aż miesiąc.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Bea trzy ładne blaski. Jutro pobiorą materiał do zbadania i zamrożą. Dlaczego miesiąc się czeka? W Medart Poznań już od 4 dni do 2 tygodni. Czyżby mieli tyle pracy genetycy, że aż miesiąc.
    Chyba mają dużo pracy w laboratorium bo czytałam że ta klinika ma dobre laboratorium i z innych klinik też do nich zwożą.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana721 wrote:
    Bea bedzie dobrze, musi byc!!! Ja wierze ze HGH duzo pomaga,moja kolezanka mowila ze stracila 1.5,7 stymulacji niudanych oprocz pierwszej z ktorej ma corke a mogla to wczesniej zrobic ,trzymam kciuki!!!❤
    I pomogło jej hgh?Może ja tez to zrobię o ile mi to ktoś przepisze.Jak szaleć to szaleć!Wszystko na jedną kartę!

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dziewczyny okazało się, że jestem ciemna masa. Przekopałam teraz internet i jak w czwartej dobie zarodek ma 8-16 komórek to jest już morulą. Tylko, że jest wczesna morula, późna, kompaktująca. Klinika nie odniosła się do zarodków jako do morul ale wydaje się że te trzy to są wczesne morule. Sama sobie zawał zafunduję.
    Dziewczyno oszalejemy tu z tobą.
    Poczekaj ładnie do 5-6 dnia. Napewno dostaniesz szczegółowe info z kliniki ;)

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, tak ona juz 17 tydzien ciazy,ma corke z pierwszego ivf ktore robila jak miala 38 lat,potem pare transferow mrozonych co jej zostalo z pierwszego razu i nic nie przyjmowalo sie,potem miala 7 razy swieze tranfery w ciagu 1.5 roku i nic,2 razy pozytywna beta ale bardzo niska i spadajaca,wreszcie zmienila klinike gdzie robia z HGH i przy pierwszym podejsciu sie udalo,ma jeszcze pare zarodkow zamrozonych ale nie chce miec wiecej dzieci,ona jest rok starsza od Bea,chyba 1976 rocznik,miala transfer trzech zarodkow na raz.
    Powodzenia Mimila za tydzien,jak to naprawde dziala ta mezoterapia to otworzy to drzwi dla wielu dziewczyn ktore maja niskie AMH. Trzymam mocno kciuki!!!!!❤

    karolcia35, Bea77 lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana721 wrote:
    Mimila, tak ona juz 17 tydzien ciazy,ma corke z pierwszego ivf ktore robila jak miala 38 lat,potem pare transferow mrozonych co jej zostalo z pierwszego razu i nic nie przyjmowalo sie,potem miala 7 razy swieze tranfery w ciagu 1.5 roku i nic,2 razy pozytywna beta ale bardzo niska i spadajaca,wreszcie zmienila klinike gdzie robia z HGH i przy pierwszym podejsciu sie udalo,ma jeszcze pare zarodkow zamrozonych ale nie chce miec wiecej dzieci,ona jest rok starsza od Bea,chyba 1976 rocznik,miala transfer trzech zarodkow na raz.
    Powodzenia Mimila za tydzien,jak to naprawde dziala ta mezoterapia to otworzy to drzwi dla wielu dziewczyn ktore maja niskie AMH. Trzymam mocno kciuki!!!!!❤
    Dziękuję za informację.Nie wiem czy to naprawdę działa ale robi sie coraz bardziej popularne,kolejna dziewczyna ribila mezo wczoraj!

    Dana721 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zamrożone zostały 3 blastocysty podobno świetnej jakości (nie wiem dokładnie jaka klasa) i będą poddane testom PGS. Reszta zarodków zatrzymała się w rozwoju.

    Tak wygląda, że to nasz najlepszy wynik jak do tej pory bo przy pierwszym podejściu mieliśmy zamrożonych 4, ale tylko jedna z nich w piątej dobie i wszystkie były raczej średniej jakości. Trzymajcie kciuki. Teraz mamy miesiąc czekania na wyniki PGS.

    Alberta, Lukrecja, karolcia35, Mimila, eM80, Muchacha, Dana721, Kitty.Noir, never_lose_hope, Mika10, Asik26, Bella93, AmVormittag, mag87, Magdala, sylvuś lubią tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy z Tobą Bea i pozytywnie myślimy. Magdala kiedy lecisz na transfer?
    Miłego weekendu wszystkim.

    karolcia35, Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ