X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1433

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Alrauna moje kciuki na maxa!
    Wierze ze Paliga pomoze:)
    U mnie po 3 innych klinikach, IV in vitro, chyba 50 usg przez tyle lat i histeroskopii to ONA po pierwszym usg zobaczyla ze cos jest nie tak z endometrium i podczas zleconej histero znalazla 2cm przegrode w macicy ktora potem wycielam.
    Ani invicta wa-wa, ani gameta rzgow nic nie widzieli:(
    Natomiast cykl naturalny w novum to wogole byla porazka. Moze gdybym trafila wtedy do L. cos by wymysli a tak dr.D-J.i dwie inne olaly temat,nienawidze przechodzenia z wizyty na wizyte w inne rece.

    Oj dobrze znam to z Novum. Jedno podejscie a co wizyta to inny lekarz. Nie wspominajac o Invikcie tam to wgl porazka na calego.
    Pierwszy raz dostalam od dr suple do lykania. Takto zawsze to byla jedynie moja inicjatywa zaden lekarz nawet o nich nie wspomnial. U mnie tez taki myk ze jak nie bedzie min 4 pecherzykow antralnych na prawym jajniku to nie bede sie stymulowac i pozostanie tylko AZ. Z lewego sa komorki ale nie nadajace sie do niczego. A Ty kochana jaki dalszy plan dzialania?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Marisza Przyjaciółka
    Postów: 63 30

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, proszę powiedz, czy na pierwszej wizycie w Invicta byłaś na czczo (może jakiś badania będą robić) ?

  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marisza wrote:
    Mimila, proszę powiedz, czy na pierwszej wizycie w Invicta byłaś na czczo (może jakiś badania będą robić) ?
    O której masz wizytę? Jeśli rano, to nie zaszkodzi, w razie czego zrobisz sobie badania za jednym zamachem, ale hormony w większości nie muszą być na czczo, dopiero morfologia, infekcyjne - ale to już jak dostaniesz kwalifikację do zabiegu i listę badań.

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie dostałaś suple?
    Ja musze odczekac teraz chwile. Poroniłam:(tym razem pusty pecherzyk. Mialam nadzieje ze transfer byl szczesliwy ale wyszlo niestety jak zawsze.

    Powodzenia!&&&&&

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Bea, chyba nie pokazują zdjęć w Salve, nie pytałam o to. Ale tak jak mówiłam, dla mnie nie ma to znaczenia.

    Jeśli na Ukrainie jest tak jak napisałaś to jakiś hardcore! Zamawiasz dziecko jak w sklepie.. Przeraża mnie to..
    Mnie to nie dziwi ani specjalnie nie przeraża. Ktoś mógłby powiedzieć że dobieranie sobie dawczyni z katalogu też jest niemoralne. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    A co powiedzieć o surogatkach? Ktoś też mógłby powiedzieć, że jest niemoralne zasilanie tego biznesu gdzie kobieta poświęca swoje życie i ciało na 9 miesięcy żeby urodzić komuś dziecko. Można by powiedzieć że to wykorzystywanie człowieka przez człowieka, ale skoro jest popyt to jest i podaż. Dla niektórych co nie mogą donosić własnego dziecka to jedyna szansa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 09:22

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jeśli na Ukrainie jest tak jak napisałaś to jakiś hardcore! Zamawiasz dziecko jak w sklepie.. Przeraża mnie to..[/QUOTE].

    U nas w Polsce w klinikach tez jest taka możliwosc.
    Kwestia podejscia. To jak KD tylko z nasieniem dawcy.Koszt ok 20000
    Lub jak AZ tylko od "pary"
    O najlepszych komorkach i nasieniu.

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Oj dobrze znam to z Novum. Jedno podejscie a co wizyta to inny lekarz. Nie wspominajac o Invikcie tam to wgl porazka na calego.
    Pierwszy raz dostalam od dr suple do lykania. Takto zawsze to byla jedynie moja inicjatywa zaden lekarz nawet o nich nie wspomnial. U mnie tez taki myk ze jak nie bedzie min 4 pecherzykow antralnych na prawym jajniku to nie bede sie stymulowac i pozostanie tylko AZ. Z lewego sa komorki ale nie nadajace sie do niczego. A Ty kochana jaki dalszy plan dzialania?
    Biznes in vitro to jest jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Bazuje na desperacji ludzi, którzy poddadzą się wszystkiemu i wydadzą każde pieniądze żeby tylko dać sobie szansę, nawet przy małych szansach powodzenia bo in vitro ma procentowo niewielką skuteczność. Niektórym in vitro się nie udało a udało się później naturalnie. Jednym to daje dziecko ale wielu nie. Ja też szłam z przeświadczeniem że to lekarze, a do lekarzy się ma zaufanie. Niestety w większości są to pracownicy korporacji...nie każdy z nich ma wiedzę i powołanie. Myślę że ogrom nieszczęścia z którym spotykają się na codzień powoduje u nich znieczulicę i działanie z automatu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 09:28

    Mimila, Fredka_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już straciłam iluzoryczne przekonanie, że trafię na klinikę gdzie ktoś naprawdę głęboko zastanowi się nad naszym przypadkiem i pomoże nam mieć biologiczne dziecko.

    Ja teraz tylko chcę żeby Lewandowski przejrzał naszą dokumentację i powiedział czy wg niego ma sens kolejna próba z własnymi komórkami (a jeśli tak to na jakich zasadach) czy może to już ten czas dla nas gdzie trzeba zmierzyć się z KD.

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea badaliscie KIRY?
    To wazne. Moze przyczyna tkwi w tym o czym wspominala Niezapominajka, ze jestescie do siebie podobni jako para- genetycznie. Wtedy kariotypy rowniez wychodza ok.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Ps. obejrzalam kilka odcinkow Dr Aimee. Wdrazam jej Hokus-pokus liste suplementow dla 40+. :-)

    Mozesz podac tutaj taka liste :)

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Marisza Przyjaciółka
    Postów: 63 30

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil_m, mam wizytę o 07:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Bea badaliscie KIRY?
    To wazne. Moze przyczyna tkwi w tym o czym wspominala Niezapominajka, ze jestescie do siebie podobni jako para- genetycznie. Wtedy kariotypy rowniez wychodza ok.
    Nie badaliśmy. Myślałam że to ma znaczenie tylko dla implantacji a nie genetyki zarodka. My nigdy nie mieliśmy transferu tylko zawsze zarodki wychodzą z wadami genetycznymi

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Mozesz podac tutaj taka liste :)
    Z całym szacunkiem ale sprawdziłam tą listę i to nic nie daje

    Mimila lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Zaplodnili wszystkie komórki,powstały 4 dobre zarodki, 2 mi podano,1 zaowocował ciąża. 2 są zamrożone.
    Lukrecja w jakim wieku była / jest Twoja dawczyni?

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Jeśli dobrze pamiętam miała 29 albo 30 lat. W tych okolicach.
    Powiem Wam,ze na 12 komorek to i tak mało 4 zarodki ale oczywiście wystarczy;chodzi kmi i tylko o to,ze tez nie ma gwarancji powodzenia z od ani z az.Ja na swoich i dobrym wieku mialam 3 blastocysty a się nie udało.

    Lukrecja, Bea77 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Z całym szacunkiem ale sprawdziłam tą listę i to nic nie daje
    Bea,zrób kiry;robilas kariotypy?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Powiem Wam,ze na 12 komorek to i tak mało 4 zarodki ale oczywiście wystarczy;chodzi kmi i tylko o to,ze tez nie ma gwarancji powodzenia z od ani z az.Ja na swoich i dobrym wieku mialam 3 blastocysty a się nie udało.
    Nikt nie daje gwarancji ,że KD czy AZ się uda. Jeśli problem jest tylko w gametach to szansa jest po prostu większa.

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • Marisza Przyjaciółka
    Postów: 63 30

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, może czytałaś o takim?

    http://naukaitechnologie.plportal.pl/artykuly/medycyna-aktualnosci/medyczna-rewolucja-na-ukrainie-urodzilo-sie-dziecko-trojga-rodzicow

    Piszą że w Wielkiej Brytanii władze przyjęły projekt ustawy pozwalającej na stosowanie tej metody

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Z całym szacunkiem ale sprawdziłam tą listę i to nic nie daje

    Dobry :-)

    Ta lista z jej programu jest troche inna od tego, co ja bralam.
    Tutaj sa to glownie antyoxydanty.

    Pacjentki dr Aimee biora:
    acai berry 1000mg 2xdziennie
    resveratrol 1000mg
    tumeric
    melatonina 3mg na noc
    prenatalne witaminy plus fish oil(omega3)
    Co q10 600mg
    I w zaleznosci od przypadku DHEA, HGH

    Srednia wieku w klinice 39, ale ma pacjentki 47, 48, 49. Co najwazniejsze te kobiety probuja na wlasnych komorkach. W jednm wideo wspominala. ze wlasnie 46 latka jest przed roziazaniem.
    Wszystkim kobietom robia tam PGS. Dzieci rodza sie zdrowe.

    Mimila, Bea77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Powiem Wam,ze na 12 komorek to i tak mało 4 zarodki ale oczywiście wystarczy;chodzi kmi i tylko o to,ze tez nie ma gwarancji powodzenia z od ani z az.Ja na swoich i dobrym wieku mialam 3 blastocysty a się nie udało.
    Mi się też wydaje że mało 4 zarodki trzydniowe na aż 12 komórek. To ja w wieku 40 lat miałam więcej dobrych zarodków w trzeciej dobie. Jedyna różnica że przy młodszej dziewczynie jest większa szansa ze będzie więcej poprawnych genetycznie.

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ