X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja już sama nie wiem co robić czy iść po progesteron do lekarza czy dalej czekać . Jestem zła bo kilka kolejnych dni czekania to stymulacja mi wyjdzie na wakacje wiec będę musiała znów czekać na następny cykl :/
    A moze umow sie na wizytę? Niech zrobi usg i zobaczy co sie dzieje

    KalinaP, Mała86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że zmieniam temat, ale już zakończmy te swary, bo do niczego to nie prowadzi.
    Każda z nas chce, lub chciała tego samego, marzenia takie same, pełno frustracji, złych myśli, które muszą gdzieś ujść. Tak naprawdę, wszystkie życzymy sobie tego samego i wspieramy się nawzajem.
    Sukces jednej z nas, jest sukcesem nas wszystkich :)
    Dlatego Skittles, tak bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki za Maluszka, ale jednocześnie dziękuję za rady.
    MojeMarzenie, myślę, że lekarz jest najlepszym rozwiązaniem, idź do tego polecanego, najlepiej spisz sobie listę pytań i o wszystkim się dowiesz.

    A teraz z innej beczki: czy kawa lub alkohol mogą też pogarszać jakość jajeczek?
    Zastanawiam się, czy odstawić nawet jeden kieliszek wina całkowicie, lub jedną kawkę czarną dziennie.
    Przerzuciłam się na dietę, którą polecały dziewczyny z Akademii Płodności. Zobaczymy, czy coś pomoże.
    A dziś miksuję sobie ziółka ojca Sroki. Oby były smaczne i skuteczne.

    Skittles lubi tę wiadomość

  • Dżoana12 Autorytet
    Postów: 369 1010

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Dzien Dobry tak Was podczytuje :)
    i sądze iz Skittles trochę a raczej bardzo jesteś złośliwa !
    Wstałaś lewą nogą ?
    trochę się uspokój !
    Dziewczyny....
    Skittels nie jest złośliwa moim zdaniem, napisała co myśli .
    Moje Marzenie szuka u nas rad i je dostaje, czasem napiszemy się aby wszystko wytłumaczyć a ona jednak nie..
    Także bądźmy sprawiedliwe.
    Nie jesteśmy tu po to aby się kłócić.
    Wszystkie walczymy w tej samej sprawie a może się mylę...

    Nadzieja90, KalinaP, Skittles, sisi lubią tę wiadomość

    f2wli09kdwzw3u6b.png

    2/01/2020 transfer 2 zarodków
    15/01 bhcg 580,12 :) 17/01 bhcg 1546,10 😊
    5/02 jest serducho
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana12 wrote:
    Dziewczyny....
    Skittels nie jest złośliwa moim zdaniem, napisała co myśli .
    Moje Marzenie szuka u nas rad i je dostaje, czasem napiszemy się aby wszystko wytłumaczyć a ona jednak nie..
    Także bądźmy sprawiedliwe.
    Nie jesteśmy tu po to aby się kłócić.
    Wszystkie walczymy w tej samej sprawie a może się mylę...
    Co u Ciebie? Na jakim etapie teraz jestes?

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Dziewczyny, wiem, że zmieniam temat, ale już zakończmy te swary, bo do niczego to nie prowadzi.
    Każda z nas chce, lub chciała tego samego, marzenia takie same, pełno frustracji, złych myśli, które muszą gdzieś ujść. Tak naprawdę, wszystkie życzymy sobie tego samego i wspieramy się nawzajem.
    Sukces jednej z nas, jest sukcesem nas wszystkich :)
    Dlatego Skittles, tak bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki za Maluszka, ale jednocześnie dziękuję za rady.
    MojeMarzenie, myślę, że lekarz jest najlepszym rozwiązaniem, idź do tego polecanego, najlepiej spisz sobie listę pytań i o wszystkim się dowiesz.

    A teraz z innej beczki: czy kawa lub alkohol mogą też pogarszać jakość jajeczek?
    Zastanawiam się, czy odstawić nawet jeden kieliszek wina całkowicie, lub jedną kawkę czarną dziennie.
    Przerzuciłam się na dietę, którą polecały dziewczyny z Akademii Płodności. Zobaczymy, czy coś pomoże.
    A dziś miksuję sobie ziółka ojca Sroki. Oby były smaczne i skuteczne.
    Ja też myślałam o odstawieniu kawy,ale postanowiłam że zostanę przy 1 dziennie.Nie sądzę,że taka ilość będzie szkodliwa.Tym bardziej 1 kieliszek wina.Nie dajmy się też zwariować 😊

    Nadzieja90, Fisia, Dżoana12 lubią tę wiadomość

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisar wrote:
    Ja też myślałam o odstawieniu kawy,ale postanowiłam że zostanę przy 1 dziennie.Nie sądzę,że taka ilość będzie szkodliwa.Tym bardziej 1 kieliszek wina.Nie dajmy się też zwariować 😊

    Ja tez czasami mam kieliszek czerwonego wina lub filiżankę ( nie za mocnej kawy)
    Dokładnie nie dajmy się zwariować

    Fisia lubi tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja tez czasami mam kieliszek czerwonego wina lub filiżankę ( nie za mocnej kawy)
    Dokładnie nie dajmy się zwariować
    No dobra, przekonałyście mnie ;)

  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Dziewczyny spokojnie,
    Ja nie znalazłam nic złośliwego w jej odpowiedzi poprostu odpowiada rzeczowo, chyba o to nam chodzi tutaj na forum zeby dostać odpowiedz na swoje pytania.
    A jak chcesz wiedzieć to skittels właśnie jest w ciąży i nie jest stara panna
    A wszystko to dlatego ze sama kiedyś pytała, dostawała odpowiedzi i się do nich stwosowala
    Wiec wszystkie wyluzujmy i cieszy się pięknym dniem
    Pozdrawiam
    Dokładnie. A poza tym słowo pisane to nie to samo co słowo wypowiedziane i czasem czytając sami sobie coś dopowiadamy. I nie powiedziane , że jakaś wypowiedź w rzeczywistości miała złośliwy wydźwięk.

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja już sama nie wiem co robić czy iść po progesteron do lekarza czy dalej czekać . Jestem zła bo kilka kolejnych dni czekania to stymulacja mi wyjdzie na wakacje wiec będę musiała znów czekać na następny cykl :/
    A jak weźmiesz progesteron to tez się wtedy przesunie stymulacja na po wakacjach? Czyli już dwie opcje Cię nie urządzają?

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • Dżoana12 Autorytet
    Postów: 369 1010

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Co u Ciebie? Na jakim etapie teraz jestes?
    A dziękuję :)
    Czekam na hasło transfer (prawdopodobnie w 2 połowie września) a czekając rasuję się suplementami.
    Mam też sporo stresu , bo ojciec ma raka trzustki i niestety nigdy nie był łatwym człowiekiem ...także sprawia wiele problemów mimo, że cała rodzina stara mu się pomóc....
    Także jak to w życiu łyżka miodu, łyżka dziegciu..

    Ale i tak dla mnie najważniejsze , że jestem coraz bliżej wielkiej chwili :)

    Nadzieja90, happilyeverafter lubią tę wiadomość

    f2wli09kdwzw3u6b.png

    2/01/2020 transfer 2 zarodków
    15/01 bhcg 580,12 :) 17/01 bhcg 1546,10 😊
    5/02 jest serducho
  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana12 wrote:
    A dziękuję :)
    Czekam na hasło transfer (prawdopodobnie w 2 połowie września) a czekając rasuję się suplementami.
    Mam też sporo stresu , bo ojciec ma raka trzustki i niestety nigdy nie był łatwym człowiekiem ...także sprawia wiele problemów mimo, że cała rodzina stara mu się pomóc....
    Także jak to w życiu łyżka miodu, łyżka dziegciu..

    Ale i tak dla mnie najważniejsze , że jestem coraz bliżej wielkiej chwili :)
    To faktycznie jesteś bardzo blisko swojej wielkiej chwili!Oj będzie się działo jesienią 😊

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana12 wrote:
    A dziękuję :)
    Czekam na hasło transfer (prawdopodobnie w 2 połowie września) a czekając rasuję się suplementami.
    Mam też sporo stresu , bo ojciec ma raka trzustki i niestety nigdy nie był łatwym człowiekiem ...także sprawia wiele problemów mimo, że cała rodzina stara mu się pomóc....
    Także jak to w życiu łyżka miodu, łyżka dziegciu..

    Ale i tak dla mnie najważniejsze , że jestem coraz bliżej wielkiej chwili :)
    A dawczyni jest jiz przygotowywana? Bierzesz juz jakies leki ? Powodzenia trzymam kciuki!

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze się z Wami podzielę że moja przyjaciółka (,wiek 40 lat,pierwsza ciąża naturalna z amh 0.44)dzwoniła dziś do mnie.Ma termin na 31.10.Chlopiec ma już ponad 2 kg i tak napiera że rozeszła się kość łonowa,czeka ją cesarka o której marzyla😊 i przyspieszenie terminu o 2 tygodnie.

    Skittles, Fisia, Joa78, Nadzieja90, Mała86, Liolia, Dżoana12, Chcę być mamą, sisi lubią tę wiadomość

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • KalinaP Przyjaciółka
    Postów: 97 148

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    A teraz z innej beczki: czy kawa lub alkohol mogą też pogarszać jakość jajeczek?
    Zastanawiam się, czy odstawić nawet jeden kieliszek wina całkowicie, lub jedną kawkę czarną dziennie.
    Przerzuciłam się na dietę, którą polecały dziewczyny z Akademii Płodności. Zobaczymy, czy coś pomoże.
    A dziś miksuję sobie ziółka ojca Sroki. Oby były smaczne i skuteczne.[/QUOTE]
    Sprawy, moim zdaniem, mają się następująco. Bankowo szkodliwe jest palenie papierosów, w ogóle a zły wpływ nikotyny na rezerwę jest udowodniony naukowo. Z resztą bym też nie szarżowała, ale pytanie czy lepiej odmawiać sobie wszystkiego i żyć w ascezie, czy w relaksie i szczęsciu - tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ja sobie po ostatniej stymulacji pofolgowałam, piwo, wino, wakacje, słodycze, junk food, bez przesady, ale robiłam na co miałam ochotę. I pewnie jest coś na rzeczy, że najczęściej zachodzi się w ciàżę jak się odpuści...Ja przez ostatni rok może nie żyłam jak mniszka, ale ciąża była moim focusem i czułam się już strasznie zmęczona tym staraniem się. A mój doktor, który robi mo aku zażartował, że gdyby alkohol był tak szkodliwy dla starających się, to Francja nie miałaby najwyższej dzietności w Europie. Także ja chyba jestem ze szkoły hedonistów i umartwianie skrajne bardziej mnie obciążało niż pomagało. Więc na zdrowie z kawą i alkoholem i pizza z ciastkiem od czasu do czasu też krzywdy nie zrobi. Parę lat temu miałam obsesję zdrowego życia i jakoś się to na dzieci nie przełożyło. Teraz staram się robić wszystko z umiarem i zobaczymy :)

    Mała86, happilyeverafter lubią tę wiadomość

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o tym ze jak z kobieta jest wszystko Ok a „problem” lezy po stronie mężczyzny to in vitro zawsze sie udaje?

    Fisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    A ja dalej nie mam okresu (35 dzień cyklu przy 28 dniowych) i nawet nie mam jak wywołać bo nie mam progesteronu w domu :/ i cały plan w dupę znowu 🤦🏻‍♀️


    Rozumiem Cie!!! Szlag i mnie chce trafić bo u mnie opóźnienie o 9 dni na chwile obecna i się nie zanosi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 12:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Dziewczyny co myślicie o tym ze jak z kobieta jest wszystko Ok a „problem” lezy po stronie mężczyzny to in vitro zawsze sie udaje?
    Przepraszam, niechcący kliknęłam 'Lubię to'.
    Wydaje mi się, że to zależy od tego, co dolega mężczyźnie.
    Akurat jego parametry można ponoć łatwo poprawić suplementami, dietą i trybem życia.
    Wówczas pewnie invitro idzie dużo łatwiej.

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Przepraszam, niechcący kliknęłam 'Lubię to'.
    Wydaje mi się, że to zależy od tego, co dolega mężczyźnie.
    Akurat jego parametry można ponoć łatwo poprawić suplementami, dietą i trybem życia.
    Wówczas pewnie invitro idzie dużo łatwiej.
    Bardzo malo plemników 0,095 mln i w dodatku zła morfolofia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 12:26

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa78 wrote:
    Rozumiem Cie!!! Szlag i mnie chce trafić bo u mnie opóźnienie o 9 dni na chwile obecna i się nie zanosi!
    Byłaś u lekarza ?

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    A jak weźmiesz progesteron to tez się wtedy przesunie stymulacja na po wakacjach? Czyli już dwie opcje Cię nie urządzają?
    Jakbym teraz zaczęła brać progesteron to by stymulacja wyszła akurat na wakacje wiec może jeszcze poczekamy
    Najlepiej dla mnie byłoby dostać okres dzisiaj ale ni wody ni słychu .
    Myślałaś ze żeby wywołać okres to mogę wziąć luteinę w czopkach czy tylko w tabletkach ?

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
‹‹ 1123 1124 1125 1126 1127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ