X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea bardzo dziękuje za informacje :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Bea bardzo dziękuje za informacje :)
    Nie ma problemu Grosiaa. Powodzenia ze stymulacją!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, mój lekarz mówił, że menopur obojętnie o jakiej porze (byle codziennie o tej samej ;) a gonapeptyl koniecznie rano. Nie wiem czemu tak, ale grzecznie słuchałam :)

    Dziewczyny, podpowiedzcie coś. Mamy wyniki ogólnego badania nasienia, liczebność 32mln/ml (norma powyżej 15mln/ml), w całym ejakulacie 198,8mln (norma powyżej 39mln), morfologia 4%. I to co mnie zmartwiło - 71% plemników z brakiem ruchliwości. Czy ma to znaczenie przy IVF? Wybiorą chyba do zapłodnienia te najbardziej ruchliwe, nie?
    Dziwi mnie ich liczebność, jeszcze rok temu było 12mln/ml, a w całym ejakulacie 59,82mln. Mąż od roku się nie suplementuje, nie schudł, nie jest bardziej aktywny, czas wstrzemięźliwośvi do badania bardzo podobny, za pierwszym razem 3dni, a teraz 3,5dnia.. Zgłupiałam jak zobaczyłam tak znaczną poprawę.. Może to jakiś błąd?!
    Czekamy jeszcze na fragmentację..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 20:06

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea klasa 5.2.3 czyli średni. Przy trzcecim pozytywnym na chwile ivf klasa podobna. Co do braku implantacji zarodków cóż wyjaśnień specjalnych nie było. Nie najlepszego klasa zarodków, moje niskie amh. Poza tym ze tak się zdarza i statystyki

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam o przecwskazania, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i od wczoraj jestem na zastrzykach: olfen. Nie wiem czy nie przelozyc tej mezo

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Grosia, mój lekarz mówił, że menopur obojętnie o jakiej porze (byle codziennie o tej samej ;) a gonapeptyl koniecznie rano. Nie wiem czemu tak, ale grzecznie słuchałam :)

    Dziewczyny, podpowiedzcie coś. Mamy wyniki ogólnego badania nasienia, liczebność 32mln/ml (norma powyżej 15mln/ml), w całym ejakulacie 198,8mln (norma powyżej 39mln), morfologia 4%. I to co mnie zmartwiło - 71% plemników z brakiem ruchliwości. Czy ma to znaczenie przy IVF? Wybiorą chyba do zapłodnienia te najbardziej ruchliwe, nie?
    Dziwi mnie ich liczebność, jeszcze rok temu było 12mln/ml, a w całym ejakulacie 59,82mln. Mąż od roku się nie suplementuje, nie schudł, nie jest bardziej aktywny, czas wstrzemięźliwośvi do badania bardzo podobny, za pierwszym razem 3dni, a teraz 3,5dnia.. Zgłupiałam jak zobaczyłam tak znaczną poprawę.. Może to jakiś błąd?!
    Czekamy jeszcze na fragmentację..
    Ruchliwość przy ICSI nie ma znaczenia

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek1281 wrote:
    Bea klasa 5.2.3 czyli średni. Przy trzcecim pozytywnym na chwile ivf klasa podobna. Co do braku implantacji zarodków cóż wyjaśnień specjalnych nie było. Nie najlepszego klasa zarodków, moje niskie amh. Poza tym ze tak się zdarza i statystyki
    To jest irytujące. W Invicta na wszystko mają odpowiedz "tak się zdarza"... innymi słowy "nie wiemy i nie chce nam się zastanowić i poszukać przyczyny". Jak zarodek jest niższej klasy ale prawidłowy genetycznie to nie ma już aż takiego znaczenia ta klasa.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek1281 wrote:
    Sorry za błędy. Mezo mam we wtorek 17.04
    Ja mam w piątek,20.04 o ile mnie dopuszcza,bo wyszly mi grzyby w wymazach.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia,mi.nic nie mówili co do przeciwwskazań,tylko odstawić Aspirin Cardio lub Accard,to tak jak do punkcji i i innych zabiegów.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia,u kogo robisz mezo i gdzie?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,czy Czesi wiedzieli o tym,ze brałaś sama jej czy to było w tajemnicy?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Brałam 5mg zawsze tuż przed snem, niecały miesiąc i podczas całej stymulacji aż do punkcji.

    Ja namiętnie na YouTube oglądam filmiki dr Aimee, która ma klinikę in vitro w USA i skończyła Harvard. Z tych jej filmów bardzo dużo się nauczyłam (ona na YouTube funkcjonuje jako "Egg Whisperer" czyli zaklinaczka jajeczek). Ona tam też mówi, że wszystkie kobiety czterdziestoletnie dostają u niej HGH i melatoninę niejako z automatu, jako część protokołu do stymulacji. Zachwala też bardzo ubichinol i parę innych rzeczy. Warto jej posłuchać. Melatonina jest bardzo silnym antyoksydantem dlatego wpływa pozytywnie na starsze jajeczka, podobnie jak ubichinol.
    Teraz doczytałam,nie przyznalas im sie. A ten Twój jej jesy dostępny w Polsce czy ma inna nazwę?Możesz mi.podac jaki ubichinol brałaś I w jakiej dawce?Co on w ogóle daje?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,co dawalyscie swoim partnerom na poprawę nasienia i czy pomogło?Polubiłam się w tym,bo dawałem mojemu mezowi Fertilmen plus Ale kilka osob na innym forum pisało,ze po nim bardzo się popsuł wyniki i jak skończył brac 1 miesiąc to kupiłam my Androvit Plus.Teraz dziewczyny pisza o jakimś Prosperm i inn6cu.Kompletnie juz nie wiem co mu dawać.A nasienie ma kiepskie. Poradzcie,proszę.Moze takie pytanie juz bylo Ale nie wiem gdzie go odszukać.

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek1281 wrote:
    Czesc. Podczytuje Was od dłuższego czasu. Jestem po 4 procedurach. Dwie w Białymstoku, Dwie ostatnie Invicta Gdańsk. Trzecie ivf beta pozytywna, poronienie w 9 tyg. Czwarte ivf z pgs 7 zarodków, jeden prawidłowy, beta 0. Amh aktualne 0,68. Zdecydowałam się mezo. Zaniemówiłam we wtorek. Moje pytanie do dziewczyn, które są po zabiegu. Jakie miałyśłcie zalecenia przed mezo? Jakies przecwskazania Co do innym leków?
    U mnie nie było żadnych szczególnych zaleceń- miało być po okresie, więc musiałam wywołać lutką i tyle.

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,czy Czesi wiedzieli o tym,ze brałaś sama jej czy to było w tajemnicy?
    W tajemnicy. Nic im nie mówiłam że wzięłam HGH bo lekarz na piśmie z Czech mi powiedział że się na to nie zgadza. W Czechach HGH jest nielegalne bo niektórzy nadużywali. Konsultowalam się natomiast w tej sprawie z bardzo dobrym lekarzem w Londynie i to on wydał mi receptę. HGH stosuje się przy in vitro w UK, USA, Irlandii, Niemczech i nikt z tego wielkiego halo nie robi. W Polsce każda klinika do której się zwróciłam (Invicta, Novum) odmawiała mi HGH z tego powodu że ten lek w Polsce nie jest zarejestrowany do użycia przy ivf. Nie ma praktyki żeby rutynowo przepisywać HGH przy in vitro w Polsce.

    Ja stwierdziłam że mam to wszystko w nosie i robię swoje. Do tej pory jak się slepo słuchałam lekarzy ze wszystkim to na dobre mi to nigdy nie wyszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 21:30

    Mimila, Dana721 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Teraz doczytałam,nie przyznalas im sie. A ten Twój jej jesy dostępny w Polsce czy ma inna nazwę?Możesz mi.podac jaki ubichinol brałaś I w jakiej dawce?Co on w ogóle daje?
    Ubichinol koniecznie japońskiej firmy Kaneka. Ja to kupowałam w UK ale jak poszukasz na internecie to jestem pewna że znajdziesz to w Polsce. Przy ubichinolu bardzo ważna jest jakość i Kaneka jest gwarantem tej jakości. Jest to niestety drogi suplement. Ja zaczynałam od dawek 200-300 jednostek dziennie przez wiele miesięcy a na czas stymulacji podniosłam do 500 dziennie. Jakość ubichinolu poznaje się po tym że jak się rozgryzie kapsułkę to wewnątrz powinna być taka mlecznobiała maź. Jeśli będzie wyraźnie żółta to znaczy że preparat jest kompletnie bezwartościowy. Można zamiast tego brać tańszy CoQ10 ale wtedy większe dawki bo ubichinol jest mocniejszy i jest już w bardziej przyswajalnej formie.

    Ubichinol to też antyoksydant. Polecany żeby dłużej zachować młodość. To po prostu bardziej przyswajalna forma koenzymu Q10 który jak wiesz w kosmetyce dodaje się do kremów odmładzających.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia pod jaką nazwą można kupić Hgh w Polsce. Wiem tylko że to się może nazywać albo Ominitrop albo Saizen albo Genotropin. A czy są jeszcze na to inne nazwy to już nie wiem. To są po prostu różne brandy.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Dziewczyny,co dawalyscie swoim partnerom na poprawę nasienia i czy pomogło?Polubiłam się w tym,bo dawałem mojemu mezowi Fertilmen plus Ale kilka osob na innym forum pisało,ze po nim bardzo się popsuł wyniki i jak skończył brac 1 miesiąc to kupiłam my Androvit Plus.Teraz dziewczyny pisza o jakimś Prosperm i inn6cu.Kompletnie juz nie wiem co mu dawać.A nasienie ma kiepskie. Poradzcie,proszę.Moze takie pytanie juz bylo Ale nie wiem gdzie go odszukać.
    Mój brał Androvit a oprócz tego ubichinol 300 dziennie, L-karnitynę 2000 dziennie, witamina C 1000 dziennie, witaminę D3 2000 dziennie, kapsułkę zielonej herbaty. Generalnie faceci muszą brać antyoksydanty. Wcinać pomidory, w których są likopeny itp.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miotla, Lil dziekuje za odpowiedzi. Mezo mam w Invicta Gdańsk, dr Stencel

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila przepraszam za "przeinaczenie"

    Mimila lubi tę wiadomość

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ