X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea co do histero zależy co tam grzebią. Jak tylko diagnostyczna (w sensie tylko oglądanie), to nie ma znaczenia. Przy usuwaniu polipa kazali mi odczekać ze dwa cykle, coby się zagoiło.

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Bea co do histero zależy co tam grzebią. Jak tylko diagnostyczna (w sensie tylko oglądanie), to nie ma znaczenia. Przy usuwaniu polipa kazali mi odczekać ze dwa cykle, coby się zagoiło.
    No właśnie zależy co wyjdzie. Jak jakieś zapalenie to znów leki trzeba brać i transfer przesunie się w czasie.

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Dziewczyny, fakt, jak już jest ta upragniona ciąża to strach jest cały czas, tylko zmienia się jego przyczyna ;-) najpierw czy beta przyrasta, czy będzie pęcherzyk, czy będzie serduszko, jak wyjdą prenatalne, kiedy poczuję ruchy, jak będzie z porodem itd itd. Pocieszę Was ;-D po porodzie to nie mija! Czy na pewno zdrowe? Dlaczego płacze? Kolki? Zęby? Zielone kupy??? Czemu tak mało je? I tak bez końca. Ale ma to swój wyjątkowy urok, to wieczne zatroskanie matki. Wiecie, że Wam tego życzę :-*
    Ja nie mialam takiej schizy w pierwszej ciazy ani.po narodzinach córki,teraz na pewno będzie inaczej jesli sie uda,przrz to wszystko co przeszlam

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że kluczowe są doświadczenia sprzed ciąży. Jeśli ciąże poprzedziła, często wieloletnia, niepłodność i / lub straty, to nie ma co ukrywać, kładzie się to cieniem na przezywaniu tych 9 mcy. Ale jest tez wielka radość, ja czułam tez ogromną wdzięczność do losu. I dziecko wszystko wynagradza.

    Bea77, karolcia35, Magdala, Dana721 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    A dlaczego najlepiej w cyklu przed. Czy efekt histeroskopii nie utrzymuje się więcej niż miesiąc?

    a czemu masz miec bea histeroskopie ?
    ja miałam endo zawsze kolo 15 do 17 czasem, czyli grube, ,miesiac po histeroskopi wróciło znów do tej wartosci 15.

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dziś zamrożone zostały 3 blastocysty podobno świetnej jakości (nie wiem dokładnie jaka klasa) i będą poddane testom PGS. Reszta zarodków zatrzymała się w rozwoju.

    Tak wygląda, że to nasz najlepszy wynik jak do tej pory bo przy pierwszym podejściu mieliśmy zamrożonych 4, ale tylko jedna z nich w piątej dobie i wszystkie były raczej średniej jakości. Trzymajcie kciuki. Teraz mamy miesiąc czekania na wyniki PGS.

    Fantastyczny wynik!
    Cos jednak u Ciebie podzialalo. A moze wszystko razem. Zmiana kliniki, protokolu i hgh. To troche dowod, ze nie warto zawsze wierzyc slepo lekarzowi. Zazdroszcze efektu.
    So far so good!

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 wrote:
    a czemu masz miec bea histeroskopie ?
    ja miałam endo zawsze kolo 15 do 17 czasem, czyli grube, ,miesiac po histeroskopi wróciło znów do tej wartosci 15.
    Powiedzieli, że zalecają żeby sprawdzić czy wszystko ok. Ja 12mm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Fantastyczny wynik!
    Cos jednak u Ciebie podzialalo. A moze wszystko razem. Zmiana kliniki, protokolu i hgh. To troche dowod, ze nie warto zawsze wierzyc slepo lekarzowi. Zazdroszcze efektu.
    So far so good!
    Wydaje mi się że wszystko razem: protokół na Gonalu z małym dodatkiem Menopuru, inna klinika i laboratorium, HGH, a z suplementów to myślę, że melatonina, ubichinol duże dawki i duże dawki witaminy D3. No i też myślę, że podwójny zamiast pojedynczego trigger z Ovitrelle był lepszy.

    No ale trzeba czekać na genetykę bo bez tego dalej nie pojedziemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 15:18

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,jaką dawke melatoniny brałaś i jak długo?Kto Ci mowil,ze ona wpływa na jakość komórek?Bralas na noc?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,jaką dawke melatoniny brałaś i jak długo?Kto Ci mowil,ze ona wpływa na jakość komórek?Bralas na noc?
    Brałam 5mg zawsze tuż przed snem, niecały miesiąc i podczas całej stymulacji aż do punkcji.

    Ja namiętnie na YouTube oglądam filmiki dr Aimee, która ma klinikę in vitro w USA i skończyła Harvard. Z tych jej filmów bardzo dużo się nauczyłam (ona na YouTube funkcjonuje jako "Egg Whisperer" czyli zaklinaczka jajeczek). Ona tam też mówi, że wszystkie kobiety czterdziestoletnie dostają u niej HGH i melatoninę niejako z automatu, jako część protokołu do stymulacji. Zachwala też bardzo ubichinol i parę innych rzeczy. Warto jej posłuchać. Melatonina jest bardzo silnym antyoksydantem dlatego wpływa pozytywnie na starsze jajeczka, podobnie jak ubichinol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 17:27

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja generalnie cały czas czytałam bloga dr Geoffrey Sher i oglądałam na YouTube filmy Egg Whisperer. Czyli moją totalną inspiracją były doświadczenia uznanych lekarzy amerykańskich. Jak trafiłam do czeskiej kliniki to im powiedziałam jaki protokół chcę w zarysie no i oni mi taki ułożyli. Jedyne do czego im się nie przyznałam to, że na własną rękę wzięłam HGH. Nie miałam po HGH żadnych skutków ubocznych.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea czekam na same dobre wieści ❤️

    Dziewczynki mam pytanie z innej beczki o której godzinie robiłyście zastrzyk z gonapeptylu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 19:02

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam zawsze Gonapeptyl rano, a Menopur wieczorem.

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 mam pytanie jaka dawkę i kiedy podczas procedury brałaś HGH?

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ja robiłam zawsze Gonapeptyl rano, a Menopur wieczorem.

    Kurka rurka...mi wypadnie pierwszy zastrzyk dziś wieczorem :/

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Bea77 mam pytanie jaka dawkę i kiedy podczas procedury brałaś HGH?
    Ja brałam HGH o nazwie Zomacton. Brałam go w dawce maksymalnej tygodniowej na moją wagę ciała. Tam na ulotce było napisane ile przy mojej wadze mogę wziąć na tydzień. Lekarz mi zalecił wziąć 4 zastrzyki od pierwszego dnia cyklu, w dawce 4ml (ale tak jak mówię dawka ustalana jest indywidualnie do wagi ciała) i co drugi dzień. Ja ostatecznie wzięłam od drugiego dnia cyklu, a stymulację zaczynałam od 3 dnia cyklu i w sumie miałam 10 dni stymulacji a na jedenasty dzień był trigger. Czyli Zomacton wzięłam w drugi, czwarty, szósty i ósmy dzień cyklu. Cztery zastrzyki tylko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 19:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Kurka rurka...mi wypadnie pierwszy zastrzyk dziś wieczorem :/
    To bez znaczenia ale klinika w Czechach mi mówiła że między zastrzykami powinno być minimum 15 min przerwy. Jeśli potem będziesz miała tego samego dnia dwa różne leki np Gonapeptyl i Menopur to zrób z 15 lub 30 min przerwy między nimi. I codziennie rób zastrzyki o tej samej godzinie. Ustal sobie która godzina jest dla Ciebie najwygodniejsza i się jej trzymaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 19:38

    Grosiaa, Dana721 lubią tę wiadomość

  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Podczytuje Was od dłuższego czasu. Jestem po 4 procedurach. Dwie w Białymstoku, Dwie ostatnie Invicta Gdańsk. Trzecie ivf beta pozytywna, poronienie w 9 tyg. Czwarte ivf z pgs 7 zarodków, jeden prawidłowy, beta 0. Amh aktualne 0,68. Zdecydowałam się mezo. Zaniemówiłam we wtorek. Moje pytanie do dziewczyn, które są po zabiegu. Jakie miałyśłcie zalecenia przed mezo? Jakies przecwskazania Co do innym leków?

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry za błędy. Mezo mam we wtorek 17.04

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek1281 wrote:
    Czesc. Podczytuje Was od dłuższego czasu. Jestem po 4 procedurach. Dwie w Białymstoku, Dwie ostatnie Invicta Gdańsk. Trzecie ivf beta pozytywna, poronienie w 9 tyg. Czwarte ivf z pgs 7 zarodków, jeden prawidłowy, beta 0. Amh aktualne 0,68. Zdecydowałam się mezo. Zaniemówiłam we wtorek. Moje pytanie do dziewczyn, które są po zabiegu. Jakie miałyśłcie zalecenia przed mezo? Jakies przecwskazania Co do innym leków?
    Cześć Gosiaczku. Co Invicta mówiła na temat tej ostatniej bety po transferze genetycznie prawidłowego zarodka? dlaczego wg nich się nie implantował? jakiej to był klasy zarodek?

    Dana721 lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ