X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu, ja bym nie badała zarodkow,gdzieś tam czytałam, ze mogą je uszkadzać i potem rowniez zostajesz z niczym.Nie dokonać rowniez pewne jest to badanie.Tak ,jak pisała mala,ze np.zaplodnienie imsi mogłabyś spróbować.Inna sprawa ,ze znam mnóstwo kobiet i osobiście i nie tylko,które mimo,ze dawno skończyły 40 miały ciążę bez komplikacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 14:04

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    no a on mi zaznaczyl niby 8-12 i w koleczku zaznaczyl tą 12 . Wiec nie wiem kiedy ...
    Wiec przypuścmy jak pójde 8jak mowisz to potem co znowu mam isc 9,10 i az do 12? tak codziennie??

    Estradiol kazal mi zrobic wczoraj czego nie zrobiłam nie wiem czy tez sie to robi w danym dniu cyklu nie raczyl mnie poinformować naprawde zraziłam sie do niego mega
    Co dwa dni ze 3 wizyty.Zrob jutro estradiol.Tylko musisz być pewna,ze tego wszystkiego chcesz .Bezwzględnie ważny jest dzień brania lametta,tego nie mozesz zmienić.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Skittles Ja Was doskonale rozumiem lecz ja natomiast jak piszesz Merisie o pączku nie moge sie odmowic a moze inaczej nie potrafie jak kupuje dziecku jakos żal mi nie zjeść hehehe :P
    czy naleśnika z nutella
    OD dawna nie lubilam jeść zdrowo-wiem i to jest mój bład mam nauczkę ale teraz na starość mam to zmieniać? Uwierz mega cieżko ja tak nie potrafię jak Wy.
    Tym bardziej że ciąża z takim wynikiem nawet na Inf jest trudna i ciężka :D także naturalnie tez mega wyczyn i raczej nierealny tak ja uwazam.
    Juz lepszy jest naleśnik,pączek i pizza to jeden z najgorszych wrogów płodności.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Można się tak licytować. Jak nie masz wiary i nie chcesz walczyć to i tak życzymy Ci, żeby Twoje marzenie się spełniło.
    bardzo Wam zazdroszcze takiego podejscia bo ja jakos nie wierząca jestem tez Wam zycze najlepiej byc moze jak pogodze sie z sytuacja zaczne walczyc narazie robie to co mi doradzilyscie czas pokaze

    Ari lubi tę wiadomość

  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    to zazdroszczę takiego lekarza :(
    A mnie jak lekarz zbił w dół to odechcialo mi sie wszystkiego :( Uwierz totalnie wszystkiego
    Gdybym wiedziała ze tu na górnym ślasku znajde lekarza co mnie zrozumie bym do niego poszla od razu .
    Wrócić chce do mego starego choc nie bylam do konca z niego zadowolona,,,no ale co mam zrobic isc do tego co mnie ochrzanił -ciężko.
    bylam tutaj juz moze w tym roku u 6gin kazdy swoje ja powiedział
    jeden ze jestem za stara na dziecko drugi ze nie mam szans itd
    Zaloz może wątek na staraniach naturalnych i tu przy pomocy medycyny z pytaniem o lekarza,który zna się na stymulacji naturalnej i prowadzeniem pacjentek z niskim amh.Przeszujaj internet,może też coś znajdziesz .Jesli,Ci zależy,to szukaj i nie poddawaj się.⁶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 14:13

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Co dwa dni ze 3 wizyty.Zrob jutro estradiol.Tylko musisz być pewna,ze tego wszystkiego chcesz .Bezwzględnie ważny jest dzień brania lametta,tego nie mozesz zmienić.

    lamete mam brac od 2dc do 6dc czyli 5dni

    Wiec według Ciebie powinnam iść w 8dc na monitoring ? potem w 10 i 12 ?

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    to zazdroszczę takiego lekarza :(
    A mnie jak lekarz zbił w dół to odechcialo mi sie wszystkiego :( Uwierz totalnie wszystkiego
    Gdybym wiedziała ze tu na górnym ślasku znajde lekarza co mnie zrozumie bym do niego poszla od razu .
    Wrócić chce do mego starego choc nie bylam do konca z niego zadowolona,,,no ale co mam zrobic isc do tego co mnie ochrzanił -ciężko.
    bylam tutaj juz moze w tym roku u 6gin kazdy swoje ja powiedział
    jeden ze jestem za stara na dziecko drugi ze nie mam szans itd

    Idź do dr Artura Chełmickiego w Katowicach już ci pisałam , on ci pomoże , wieży tez we mnie a jestem w gorszej sytuacji

    MojeMarzenie, Ari lubią tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2258 1917

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    lamete mam brac od 2dc do 6dc czyli 5dni

    Wiec według Ciebie powinnam iść w 8dc na monitoring ? potem w 10 i 12 ?

    Cześć Marzenie, ja się wypowiem jak to u mnie wyglądało bo pierwszy raz byłam stymulowana lametta. U mnie są krótkie cykle 25-23 dni. A po lamettcie dodatkowo okazało się że pęcherzyki bardzo szybko rosły - poszłam 8 dc i okaząło się że jeden ma 20-24 mm a drugi 18 mm. 9 dc miałam już robione iui, po podaniu ovitrelle dzień wcześniej.

    Także ja zalecałabym długo nie czekac z monitoringiem, najwyżej 8-9 dc.

    MojeMarzenie, Ari lubią tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Mala ,jeszcze nie masz okresu??Moje torbiele nie opoznialy mi tak okresu.Jestes pewna,ze nie bylo jakiegoś skoku w bok😉(oczywiście w ramiona meza),albo owu sie przesunęła?No ,bo jak wiemy ta klinika ma w sobie moc cudotworstwa 😉

    Nie 😂
    Coraz częściej zdarzaj mi się takie siytuacjie chyba zbliżam się do końca ...

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Cześć Marzenie, ja się wypowiem jak to u mnie wyglądało bo pierwszy raz byłam stymulowana lametta. U mnie są krótkie cykle 25-23 dni. A po lamettcie dodatkowo okazało się że pęcherzyki bardzo szybko rosły - poszłam 8 dc i okaząło się że jeden ma 20-24 mm a drugi 18 mm. 9 dc miałam już robione iui, po podaniu ovitrelle dzień wcześniej.

    Także ja zalecałabym długo nie czekac z monitoringiem, najwyżej 8-9 dc.
    O no proszę cenna informacja. Wczoraj będąc u niego powiedział owo 12. I że mam 1pecherzyk lecz nie mówił wielkości ogólnie nic nie mówił :/ .. Jak pójdę do niego po raz kolejny to zapewne zmienić nie będę mogła lekarza bo jak zmienię nie mam informacji jaki był duży ten pecherzyk... U mnie cykle różnie Raz25 a raz 28
    Wczoraj mówił że za 2/3 dni będę mieć owu dziś kuja mnie jajniki.
    Mam pytanie hak brała lamette mu kazał 3tabletki rano w trakcie jedzenia miałaś jakieś problemy skutki uboczne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Idź do dr Artura Chełmickiego w Katowicach już ci pisałam , on ci pomoże , wieży tez we mnie a jestem w gorszej sytuacji
    OK dziękuję zaraz go przejrzę i zobaczę ile tam wizyta kosztuje i jak zmienię to od kiedy bo teraz mam włączyć lamette i napewno nie umówić mnie na monitoring kiedy ja będę chcieć a nie wiem kiedy dostanę okres więc jak mam to ugryz przy zmianie by było dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 86 powiedz mi coś o tym lekarzu też tak podchodzi ze tylko Inv i nic pozatym?
    Bardzo go sobie chwalisz?
    Musze sie tam zapisac duzo wcześniej czy jak? bo własnie nie wiem jak teraz z tym monitoringiem to ugryź jak włacze lamette koniecznie jak tu mi podpowiadaja musze miec usg 8dc a zapewne w okreslonym dniu mnie nie przyjmie bo okres mam miec okolo 12-13-14-15 nie wiem kiedy i w tych dniach mam sie zapisac do lekarza tego mojego z kliniki przyjmie mnie na USg bo to chwila a Jak pojde znow do mojego to inny np ten Twoj nie bedzie wiedzial ile ma pecherzyk itd






    Dodam ze teraz jest jeszcze zamkniete nr do niego to 789 084 itd? a jakbym dzis zadzwonila i zapytala czy mnie umowia na monitoring w danym dniu jak juz bede wiedziec?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 14:42

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Mała 86 powiedz mi coś o tym lekarzu też tak podchodzi ze tylko Inv i nic pozatym?
    Bardzo go sobie chwalisz?
    Musze sie tam zapisac duzo wcześniej czy jak? bo własnie nie wiem jak teraz z tym monitoringiem to ugryź jak włacze lamette koniecznie jak tu mi podpowiadaja musze miec usg 8dc a zapewne w okreslonym dniu mnie nie przyjmie bo okres mam miec okolo 12-13-14-15 nie wiem kiedy i w tych dniach mam sie zapisac do lekarza tego mojego z kliniki przyjmie mnie na USg bo to chwila a Jak pojde znow do mojego to inny np ten Twoj nie bedzie wiedzial ile ma pecherzyk itd






    Dodam ze teraz jest jeszcze zamkniete nr do niego to 789 084 itd? a jakbym dzis zadzwonila i zapytala czy mnie umowia na monitoring w danym dniu jak juz bede wiedziec?

    Ja chodzę do niego w Anglii i czasami jak byłam w Gliwicach a byłam w trakcie monitoringi to mnie widział tam. Teraz chwilowo przestałam bo chodzę do kliniki. Nigdy nie miałam problemu żeby się umówić. Ja jestem nastawiona na inv a nawet na kd a to on mnie zawsze pociesza ze może się uda naturalnie, wiec myśle ze nie będzie cię zmuszał do inv jak powiesz ze nie chcesz. Prowadził mi monitoringi i stymulację na lamecie wsYstko ci dokładnie wytłumaczy i pomoże z suplementami. Bardzo dobry lekarz polecam. Dzwon i się spytaj ja mam do niego prywatny nr i nigdy mi nie odmówił wizyty. Na maile tez zawsze odpisuje i zawsze poświęca ile czasu trzeba wiec na pewno ci wszystko wytłumaczy . I poda realne szanse

    Ari lubi tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja chodzę do niego w Anglii i czasami jak byłam w Gliwicach a byłam w trakcie monitoringi to mnie widział tam. Teraz chwilowo przestałam bo chodzę do kliniki. Nigdy nie miałam problemu żeby się umówić. Ja jestem nastawiona na inv a nawet na kd a to on mnie zawsze pociesza ze może się uda naturalnie, wiec myśle ze nie będzie cię zmuszał do inv jak powiesz ze nie chcesz. Prowadził mi monitoringi i stymulację na lamecie wsYstko ci dokładnie wytłumaczy i pomoże z suplementami. Bardzo dobry lekarz polecam. Dzwon i się spytaj ja mam do niego prywatny nr i nigdy mi nie odmówił wizyty. Na maile tez zawsze odpisuje i zawsze poświęca ile czasu trzeba wiec na pewno ci wszystko wytłumaczy . I poda realne szanse

    Ok moglabys mi podac nr na priw zaprosze Cie do znajomych czy nawet emaila zapytam go ze chcialabym by mnie prowadził .Czy on przyjmuje tez w Gliwicach?

    Zauważyłam ze tez bierzesz
    Inositol
    Maca
    na co to jest?
    czy ovarin moge wlaczyc?
    Powiedz mi jeszcze czy to jest klinika która specjalizuje się w niskim AMH głównie na na cyklach naturalnych lub lekko stymulowanych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 15:32

  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari mam pytanie czy ten q10 bedzie wystarczajacy na poczatek ? a moze ktos inny zna jakis ?

    https://allegro.pl/oferta/koenzym-q10-200mg-90-kaps-swanson-7959144094

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Ok moglabys mi podac nr na priw zaprosze Cie do znajomych czy nawet emaila zapytam go ze chcialabym by mnie prowadził .Czy on przyjmuje tez w Gliwicach?

    Zauważyłam ze tez bierzesz
    Inositol
    Maca
    na co to jest?
    czy ovarin moge wlaczyc?
    Powiedz mi jeszcze czy to jest klinika która specjalizuje się w niskim AMH głównie na na cyklach naturalnych lub lekko stymulowanych?

    Nie dam ci jego nr prywatnego bo nie wiem czy mogę , zadzwoń normalnie do kliniki i zapisz się na wizytę bez żadnego tłumaczenia nr 0789084080 on przyjmuje w Katowicach tylko i Londynie i Czechach.
    Nie widzę powodu dla którego miałby ci odmówić.

    W Londynie współpracuje z ta klinika w której ja się leczę create która specjalizuje się w inv z niskim amh wiec ma dostęp do najlepszych nowinek.
    Ale pamiętaj żeby umówić się do Artura bo jeszcze przyjmuje jego ojciec Zbigniew o takim samym nazwisku.
    Ja biorę myo inositol i mace wszystko co bierzemy jest na lepsza jakość jajeczek i równowagę hormonalna i to tez.
    Ta klinika w Katowicach to poprostu gabinet ginekologiczny wiec jak powiesz ze nie chcesz inv to myśle ze nie będzie naciskał. On robi inv w Czechach a nie w Katowicach .
    Możesz powiedzieć ze chcesz monitoring i stymulację lekka i starania naturalne i już.
    Dobierze ci co trzeba i zleci badania które trzeba.
    Możesz się skonsultować w sprawie suplementów mi pomógł w tym temacie bardzo .

    Ari, MojeMarzenie lubią tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenie ja bym na twoim miejscu odpuściła ten cykl skoro nie czujesz się dobrze z tym lekarzem który cię widział, umów się do tego mojego i zobacz czy ci pasuje. I zacznij na spokojnie w przyszłym cyklu przynajmniej pojedź trochę tych supli. Tak na wariackich papierach to nigdy nie jest dobrze.
    nerwy nigdy nie sprzyjają , na spokojnie

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    lamete mam brac od 2dc do 6dc czyli 5dni

    Wiec według Ciebie powinnam iść w 8dc na monitoring ? potem w 10 i 12 ?
    Pójdziesz w 8dc i potem on sam ustali ,w którym dniu masz się stawić na następną wizytę.Spraqdzi rozmiar pęcherzyków.Moze sprawdź,czy ma jakiś swój gabinet ,bo tam pewnie przyjmuje za niższą kwotę.

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Cześć Marzenie, ja się wypowiem jak to u mnie wyglądało bo pierwszy raz byłam stymulowana lametta. U mnie są krótkie cykle 25-23 dni. A po lamettcie dodatkowo okazało się że pęcherzyki bardzo szybko rosły - poszłam 8 dc i okaząło się że jeden ma 20-24 mm a drugi 18 mm. 9 dc miałam już robione iui, po podaniu ovitrelle dzień wcześniej.

    Także ja zalecałabym długo nie czekac z monitoringiem, najwyżej 8-9 dc.
    O ,a co u Ciebie?

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Nie 😂
    Coraz częściej zdarzaj mi się takie siytuacjie chyba zbliżam się do końca ...
    No Mala,nie przesadzaj!Gdybyś nie miała okresu 3-6miesiecy ,to mogłabyś tak mówić.

    Mała86 lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
‹‹ 1114 1115 1116 1117 1118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ